HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Poseidon'56 Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Poseidon'56 Da2 - NZ&PC Da1
zaterdag 23 maart 18:00
De Fakkel Ridderkerk

Stand 4e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1SVH Da21234
2De Vliet (SG) Da21326
3Alkemade Da21325
4WSG NieMo (SG) Da31324
5Waterpolo Residentie (SG) Da21424
6Aquadraat (SG) Da31214
7NZ&PC Da11413
8Poseidon'56 Da2149
9De Lansingh Da1130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 maaPoseidon'56 Da218:00NZ&PC Da1
13 aprDe Vliet (SG) Da218:10Poseidon'56 Da2

Uitslagen

16 maaDe Lansingh Da11 - 8Poseidon'56 Da2
10 maaWaterpolo Residentie (SG) Da28 - 6Poseidon'56 Da2
9 febSVH Da217 - 3Poseidon'56 Da2
2 febPoseidon'56 Da26 - 1Aquadraat (SG) Da3
26 janWSG NieMo (SG) Da313 - 4Poseidon'56 Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SVH Da2121110341283692
2De Vliet (SG) Da21382326815724
3Alkemade Da21381425836122
4WSG NieMo (SG) Da31390424925735
5Waterpolo Residentie (SG) Da2147342483749
6Aquadraat (SG) Da312426145676-20
7NZ&PC Da1144191379103-24
8Poseidon'56 Da2143011958116-58
9De Lansingh Da1130013036116-80
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 maa 18:55 De Vliet (SG) Da2 - Aquadraat (SG) Da3 11 - 5
16 maa 18:45 Alkemade Da2 - WSG NieMo (SG) Da3 8 - 2
16 maa 17:00 De Lansingh Da1 - Poseidon'56 Da2 1 - 8
16 maa 16:45 NZ&PC Da1 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 10 - 6
10 maa 17:40 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Poseidon'56 Da2 8 - 6
9 maa 18:40 Alkemade Da2 - De Lansingh Da1 6 - 3
9 maa 18:20 WSG NieMo (SG) Da3 - De Vliet (SG) Da2 8 - 4
16 feb 20:30 De Lansingh Da1 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 4 - 7
16 feb 20:25 De Vliet (SG) Da2 - Alkemade Da2 4 - 2
16 feb 17:30 NZ&PC Da1 - SVH Da2 4 - 10
9 feb 18:10 De Vliet (SG) Da2 - De Lansingh Da1 6 - 5
9 feb 16:15 Aquadraat (SG) Da3 - NZ&PC Da1 3 - 5
9 feb 15:45 SVH Da2 - Poseidon'56 Da2 17 - 3
3 feb 18:25 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - SVH Da2 6 - 6
2 feb 21:00 Poseidon'56 Da2 - Aquadraat (SG) Da3 6 - 1
2 feb 19:00 NZ&PC Da1 - WSG NieMo (SG) Da3 4 - 10
26 jan 18:45 Alkemade Da2 - NZ&PC Da1 12 - 3
26 jan 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 - Poseidon'56 Da2 13 - 4
19 jan 20:30 De Lansingh Da1 - SVH Da2 1 - 9
19 jan 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - WSG NieMo (SG) Da3 5 - 4
19 jan 15:45 Poseidon'56 Da2 - Alkemade Da2 2 - 5
19 jan 15:10 NZ&PC Da1 - De Vliet (SG) Da2 3 - 6
16 dec 17:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - De Lansingh Da1 3 - 2
15 dec 19:45 SVH Da2 - NZ&PC Da1 12 - 3
15 dec 19:30 Alkemade Da2 - De Vliet (SG) Da2 2 - 2
