HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Poseidon'56 H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Poseidon'56 H2 - De Kempvis H7
zaterdag 19 januari 17:15
De Fakkel Ridderkerk

Stand 4e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Poseidon'56 H21128
2Wiekslag H41127
3ZPS H21122
4WIDEX GZC DONK H71219
5WSG NieMo (SG) H51116
6d'ELFT H61215
7SCOMZeehondDuck (SG) H41115
8Z&PC Rotterdam H51115
9De Lansingh H31113
10ZVVS H61113
11De Kempvis H7114
12De Vliet (SG) H3114
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
19 janPoseidon'56 H217:15De Kempvis H7
26 janWSG NieMo (SG) H519:00Poseidon'56 H2
2 febPoseidon'56 H218:45ZPS H2
9 febWiekslag H418:30Poseidon'56 H2
16 febPoseidon'56 H218:30Z&PC Rotterdam H5

Uitslagen

15 decZ&PC Rotterdam H57 - 11Poseidon'56 H2
8 decPoseidon'56 H216 - 5De Vliet (SG) H3
2 decZVVS H69 - 12Poseidon'56 H2
24 novPoseidon'56 H211 - 4d'ELFT H6
17 novSCOMZeehondDuck (SG) H44 - 6Poseidon'56 H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Poseidon'56 H211911281165759
2Wiekslag H411902271135261
3ZPS H211713221079017
4WIDEX GZC DONK H7126151979736
5WSG NieMo (SG) H511515166884-16
6d'ELFT H612507156977-8
7SCOMZeehondDuck (SG) H41160515846123
8Z&PC Rotterdam H5115061573730
9De Lansingh H311416135678-22
10ZVVS H6114161395107-12
11De Kempvis H711218462106-44
12De Vliet (SG) H311119458122-64
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 17:10 d'ELFT H6 - ZVVS H6Kerkpolder
19 jan 17:15 Poseidon'56 H2 - De Kempvis H7De Fakkel
19 jan 17:50 Z&PC Rotterdam H5 - ZPS H2Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 jan 18:45 SCOMZeehondDuck (SG) H4 - De Vliet (SG) H3De Rozenburcht
19 jan 19:45 De Lansingh H3 - Wiekslag H4De Lansingh
20 jan 16:00 WIDEX GZC DONK H7 - WSG NieMo (SG) H5Groenhovenbad
26 jan 18:50 ZPS H2 - WIDEX GZC DONK H7De Hofstee
26 jan 18:55 De Vliet (SG) H3 - d'ELFT H6Sportcentrum Forum Kwadraat
26 jan 19:00 ZVVS H6 - De Lansingh H3De Kulk
26 jan 19:00 Wiekslag H4 - Z&PC Rotterdam H5Sportcentrum Blokweer
26 jan 19:00 WSG NieMo (SG) H5 - Poseidon'56 H2Polderbad
26 jan 19:15 De Kempvis H7 - SCOMZeehondDuck (SG) H4Rivièrabad
2 feb 15:15 WIDEX GZC DONK H7 - Wiekslag H4Groenhovenbad
2 feb 17:40 d'ELFT H6 - De Kempvis H7Kerkpolder
2 feb 18:45 Poseidon'56 H2 - ZPS H2De Fakkel
2 feb 19:15 De Lansingh H3 - Z&PC Rotterdam H5De Lansingh
2 feb 19:40 SCOMZeehondDuck (SG) H4 - WSG NieMo (SG) H5De Rozenburcht
3 feb 14:30 ZVVS H6 - De Vliet (SG) H3De Kulk
9 feb 16:45 WSG NieMo (SG) H5 - d'ELFT H6Polderbad
9 feb 17:25 De Kempvis H7 - ZVVS H6Rivièrabad
9 feb 18:30 Wiekslag H4 - Poseidon'56 H2Sportcentrum Blokweer
9 feb 18:50 ZPS H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H4De Hofstee
9 feb 19:40 De Vliet (SG) H3 - De Lansingh H3Sportcentrum Forum Kwadraat
9 feb 20:25 Z&PC Rotterdam H5 - WIDEX GZC DONK H7Sportfondsenbad Rdam-Noord
16 feb 17:25 SCOMZeehondDuck (SG) H4 - Wiekslag H4De Rozenburcht
