HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Poseidon'56 Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Poseidon'56 Da2 - Alkemade Da2
zaterdag 19 januari 15:45
De Fakkel Ridderkerk

Stand 4e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1SVH Da2824
2WSG NieMo (SG) Da3815
3De Vliet (SG) Da2814
4Aquadraat (SG) Da3914
5Waterpolo Residentie (SG) Da2914
6Alkemade Da2813
7NZ&PC Da187
8Poseidon'56 Da283
9De Lansingh Da180
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
19 janPoseidon'56 Da215:45Alkemade Da2
26 janWSG NieMo (SG) Da318:15Poseidon'56 Da2
2 febPoseidon'56 Da221:00Aquadraat (SG) Da3
9 febSVH Da215:45Poseidon'56 Da2
10 maaWaterpolo Residentie (SG) Da217:40Poseidon'56 Da2

Uitslagen

8 decPoseidon'56 Da22 - 12De Vliet (SG) Da2
24 novPoseidon'56 Da23 - 5Waterpolo Residentie (SG) Da2
17 novNZ&PC Da18 - 2Poseidon'56 Da2
10 novPoseidon'56 Da26 - 3De Lansingh Da1
13 oktPoseidon'56 Da23 - 16SVH Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SVH Da2880024862264
2WSG NieMo (SG) Da3860215553223
3De Vliet (SG) Da2842214503416
4Aquadraat (SG) Da39423144754-7
5Waterpolo Residentie (SG) Da294231451447
6Alkemade Da284131350473
7NZ&PC Da1821575056-6
8Poseidon'56 Da2810732971-42
9De Lansingh Da1800802280-58
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 15:10 NZ&PC Da1 - De Vliet (SG) Da2Binnenzee
19 jan 15:45 Poseidon'56 Da2 - Alkemade Da2De Fakkel
19 jan 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - WSG NieMo (SG) Da3Zuiderparkbad
19 jan 20:30 De Lansingh Da1 - SVH Da2De Lansingh
26 jan 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 - Poseidon'56 Da2Polderbad
26 jan 18:45 Alkemade Da2 - NZ&PC Da1De Tweesprong
2 feb 19:00 NZ&PC Da1 - WSG NieMo (SG) Da3Binnenzee
2 feb 21:00 Poseidon'56 Da2 - Aquadraat (SG) Da3De Fakkel
3 feb 18:25 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - SVH Da2Zuiderparkbad
9 feb 15:45 SVH Da2 - Poseidon'56 Da2Sportcomplex de Wilgenring
9 feb 16:15 Aquadraat (SG) Da3 - NZ&PC Da1De Does
9 feb 18:10 De Vliet (SG) Da2 - De Lansingh Da1Sportcentrum Forum Kwadraat
16 feb 17:30 NZ&PC Da1 - SVH Da2Binnenzee
16 feb 20:25 De Vliet (SG) Da2 - Alkemade Da2Sportcentrum Forum Kwadraat
16 feb 20:30 De Lansingh Da1 - Waterpolo Residentie (SG) Da2De Lansingh
9 maa 17:35 WSG NieMo (SG) Da3 - De Vliet (SG) Da2Polderbad
9 maa 19:25 Alkemade Da2 - De Lansingh Da1De Tweesprong
10 maa 17:40 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Poseidon'56 Da2Zuiderparkbad
16 maa 16:45 NZ&PC Da1 - Waterpolo Residentie (SG) Da2Binnenzee
16 maa 18:30 De Lansingh Da1 - Poseidon'56 Da2De Lansingh
16 maa 18:55 De Vliet (SG) Da2 - Aquadraat (SG) Da3Sportcentrum Forum Kwadraat
16 maa 19:30 Alkemade Da2 - WSG NieMo (SG) Da3De Tweesprong
23 maa 18:00 Poseidon'56 Da2 - NZ&PC Da1De Fakkel
23 maa 18:45 WSG NieMo (SG) Da3 - De Lansingh Da1Polderbad
23 maa 19:00 SVH Da2 - De Vliet (SG) Da2Sportcomplex de Wilgenring
23 maa 19:40 Aquadraat (SG) Da3 - Alkemade Da2De Does
30 maa 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 - Aquadraat (SG) Da3Polderbad
30 maa 19:15 De Lansingh Da1 - NZ&PC Da1De Lansingh
31 maa 15:00 Alkemade Da2 - SVH Da2De Tweesprong
6 apr 15:35 SVH Da2 - WSG NieMo (SG) Da3Sportcomplex de Wilgenring
