HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Poseidon'56 Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Poseidon'56 Da1 - ZVL-1886 Da7
zaterdag 19 januari 18:45
De Fakkel Ridderkerk

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1BZ&PC Da21025
2Z&PC Rotterdam Da21025
3Poseidon'56 Da11022
4WIDEX GZC DONK Da41119
5ZVL-1886 Da51118
6Aquadraat (SG) Da11017
7ZVL-1886 Da71016
8Z&PC De Gouwe Da3109
9ZVVS Da4106
10Katwijk Da3103
11De Vliet (SG) Da1103
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
19 janPoseidon'56 Da118:45ZVL-1886 Da7
26 janKatwijk Da316:25Poseidon'56 Da1
2 febPoseidon'56 Da118:00Aquadraat (SG) Da1
9 febZVVS Da419:10Poseidon'56 Da1
16 febPoseidon'56 Da119:15ZVL-1886 Da5

Uitslagen

15 decZVL-1886 Da54 - 4Poseidon'56 Da1
8 decPoseidon'56 Da112 - 9De Vliet (SG) Da1
1 decBZ&PC Da23 - 4Poseidon'56 Da1
24 novPoseidon'56 Da17 - 11Z&PC Rotterdam Da2
10 novPoseidon'56 Da17 - 3Z&PC De Gouwe Da3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1BZ&PC Da21081125773245
2Z&PC Rotterdam Da21081125944945
3Poseidon'56 Da11071222684919
4WIDEX GZC DONK Da4116141951456
5ZVL-1886 Da51153318564214
6Aquadraat (SG) Da11052317644816
7ZVL-1886 Da7105141658544
8Z&PC De Gouwe Da31030794763-16
9ZVVS Da41020863998-59
10Katwijk Da31010933979-40
11De Vliet (SG) Da11010935993-34
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 18:45 Poseidon'56 Da1 - ZVL-1886 Da7De Fakkel
19 jan 18:55 ZVL-1886 Da5 - Aquadraat (SG) Da1Vijf Meibad
19 jan 19:20 Z&PC Rotterdam Da2 - BZ&PC Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 jan 20:25 Z&PC De Gouwe Da3 - ZVVS Da4De Sniep
20 jan 15:15 WIDEX GZC DONK Da4 - De Vliet (SG) Da1Groenhovenbad
26 jan 16:25 Katwijk Da3 - Poseidon'56 Da1Aquamar
26 jan 17:00 BZ&PC Da2 - Z&PC De Gouwe Da3De Kuil
26 jan 19:40 De Vliet (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da2Sportcentrum Forum Kwadraat
26 jan 20:15 ZVL-1886 Da7 - WIDEX GZC DONK Da4De Zijl
27 jan 14:20 ZVVS Da4 - ZVL-1886 Da5De Kulk
2 feb 14:45 BZ&PC Da2 - De Vliet (SG) Da1De Kuil
2 feb 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 - Katwijk Da3Groenhovenbad
2 feb 17:30 Z&PC Rotterdam Da2 - ZVL-1886 Da7Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 feb 18:00 Poseidon'56 Da1 - Aquadraat (SG) Da1De Fakkel
2 feb 19:40 Z&PC De Gouwe Da3 - ZVL-1886 Da5De Sniep
9 feb 16:25 Katwijk Da3 - Z&PC Rotterdam Da2Aquamar
9 feb 17:45 Aquadraat (SG) Da1 - WIDEX GZC DONK Da4De Does
9 feb 19:10 ZVVS Da4 - Poseidon'56 Da1De Kulk
9 feb 19:30 ZVL-1886 Da7 - BZ&PC Da2Vijf Meibad
10 feb 14:55 De Vliet (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da3De Schilp
16 feb 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 - ZVVS Da4Groenhovenbad
16 feb 17:45 Z&PC Rotterdam Da2 - Aquadraat (SG) Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
16 feb 18:55 De Vliet (SG) Da1 - ZVL-1886 Da7Sportcentrum Forum Kwadraat
16 feb 19:15 Poseidon'56 Da1 - ZVL-1886 Da5De Fakkel
16 feb 19:15 BZ&PC Da2 - Katwijk Da3De Kuil
9 maa 16:25 Katwijk Da3 - De Vliet (SG) Da1Aquamar
9 maa 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - BZ&PC Da2De Does
9 maa 18:45 ZVL-1886 Da7 - Z&PC De Gouwe Da3Vijf Meibad
9 maa 18:50 ZVVS Da4 - Z&PC Rotterdam Da2De Kulk
16 maa 15:45 BZ&PC Da2 - ZVVS Da4De Kuil
16 maa 17:30 Z&PC Rotterdam Da2 - ZVL-1886 Da5Sportfondsenbad Rdam-Noord
16 maa 18:00 ZVL-1886 Da7 - Katwijk Da3De Zijl
16 maa 21:10 De Vliet (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da1Sportcentrum Forum Kwadraat
17 maa 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 - Poseidon'56 Da1De Sniep
23 maa 14:40 Katwijk Da3 - Z&PC De Gouwe Da3Aquamar
23 maa 18:00 ZVL-1886 Da5 - BZ&PC Da2Vijf Meibad
23 maa 18:25 ZVVS Da4 - De Vliet (SG) Da1De Kulk
23 maa 18:45 Poseidon'56 Da1 - WIDEX GZC DONK Da4De Fakkel
23 maa 20:25 Aquadraat (SG) Da1 - ZVL-1886 Da7De Does
30 maa 16:25 Katwijk Da3 - Aquadraat (SG) Da1Aquamar
30 maa 16:30 ZVL-1886 Da7 - ZVVS Da4De Zijl
