HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Wave Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Wave Da1 - d'ELFT Da2
zaterdag 19 januari 20:10

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Kempvis Da3924
2Z&PC Rotterdam Da4919
3BZ&PC Da31018
4Wave Da11018
5WZC (SG) Da3916
6d'ELFT Da2915
7De Reigers (SG) Da1912
8De Plas Da198
9Sassenheim Da293
10Z&PC De Gouwe Da493
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
19 janWave Da120:10d'ELFT Da2
26 janWZC (SG) Da318:45Wave Da1
10 maaWave Da118:00Z&PC De Gouwe Da4
23 maaWave Da115:00Sassenheim Da2
30 maaZ&PC Rotterdam Da415:15Wave Da1

Uitslagen

8 decWave Da16 - 7De Kempvis Da3
1 decDe Plas Da14 - 7Wave Da1
24 novWave Da15 - 7Z&PC Rotterdam Da4
17 novSassenheim Da25 - 11Wave Da1
3 novZ&PC De Gouwe Da40 - 10Wave Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Kempvis Da3980124604020
2Z&PC Rotterdam Da4961219513912
3BZ&PC Da31060418643826
4Wave Da11060418624616
5WZC (SG) Da3951316604614
6d'ELFT Da2950415594712
7De Reigers (SG) Da19405124252-10
8De Plas Da1922584047-7
9Sassenheim Da2910834575-30
10Z&PC De Gouwe Da4910833184-53
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 18:15 BZ&PC Da3 - WZC (SG) Da3De Kuil
19 jan 18:55 Z&PC De Gouwe Da4 - De Kempvis Da3De Sniep
19 jan 20:10 Wave Da1 - d'ELFT Da2Kerkpolder
20 jan 17:50 Sassenheim Da2 - Z&PC Rotterdam Da4Wasbeek
26 jan 18:15 De Plas Da1 - Sassenheim Da2De Wel
26 jan 18:15 d'ELFT Da2 - Z&PC De Gouwe Da4Kerkpolder
26 jan 18:45 WZC (SG) Da3 - Wave Da1De Veur
2 feb 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 - De Plas Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 feb 18:10 Z&PC De Gouwe Da4 - WZC (SG) Da3De Sniep
2 feb 18:30 De Reigers (SG) Da1 - BZ&PC Da3Overbosch
2 feb 19:30 Sassenheim Da2 - De Kempvis Da3Wasbeek
9 feb 16:40 De Kempvis Da3 - Z&PC Rotterdam Da4Rivièrabad
9 feb 17:45 d'ELFT Da2 - Sassenheim Da2Kerkpolder
9 feb 20:40 De Reigers (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da4Overbosch
16 feb 16:15 Z&PC Rotterdam Da4 - d'ELFT Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
16 feb 18:15 De Plas Da1 - De Kempvis Da3De Wel
16 feb 20:55 Sassenheim Da2 - WZC (SG) Da3Wasbeek
17 feb 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 - BZ&PC Da3De Sniep
9 maa 18:30 d'ELFT Da2 - De Plas Da1Kerkpolder
9 maa 18:30 De Reigers (SG) Da1 - Sassenheim Da2Overbosch
10 maa 14:15 WZC (SG) Da3 - Z&PC Rotterdam Da4De Veur
10 maa 18:00 Wave Da1 - Z&PC De Gouwe Da4Kerkpolder
16 maa 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 - De Reigers (SG) Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
16 maa 18:10 De Plas Da1 - WZC (SG) Da3De Wel
16 maa 18:45 De Kempvis Da3 - d'ELFT Da2Rivièrabad
17 maa 19:15 Sassenheim Da2 - BZ&PC Da3Wasbeek
23 maa 15:00 Wave Da1 - Sassenheim Da2Kerkpolder
23 maa 17:45 BZ&PC Da3 - Z&PC Rotterdam Da4De Kuil
23 maa 20:00 De Reigers (SG) Da1 - De Plas Da1Overbosch
23 maa 21:20 WZC (SG) Da3 - De Kempvis Da3De Veur
30 maa 15:15 Z&PC Rotterdam Da4 - Wave Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 maa 18:15 De Plas Da1 - BZ&PC Da3De Wel
30 maa 18:15 Sassenheim Da2 - Z&PC De Gouwe Da4Wasbeek
30 maa 18:55 d'ELFT Da2 - WZC (SG) Da3Kerkpolder
30 maa 19:00 De Kempvis Da3 - De Reigers (SG) Da1Rivièrabad
6 apr 18:30 BZ&PC Da3 - De Kempvis Da3De Kuil
6 apr 18:30 Wave Da1 - De Plas Da1Kerkpolder
6 apr 19:45 Z&PC De Gouwe Da4 - Z&PC Rotterdam Da4De Sniep