16 feb 18:15 ZVVS H6 - WSG NieMo (SG) H5De Kulk
16 feb 18:25 d'ELFT H6 - ZPS H2Kerkpolder
16 feb 18:30 Poseidon'56 H2 - Z&PC Rotterdam H5De Fakkel
16 feb 19:45 De Lansingh H3 - WIDEX GZC DONK H7De Lansingh
17 feb 14:55 De Vliet (SG) H3 - De Kempvis H7De Schilp
9 maa 16:40 WIDEX GZC DONK H7 - Poseidon'56 H2Groenhovenbad
9 maa 18:45 De Kempvis H7 - De Lansingh H3Rivièrabad
9 maa 18:50 ZPS H2 - ZVVS H6De Hofstee
9 maa 19:00 Wiekslag H4 - d'ELFT H6Sportcentrum Blokweer
9 maa 19:05 WSG NieMo (SG) H5 - De Vliet (SG) H3Polderbad
9 maa 19:15 Z&PC Rotterdam H5 - SCOMZeehondDuck (SG) H4Sportfondsenbad Rdam-Noord
16 maa 14:45 ZVVS H6 - Wiekslag H4De Kulk
16 maa 15:25 SCOMZeehondDuck (SG) H4 - WIDEX GZC DONK H7De Rozenburcht
16 maa 17:45 De Lansingh H3 - Poseidon'56 H2De Lansingh
16 maa 19:10 d'ELFT H6 - Z&PC Rotterdam H5Kerkpolder
16 maa 20:25 De Vliet (SG) H3 - ZPS H2Sportcentrum Forum Kwadraat
17 maa 14:50 De Kempvis H7 - WSG NieMo (SG) H5Rivièrabad
23 maa 18:00 Wiekslag H4 - De Vliet (SG) H3Sportcentrum Blokweer
23 maa 18:25 Z&PC Rotterdam H5 - ZVVS H6Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 maa 18:50 ZPS H2 - De Kempvis H7De Hofstee
23 maa 19:30 WSG NieMo (SG) H5 - De Lansingh H3Polderbad
23 maa 21:00 Poseidon'56 H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H4De Fakkel
30 maa 18:15 De Kempvis H7 - Wiekslag H4Rivièrabad
30 maa 18:55 De Vliet (SG) H3 - Z&PC Rotterdam H5Sportcentrum Forum Kwadraat
30 maa 19:00 WSG NieMo (SG) H5 - ZPS H2Polderbad
30 maa 20:00 De Lansingh H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H4De Lansingh
31 maa 14:15 d'ELFT H6 - Poseidon'56 H2Kerkpolder
31 maa 14:30 ZVVS H6 - WIDEX GZC DONK H7De Kulk
6 apr 15:50 Wiekslag H4 - WSG NieMo (SG) H5Sportcentrum Blokweer
6 apr 18:55 SCOMZeehondDuck (SG) H4 - d'ELFT H6De Rozenburcht
6 apr 19:30 Poseidon'56 H2 - ZVVS H6De Fakkel
6 apr 20:30 De Lansingh H3 - ZPS H2De Lansingh
7 apr 15:15 WIDEX GZC DONK H7 - De Vliet (SG) H3Groenhovenbad
7 apr 17:15 Z&PC Rotterdam H5 - De Kempvis H7Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 apr 16:45 d'ELFT H6 - De Lansingh H3Kerkpolder
13 apr 18:15 WSG NieMo (SG) H5 - Z&PC Rotterdam H5Polderbad
13 apr 18:30 De Kempvis H7 - WIDEX GZC DONK H7Rivièrabad
13 apr 18:45 ZPS H2 - Wiekslag H4De Hofstee
13 apr 19:40 De Vliet (SG) H3 - Poseidon'56 H2Sportcentrum Forum Kwadraat
14 apr 13:30 ZVVS H6 - SCOMZeehondDuck (SG) H4De Kulk
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 18:50 ZPS H2 - d'ELFT H6 10 - 6
15 dec 18:15 Wiekslag H4 - SCOMZeehondDuck (SG) H4 8 - 2
15 dec 17:55 De Kempvis H7 - De Vliet (SG) H3 7 - 5
15 dec 17:50 Z&PC Rotterdam H5 - Poseidon'56 H2 7 - 11
15 dec 17:35 WSG NieMo (SG) H5 - ZVVS H6 9 - 8
15 dec 15:55 WIDEX GZC DONK H7 - De Lansingh H3 4 - 5
9 dec 15:15 WIDEX GZC DONK H7 - De Kempvis H7 10 - 4
8 dec 19:45 Z&PC Rotterdam H5 - WSG NieMo (SG) H5 9 - 7
8 dec 19:15 De Lansingh H3 - d'ELFT H6 7 - 2
8 dec 19:15 Poseidon'56 H2 - De Vliet (SG) H3 16 - 5
