HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WSG ESTA (SG) H6 (Heren)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Midden-Drenthe (SG) H11854
2Orca H31848
3Moby Dick H11736
4WSG ESTA (SG) H61730
5DraGor (SG) H31830
6De Plons H11824
7Neptunia'24 H31815
8GZVW H21813
9Wetterwille H21810
10De Walvisch H3183
uitgebreide stand »

Uitslagen

7 aprWSG ESTA (SG) H613 - 6Neptunia'24 H3
30 maaDraGor (SG) H310 - 9WSG ESTA (SG) H6
23 maaDe Walvisch H32 - 16WSG ESTA (SG) H6
17 maaWSG ESTA (SG) H610 - 13Orca H3
9 febDe Plons H110 - 9WSG ESTA (SG) H6
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Midden-Drenthe (SG) H11818005424066174
2Orca H31816024821892126
3Moby Dick H11712053615910059
4WSG ESTA (SG) H6171007301769977
5DraGor (SG) H31810083016813335
6De Plons H11890924153158-5
7Neptunia'24 H318501315110161-51
8GZVW H21841131392193-101
9Wetterwille H21831141081240-159
10De Walvisch H3181017383238-155
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 16:30 GZVW H2 - De Walvisch H3 12 - 1
13 apr 20:45 Neptunia'24 H3 - DraGor (SG) H3 5 - 11
13 apr 19:50 De Plons H1 - Moby Dick H1 8 - 13
13 apr 17:00 Wetterwille H2 - Orca H3 2 - 17
7 apr 17:30 WSG ESTA (SG) H6 - Neptunia'24 H3 13 - 6
6 apr 19:40 DraGor (SG) H3 - De Plons H1 15 - 4
6 apr 19:15 Orca H3 - GZVW H2 17 - 2
6 apr 17:00 Moby Dick H1 - Midden-Drenthe (SG) H1 4 - 6
30 maa 19:25 DraGor (SG) H3 - WSG ESTA (SG) H6 10 - 9
30 maa 19:15 Midden-Drenthe (SG) H1 - De Plons H1 15 - 4
30 maa 19:00 Neptunia'24 H3 - De Walvisch H3 16 - 7
30 maa 15:30 Wetterwille H2 - Moby Dick H1 3 - 13
23 maa 20:00 Orca H3 - Neptunia'24 H3 9 - 2
23 maa 19:50 De Plons H1 - Wetterwille H2 18 - 6
23 maa 17:45 Midden-Drenthe (SG) H1 - DraGor (SG) H3 12 - 6
23 maa 17:00 Moby Dick H1 - GZVW H2 15 - 3
23 maa 14:45 De Walvisch H3 - WSG ESTA (SG) H6 2 - 16
17 maa 16:45 WSG ESTA (SG) H6 - Orca H3 10 - 13
17 maa 15:30 GZVW H2 - De Plons H1 11 - 9
16 maa 18:50 DraGor (SG) H3 - Moby Dick H1 6 - 8
16 maa 17:00 Wetterwille H2 - Midden-Drenthe (SG) H1 6 - 13
9 maa 18:30 Midden-Drenthe (SG) H1 - GZVW H2 17 - 4
9 maa 17:45 Moby Dick H1 - Neptunia'24 H3 6 - 8
9 maa 17:00 Wetterwille H2 - DraGor (SG) H3 4 - 17
2 maa 19:40 De Plons H1 - Neptunia'24 H3 10 - 6
2 maa 18:15 Orca H3 - DraGor (SG) H3 12 - 7
2 maa 15:30 Wetterwille H2 - GZVW H2 7 - 7
23 feb 17:30 Orca H3 - De Walvisch H3 25 - 4
17 feb 16:30 GZVW H2 - Wetterwille H2 7 - 5
16 feb 18:15 Neptunia'24 H3 - De Plons H1 6 - 10
16 feb 16:45 De Walvisch H3 - DraGor (SG) H3 2 - 10
10 feb 16:30 GZVW H2 - DraGor (SG) H3 9 - 10
10 feb 14:00 Midden-Drenthe (SG) H1 - Neptunia'24 H3 16 - 7
9 feb 20:00 De Plons H1 - WSG ESTA (SG) H6 10 - 9
9 feb 17:05 Moby Dick H1 - De Walvisch H3 19 - 6
3 feb 16:45 WSG ESTA (SG) H6 - Midden-Drenthe (SG) H1 5 - 8
2 feb 20:30 Orca H3 - Moby Dick H1 10 - 4
2 feb 20:15 Neptunia'24 H3 - Wetterwille H2 6 - 7
2 feb 16:45 De Walvisch H3 - De Plons H1 6 - 10
27 jan 16:30 GZVW H2 - Neptunia'24 H3 4 - 8
27 jan 14:30 Midden-Drenthe (SG) H1 - De Walvisch H3 25 - 1
26 jan 19:50 De Plons H1 - Orca H3 7 - 14
26 jan 15:30 Wetterwille H2 - WSG ESTA (SG) H6 2 - 13
20 jan 17:30 WSG ESTA (SG) H6 - GZVW H2 15 - 4
19 jan 20:30 Orca H3 - Midden-Drenthe (SG) H1 5 - 9
19 jan 18:30 Moby Dick H1 - WSG ESTA (SG) H6 4 - 3
19 jan 14:00 De Walvisch H3 - Wetterwille H2 9 - 10
15 dec 18:15 DraGor (SG) H3 - Orca H3 9 - 10
8 dec 18:30 Orca H3 - Wetterwille H2 21 - 2
8 dec 17:00 Moby Dick H1 - De Plons H1 10 - 7
8 dec 16:45 De Walvisch H3 - GZVW H2 4 - 3
2 dec 17:30 GZVW H2 - Orca H3 5 - 17
1 dec 21:45 Neptunia'24 H3 - WSG ESTA (SG) H6 4 - 12
1 dec 19:50 De Plons H1 - DraGor (SG) H3 9 - 6
1 dec 17:45 Midden-Drenthe (SG) H1 - Moby Dick H1 4 - 2
25 nov 16:45 WSG ESTA (SG) H6 - DraGor (SG) H3 11 - 7
24 nov 19:45 De Walvisch H3 - Neptunia'24 H3 8 - 12
24 nov 19:00 De Plons H1 - Midden-Drenthe (SG) H1 5 - 14
24 nov 17:00 Moby Dick H1 - Wetterwille H2 14 - 7
18 nov 17:30 WSG ESTA (SG) H6 - De Walvisch H3 16 - 3
18 nov 15:30 GZVW H2 - Moby Dick H1 0 - 13
17 nov 22:00 Neptunia'24 H3 - Orca H3 2 - 7
17 nov 19:25 DraGor (SG) H3 - Midden-Drenthe (SG) H1 3 - 10
17 nov 14:00 Wetterwille H2 - De Plons H1 4 - 13
10 nov 20:15 DraGor (SG) H3 - De Walvisch H3 8 - 6
10 nov 19:50 De Plons H1 - GZVW H2 13 - 6
10 nov 18:00 Orca H3 - WSG ESTA (SG) H6 10 - 7
10 nov 17:45 Midden-Drenthe (SG) H1 - Wetterwille H2 32 - 1
4 nov 16:30 GZVW H2 - Midden-Drenthe (SG) H1 2 - 14
3 nov 22:00 Neptunia'24 H3 - Moby Dick H1 5 - 8
3 nov 21:30 DraGor (SG) H3 - Wetterwille H2 15 - 6
3 nov 16:15 De Walvisch H3 - Orca H3 6 - 12
27 okt 20:00 WSG ESTA (SG) H6 - Wetterwille H2 15 - 1
27 okt 18:50 DraGor (SG) H3 - Neptunia'24 H3 9 - 5
20 okt 15:30 Wetterwille H2 - Neptunia'24 H3 2 - 6
14 okt 17:30 WSG ESTA (SG) H6 - De Plons H1 7 - 5
13 okt 21:15 Neptunia'24 H3 - Midden-Drenthe (SG) H1 2 - 17
13 okt 20:30 DraGor (SG) H3 - GZVW H2 11 - 2
13 okt 17:30 De Walvisch H3 - Moby Dick H1 6 - 9
6 okt 19:00 De Plons H1 - De Walvisch H3 11 - 5
6 okt 18:30 Midden-Drenthe (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H6 4 - 2
6 okt 17:45 Moby Dick H1 - Orca H3 8 - 10
29 sep 19:30 Neptunia'24 H3 - GZVW H2 4 - 5
29 sep 19:15 Orca H3 - De Plons H1 5 - 0
29 sep 14:45 De Walvisch H3 - Midden-Drenthe (SG) H1 3 - 18
23 sep 16:30 GZVW H2 - WSG ESTA (SG) H6 6 - 13
23 sep 15:30 Midden-Drenthe (SG) H1 - Orca H3 6 - 4
22 sep 20:45 Moby Dick H1 - DraGor (SG) H3 9 - 8
15 sep 18:30 Wetterwille H2 - De Walvisch H3 6 - 4
 