6 apr 20:40 De Reigers (SG) Da1 - d'ELFT Da2Overbosch
13 apr 16:00 WZC (SG) Da3 - De Reigers (SG) Da1De Veur
13 apr 17:30 De Plas Da1 - Z&PC De Gouwe Da4De Wel
13 apr 17:45 De Kempvis Da3 - Wave Da1Rivièrabad
13 apr 19:00 d'ELFT Da2 - BZ&PC Da3Kerkpolder
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 19:15 d'ELFT Da2 - Z&PC Rotterdam Da4 6 - 8
15 dec 19:00 WZC (SG) Da3 - Sassenheim Da2 8 - 3
15 dec 18:40 De Kempvis Da3 - De Plas Da1 4 - 3
15 dec 17:30 BZ&PC Da3 - Z&PC De Gouwe Da4 9 - 1
8 dec 20:45 De Reigers (SG) Da1 - WZC (SG) Da3 6 - 5
8 dec 20:25 Wave Da1 - De Kempvis Da3 6 - 7
8 dec 19:45 Z&PC De Gouwe Da4 - De Plas Da1 4 - 9
8 dec 17:30 BZ&PC Da3 - d'ELFT Da2 8 - 4
2 dec 14:00 d'ELFT Da2 - De Reigers (SG) Da1 7 - 2
1 dec 19:45 De Plas Da1 - Wave Da1 4 - 7
1 dec 19:00 De Kempvis Da3 - BZ&PC Da3 3 - 2
1 dec 15:00 Z&PC Rotterdam Da4 - Z&PC De Gouwe Da4 7 - 2
24 nov 20:40 De Reigers (SG) Da1 - De Kempvis Da3 4 - 6
24 nov 19:15 Wave Da1 - Z&PC Rotterdam Da4 5 - 7
24 nov 18:15 BZ&PC Da3 - De Plas Da1 8 - 4
24 nov 18:15 WZC (SG) Da3 - d'ELFT Da2 8 - 4
24 nov 18:00 Z&PC De Gouwe Da4 - Sassenheim Da2 6 - 10
17 nov 19:45 De Plas Da1 - De Reigers (SG) Da1 4 - 5
17 nov 18:40 Sassenheim Da2 - Wave Da1 5 - 11
17 nov 18:30 De Kempvis Da3 - WZC (SG) Da3 6 - 8
17 nov 16:45 Z&PC Rotterdam Da4 - BZ&PC Da3 6 - 5
10 nov 20:40 De Reigers (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da4 5 - 3
10 nov 18:15 d'ELFT Da2 - De Kempvis Da3 4 - 12
10 nov 17:45 BZ&PC Da3 - Sassenheim Da2 7 - 3
10 nov 16:30 WZC (SG) Da3 - De Plas Da1 5 - 5
4 nov 19:15 Sassenheim Da2 - De Reigers (SG) Da1 7 - 9
3 nov 20:20 Z&PC De Gouwe Da4 - Wave Da1 0 - 10
3 nov 19:45 De Plas Da1 - d'ELFT Da2 1 - 6
3 nov 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 - WZC (SG) Da3 6 - 3
27 okt 17:00 BZ&PC Da3 - Wave Da1 8 - 0
14 okt 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 - De Reigers (SG) Da1 9 - 5
13 okt 20:15 Wave Da1 - BZ&PC Da3 7 - 5
13 okt 19:45 Sassenheim Da2 - d'ELFT Da2 2 - 12
13 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 - De Kempvis Da3 4 - 7
6 okt 20:25 WZC (SG) Da3 - Z&PC De Gouwe Da4 14 - 3
6 okt 19:15 De Kempvis Da3 - Sassenheim Da2 6 - 5
6 okt 19:00 De Plas Da1 - Z&PC Rotterdam Da4 2 - 2
30 sep 19:15 Sassenheim Da2 - De Plas Da1 6 - 8
30 sep 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 - d'ELFT Da2 2 - 11
29 sep 19:15 Wave Da1 - WZC (SG) Da3 8 - 3
29 sep 16:45 BZ&PC Da3 - De Reigers (SG) Da1 7 - 4
22 sep 18:45 WZC (SG) Da3 - BZ&PC Da3 6 - 5
22 sep 18:30 De Kempvis Da3 - Z&PC De Gouwe Da4 9 - 4
22 sep 18:00 d'ELFT Da2 - Wave Da1 5 - 4
22 sep 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 - Sassenheim Da2 8 - 4
15 sep 20:15 Wave Da1 - De Reigers (SG) Da1 4 - 2
 
 
BZ&PC Da3
 
De Kempvis D..
 
De Plas Da1
 
De Reigers (..
 
d'ELFT Da2
 
Sassenheim D..
 
Wave Da1
 
WZC (SG) Da3
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
BZ&PC Da3 6/48 - 47 - 48 - 47 - 38 - 019/19 - 123/3
De Kempvis Da33 - 2 4 - 330/316/36 - 513/46 - 89 - 49/2
De Plas Da130/316/2 4 - 51 - 626/14 - 716/313/42 - 2
De Reigers (SG) Da12/24 - 623/3 6/49/3?6 - 59/25 - 3
d'ELFT Da213/44 - 129/37 - 2 9/25 - 430/326/16 - 8
Sassenheim Da217/32/26 - 87 - 92 - 12 5 - 1116/230/320/1
Wave Da17 - 56 - 76/44 - 219/123/3 8 - 310/35 - 7
WZC (SG) Da36 - 523/35 - 513/48 - 48 - 326/1 14 - 310/3
Z&PC De Gouwe Da417/219/14 - 99 - 52 - 116 - 100 - 102/2 6/4
Z&PC Rotterdam Da46 - 54 - 72/216/316/28 - 430/36 - 37 - 2