HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC Numansdorp Da1 (Dames)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Linge/PCG (SG) Da12057
2d'ELFT Da12051
3ZVL-1886 Da62039
4ZPS Da12037
5Z&PC Rotterdam Da32031
6AZC Da12027
7MNC Dordrecht Da42024
8ZPC Numansdorp Da12023
9WSG NieMo (SG) Da22015
10SCOMZeehondDuck (SG) Da12013
11Aquadraat (SG) Da2204
uitgebreide stand »

Uitslagen

13 aprd'ELFT Da17 - 4ZPC Numansdorp Da1
6 aprZPC Numansdorp Da110 - 1Aquadraat (SG) Da2
30 maaWSG NieMo (SG) Da23 - 2ZPC Numansdorp Da1
23 maaZPC Numansdorp Da19 - 2Z&PC Rotterdam Da3
16 maaAZC Da16 - 5ZPC Numansdorp Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Linge/PCG (SG) Da1201901571536093
2d'ELFT Da12016315118578107
3ZVL-1886 Da62013073913610432
4ZPS Da120114537987127
5Z&PC Rotterdam Da3201019311341295
6AZC Da12083927106123-17
7MNC Dordrecht Da42080122475115-40
8ZPC Numansdorp Da120721123105987
9WSG NieMo (SG) Da22050151593134-41
10SCOMZeehondDuck (SG) Da12034131376141-65
11Aquadraat (SG) Da2201118455163-108
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 19:45 d'ELFT Da1 - ZPC Numansdorp Da1 7 - 4
13 apr 18:00 ZPS Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 4 - 5
13 apr 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - ZVL-1886 Da6 5 - 7
13 apr 17:00 Aquadraat (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da4 6 - 3
13 apr 16:45 Z&PC Rotterdam Da3 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 12 - 6
7 apr 17:00 MNC Dordrecht Da4 - WSG NieMo (SG) Da2 6 - 4
6 apr 19:15 De Linge/PCG (SG) Da1 - d'ELFT Da1 8 - 5
6 apr 18:30 ZVL-1886 Da6 - Z&PC Rotterdam Da3 5 - 6
6 apr 18:10 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - AZC Da1 4 - 4
6 apr 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - Aquadraat (SG) Da2 10 - 1
30 maa 21:15 Aquadraat (SG) Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1 3 - 12
30 maa 19:40 d'ELFT Da1 - ZPS Da1 5 - 5
30 maa 18:05 AZC Da1 - ZVL-1886 Da6 8 - 10
30 maa 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - ZPC Numansdorp Da1 3 - 2
30 maa 16:00 Z&PC Rotterdam Da3 - MNC Dordrecht Da4 4 - 6
23 maa 19:30 ZPC Numansdorp Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 9 - 2
23 maa 18:05 ZPS Da1 - Aquadraat (SG) Da2 7 - 4
23 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 - WSG NieMo (SG) Da2 9 - 2
23 maa 16:45 MNC Dordrecht Da4 - AZC Da1 3 - 11
23 maa 16:30 ZVL-1886 Da6 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 7 - 3
16 maa 18:15 AZC Da1 - ZPC Numansdorp Da1 6 - 5
16 maa 17:40 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da4 7 - 5
16 maa 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - ZPS Da1 2 - 3
16 maa 16:45 Z&PC Rotterdam Da3 - De Linge/PCG (SG) Da1 3 - 10
16 maa 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - d'ELFT Da1 3 - 15
10 maa 16:45 MNC Dordrecht Da4 - ZVL-1886 Da6 3 - 6
9 maa 19:15 d'ELFT Da1 - WSG NieMo (SG) Da2 16 - 2
9 maa 18:45 De Linge/PCG (SG) Da1 - AZC Da1 10 - 1
9 maa 18:05 ZPS Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 8 - 5
9 maa 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 9 - 4
16 feb 18:25 ZVL-1886 Da6 - ZPC Numansdorp Da1 8 - 2
16 feb 18:15 AZC Da1 - ZPS Da1 2 - 2
16 feb 18:10 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 2 - 10
16 feb 17:25 WSG NieMo (SG) Da2 - Aquadraat (SG) Da2 10 - 4
16 feb 17:00 Z&PC Rotterdam Da3 - d'ELFT Da1 6 - 11
9 feb 19:30 ZPC Numansdorp Da1 - MNC Dordrecht Da4 5 - 2
9 feb 18:30 d'ELFT Da1 - AZC Da1 14 - 7
9 feb 18:15 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZVL-1886 Da6 10 - 1
9 feb 18:05 ZPS Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 5 - 1
9 feb 17:00 Aquadraat (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da3 3 - 10
2 feb 20:00 ZVL-1886 Da6 - ZPS Da1 6 - 5
2 feb 19:50 AZC Da1 - Aquadraat (SG) Da2 3 - 2
2 feb 18:45 MNC Dordrecht Da4 - De Linge/PCG (SG) Da1 4 - 12
2 feb 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - d'ELFT Da1 2 - 15
2 feb 16:45 Z&PC Rotterdam Da3 - WSG NieMo (SG) Da2 7 - 4
26 jan 19:00 d'ELFT Da1 - ZVL-1886 Da6 7 - 4
26 jan 18:05 ZPS Da1 - MNC Dordrecht Da4 6 - 2