 
De Plons H1
 
De Walvisch ..
 
DraGor (SG) ..
 
GZVW H2
 
Midden-Drent..
 
Moby Dick H1
 
Neptunia'24 ..
 
Orca H3
 
Wetterwille ..
 
WSG ESTA (SG..
 
De Plons H1 11 - 59 - 613 - 65 - 148 - 1310 - 67 - 1418 - 610 - 9
De Walvisch H36 - 10 2 - 104 - 33 - 186 - 98 - 126 - 129 - 102 - 16
DraGor (SG) H315 - 48 - 6 11 - 23 - 106 - 89 - 59 - 1015 - 610 - 9
GZVW H211 - 912 - 19 - 10 2 - 140 - 134 - 85 - 177 - 56 - 13
Midden-Drenthe (SG) H115 - 425 - 112 - 617 - 4 4 - 216 - 76 - 432 - 14 - 2
Moby Dick H110 - 719 - 69 - 815 - 34 - 6 6 - 88 - 1014 - 74 - 3
Neptunia'24 H36 - 1016 - 75 - 114 - 52 - 175 - 8 2 - 76 - 74 - 12
Orca H35 - 025 - 412 - 717 - 25 - 910 - 49 - 2 21 - 210 - 7
Wetterwille H24 - 136 - 44 - 177 - 76 - 133 - 132 - 62 - 17 2 - 13
WSG ESTA (SG) H67 - 516 - 311 - 715 - 45 - 8?13 - 610 - 1315 - 1