6 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - De Vliet (SG) Da2Zuiderparkbad
6 apr 19:45 De Lansingh Da1 - Aquadraat (SG) Da3De Lansingh
13 apr 16:15 Aquadraat (SG) Da3 - SVH Da2De Does
13 apr 17:15 Alkemade Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2De Tweesprong
13 apr 18:10 De Vliet (SG) Da2 - Poseidon'56 Da2Sportcentrum Forum Kwadraat
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 dec 17:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - De Lansingh Da1 3 - 2
15 dec 19:45 SVH Da2 - NZ&PC Da1 12 - 3
15 dec 19:30 Alkemade Da2 - De Vliet (SG) Da2 2 - 2
8 dec 20:15 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Alkemade Da2 13 - 3
8 dec 20:00 Poseidon'56 Da2 - De Vliet (SG) Da2 2 - 12
8 dec 17:05 SVH Da2 - Aquadraat (SG) Da3 13 - 0
1 dec 19:00 Aquadraat (SG) Da3 - De Lansingh Da1 12 - 7
1 dec 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 - SVH Da2 6 - 7
1 dec 18:10 De Vliet (SG) Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 10 - 5
24 nov 20:30 Aquadraat (SG) Da3 - WSG NieMo (SG) Da3 4 - 3
24 nov 19:00 NZ&PC Da1 - De Lansingh Da1 16 - 4
24 nov 18:00 Poseidon'56 Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 3 - 5
24 nov 14:15 SVH Da2 - Alkemade Da2 11 - 3
17 nov 19:45 De Lansingh Da1 - WSG NieMo (SG) Da3 3 - 13
17 nov 19:40 De Vliet (SG) Da2 - SVH Da2 3 - 8
17 nov 18:40 Alkemade Da2 - Aquadraat (SG) Da3 8 - 2
17 nov 16:45 NZ&PC Da1 - Poseidon'56 Da2 8 - 2
10 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - NZ&PC Da1 10 - 6
10 nov 19:00 WSG NieMo (SG) Da3 - Alkemade Da2 8 - 5
10 nov 17:45 Poseidon'56 Da2 - De Lansingh Da1 6 - 3
10 nov 16:15 Aquadraat (SG) Da3 - De Vliet (SG) Da2 4 - 6
3 nov 18:45 De Lansingh Da1 - Alkemade Da2 2 - 10
3 nov 18:10 De Vliet (SG) Da2 - WSG NieMo (SG) Da3 4 - 6
13 okt 20:30 WSG NieMo (SG) Da3 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 6 - 3
13 okt 20:00 Poseidon'56 Da2 - SVH Da2 3 - 16
13 okt 20:00 De Lansingh Da1 - De Vliet (SG) Da2 1 - 7
13 okt 18:15 NZ&PC Da1 - Aquadraat (SG) Da3 4 - 7
6 okt 19:00 Aquadraat (SG) Da3 - Poseidon'56 Da2 10 - 5
6 okt 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 - NZ&PC Da1 5 - 2
6 okt 16:30 SVH Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 6 - 4
30 sep 17:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Aquadraat (SG) Da3 5 - 5
29 sep 19:30 Poseidon'56 Da2 - WSG NieMo (SG) Da3 4 - 8
29 sep 17:30 NZ&PC Da1 - Alkemade Da2 5 - 10
22 sep 20:30 SVH Da2 - De Lansingh Da1 13 - 0
22 sep 18:10 De Vliet (SG) Da2 - NZ&PC Da1 6 - 6
15 sep 19:25 Alkemade Da2 - Poseidon'56 Da2 9 - 4
15 sep 17:45 Aquadraat (SG) Da3 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 3 - 3
 
 
Alkemade Da2
 
Aquadraat (S..
 
De Lansingh ..
 
De Vliet (SG..
 
NZ&PC Da1
 
Poseidon'56 ..
 
SVH Da2
 
Waterpolo Re..
 
WSG NieMo (S..
 
Alkemade Da2 8 - 29/32 - 226/19 - 431/313/416/3
Aquadraat (SG) Da323/3 12 - 74 - 69/210 - 513/43 - 34 - 3
De Lansingh Da12 - 106/4 1 - 730/316/319/116/23 - 13
De Vliet (SG) Da216/216/39/2 6 - 613/43 - 810 - 54 - 6
NZ&PC Da15 - 104 - 716 - 419/1 8 - 216/216/32/2
Poseidon'56 Da219/12/26 - 32 - 1223/3 3 - 163 - 54 - 8
SVH Da211 - 313 - 013 - 023/312 - 39/2 6 - 46/4
Waterpolo Residentie (SG) Da213 - 35 - 53 - 26/410 - 610/33/2 19/1
WSG NieMo (SG) Da38 - 530/323/39/35 - 226/16 - 76 - 3