8 dec 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 - ZVVS H6 5 - 9
8 dec 16:00 Wiekslag H4 - ZPS H2 15 - 9
2 dec 15:15 ZVVS H6 - Poseidon'56 H2 9 - 12
1 dec 19:45 WSG NieMo (SG) H5 - Wiekslag H4 6 - 5
1 dec 18:55 De Vliet (SG) H3 - WIDEX GZC DONK H7 7 - 7
1 dec 18:45 ZPS H2 - De Lansingh H3 9 - 3
1 dec 18:15 De Kempvis H7 - Z&PC Rotterdam H5 4 - 7
1 dec 16:45 d'ELFT H6 - SCOMZeehondDuck (SG) H4 6 - 3
25 nov 15:15 WIDEX GZC DONK H7 - ZVVS H6 10 - 7
24 nov 19:10 Z&PC Rotterdam H5 - De Vliet (SG) H3 13 - 5
24 nov 18:50 ZPS H2 - WSG NieMo (SG) H5 10 - 7
24 nov 18:45 Poseidon'56 H2 - d'ELFT H6 11 - 4
24 nov 17:40 SCOMZeehondDuck (SG) H4 - De Lansingh H3 10 - 5
24 nov 16:15 Wiekslag H4 - De Kempvis H7 15 - 6
18 nov 14:45 ZVVS H6 - Z&PC Rotterdam H5 9 - 8
18 nov 14:10 De Vliet (SG) H3 - Wiekslag H4 4 - 14
17 nov 20:30 De Lansingh H3 - WSG NieMo (SG) H5 3 - 3
17 nov 19:00 d'ELFT H6 - WIDEX GZC DONK H7 8 - 6
17 nov 17:45 De Kempvis H7 - ZPS H2 8 - 12
17 nov 16:45 SCOMZeehondDuck (SG) H4 - Poseidon'56 H2 4 - 6
11 nov 15:15 WIDEX GZC DONK H7 - SCOMZeehondDuck (SG) H4 7 - 4
10 nov 19:45 WSG NieMo (SG) H5 - De Kempvis H7 12 - 5
10 nov 19:15 Wiekslag H4 - ZVVS H6 16 - 6
10 nov 19:15 Z&PC Rotterdam H5 - d'ELFT H6 3 - 8
10 nov 18:45 ZPS H2 - De Vliet (SG) H3 15 - 6
10 nov 17:00 Poseidon'56 H2 - De Lansingh H3 14 - 4
3 nov 19:40 De Vliet (SG) H3 - WSG NieMo (SG) H5 4 - 11
3 nov 19:15 Poseidon'56 H2 - WIDEX GZC DONK H7 11 - 3
3 nov 18:00 De Lansingh H3 - De Kempvis H7 10 - 3
3 nov 17:45 ZVVS H6 - ZPS H2 14 - 11
3 nov 17:40 d'ELFT H6 - Wiekslag H4 6 - 12
3 nov 16:55 SCOMZeehondDuck (SG) H4 - Z&PC Rotterdam H5 11 - 5
28 okt 16:45 WIDEX GZC DONK H7 - d'ELFT H6 7 - 2
14 okt 14:45 ZVVS H6 - De Kempvis H7 10 - 10
14 okt 14:25 d'ELFT H6 - WSG NieMo (SG) H5 5 - 6
13 okt 19:25 SCOMZeehondDuck (SG) H4 - ZPS H2 11 - 4
13 okt 19:15 Poseidon'56 H2 - Wiekslag H4 3 - 7
13 okt 19:15 De Lansingh H3 - De Vliet (SG) H3 5 - 6
13 okt 16:00 WIDEX GZC DONK H7 - Z&PC Rotterdam H5 3 - 2
7 okt 14:55 De Vliet (SG) H3 - ZVVS H6 7 - 12
6 okt 19:40 Z&PC Rotterdam H5 - De Lansingh H3 9 - 3
6 okt 19:00 WSG NieMo (SG) H5 - SCOMZeehondDuck (SG) H4 1 - 13
6 okt 18:50 ZPS H2 - Poseidon'56 H2 8 - 8
6 okt 18:30 De Kempvis H7 - d'ELFT H6 5 - 3
6 okt 17:45 Wiekslag H4 - WIDEX GZC DONK H7 9 - 4
29 sep 19:45 De Lansingh H3 - ZVVS H6 10 - 9
29 sep 19:10 SCOMZeehondDuck (SG) H4 - De Kempvis H7 9 - 6
29 sep 18:45 Poseidon'56 H2 - WSG NieMo (SG) H5 11 - 2
29 sep 17:45 Z&PC Rotterdam H5 - Wiekslag H4 5 - 3
29 sep 17:15 WIDEX GZC DONK H7 - ZPS H2 7 - 10
29 sep 15:30 d'ELFT H6 - De Vliet (SG) H3 10 - 5
22 sep 19:40 De Vliet (SG) H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H4 4 - 12
22 sep 19:15 De Kempvis H7 - Poseidon'56 H2 4 - 13
22 sep 19:15 Wiekslag H4 - De Lansingh H3 9 - 1
22 sep 19:00 WSG NieMo (SG) H5 - WIDEX GZC DONK H7 4 - 11
22 sep 18:50 ZPS H2 - Z&PC Rotterdam H5 9 - 5
22 sep 18:05 ZVVS H6 - d'ELFT H6 2 - 9
 
