HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Wave Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Wave Da1 - Sassenheim Da2
zaterdag 23 maart 15:00

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Z&PC Rotterdam Da41531
2BZ&PC Da31430
3Wave Da11430
4De Kempvis Da31429
5d'ELFT Da21528
6WZC (SG) Da31522
7De Reigers (SG) Da11418
8De Plas Da11412
9Sassenheim Da2169
10Z&PC De Gouwe Da4156
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 maaWave Da115:00Sassenheim Da2
30 maaZ&PC Rotterdam Da415:15Wave Da1
6 aprWave Da118:30De Plas Da1
13 aprDe Kempvis Da317:45Wave Da1

Uitslagen

10 maaWave Da16 - 3Z&PC De Gouwe Da4
30 janDe Reigers (SG) Da11 - 2Wave Da1
26 janWZC (SG) Da33 - 5Wave Da1
19 janWave Da18 - 3d'ELFT Da2
8 decWave Da16 - 7De Kempvis Da3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Z&PC Rotterdam Da415101431816516
2BZ&PC Da314100430944747
3Wave Da114100430835627
4De Kempvis Da31492329927319
5d'ELFT Da21591528937221
6WZC (SG) Da31571722907911
7De Reigers (SG) Da114608186473-9
8De Plas Da114338126271-9
9Sassenheim Da2163013978130-52
10Z&PC De Gouwe Da4152013659130-71
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 maa 19:15 Sassenheim Da2 - BZ&PC Da3 3 - 13
16 maa 18:45 De Kempvis Da3 - d'ELFT Da2 6 - 6
16 maa 17:30 De Plas Da1 - WZC (SG) Da3 7 - 5
16 maa 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 - De Reigers (SG) Da1 5 - 3
10 maa 19:00 Wave Da1 - Z&PC De Gouwe Da4 6 - 3
10 maa 15:00 WZC (SG) Da3 - Z&PC Rotterdam Da4 4 - 3
9 maa 18:30 d'ELFT Da2 - De Plas Da1 5 - 4
9 maa 18:30 De Reigers (SG) Da1 - Sassenheim Da2 8 - 4
17 feb 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 - BZ&PC Da3 1 - 5
16 feb 20:55 Sassenheim Da2 - WZC (SG) Da3 6 - 5
16 feb 18:15 De Plas Da1 - De Kempvis Da3 3 - 3
16 feb 16:15 Z&PC Rotterdam Da4 - d'ELFT Da2 2 - 5
9 feb 20:40 De Reigers (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da4 7 - 6
9 feb 17:45 d'ELFT Da2 - Sassenheim Da2 5 - 1
9 feb 16:40 De Kempvis Da3 - Z&PC Rotterdam Da4 7 - 9
2 feb 19:30 Sassenheim Da2 - De Kempvis Da3 5 - 9
2 feb 18:30 De Reigers (SG) Da1 - BZ&PC Da3 3 - 4
2 feb 18:10 Z&PC De Gouwe Da4 - WZC (SG) Da3 4 - 11
2 feb 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 - De Plas Da1 3 - 1
30 jan 20:00 De Reigers (SG) Da1 - Wave Da1 1 - 2
26 jan 18:45 WZC (SG) Da3 - Wave Da1 3 - 5
26 jan 18:15 d'ELFT Da2 - Z&PC De Gouwe Da4 10 - 4
26 jan 18:15 De Plas Da1 - Sassenheim Da2 7 - 8
20 jan 17:50 Sassenheim Da2 - Z&PC Rotterdam Da4 6 - 8
19 jan 20:10 Wave Da1 - d'ELFT Da2 8 - 3
19 jan 18:55 Z&PC De Gouwe Da4 - De Kempvis Da3 10 - 7
19 jan 18:15 BZ&PC Da3 - WZC (SG) Da3 8 - 2
15 dec 19:15 d'ELFT Da2 - Z&PC Rotterdam Da4 6 - 8
15 dec 19:00 WZC (SG) Da3 - Sassenheim Da2 8 - 3
15 dec 18:40 De Kempvis Da3 - De Plas Da1 4 - 3
15 dec 17:30 BZ&PC Da3 - Z&PC De Gouwe Da4 9 - 1
8 dec 20:45 De Reigers (SG) Da1 - WZC (SG) Da3 6 - 5
8 dec 20:25 Wave Da1 - De Kempvis Da3 6 - 7
8 dec 19:45 Z&PC De Gouwe Da4 - De Plas Da1 4 - 9
8 dec 17:30 BZ&PC Da3 - d'ELFT Da2 8 - 4
2 dec 14:00 d'ELFT Da2 - De Reigers (SG) Da1 7 - 2
1 dec 19:45 De Plas Da1 - Wave Da1 4 - 7
1 dec 19:00 De Kempvis Da3 - BZ&PC Da3 3 - 2
1 dec 15:00 Z&PC Rotterdam Da4 - Z&PC De Gouwe Da4 7 - 2
24 nov 20:40 De Reigers (SG) Da1 - De Kempvis Da3 4 - 6
24 nov 19:15 Wave Da1 - Z&PC Rotterdam Da4 5 - 7
24 nov 18:15 BZ&PC Da3 - De Plas Da1 8 - 4
24 nov 18:15 WZC (SG) Da3 - d'ELFT Da2 8 - 4
24 nov 18:00 Z&PC De Gouwe Da4 - Sassenheim Da2 6 - 10
17 nov 19:45 De Plas Da1 - De Reigers (SG) Da1 4 - 5
17 nov 18:40 Sassenheim Da2 - Wave Da1 5 - 11
17 nov 18:30 De Kempvis Da3 - WZC (SG) Da3 6 - 8
17 nov 16:45 Z&PC Rotterdam Da4 - BZ&PC Da3 6 - 5
10 nov 20:40 De Reigers (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da4 5 - 3
10 nov 18:15 d'ELFT Da2 - De Kempvis Da3 4 - 12
10 nov 17:45 BZ&PC Da3 - Sassenheim Da2 7 - 3
10 nov 16:30 WZC (SG) Da3 - De Plas Da1 5 - 5
4 nov 19:15 Sassenheim Da2 - De Reigers (SG) Da1 7 - 9
3 nov 20:20 Z&PC De Gouwe Da4 - Wave Da1 0 - 10
3 nov 19:45 De Plas Da1 - d'ELFT Da2 1 - 6
3 nov 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 - WZC (SG) Da3 6 - 3
27 okt 17:00 BZ&PC Da3 - Wave Da1 8 - 0
14 okt 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 - De Reigers (SG) Da1 9 - 5
13 okt 20:15 Wave Da1 - BZ&PC Da3 7 - 5
13 okt 19:45 Sassenheim Da2 - d'ELFT Da2 2 - 12
13 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 - De Kempvis Da3 4 - 7
6 okt 20:25 WZC (SG) Da3 - Z&PC De Gouwe Da4 14 - 3
6 okt 19:15 De Kempvis Da3 - Sassenheim Da2 6 - 5
6 okt 19:00 De Plas Da1 - Z&PC Rotterdam Da4 2 - 2
30 sep 19:15 Sassenheim Da2 - De Plas Da1 6 - 8
30 sep 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 - d'ELFT Da2 2 - 11
29 sep 19:15 Wave Da1 - WZC (SG) Da3 8 - 3
29 sep 16:45 BZ&PC Da3 - De Reigers (SG) Da1 7 - 4
22 sep 18:45 WZC (SG) Da3 - BZ&PC Da3 6 - 5
22 sep 18:30 De Kempvis Da3 - Z&PC De Gouwe Da4 9 - 4
22 sep 18:00 d'ELFT Da2 - Wave Da1 5 - 4
22 sep 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 - Sassenheim Da2 8 - 4
15 sep 20:15 Wave Da1 - De Reigers (SG) Da1 4 - 2
 