30 maa 16:45 Z&PC Rotterdam Da2 - Poseidon'56 Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 maa 18:00 Z&PC De Gouwe Da3 - WIDEX GZC DONK Da4De Sniep
30 maa 18:10 De Vliet (SG) Da1 - ZVL-1886 Da5Sportcentrum Forum Kwadraat
6 apr 18:00 Poseidon'56 Da1 - BZ&PC Da2De Fakkel
6 apr 18:15 Z&PC De Gouwe Da3 - Aquadraat (SG) Da1De Sniep
6 apr 19:15 ZVL-1886 Da5 - ZVL-1886 Da7De Zijl
6 apr 19:20 ZVVS Da4 - Katwijk Da3De Kulk
7 apr 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 - Z&PC Rotterdam Da2Groenhovenbad
13 apr 16:40 Katwijk Da3 - ZVL-1886 Da5Aquamar
13 apr 17:00 BZ&PC Da2 - WIDEX GZC DONK Da4De Kuil
13 apr 17:30 Z&PC Rotterdam Da2 - Z&PC De Gouwe Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 apr 17:45 Aquadraat (SG) Da1 - ZVVS Da4De Does
13 apr 20:25 De Vliet (SG) Da1 - Poseidon'56 Da1Sportcentrum Forum Kwadraat
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 19:15 Katwijk Da3 - BZ&PC Da2 3 - 7
15 dec 19:05 ZVVS Da4 - WIDEX GZC DONK Da4 5 - 4
15 dec 18:30 ZVL-1886 Da7 - De Vliet (SG) Da1 9 - 4
15 dec 17:45 Aquadraat (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 9 - 9
15 dec 16:30 ZVL-1886 Da5 - Poseidon'56 Da1 4 - 4
9 dec 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 - BZ&PC Da2 5 - 9
8 dec 20:10 ZVVS Da4 - Aquadraat (SG) Da1 3 - 13
8 dec 18:15 Z&PC De Gouwe Da3 - Z&PC Rotterdam Da2 4 - 7
8 dec 17:45 Poseidon'56 Da1 - De Vliet (SG) Da1 12 - 9
8 dec 17:15 ZVL-1886 Da5 - Katwijk Da3 7 - 4
1 dec 20:30 Aquadraat (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da3 11 - 4
1 dec 18:30 ZVL-1886 Da7 - ZVL-1886 Da5 2 - 3
1 dec 18:15 Z&PC Rotterdam Da2 - WIDEX GZC DONK Da4 6 - 3
1 dec 16:45 BZ&PC Da2 - Poseidon'56 Da1 3 - 4
1 dec 15:40 Katwijk Da3 - ZVVS Da4 3 - 6
25 nov 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 - Z&PC De Gouwe Da3 5 - 4
24 nov 19:50 ZVVS Da4 - ZVL-1886 Da7 4 - 15
24 nov 19:30 Poseidon'56 Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 7 - 11
24 nov 18:25 ZVL-1886 Da5 - De Vliet (SG) Da1 11 - 5
17 nov 21:15 Z&PC De Gouwe Da3 - Katwijk Da3 6 - 4
17 nov 19:25 ZVL-1886 Da7 - Aquadraat (SG) Da1 4 - 4
17 nov 18:55 De Vliet (SG) Da1 - ZVVS Da4 9 - 3
17 nov 15:45 BZ&PC Da2 - ZVL-1886 Da5 4 - 4
10 nov 20:00 Poseidon'56 Da1 - Z&PC De Gouwe Da3 7 - 3
10 nov 19:25 ZVVS Da4 - BZ&PC Da2 2 - 11
10 nov 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - De Vliet (SG) Da1 8 - 6
10 nov 16:15 ZVL-1886 Da5 - Z&PC Rotterdam Da2 4 - 5
10 nov 14:55 Katwijk Da3 - ZVL-1886 Da7 2 - 6
3 nov 20:25 De Vliet (SG) Da1 - Katwijk Da3 8 - 9
3 nov 19:35 Z&PC De Gouwe Da3 - ZVL-1886 Da7 3 - 6
3 nov 16:45 BZ&PC Da2 - Aquadraat (SG) Da1 6 - 3
3 nov 16:30 Z&PC Rotterdam Da2 - ZVVS Da4 12 - 5
3 nov 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 - ZVL-1886 Da5 2 - 2
27 okt 18:10 ZVL-1886 Da7 - Poseidon'56 Da1 4 - 7
20 okt 17:00 WIDEX GZC DONK Da4 - Poseidon'56 Da1 3 - 1
14 okt 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 - De Vliet (SG) Da1 8 - 6
13 okt 19:00 Z&PC Rotterdam Da2 - Katwijk Da3 15 - 5
13 okt 17:00 BZ&PC Da2 - ZVL-1886 Da7 8 - 4
13 okt 16:00 Poseidon'56 Da1 - ZVVS Da4 10 - 7
13 okt 15:15 WIDEX GZC DONK Da4 - Aquadraat (SG) Da1 4 - 2
6 okt 20:30 Aquadraat (SG) Da1 - Poseidon'56 Da1 3 - 7
6 okt 19:15 ZVL-1886 Da7 - Z&PC Rotterdam Da2 3 - 17
6 okt 18:55 De Vliet (SG) Da1 - BZ&PC Da2 3 - 14
6 okt 18:40 ZVL-1886 Da5 - Z&PC De Gouwe Da3 6 - 4
6 okt 16:25 Katwijk Da3 - WIDEX GZC DONK Da4 4 - 9
30 sep 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 - BZ&PC Da2 2 - 9
29 sep 20:15 Poseidon'56 Da1 - Katwijk Da3 9 - 2
29 sep 18:30 Z&PC Rotterdam Da2 - De Vliet (SG) Da1 10 - 3
29 sep 17:15 ZVL-1886 Da5 - ZVVS Da4 12 - 2
29 sep 16:30 WIDEX GZC DONK Da4 - ZVL-1886 Da7 2 - 5
22 sep 20:25 De Vliet (SG) Da1 - WIDEX GZC DONK Da4 6 - 9
22 sep 18:50 ZVVS Da4 - Z&PC De Gouwe Da3 2 - 9
22 sep 17:45 Aquadraat (SG) Da1 - ZVL-1886 Da5 5 - 2
22 sep 15:45 BZ&PC Da2 - Z&PC Rotterdam Da2 6 - 2
15 sep 18:30 Aquadraat (SG) Da1 - Katwijk Da3 6 - 3
15 sep 14:55 ZVL-1886 Da5 - WIDEX GZC DONK Da4 1 - 5
 