 
De Kempvis H..
 
De Lansingh ..
 
De Vliet (SG..
 
d'ELFT H6
 
Poseidon'56 ..
 
SCOMZeehondD..
 
WIDEX GZC DO..
 
Wiekslag H4
 
WSG NieMo (S..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPS H2
 
ZVVS H6
 
De Kempvis H7 9/37 - 55 - 34 - 1326/113/430/317/34 - 78 - 129/2
De Lansingh H310 - 3 5 - 67 - 216/330/316/219/13 - 32/26/410 - 9
De Vliet (SG) H317/29/2 26/113/44 - 127 - 74 - 144 - 1130/316/37 - 12
d'ELFT H62/213/410 - 5 31/36 - 38 - 66 - 125 - 616/316/219/1
Poseidon'56 H219/114 - 416 - 511 - 4 23/311 - 33 - 711 - 216/22/26/4
SCOMZeehondDuck (SG) H49 - 610 - 519/16/44 - 6 16/316/22/211 - 511 - 45 - 9
WIDEX GZC DONK H710 - 44 - 57/47 - 29/37 - 4 2/220/13 - 27 - 1010 - 7
Wiekslag H415 - 69 - 123/39/39/28 - 29 - 4 6/426/115 - 916 - 6
WSG NieMo (SG) H512 - 523/39/39/226/11 - 134 - 116 - 5 13/430/39 - 8
Z&PC Rotterdam H57/49 - 313 - 53 - 87 - 119/39/25 - 39 - 7 19/123/3
ZPS H223/39 - 315 - 610 - 68 - 89/226/113/410 - 79 - 5 9/3
ZVVS H610 - 1026/13/22 - 99 - 1214/431/316/316/29 - 814 - 11