 
BZ&PC Da3
 
De Kempvis D..
 
De Plas Da1
 
De Reigers (..
 
d'ELFT Da2
 
Sassenheim D..
 
Wave Da1
 
WZC (SG) Da3
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
BZ&PC Da3 6/48 - 47 - 48 - 47 - 38 - 08 - 29 - 123/3
De Kempvis Da33 - 2 4 - 330/36 - 66 - 513/46 - 89 - 47 - 9
De Plas Da130/33 - 3 4 - 51 - 67 - 84 - 77 - 513/42 - 2
De Reigers (SG) Da13 - 44 - 623/3 6/48 - 41 - 26 - 57 - 65 - 3
d'ELFT Da213/44 - 125 - 47 - 2 5 - 15 - 430/310 - 46 - 8
Sassenheim Da23 - 135 - 96 - 87 - 92 - 12 5 - 116 - 530/36 - 8
Wave Da17 - 56 - 76/44 - 28 - 323/3 8 - 36 - 35 - 7
WZC (SG) Da36 - 523/35 - 513/48 - 48 - 33 - 5 14 - 34 - 3
Z&PC De Gouwe Da41 - 510 - 74 - 99 - 52 - 116 - 100 - 104 - 11 6/4
Z&PC Rotterdam Da46 - 54 - 73 - 15 - 32 - 58 - 430/36 - 37 - 2