HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Poseidon'56 Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Poseidon'56 Da1 - WIDEX GZC DONK Da4
zaterdag 23 maart 18:45
De Fakkel Ridderkerk

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1BZ&PC Da21744
2Z&PC Rotterdam Da21741
3Poseidon'56 Da11637
4ZVL-1886 Da71731
5WIDEX GZC DONK Da41628
6Aquadraat (SG) Da11627
7ZVL-1886 Da51624
8Z&PC De Gouwe Da31612
9ZVVS Da4169
10De Vliet (SG) Da1177
11Katwijk Da3163
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 maaPoseidon'56 Da118:45WIDEX GZC DONK Da4
30 maaZ&PC Rotterdam Da216:45Poseidon'56 Da1
6 aprPoseidon'56 Da118:00BZ&PC Da2
13 aprDe Vliet (SG) Da120:25Poseidon'56 Da1

Uitslagen

17 maaZ&PC De Gouwe Da32 - 13Poseidon'56 Da1
16 febPoseidon'56 Da18 - 7ZVL-1886 Da5
9 febZVVS Da42 - 6Poseidon'56 Da1
2 febPoseidon'56 Da14 - 7Aquadraat (SG) Da1
26 janKatwijk Da32 - 6Poseidon'56 Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1BZ&PC Da2171421441496485
2Z&PC Rotterdam Da2171322411699079
3Poseidon'56 Da1161213371157441
4ZVL-1886 Da717101631998910
5WIDEX GZC DONK Da41691628796316
6Aquadraat (SG) Da116835271018417
7ZVL-1886 Da51673624947321
8Z&PC De Gouwe Da31640121269118-49
9ZVVS Da4163013957159-102
10De Vliet (SG) Da1172114795142-47
11Katwijk Da3161015352123-71
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 maa 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 - Poseidon'56 Da1 2 - 13
16 maa 21:10 De Vliet (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da1 7 - 7
16 maa 18:00 ZVL-1886 Da7 - Katwijk Da3 6 - 2
16 maa 17:30 Z&PC Rotterdam Da2 - ZVL-1886 Da5 11 - 7
16 maa 14:45 BZ&PC Da2 - ZVVS Da4 18 - 3
9 maa 18:50 ZVVS Da4 - Z&PC Rotterdam Da2 2 - 15
9 maa 18:45 ZVL-1886 Da7 - Z&PC De Gouwe Da3 11 - 4
9 maa 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - BZ&PC Da2 4 - 6
9 maa 16:25 Katwijk Da3 - De Vliet (SG) Da1 3 - 4
16 feb 19:15 Poseidon'56 Da1 - ZVL-1886 Da5 8 - 7
16 feb 18:55 De Vliet (SG) Da1 - ZVL-1886 Da7 4 - 6
16 feb 18:15 BZ&PC Da2 - Katwijk Da3 11 - 3
16 feb 17:45 Z&PC Rotterdam Da2 - Aquadraat (SG) Da1 10 - 8
16 feb 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 - ZVVS Da4 11 - 3
10 feb 14:55 De Vliet (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da3 4 - 6
9 feb 19:30 ZVL-1886 Da7 - BZ&PC Da2 1 - 7
9 feb 18:10 ZVVS Da4 - Poseidon'56 Da1 2 - 6
9 feb 17:45 Aquadraat (SG) Da1 - WIDEX GZC DONK Da4 4 - 3
9 feb 16:25 Katwijk Da3 - Z&PC Rotterdam Da2 0 - 12
2 feb 19:40 Z&PC De Gouwe Da3 - ZVL-1886 Da5 2 - 11
2 feb 18:00 Poseidon'56 Da1 - Aquadraat (SG) Da1 4 - 7
2 feb 17:30 Z&PC Rotterdam Da2 - ZVL-1886 Da7 6 - 7
2 feb 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 - Katwijk Da3 5 - 3
2 feb 14:45 BZ&PC Da2 - De Vliet (SG) Da1 9 - 7
27 jan 14:20 ZVVS Da4 - ZVL-1886 Da5 3 - 7
26 jan 20:15 ZVL-1886 Da7 - WIDEX GZC DONK Da4 5 - 2
26 jan 19:40 De Vliet (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 7 - 11
26 jan 17:00 BZ&PC Da2 - Z&PC De Gouwe Da3 11 - 4
26 jan 16:25 Katwijk Da3 - Poseidon'56 Da1 2 - 6
20 jan 15:15 WIDEX GZC DONK Da4 - De Vliet (SG) Da1 7 - 3
19 jan 20:25 Z&PC De Gouwe Da3 - ZVVS Da4 4 - 5
19 jan 19:20 Z&PC Rotterdam Da2 - BZ&PC Da2 10 - 10
