HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC Numansdorp Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
ZPC Numansdorp Da1 - ZPS Da1
zaterdag 19 januari 17:00
De Wellen 's-gravendeel

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Linge/PCG (SG) Da11027
2d'ELFT Da11026
3Z&PC Rotterdam Da31019
4ZVL-1886 Da61018
5MNC Dordrecht Da41018
6ZPS Da11017
7AZC Da11013
8ZPC Numansdorp Da11011
9WSG NieMo (SG) Da2106
10SCOMZeehondDuck (SG) Da1116
11Aquadraat (SG) Da2111
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
19 janZPC Numansdorp Da117:00ZPS Da1
26 janDe Linge/PCG (SG) Da119:15ZPC Numansdorp Da1
9 febZPC Numansdorp Da119:30MNC Dordrecht Da4
16 febZVL-1886 Da618:25ZPC Numansdorp Da1
9 maaZPC Numansdorp Da117:00SCOMZeehondDuck (SG) Da1

Uitslagen

15 decZPC Numansdorp Da12 - 10ZVL-1886 Da6
8 decZPC Numansdorp Da15 - 5d'ELFT Da1
1 decAquadraat (SG) Da23 - 10ZPC Numansdorp Da1
24 novZPC Numansdorp Da19 - 3WSG NieMo (SG) Da2
17 novZ&PC Rotterdam Da310 - 6ZPC Numansdorp Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Linge/PCG (SG) Da11090127613328
2d'ELFT Da11082026803644
3Z&PC Rotterdam Da31061319746113
4ZVL-1886 Da61060418735221
5MNC Dordrecht Da410604184044-4
6ZPS Da11052317473512
7AZC Da110415135463-9
8ZPC Numansdorp Da1103251153530
9WSG NieMo (SG) Da21020865372-19
10SCOMZeehondDuck (SG) Da11113764371-28
11Aquadraat (SG) Da211011012684-58
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - ZPS Da1De Wellen
19 jan 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - WSG NieMo (SG) Da2De Rozenburcht
19 jan 18:35 Z&PC Rotterdam Da3 - AZC Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 jan 18:45 MNC Dordrecht Da4 - d'ELFT Da1Sportboulevard
19 jan 19:40 ZVL-1886 Da6 - Aquadraat (SG) Da2Vijf Meibad
26 jan 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - AZC Da1Polderbad
26 jan 18:05 ZPS Da1 - MNC Dordrecht Da4De Hofstee
26 jan 19:00 d'ELFT Da1 - ZVL-1886 Da6Kerkpolder
26 jan 19:15 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZPC Numansdorp Da1Caribabad
2 feb 16:45 Z&PC Rotterdam Da3 - WSG NieMo (SG) Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 feb 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - d'ELFT Da1De Rozenburcht
2 feb 18:45 MNC Dordrecht Da4 - De Linge/PCG (SG) Da1Sportboulevard
2 feb 19:50 AZC Da1 - Aquadraat (SG) Da2AquaRijn
2 feb 20:00 ZVL-1886 Da6 - ZPS Da1De Zijl
9 feb 17:00 Aquadraat (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da3De Does
9 feb 18:05 ZPS Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1De Hofstee
9 feb 18:15 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZVL-1886 Da6Berenschot
9 feb 18:30 d'ELFT Da1 - AZC Da1Kerkpolder
9 feb 19:30 ZPC Numansdorp Da1 - MNC Dordrecht Da4De Wellen
16 feb 17:00 Z&PC Rotterdam Da3 - d'ELFT Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
16 feb 17:25 WSG NieMo (SG) Da2 - Aquadraat (SG) Da2Polderbad
16 feb 18:10 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1De Rozenburcht
16 feb 18:15 AZC Da1 - ZPS Da1AquaRijn
16 feb 18:25 ZVL-1886 Da6 - ZPC Numansdorp Da1De Zijl
9 maa 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1De Wellen
9 maa 18:05 ZPS Da1 - Z&PC Rotterdam Da3De Hofstee
9 maa 18:45 De Linge/PCG (SG) Da1 - AZC Da1Caribabad
9 maa 19:15 d'ELFT Da1 - WSG NieMo (SG) Da2Kerkpolder
10 maa 16:45 MNC Dordrecht Da4 - ZVL-1886 Da6Sportboulevard
16 maa 16:45 Z&PC Rotterdam Da3 - De Linge/PCG (SG) Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
16 maa 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - ZPS Da1Polderbad
16 maa 17:45 Aquadraat (SG) Da2 - d'ELFT Da1De Does
16 maa 18:15 AZC Da1 - ZPC Numansdorp Da1AquaRijn
16 maa 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da4De Rozenburcht
23 maa 16:30 ZVL-1886 Da6 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1Vijf Meibad
23 maa 16:45 MNC Dordrecht Da4 - AZC Da1Sportboulevard
23 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 - WSG NieMo (SG) Da2Berenschot
23 maa 18:05 ZPS Da1 - Aquadraat (SG) Da2De Hofstee
23 maa 19:30 ZPC Numansdorp Da1 - Z&PC Rotterdam Da3De Wellen
30 maa 16:00 Z&PC Rotterdam Da3 - MNC Dordrecht Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 maa 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - ZPC Numansdorp Da1Polderbad
30 maa 18:05 AZC Da1 - ZVL-1886 Da6AquaRijn
30 maa 19:40 d'ELFT Da1 - ZPS Da1Kerkpolder
30 maa 21:15 Aquadraat (SG) Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1De Does