26 jan 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - AZC Da1 5 - 4
25 jan 19:15 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZPC Numansdorp Da1 6 - 2
19 jan 19:40 ZVL-1886 Da6 - Aquadraat (SG) Da2 9 - 3
19 jan 18:45 MNC Dordrecht Da4 - d'ELFT Da1 1 - 10
19 jan 18:35 Z&PC Rotterdam Da3 - AZC Da1 5 - 6
19 jan 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - ZPS Da1 4 - 6
19 jan 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - WSG NieMo (SG) Da2 4 - 3
15 dec 20:00 d'ELFT Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 10 - 5
15 dec 19:30 ZPC Numansdorp Da1 - ZVL-1886 Da6 2 - 10
15 dec 18:25 De Linge/PCG (SG) Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 6 - 1
15 dec 18:05 ZPS Da1 - AZC Da1 7 - 4
15 dec 17:00 Aquadraat (SG) Da2 - WSG NieMo (SG) Da2 2 - 6
8 dec 20:45 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZPS Da1 2 - 0
8 dec 19:00 MNC Dordrecht Da4 - Aquadraat (SG) Da2 11 - 0
8 dec 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 5 - 7
8 dec 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - d'ELFT Da1 5 - 5
8 dec 16:30 ZVL-1886 Da6 - WSG NieMo (SG) Da2 10 - 6
1 dec 19:45 Aquadraat (SG) Da2 - ZPC Numansdorp Da1 3 - 10
1 dec 19:00 d'ELFT Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 7 - 3
1 dec 18:05 AZC Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 6 - 6
1 dec 17:30 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVL-1886 Da6 11 - 7
1 dec 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da4 4 - 5
24 nov 19:10 ZVL-1886 Da6 - AZC Da1 7 - 2
24 nov 18:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da2 7 - 2
24 nov 18:05 ZPS Da1 - d'ELFT Da1 4 - 4
24 nov 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - WSG NieMo (SG) Da2 9 - 3
17 nov 19:50 AZC Da1 - MNC Dordrecht Da4 3 - 4
17 nov 18:15 Z&PC Rotterdam Da3 - ZPC Numansdorp Da1 10 - 6
17 nov 17:45 Aquadraat (SG) Da2 - ZPS Da1 1 - 5
17 nov 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - ZVL-1886 Da6 6 - 11
16 nov 20:45 WSG NieMo (SG) Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1 7 - 8
10 nov 20:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 8 - 4
10 nov 19:30 ZPC Numansdorp Da1 - AZC Da1 6 - 9
10 nov 19:00 d'ELFT Da1 - Aquadraat (SG) Da2 10 - 1
10 nov 18:00 ZPS Da1 - WSG NieMo (SG) Da2 9 - 5
3 nov 19:15 ZVL-1886 Da6 - MNC Dordrecht Da4 8 - 0
3 nov 17:45 AZC Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 1 - 10
3 nov 17:40 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - ZPC Numansdorp Da1 4 - 4
3 nov 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - d'ELFT Da1 3 - 7
3 nov 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - ZPS Da1 6 - 6
27 okt 17:45 Aquadraat (SG) Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 2 - 2
27 okt 14:30 MNC Dordrecht Da4 - Z&PC Rotterdam Da3 2 - 6
13 okt 19:25 ZVL-1886 Da6 - De Linge/PCG (SG) Da1 4 - 6
13 okt 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - ZPS Da1 1 - 9
13 okt 18:15 Z&PC Rotterdam Da3 - Aquadraat (SG) Da2 11 - 5
13 okt 18:15 AZC Da1 - d'ELFT Da1 3 - 8
13 okt 18:15 MNC Dordrecht Da4 - ZPC Numansdorp Da1 3 - 2
6 okt 19:45 Aquadraat (SG) Da2 - AZC Da1 4 - 10
6 okt 18:45 De Linge/PCG (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da4 6 - 4
6 okt 18:05 ZPS Da1 - ZVL-1886 Da6 5 - 3
6 okt 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da3 3 - 8
6 okt 17:15 d'ELFT Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 9 - 3
29 sep 20:00 ZVL-1886 Da6 - d'ELFT Da1 6 - 9
29 sep 19:00 MNC Dordrecht Da4 - ZPS Da1 3 - 1
29 sep 18:25 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da2 5 - 1
29 sep 18:00 ZPC Numansdorp Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 3 - 5
29 sep 17:40 AZC Da1 - WSG NieMo (SG) Da2 7 - 5
22 sep 19:30 d'ELFT Da1 - MNC Dordrecht Da4 11 - 3
22 sep 18:50 AZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 9 - 6
22 sep 18:05 ZPS Da1 - ZPC Numansdorp Da1 1 - 6
22 sep 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 11 - 7
22 sep 17:00 Aquadraat (SG) Da2 - ZVL-1886 Da6 5 - 7
15 sep 20:30 MNC Dordrecht Da4 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 5 - 3
 
