HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Sassenheim Da12260
2Katwijk Da22241
3WSG NieMo (SG) Da12238
4WZC (SG) Da22237
5ZPB H&L Productions Da32234
6Waterpolo Den Haag (SG) Da22232
7ZVVS Da22228
8Alkemade Da12228
9Wiekslag Da22227
10SVH Da12223
11ZVVS Da32217
12MNC Dordrecht Da2229
uitgebreide stand »

Uitslagen

13 aprAlkemade Da110 - 6WSG NieMo (SG) Da1
6 aprWSG NieMo (SG) Da19 - 4MNC Dordrecht Da2
30 maaZVVS Da27 - 8WSG NieMo (SG) Da1
23 maaWSG NieMo (SG) Da13 - 10Sassenheim Da1
16 maaWiekslag Da27 - 7WSG NieMo (SG) Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Sassenheim Da12219306017975104
2Katwijk Da2221255411309931
3WSG NieMo (SG) Da1221156381381335
4WZC (SG) Da2221075371018813
5ZPB H&L Productions Da32210483413111120
6Waterpolo Den Haag (SG) Da22210210321181171
7ZVVS Da222841028104107-3
8Alkemade Da122841028131158-27
9Wiekslag Da22276927121131-10
10SVH Da12272132399128-29
11ZVVS Da322521517101141-40
12MNC Dordrecht Da2223019983148-65
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 19:30 MNC Dordrecht Da2 - WZC (SG) Da2 3 - 0
14 apr 17:45 Sassenheim Da1 - SVH Da1 9 - 3
14 apr 15:15 ZVVS Da3 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 1 - 11
13 apr 18:45 Alkemade Da1 - WSG NieMo (SG) Da1 10 - 6
13 apr 18:10 Katwijk Da2 - ZPB H&L Productions Da3 9 - 5
13 apr 17:00 ZVVS Da2 - Wiekslag Da2 5 - 4
7 apr 19:50 ZPB H&L Productions Da3 - Alkemade Da1 6 - 3
6 apr 17:50 SVH Da1 - ZVVS Da3 5 - 2
6 apr 16:55 WZC (SG) Da2 - ZVVS Da2 7 - 3
6 apr 16:45 WSG NieMo (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da2 9 - 4
6 apr 15:00 Wiekslag Da2 - Sassenheim Da1 5 - 11
31 maa 15:45 Alkemade Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 4 - 4
30 maa 19:00 Sassenheim Da1 - WZC (SG) Da2 4 - 4
30 maa 18:30 MNC Dordrecht Da2 - ZPB H&L Productions Da3 5 - 6
30 maa 17:50 SVH Da1 - Wiekslag Da2 4 - 7
30 maa 17:15 ZVVS Da2 - WSG NieMo (SG) Da1 7 - 8
30 maa 17:10 Katwijk Da2 - ZVVS Da3 7 - 3
23 maa 20:30 WZC (SG) Da2 - Wiekslag Da2 6 - 6
23 maa 19:10 ZVVS Da3 - Alkemade Da1 12 - 8
23 maa 17:55 WSG NieMo (SG) Da1 - Sassenheim Da1 3 - 10
23 maa 16:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da2 8 - 4
23 maa 16:10 Katwijk Da2 - SVH Da1 8 - 0
21 maa 20:30 Alkemade Da1 - SVH Da1 6 - 9
17 maa 18:25 Sassenheim Da1 - ZPB H&L Productions Da3 6 - 4
16 maa 20:15 Alkemade Da1 - Katwijk Da2 8 - 7
16 maa 17:10 SVH Da1 - WZC (SG) Da2 2 - 5
16 maa 17:00 ZVVS Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 4 - 2
16 maa 16:45 Wiekslag Da2 - WSG NieMo (SG) Da1 7 - 7
9 maa 19:35 ZVVS Da3 - ZVVS Da2 4 - 3
9 maa 17:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Sassenheim Da1 2 - 6
9 maa 17:10 Katwijk Da2 - MNC Dordrecht Da2 5 - 1
9 maa 16:45 WSG NieMo (SG) Da1 - WZC (SG) Da2 4 - 3
9 maa 15:45 ZPB H&L Productions Da3 - Wiekslag Da2 6 - 6
17 feb 17:00 Sassenheim Da1 - ZVVS Da3 7 - 3
16 feb 19:55 WZC (SG) Da2 - ZPB H&L Productions Da3 5 - 3
16 feb 19:45 Wiekslag Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 3 - 4
16 feb 18:00 MNC Dordrecht Da2 - Alkemade Da1 6 - 7
16 feb 15:00 ZVVS Da2 - Katwijk Da2 2 - 3
16 feb 14:55 SVH Da1 - WSG NieMo (SG) Da1 3 - 5
10 feb 16:45 MNC Dordrecht Da2 - SVH Da1 1 - 6
9 feb 20:55 ZPB H&L Productions Da3 - WSG NieMo (SG) Da1 2 - 5
9 feb 19:55 ZVVS Da3 - Wiekslag Da2 3 - 3
9 feb 18:45 Alkemade Da1 - ZVVS Da2 9 - 9
9 feb 17:10 Katwijk Da2 - Sassenheim Da1 5 - 5
9 feb 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - WZC (SG) Da2 3 - 6
2 feb 21:00 Sassenheim Da1 - Alkemade Da1 16 - 5
2 feb 19:10 WZC (SG) Da2 - ZVVS Da3 4 - 4
2 feb 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 5 - 7
2 feb 17:00 ZVVS Da2 - MNC Dordrecht Da2 10 - 1
2 feb 15:45 Wiekslag Da2 - Katwijk Da2 4 - 10
2 feb 15:35 SVH Da1 - ZPB H&L Productions Da3 2 - 9
26 jan 20:35 ZVVS Da2 - SVH Da1 6 - 5
26 jan 19:45 ZVVS Da3 - WSG NieMo (SG) Da1 8 - 4
26 jan 19:30 Alkemade Da1 - Wiekslag Da2 7 - 6
26 jan 17:15 MNC Dordrecht Da2 - Sassenheim Da1 2 - 4
26 jan 17:10 Katwijk Da2 - WZC (SG) Da2 3 - 3
26 jan 15:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - ZPB H&L Productions Da3 5 - 4
20 jan 17:00 Sassenheim Da1 - ZVVS Da2 7 - 4
19 jan 19:15 WZC (SG) Da2 - Alkemade Da1 6 - 7