6 apr 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - Aquadraat (SG) Da2De Wellen
6 apr 18:10 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - AZC Da1De Rozenburcht
6 apr 18:30 ZVL-1886 Da6 - Z&PC Rotterdam Da3De Zijl
6 apr 19:15 De Linge/PCG (SG) Da1 - d'ELFT Da1Berenschot
7 apr 16:00 MNC Dordrecht Da4 - WSG NieMo (SG) Da2Sportboulevard
13 apr 16:45 Z&PC Rotterdam Da3 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 apr 17:00 Aquadraat (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da4De Does
13 apr 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - ZVL-1886 Da6Polderbad
13 apr 18:00 ZPS Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1De Hofstee
13 apr 19:45 d'ELFT Da1 - ZPC Numansdorp Da1Kerkpolder
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 20:00 d'ELFT Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 10 - 5
15 dec 19:30 ZPC Numansdorp Da1 - ZVL-1886 Da6 2 - 10
15 dec 18:25 De Linge/PCG (SG) Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 6 - 1
15 dec 18:05 ZPS Da1 - AZC Da1 7 - 4
15 dec 17:00 Aquadraat (SG) Da2 - WSG NieMo (SG) Da2 2 - 6
8 dec 20:45 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZPS Da1 2 - 0
8 dec 19:00 MNC Dordrecht Da4 - Aquadraat (SG) Da2 11 - 0
8 dec 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 5 - 7
8 dec 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - d'ELFT Da1 5 - 5
8 dec 16:30 ZVL-1886 Da6 - WSG NieMo (SG) Da2 10 - 6
1 dec 19:45 Aquadraat (SG) Da2 - ZPC Numansdorp Da1 3 - 10
1 dec 19:00 d'ELFT Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 7 - 3
1 dec 18:05 AZC Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 6 - 6
1 dec 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da4 4 - 5
1 dec 17:30 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVL-1886 Da6 11 - 7
24 nov 19:10 ZVL-1886 Da6 - AZC Da1 7 - 2
24 nov 18:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da2 7 - 2
24 nov 18:05 ZPS Da1 - d'ELFT Da1 4 - 4
24 nov 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - WSG NieMo (SG) Da2 9 - 3
17 nov 19:50 AZC Da1 - MNC Dordrecht Da4 3 - 4
17 nov 18:15 Z&PC Rotterdam Da3 - ZPC Numansdorp Da1 10 - 6
17 nov 17:45 Aquadraat (SG) Da2 - ZPS Da1 1 - 5
17 nov 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - ZVL-1886 Da6 6 - 11
16 nov 20:45 WSG NieMo (SG) Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1 7 - 8
10 nov 20:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 8 - 4
10 nov 19:30 ZPC Numansdorp Da1 - AZC Da1 6 - 9
10 nov 19:00 d'ELFT Da1 - Aquadraat (SG) Da2 10 - 1
10 nov 18:00 ZPS Da1 - WSG NieMo (SG) Da2 9 - 5
3 nov 19:15 ZVL-1886 Da6 - MNC Dordrecht Da4 8 - 0
3 nov 17:45 AZC Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 1 - 10
3 nov 17:40 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - ZPC Numansdorp Da1 4 - 4
3 nov 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - d'ELFT Da1 3 - 7
3 nov 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - ZPS Da1 6 - 6
27 okt 17:45 Aquadraat (SG) Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 2 - 2
27 okt 14:30 MNC Dordrecht Da4 - Z&PC Rotterdam Da3 2 - 6
13 okt 19:25 ZVL-1886 Da6 - De Linge/PCG (SG) Da1 4 - 6
13 okt 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - ZPS Da1 1 - 9
13 okt 18:15 Z&PC Rotterdam Da3 - Aquadraat (SG) Da2 11 - 5
13 okt 18:15 AZC Da1 - d'ELFT Da1 3 - 8
13 okt 18:15 MNC Dordrecht Da4 - ZPC Numansdorp Da1 3 - 2
6 okt 19:45 Aquadraat (SG) Da2 - AZC Da1 4 - 10
6 okt 18:45 De Linge/PCG (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da4 6 - 4
6 okt 18:05 ZPS Da1 - ZVL-1886 Da6 5 - 3
6 okt 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da3 3 - 8
6 okt 17:15 d'ELFT Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 9 - 3
29 sep 20:00 ZVL-1886 Da6 - d'ELFT Da1 6 - 9
29 sep 19:00 MNC Dordrecht Da4 - ZPS Da1 3 - 1
29 sep 18:25 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da2 5 - 1
29 sep 18:00 ZPC Numansdorp Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 3 - 5
29 sep 17:40 AZC Da1 - WSG NieMo (SG) Da2 7 - 5
22 sep 19:30 d'ELFT Da1 - MNC Dordrecht Da4 11 - 3
22 sep 18:50 AZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 9 - 6
22 sep 18:05 ZPS Da1 - ZPC Numansdorp Da1 1 - 6
22 sep 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 11 - 7
22 sep 17:00 Aquadraat (SG) Da2 - ZVL-1886 Da6 5 - 7
15 sep 20:30 MNC Dordrecht Da4 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 5 - 3
 