19 jan 18:55 ZVL-1886 Da5 - Aquadraat (SG) Da1 6 - 7
19 jan 18:45 Poseidon'56 Da1 - ZVL-1886 Da7 10 - 5
15 dec 19:15 Katwijk Da3 - BZ&PC Da2 3 - 7
15 dec 19:05 ZVVS Da4 - WIDEX GZC DONK Da4 5 - 4
15 dec 18:30 ZVL-1886 Da7 - De Vliet (SG) Da1 9 - 4
15 dec 17:45 Aquadraat (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 9 - 9
15 dec 16:30 ZVL-1886 Da5 - Poseidon'56 Da1 4 - 4
9 dec 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 - BZ&PC Da2 5 - 9
8 dec 20:10 ZVVS Da4 - Aquadraat (SG) Da1 3 - 13
8 dec 18:15 Z&PC De Gouwe Da3 - Z&PC Rotterdam Da2 4 - 7
8 dec 17:45 Poseidon'56 Da1 - De Vliet (SG) Da1 12 - 9
8 dec 17:15 ZVL-1886 Da5 - Katwijk Da3 7 - 4
1 dec 20:30 Aquadraat (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da3 11 - 4
1 dec 18:30 ZVL-1886 Da7 - ZVL-1886 Da5 2 - 3
1 dec 18:15 Z&PC Rotterdam Da2 - WIDEX GZC DONK Da4 6 - 3
1 dec 16:45 BZ&PC Da2 - Poseidon'56 Da1 3 - 4
1 dec 15:40 Katwijk Da3 - ZVVS Da4 3 - 6
25 nov 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 - Z&PC De Gouwe Da3 5 - 4
24 nov 19:50 ZVVS Da4 - ZVL-1886 Da7 4 - 15
24 nov 19:30 Poseidon'56 Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 7 - 11
24 nov 18:25 ZVL-1886 Da5 - De Vliet (SG) Da1 11 - 5
17 nov 21:15 Z&PC De Gouwe Da3 - Katwijk Da3 6 - 4
17 nov 19:25 ZVL-1886 Da7 - Aquadraat (SG) Da1 4 - 4
17 nov 18:55 De Vliet (SG) Da1 - ZVVS Da4 9 - 3
17 nov 15:45 BZ&PC Da2 - ZVL-1886 Da5 4 - 4
10 nov 20:00 Poseidon'56 Da1 - Z&PC De Gouwe Da3 7 - 3
10 nov 19:25 ZVVS Da4 - BZ&PC Da2 2 - 11
10 nov 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - De Vliet (SG) Da1 8 - 6
10 nov 16:15 ZVL-1886 Da5 - Z&PC Rotterdam Da2 4 - 5
10 nov 14:55 Katwijk Da3 - ZVL-1886 Da7 2 - 6
3 nov 20:25 De Vliet (SG) Da1 - Katwijk Da3 8 - 9
3 nov 19:35 Z&PC De Gouwe Da3 - ZVL-1886 Da7 3 - 6
3 nov 16:45 BZ&PC Da2 - Aquadraat (SG) Da1 6 - 3
3 nov 16:30 Z&PC Rotterdam Da2 - ZVVS Da4 12 - 5
3 nov 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 - ZVL-1886 Da5 2 - 2
27 okt 18:10 ZVL-1886 Da7 - Poseidon'56 Da1 4 - 7
20 okt 17:00 WIDEX GZC DONK Da4 - Poseidon'56 Da1 3 - 1
14 okt 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 - De Vliet (SG) Da1 8 - 6
13 okt 19:00 Z&PC Rotterdam Da2 - Katwijk Da3 15 - 5
13 okt 17:00 BZ&PC Da2 - ZVL-1886 Da7 8 - 4
13 okt 16:00 Poseidon'56 Da1 - ZVVS Da4 10 - 7
13 okt 15:15 WIDEX GZC DONK Da4 - Aquadraat (SG) Da1 4 - 2
6 okt 20:30 Aquadraat (SG) Da1 - Poseidon'56 Da1 3 - 7
6 okt 19:15 ZVL-1886 Da7 - Z&PC Rotterdam Da2 3 - 17
6 okt 18:55 De Vliet (SG) Da1 - BZ&PC Da2 3 - 14
6 okt 18:40 ZVL-1886 Da5 - Z&PC De Gouwe Da3 6 - 4
6 okt 16:25 Katwijk Da3 - WIDEX GZC DONK Da4 4 - 9
30 sep 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 - BZ&PC Da2 2 - 9
29 sep 20:15 Poseidon'56 Da1 - Katwijk Da3 9 - 2
29 sep 18:30 Z&PC Rotterdam Da2 - De Vliet (SG) Da1 10 - 3
29 sep 17:15 ZVL-1886 Da5 - ZVVS Da4 12 - 2
29 sep 16:30 WIDEX GZC DONK Da4 - ZVL-1886 Da7 2 - 5
22 sep 20:25 De Vliet (SG) Da1 - WIDEX GZC DONK Da4 6 - 9
22 sep 18:50 ZVVS Da4 - Z&PC De Gouwe Da3 2 - 9
22 sep 17:45 Aquadraat (SG) Da1 - ZVL-1886 Da5 5 - 2
22 sep 15:45 BZ&PC Da2 - Z&PC Rotterdam Da2 6 - 2
15 sep 18:30 Aquadraat (SG) Da1 - Katwijk Da3 6 - 3
15 sep 14:55 ZVL-1886 Da5 - WIDEX GZC DONK Da4 1 - 5
 