 
Aquadraat (S..
 
AZC Da1
 
De Linge/PCG..
 
d'ELFT Da1
 
MNC Dordrech..
 
SCOMZeehondD..
 
WSG NieMo (S..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPC Numansdo..
 
ZPS Da1
 
ZVL-1886 Da6
 
Aquadraat (SG) Da2 4 - 103 - 123 - 156 - 32 - 22 - 63 - 103 - 101 - 55 - 7
AZC Da13 - 2 1 - 103 - 83 - 46 - 67 - 59 - 66 - 52 - 28 - 10
De Linge/PCG (SG) Da17 - 210 - 1 8 - 56 - 46 - 19 - 28 - 46 - 22 - 010 - 1
d'ELFT Da110 - 114 - 77 - 3 11 - 39 - 316 - 210 - 57 - 45 - 57 - 4
MNC Dordrecht Da411 - 03 - 114 - 121 - 10 5 - 36 - 42 - 63 - 23 - 13 - 6
SCOMZeehondDuck (SG) Da15 - 14 - 42 - 102 - 157 - 5 4 - 35 - 74 - 41 - 96 - 11
WSG NieMo (SG) Da210 - 45 - 47 - 83 - 74 - 511 - 7 3 - 83 - 22 - 35 - 7
Z&PC Rotterdam Da311 - 55 - 63 - 106 - 114 - 612 - 67 - 4 10 - 66 - 611 - 7
ZPC Numansdorp Da110 - 16 - 93 - 55 - 55 - 29 - 49 - 39 - 2 4 - 62 - 10
ZPS Da17 - 47 - 44 - 54 - 46 - 25 - 19 - 58 - 51 - 6 5 - 3
ZVL-1886 Da69 - 37 - 24 - 66 - 98 - 07 - 310 - 65 - 68 - 26 - 5