HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15)

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1WSG ESTA (SG) CG12263
2De Reest CG12257
3DraGor (SG) CM1 Friesland2254
4Orca CG12245
5WSG ESTA (SG) CG22141
6Middelsé-Skelp (SG) CG12139
7HZPC/Avéna (SG) CJ1 Friesland2228
8Wetterwille CG 12220
9TriVia CG12219
10DraGor (SG) CG1218
11Midden-Drenthe (SG) CG Regio Drenthe216
12Moby Dick CG 1226
uitgebreide stand »

Uitslagen

14 aprWSG ESTA (SG) CG24 - 12WSG ESTA (SG) CG1
13 aprMoby Dick CG12 - 5WSG ESTA (SG) CG2
6 aprOrca CG111 - 4WSG ESTA (SG) CG2
30 maaWSG ESTA (SG) CG218 - 0TriVia CG1
16 maaWSG ESTA (SG) CG27 - 6Middelsé-Skelp (SG) CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WSG ESTA (SG) CG12221016330175226
2De Reest CG12219035721480134
3DraGor (SG) CM1 Friesland2218045423789148
4Orca CG12215074520914267
5WSG ESTA (SG) CG22113264120912683
6Middelsé-Skelp (SG) CG12113083919011971
7HZPC/Avéna (SG) CJ1 Friesland2291122814613511
8Wetterwille CG 122621420105179-74
9TriVia CG122611519147201-54
10DraGor (SG) CG1212217874232-158
11Midden-Drenthe (SG) CG Regio Drenthe212019659273-214
12Moby Dick CG 1222020670310-240
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 17:30 DraGor (SG) CM1FRIESLAND - Orca CG1 6 - 11
14 apr 15:45 WSG ESTA (SG) CG2 - WSG ESTA (SG) CG1 4 - 12
14 apr 13:00 BAS Waterpolo CG1 - Moby Dick CG1 10 - 3
13 apr 18:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND - DraGor (SG) CG1 13 - 1
13 apr 17:40 Moby Dick CG1 - WSG ESTA (SG) CG2 2 - 5
13 apr 17:30 De Reest CG1 - Middelsé-Skelp (SG) CG1 8 - 7
13 apr 16:15 Wetterwille CG1 - TriVia CG1 12 - 2
7 apr 13:30 DraGor (SG) CM1FRIESLAND - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND 6 - 1
6 apr 17:15 DraGor (SG) CG1 - De Reest CG1 2 - 15
6 apr 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 - BAS Waterpolo CG1 10 - 1
6 apr 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND 7 - 4
6 apr 16:15 Moby Dick CG1 - Wetterwille CG1 1 - 10
6 apr 16:15 Orca CG1 - WSG ESTA (SG) CG2 11 - 4
6 apr 15:45 TriVia CG1 - DraGor (SG) CM1FRIESLAND 3 - 9
6 apr 09:00 DraGor (SG) CM1FRIESLAND - Middelsé-Skelp (SG) CG1 5 - 0
30 maa 17:45 BAS Waterpolo CG1 - De Reest CG1 3 - 11
30 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND - Orca CG1 5 - 8
30 maa 17:00 DraGor (SG) CG1 - WSG ESTA (SG) CG1 2 - 13
30 maa 16:15 DraGor (SG) CM1FRIESLAND - Moby Dick CG1 22 - 2
30 maa 16:15 WSG ESTA (SG) CG2 - TriVia CG1 18 - 0
30 maa 14:45 Wetterwille CG1 - Middelsé-Skelp (SG) CG1 6 - 13
23 maa 19:00 De Reest CG1 - Wetterwille CG1 11 - 5
23 maa 17:00 Orca CG1 - WSG ESTA (SG) CG1 5 - 11
23 maa 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 - DraGor (SG) CM1FRIESLAND 3 - 12
23 maa 14:00 TriVia CG1 - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND 4 - 7
16 maa 17:15 DraGor (SG) CM1FRIESLAND - DraGor (SG) CG1 17 - 0
16 maa 16:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND - Moby Dick CG1 16 - 3
16 maa 16:15 Wetterwille CG1 - BAS Waterpolo CG1 7 - 1
16 maa 16:15 WSG ESTA (SG) CG2 - Middelsé-Skelp (SG) CG1 7 - 6
10 maa 13:00 BAS Waterpolo CG1 - DraGor (SG) CM1FRIESLAND 0 - 18