 
Aquadraat (S..
 
BZ&PC Da2
 
De Vliet (SG..
 
Katwijk Da3
 
Poseidon'56 ..
 
WIDEX GZC DO..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZVL-1886 Da5
 
ZVL-1886 Da7
 
ZVVS Da4
 
Aquadraat (SG) Da1 4 - 68 - 66 - 33 - 74 - 311 - 49 - 95 - 223/313/4
BZ&PC Da26 - 3 9 - 711 - 33 - 413/411 - 46 - 24 - 48 - 418 - 3
De Vliet (SG) Da17 - 73 - 14 8 - 913/46 - 94 - 67 - 1130/34 - 69 - 3
Katwijk Da330/33 - 73 - 4 2 - 64 - 923/30 - 1213/42 - 63 - 6
Poseidon'56 Da14 - 76/412 - 99 - 2 23/37 - 37 - 118 - 710 - 510 - 7
WIDEX GZC DONK Da44 - 25 - 97 - 35 - 33 - 1 5 - 47/42 - 22 - 511 - 3
Z&PC De Gouwe Da36/42 - 98 - 66 - 42 - 1330/3 4 - 72 - 113 - 64 - 5
Z&PC Rotterdam Da210 - 810 - 1010 - 315 - 530/36 - 313/4 11 - 76 - 712 - 5
ZVL-1886 Da56 - 723/311 - 57 - 44 - 41 - 56 - 44 - 5 6/412 - 2
ZVL-1886 Da74 - 41 - 79 - 46 - 24 - 75 - 211 - 43 - 172 - 3 30/3
ZVVS Da43 - 132 - 1123/36/42 - 65 - 42 - 92 - 153 - 74 - 15