19 jan 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 - Katwijk Da2 8 - 7
19 jan 16:30 Wiekslag Da2 - MNC Dordrecht Da2 4 - 3
19 jan 16:05 ZPB H&L Productions Da3 - ZVVS Da3 5 - 4
19 jan 15:35 SVH Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 8 - 6
12 jan 18:00 MNC Dordrecht Da2 - ZVVS Da3 6 - 5
12 jan 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Katwijk Da2 4 - 5
16 dec 14:55 Alkemade Da1 - MNC Dordrecht Da2 7 - 2
15 dec 20:00 Katwijk Da2 - ZVVS Da2 7 - 3
15 dec 19:50 ZVVS Da3 - Sassenheim Da1 3 - 11
15 dec 19:20 ZPB H&L Productions Da3 - WZC (SG) Da2 10 - 3
15 dec 17:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Wiekslag Da2 6 - 5
15 dec 16:45 WSG NieMo (SG) Da1 - SVH Da1 6 - 4
8 dec 20:00 Wiekslag Da2 - ZVVS Da2 8 - 7
8 dec 18:15 WZC (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da2 4 - 1
8 dec 17:50 SVH Da1 - Sassenheim Da1 4 - 10
8 dec 16:50 ZPB H&L Productions Da3 - Katwijk Da2 7 - 5
8 dec 16:45 WSG NieMo (SG) Da1 - Alkemade Da1 8 - 4
8 dec 16:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - ZVVS Da3 10 - 6
2 dec 17:50 ZVVS Da2 - WZC (SG) Da2 5 - 5
2 dec 17:00 ZVVS Da3 - SVH Da1 6 - 3
1 dec 20:10 Sassenheim Da1 - Wiekslag Da2 11 - 3
1 dec 19:30 MNC Dordrecht Da2 - WSG NieMo (SG) Da1 3 - 9
1 dec 18:40 Alkemade Da1 - ZPB H&L Productions Da3 7 - 7
1 dec 17:10 Katwijk Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 6 - 3
24 nov 20:35 ZVVS Da3 - Katwijk Da2 3 - 5
24 nov 19:00 WZC (SG) Da2 - Sassenheim Da1 1 - 7
24 nov 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 - ZVVS Da2 6 - 4
24 nov 17:00 Wiekslag Da2 - SVH Da1 5 - 3
24 nov 15:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Alkemade Da1 6 - 5
24 nov 15:20 ZPB H&L Productions Da3 - MNC Dordrecht Da2 8 - 2
17 nov 19:25 Sassenheim Da1 - WSG NieMo (SG) Da1 8 - 4
17 nov 19:25 Alkemade Da1 - ZVVS Da3 8 - 4
17 nov 18:50 SVH Da1 - Katwijk Da2 4 - 4
17 nov 16:20 ZVVS Da2 - ZPB H&L Productions Da3 5 - 4
17 nov 15:45 Wiekslag Da2 - WZC (SG) Da2 3 - 3
11 nov 19:50 ZPB H&L Productions Da3 - Sassenheim Da1 6 - 7
10 nov 20:10 ZVVS Da3 - MNC Dordrecht Da2 10 - 5
10 nov 18:30 WZC (SG) Da2 - SVH Da1 5 - 3
10 nov 18:10 WSG NieMo (SG) Da1 - Wiekslag Da2 4 - 9
10 nov 17:25 Katwijk Da2 - Alkemade Da1 10 - 4
10 nov 15:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - ZVVS Da2 6 - 1
4 nov 20:00 Sassenheim Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 9 - 3
4 nov 14:45 ZVVS Da2 - ZVVS Da3 6 - 3
3 nov 19:40 WZC (SG) Da2 - WSG NieMo (SG) Da1 6 - 6
3 nov 19:00 MNC Dordrecht Da2 - Katwijk Da2 7 - 8
3 nov 15:50 Wiekslag Da2 - ZPB H&L Productions Da3 4 - 8
3 nov 15:35 SVH Da1 - Alkemade Da1 6 - 9
27 okt 13:30 ZPB H&L Productions Da3 - ZVVS Da2 4 - 7
20 okt 18:00 MNC Dordrecht Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 8 - 9
13 okt 21:15 Sassenheim Da1 - Katwijk Da2 7 - 3
13 okt 18:10 Wiekslag Da2 - ZVVS Da3 7 - 2
13 okt 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 - ZPB H&L Productions Da3 6 - 6
13 okt 17:00 WZC (SG) Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 4 - 2
13 okt 17:00 ZVVS Da2 - Alkemade Da1 1 - 1
13 okt 15:45 SVH Da1 - MNC Dordrecht Da2 6 - 4
6 okt 19:25 Alkemade Da1 - Sassenheim Da1 1 - 9
6 okt 19:10 ZVVS Da3 - WZC (SG) Da2 4 - 6
6 okt 17:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - WSG NieMo (SG) Da1 6 - 6
6 okt 17:10 Katwijk Da2 - Wiekslag Da2 5 - 5
29 sep 19:40 Sassenheim Da1 - MNC Dordrecht Da2 11 - 3
29 sep 17:55 WZC (SG) Da2 - Katwijk Da2 7 - 2
29 sep 17:30 Wiekslag Da2 - Alkemade Da1 10 - 8
29 sep 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 - ZVVS Da3 13 - 9
29 sep 16:05 ZPB H&L Productions Da3 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 10 - 6
29 sep 15:45 SVH Da1 - ZVVS Da2 5 - 3
23 sep 17:30 MNC Dordrecht Da2 - Wiekslag Da2 8 - 7
22 sep 20:25 ZVVS Da2 - Sassenheim Da1 4 - 4
22 sep 19:35 ZVVS Da3 - ZPB H&L Productions Da3 2 - 4
22 sep 18:10 Katwijk Da2 - WSG NieMo (SG) Da1 6 - 6
22 sep 17:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - SVH Da1 5 - 7
16 sep 14:15 MNC Dordrecht Da2 - ZVVS Da2 4 - 5
15 sep 20:55 Alkemade Da1 - WZC (SG) Da2 3 - 8
15 sep 15:20 ZPB H&L Productions Da3 - SVH Da1 7 - 7
 