9 maa 17:45 Middelsé-Skelp (SG) CG1 - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND 7 - 2
9 maa 17:00 De Reest CG1 - WSG ESTA (SG) CG2 11 - 6
9 maa 16:15 Moby Dick CG1 - WSG ESTA (SG) CG1 3 - 28
9 maa 16:15 Wetterwille CG1 - DraGor (SG) CG1 3 - 3
9 maa 14:55 TriVia CG1 - Orca CG1 9 - 12
3 maa 18:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND - De Reest CG1 1 - 13
3 maa 17:30 DraGor (SG) CM1FRIESLAND - Wetterwille CG1 8 - 5
2 maa 18:00 De Reest CG1 - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND 3 - 1
2 maa 17:15 BAS Waterpolo CG1 - WSG ESTA (SG) CG2 2 - 9
2 maa 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 - WSG ESTA (SG) CG1 3 - 11
2 maa 16:45 TriVia CG1 - DraGor (SG) CG1 10 - 9
2 maa 16:15 Moby Dick CG1 - Orca CG1 4 - 22
2 maa 14:45 Wetterwille CG1 - DraGor (SG) CM1FRIESLAND 2 - 7
23 feb 17:15 DraGor (SG) CG1 - WSG ESTA (SG) CG2 5 - 18
23 feb 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 - TriVia CG1 15 - 2
17 feb 16:30 WSG ESTA (SG) CG2 - BAS Waterpolo CG1 16 - 4
16 feb 18:15 Orca CG1 - Moby Dick CG1 5 - 0
16 feb 15:45 WSG ESTA (SG) CG1 - Middelsé-Skelp (SG) CG1 5 - 4
10 feb 18:00 DraGor (SG) CM1FRIESLAND - De Reest CG1 3 - 6
10 feb 13:00 BAS Waterpolo CG1 - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND 1 - 10
9 feb 19:45 De Reest CG1 - WSG ESTA (SG) CG1 5 - 9
9 feb 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 - Orca CG1 11 - 10
9 feb 16:15 Moby Dick CG1 - TriVia CG1 7 - 6
9 feb 14:45 Wetterwille CG1 - WSG ESTA (SG) CG2 3 - 3
3 feb 17:00 WSG ESTA (SG) CG2 - DraGor (SG) CM1FRIESLAND 8 - 14
3 feb 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 - BAS Waterpolo CG1 23 - 1
2 feb 19:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND - Wetterwille CG1 3 - 2
2 feb 18:50 DraGor (SG) CG1 - Moby Dick CG1 10 - 6
2 feb 17:30 Orca CG1 - De Reest CG1 3 - 7
2 feb 15:45 TriVia CG1 - Middelsé-Skelp (SG) CG1 5 - 14
27 jan 13:00 BAS Waterpolo CG1 - Orca CG1 3 - 16
26 jan 18:30 WSG ESTA (SG) CG2 - DraGor (SG) CG1 6 - 6
26 jan 17:30 De Reest CG1 - TriVia CG1 9 - 1
26 jan 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 - Moby Dick CG1 19 - 3
26 jan 16:15 Wetterwille CG1 - WSG ESTA (SG) CG1 4 - 18
19 jan 18:15 DraGor (SG) CG1 - Middelsé-Skelp (SG) CG1 2 - 11
19 jan 17:30 Orca CG1 - Wetterwille CG1 14 - 2
19 jan 17:00 Moby Dick CG1 - De Reest CG1 1 - 23
19 jan 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 - DraGor (SG) CM1FRIESLAND 5 - 7
19 jan 17:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND - WSG ESTA (SG) CG2 4 - 13
19 jan 14:30 TriVia CG1 - BAS Waterpolo CG1 12 - 5
12 jan 16:45 De Reest CG1 - DraGor (SG) CM1FRIESLAND 8 - 3
15 dec 19:30 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND - DraGor (SG) CM1FRIESLAND 1 - 10
15 dec 17:30 De Reest CG1 - Orca CG1 6 - 4
8 dec 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 - De Reest CG1 6 - 10
8 dec 16:15 Moby Dick CG1 - BAS Waterpolo CG1 7 - 8
8 dec 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 - WSG ESTA (SG) CG2 10 - 3
8 dec 15:30 Orca CG1 - DraGor (SG) CM1FRIESLAND 7 - 13
8 dec 15:00 TriVia CG1 - Wetterwille CG1 7 - 4
1 dec 18:15 DraGor (SG) CM1FRIESLAND - TriVia CG1 12 - 5