 
Aquadraat (S..
 
AZC Da1
 
De Linge/PCG..
 
d'ELFT Da1
 
MNC Dordrech..
 
SCOMZeehondD..
 
WSG NieMo (S..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPC Numansdo..
 
ZPS Da1
 
ZVL-1886 Da6
 
Aquadraat (SG) Da2 4 - 1030/316/313/42 - 22 - 69/23 - 101 - 55 - 7
AZC Da12/2 1 - 103 - 83 - 46 - 67 - 59 - 616/316/230/3
De Linge/PCG (SG) Da17 - 29/3 6/46 - 46 - 123/38 - 426/12 - 09/2
d'ELFT Da110 - 19/27 - 3 11 - 39 - 39/310 - 513/430/326/1
MNC Dordrecht Da411 - 023/32/219/1 5 - 37/42 - 63 - 23 - 110/3
SCOMZeehondDuck (SG) Da15 - 16/416/22/216/3 19/15 - 74 - 41 - 96 - 11
WSG NieMo (SG) Da216/226/17 - 83 - 74 - 511 - 7 3 - 830/316/313/4
Z&PC Rotterdam Da311 - 519/116/316/230/313/42/2 10 - 66 - 611 - 7
ZPC Numansdorp Da16/46 - 93 - 55 - 59/29/39 - 323/3 19/12 - 10
ZPS Da123/37 - 413/44 - 426/19/29 - 59/31 - 6 5 - 3
ZVL-1886 Da619/17 - 24 - 66 - 98 - 023/310 - 66/416/22/2