 
Alkemade Da1
 
Katwijk Da2
 
MNC Dordrech..
 
Sassenheim D..
 
SVH Da1
 
Waterpolo De..
 
Wiekslag Da2
 
WSG NieMo (S..
 
WZC (SG) Da2
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVVS Da2
 
ZVVS Da3
 
Alkemade Da1 8 - 77 - 21 - 96 - 94 - 47 - 610 - 63 - 87 - 79 - 98 - 4
Katwijk Da210 - 4 5 - 15 - 58 - 06 - 35 - 56 - 63 - 39 - 57 - 37 - 3
MNC Dordrecht Da26 - 77 - 8 2 - 41 - 68 - 98 - 73 - 93 - 05 - 64 - 56 - 5
Sassenheim Da116 - 57 - 311 - 3 9 - 39 - 311 - 38 - 44 - 46 - 47 - 47 - 3
SVH Da16 - 94 - 46 - 44 - 10 8 - 64 - 73 - 52 - 52 - 95 - 35 - 2
Waterpolo Den Haag (SG) Da26 - 54 - 58 - 42 - 65 - 7 6 - 56 - 63 - 65 - 46 - 110 - 6
Wiekslag Da210 - 84 - 104 - 35 - 115 - 33 - 4 7 - 73 - 34 - 88 - 77 - 2
WSG NieMo (SG) Da18 - 48 - 79 - 43 - 106 - 45 - 74 - 9 4 - 36 - 66 - 413 - 9
WZC (SG) Da26 - 77 - 24 - 11 - 75 - 34 - 26 - 66 - 6 5 - 37 - 34 - 4
ZPB H&L Productions Da36 - 37 - 58 - 26 - 77 - 710 - 66 - 62 - 510 - 3 4 - 75 - 4
ZVVS Da21 - 12 - 310 - 14 - 46 - 54 - 25 - 47 - 85 - 55 - 4 6 - 3
ZVVS Da312 - 83 - 510 - 53 - 116 - 31 - 113 - 38 - 44 - 62 - 44 - 3