1 dec 17:15 BAS Waterpolo CG1 - Middelsé-Skelp (SG) CG1 2 - 12
1 dec 17:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND - WSG ESTA (SG) CG1 5 - 10
1 dec 16:45 WSG ESTA (SG) CG2 - Orca CG1 13 - 5
1 dec 16:15 Wetterwille CG1 - Moby Dick CG1 10 - 7
1 dec 16:00 De Reest CG1 - DraGor (SG) CG1 12 - 1
24 nov 17:30 Orca CG1 - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND 9 - 6
24 nov 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 - Wetterwille CG1 13 - 1
24 nov 17:00 De Reest CG1 - BAS Waterpolo CG1 10 - 0
24 nov 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 - DraGor (SG) CG1 19 - 1
24 nov 16:15 Moby Dick CG1 - DraGor (SG) CM1FRIESLAND 1 - 20
24 nov 14:45 TriVia CG1 - WSG ESTA (SG) CG2 6 - 16
17 nov 17:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND - TriVia CG1 5 - 5
17 nov 17:15 WSG ESTA (SG) CG1 - Orca CG1 14 - 4
17 nov 17:00 DraGor (SG) CG1 - BAS Waterpolo CG1 7 - 5
17 nov 16:30 WSG ESTA (SG) CG2 - Moby Dick CG1 15 - 4
17 nov 14:45 Wetterwille CG1 - De Reest CG1 2 - 10
10 nov 17:15 Moby Dick CG1 - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND 2 - 17
10 nov 17:15 BAS Waterpolo CG1 - Wetterwille CG1 0 - 10
10 nov 16:15 Orca CG1 - DraGor (SG) CG1 10 - 3
10 nov 15:15 TriVia CG1 - WSG ESTA (SG) CG1 8 - 9
4 nov 17:00 WSG ESTA (SG) CG2 - De Reest CG1 8 - 7
4 nov 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 - Moby Dick CG1 18 - 0
3 nov 17:15 DraGor (SG) CG1 - Wetterwille CG1 2 - 6
3 nov 17:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND - Middelsé-Skelp (SG) CG1 6 - 9
3 nov 16:15 Orca CG1 - TriVia CG1 11 - 4
3 nov 15:30 DraGor (SG) CM1FRIESLAND - BAS Waterpolo CG1 15 - 2
27 okt 17:15 DraGor (SG) CG1 - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND 3 - 13
27 okt 16:15 WSG ESTA (SG) CG2 - Wetterwille CG1 15 - 2
20 okt 17:15 DraGor (SG) CG1 - TriVia CG1 1 - 10
20 okt 14:45 Wetterwille CG1 - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND 3 - 8
14 okt 14:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND - BAS Waterpolo CG1 16 - 3
13 okt 17:45 WSG ESTA (SG) CG1 - De Reest CG1 9 - 5
13 okt 16:15 Orca CG1 - Middelsé-Skelp (SG) CG1 11 - 6
13 okt 13:45 TriVia CG1 - Moby Dick CG1 16 - 1
7 okt 14:15 DraGor (SG) CM1FRIESLAND - WSG ESTA (SG) CG2 10 - 9
7 okt 13:00 BAS Waterpolo CG1 - WSG ESTA (SG) CG1 1 - 21
6 okt 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 - TriVia CG1 12 - 4
6 okt 17:00 Moby Dick CG1 - DraGor (SG) CG1 9 - 5
29 sep 17:15 DraGor (SG) CG1 - DraGor (SG) CM1FRIESLAND 1 - 17
29 sep 17:00 Moby Dick CG1 - Middelsé-Skelp (SG) CG1 2 - 13
29 sep 16:30 WSG ESTA (SG) CG1 - Wetterwille CG1 25 - 1
29 sep 16:15 Orca CG1 - BAS Waterpolo CG1 15 - 6
29 sep 13:30 TriVia CG1 - De Reest CG1 3 - 12
23 sep 13:00 BAS Waterpolo CG1 - TriVia CG1 1 - 25
22 sep 19:15 WSG ESTA (SG) CG2 - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND 13 - 2
22 sep 17:45 Wetterwille CG1 - Orca CG1 5 - 8
22 sep 17:00 De Reest CG1 - Moby Dick CG1 12 - 2
22 sep 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 - DraGor (SG) CG1 11 - 6
22 sep 16:30 DraGor (SG) CM1FRIESLAND - WSG ESTA (SG) CG1 3 - 9
15 sep 17:15 DraGor (SG) CG1 - Orca CG1 4 - 8
 