8 dec 20:15 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Alkemade Da2 13 - 3
8 dec 20:00 Poseidon'56 Da2 - De Vliet (SG) Da2 2 - 12
8 dec 17:05 SVH Da2 - Aquadraat (SG) Da3 13 - 0
1 dec 19:00 Aquadraat (SG) Da3 - De Lansingh Da1 12 - 7
1 dec 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 - SVH Da2 6 - 7
1 dec 18:10 De Vliet (SG) Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 10 - 5
24 nov 20:30 Aquadraat (SG) Da3 - WSG NieMo (SG) Da3 4 - 3
24 nov 19:00 NZ&PC Da1 - De Lansingh Da1 16 - 4
24 nov 18:00 Poseidon'56 Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 3 - 5
24 nov 14:15 SVH Da2 - Alkemade Da2 11 - 3
17 nov 19:45 De Lansingh Da1 - WSG NieMo (SG) Da3 3 - 13
17 nov 19:40 De Vliet (SG) Da2 - SVH Da2 3 - 8
17 nov 18:40 Alkemade Da2 - Aquadraat (SG) Da3 8 - 2
17 nov 16:45 NZ&PC Da1 - Poseidon'56 Da2 8 - 2
10 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - NZ&PC Da1 10 - 6
10 nov 19:00 WSG NieMo (SG) Da3 - Alkemade Da2 8 - 5
10 nov 17:45 Poseidon'56 Da2 - De Lansingh Da1 6 - 3
10 nov 16:15 Aquadraat (SG) Da3 - De Vliet (SG) Da2 4 - 6
3 nov 18:45 De Lansingh Da1 - Alkemade Da2 2 - 10
3 nov 18:10 De Vliet (SG) Da2 - WSG NieMo (SG) Da3 4 - 6
13 okt 20:30 WSG NieMo (SG) Da3 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 6 - 3
13 okt 20:00 Poseidon'56 Da2 - SVH Da2 3 - 16
13 okt 20:00 De Lansingh Da1 - De Vliet (SG) Da2 1 - 7
13 okt 18:15 NZ&PC Da1 - Aquadraat (SG) Da3 4 - 7
6 okt 19:00 Aquadraat (SG) Da3 - Poseidon'56 Da2 10 - 5
6 okt 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 - NZ&PC Da1 5 - 2
6 okt 16:30 SVH Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 6 - 4
30 sep 17:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Aquadraat (SG) Da3 5 - 5
29 sep 19:30 Poseidon'56 Da2 - WSG NieMo (SG) Da3 4 - 8
29 sep 17:30 NZ&PC Da1 - Alkemade Da2 5 - 10
22 sep 20:30 SVH Da2 - De Lansingh Da1 13 - 0
22 sep 18:10 De Vliet (SG) Da2 - NZ&PC Da1 6 - 6
15 sep 19:25 Alkemade Da2 - Poseidon'56 Da2 9 - 4
15 sep 17:45 Aquadraat (SG) Da3 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 3 - 3
 
 
Alkemade Da2
 
Aquadraat (S..
 
De Lansingh ..
 
De Vliet (SG..
 
NZ&PC Da1
 
Poseidon'56 ..
 
SVH Da2
 
Waterpolo Re..
 
WSG NieMo (S..
 
Alkemade Da2 8 - 26 - 32 - 212 - 39 - 431/313/48 - 2
Aquadraat (SG) Da323/3 12 - 74 - 63 - 510 - 513/43 - 34 - 3
De Lansingh Da12 - 106/4 1 - 730/31 - 81 - 94 - 73 - 13
De Vliet (SG) Da24 - 211 - 56 - 5 6 - 613/43 - 810 - 54 - 6
NZ&PC Da15 - 104 - 716 - 43 - 6 8 - 24 - 1010 - 64 - 10
Poseidon'56 Da22 - 56 - 16 - 32 - 1223/3 3 - 163 - 54 - 8
SVH Da211 - 313 - 013 - 023/312 - 317 - 3 6 - 46/4
Waterpolo Residentie (SG) Da213 - 35 - 53 - 26/410 - 68 - 66 - 6 5 - 4
WSG NieMo (SG) Da38 - 530/323/38 - 45 - 213 - 46 - 76 - 3