 
Aquadraat (S..
 
BZ&PC Da2
 
De Vliet (SG..
 
Katwijk Da3
 
Poseidon'56 ..
 
WIDEX GZC DO..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZVL-1886 Da5
 
ZVL-1886 Da7
 
ZVVS Da4
 
Aquadraat (SG) Da1 9/38 - 66 - 33 - 79/211 - 49 - 95 - 223/313/4
BZ&PC Da26 - 3 2/216/23 - 413/426/16 - 24 - 48 - 416/3
De Vliet (SG) Da116/33 - 14 8 - 913/46 - 910/226/130/316/29 - 3
Katwijk Da330/33 - 79/3 26/14 - 923/39/213/42 - 63 - 6
Poseidon'56 Da12/26/412 - 99 - 2 23/37 - 37 - 1116/219/110 - 7
WIDEX GZC DONK Da44 - 25 - 920/12/23 - 1 5 - 47/42 - 22 - 516/2
Z&PC De Gouwe Da36/42 - 98 - 66 - 417/330/3 4 - 72/23 - 619/1
Z&PC Rotterdam Da216/219/110 - 315 - 530/36 - 313/4 16/32/212 - 5
ZVL-1886 Da519/123/311 - 57 - 44 - 41 - 56 - 44 - 5 6/412 - 2
ZVL-1886 Da74 - 49/29 - 416/34 - 726/19/33 - 172 - 3 30/3
ZVVS Da43 - 132 - 1123/36/49/25 - 42 - 99/327/14 - 15