 
De Reest CG1
 
DraGor (SG) ..
 
DraGor (SG) ..
 
HZPC/Avéna (..
 
Middelsé-Ske..
 
Midden-Drent..
 
Moby Dick CG..
 
Orca CG1
 
TriVia CG1
 
Wetterwille ..
 
WSG ESTA (SG..
 
WSG ESTA (SG..
 
De Reest CG1 12 - 18 - 33 - 18 - 710 - 012 - 26 - 49 - 111 - 55 - 911 - 6
DraGor (SG) CG12 - 15 1 - 173 - 132 - 117 - 510 - 64 - 81 - 102 - 62 - 135 - 18
DraGor (SG) CM1 Friesland3 - 617 - 0 6 - 15 - 015 - 222 - 26 - 1112 - 58 - 53 - 910 - 9
HZPC/Avéna (SG) CJ1 Friesland1 - 1313 - 11 - 10 6 - 916 - 316 - 35 - 85 - 53 - 25 - 104 - 13
Middelsé-Skelp (SG) CG16 - 1011 - 63 - 127 - 2 10 - 119 - 311 - 1012 - 413 - 13 - 11?
Midden-Drenthe (SG) CG Regio Drenthe3 - 11?0 - 181 - 102 - 12 10 - 33 - 161 - 250 - 101 - 212 - 9
Moby Dick CG 11 - 239 - 51 - 202 - 172 - 137 - 8 4 - 227 - 61 - 103 - 282 - 5
Orca CG13 - 710 - 37 - 139 - 611 - 615 - 65 - 0 11 - 414 - 25 - 1111 - 4
TriVia CG13 - 1210 - 93 - 94 - 75 - 1412 - 516 - 19 - 12 7 - 48 - 96 - 16
Wetterwille CG 12 - 103 - 32 - 73 - 86 - 137 - 110 - 75 - 812 - 2 4 - 183 - 3
WSG ESTA (SG) CG19 - 519 - 15 - 77 - 45 - 423 - 118 - 014 - 415 - 225 - 1 10 - 3
WSG ESTA (SG) CG28 - 76 - 68 - 1413 - 27 - 616 - 415 - 413 - 518 - 015 - 24 - 12