HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WSG ESTA (SG) H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
WSG ESTA (SG) H2 - Livo H2
zaterdag 19 januari 20:00
Aquarena Emmen

Stand Reserve 2e klasse 2C

  Team Gespeeld Punten
1SWOL 1894 H21027
2Het Ravijn H31027
3OZ&PC H21024
4Aquapoldro H21016
5Livo H21015
6Azuro H21015
7HZPC/Avéna (SG) H31015
8De Mors H31013
9WSG ESTA (SG) H2109
10De Reest H290
11Ritola-Zwemmen en Waterpolo H290
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
19 janWSG ESTA (SG) H220:00Livo H2
27 janWSG ESTA (SG) H217:20De Reest H2
2 febWSG ESTA (SG) H220:15Ritola-Zwemmen en Wa H2
9 febSWOL 1894 H220:00WSG ESTA (SG) H2
16 febHZPC/Avéna (SG) H321:30WSG ESTA (SG) H2

Uitslagen

8 decWSG ESTA (SG) H25 - 10Het Ravijn H3
24 novWSG ESTA (SG) H25 - 9Aquapoldro H2
17 novWSG ESTA (SG) H24 - 9OZ&PC H2
11 novAzuro H211 - 7WSG ESTA (SG) H2
27 oktDe Reest H23 - 11WSG ESTA (SG) H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SWOL 1894 H210901271516190
2Het Ravijn H310901271155065
3OZ&PC H210802241115457
4Aquapoldro H210514161007327
5Livo H210505158186-5
6Azuro H21050515104109-5
7HZPC/Avéna (SG) H31050515110112-2
8De Mors H310415139092-2
9WSG ESTA (SG) H21030796593-28
10De Reest H29009045132-87
11Ritola-Zwemmen en Waterpolo H29009054164-110
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 dec 19:00 De Reest H2 - OZ&PC H2Bad Hesselingen
12 jan 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - De Reest H2Aqualaren
19 jan 17:45 Aquapoldro H2 - De Reest H2Sprenkelaar
19 jan 18:00 De Mors H3 - Het Ravijn H3De Koerbelt
19 jan 20:00 WSG ESTA (SG) H2 - Livo H2Aquarena
19 jan 20:15 SWOL 1894 H2 - Azuro H2De Vrolijkheid
19 jan 21:00 OZ&PC H2 - HZPC/Avéna (SG) H3Vondersweijde
26 jan 18:45 Livo H2 - De Mors H3t Walfort
26 jan 20:50 Het Ravijn H3 - Aquapoldro H2Het Ravijn
27 jan 17:20 WSG ESTA (SG) H2 - De Reest H2Pagedal
27 jan 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - OZ&PC H2Aqualaren
2 feb 14:45 Het Ravijn H3 - Livo H2Het Ravijn
2 feb 18:00 De Mors H3 - HZPC/Avéna (SG) H3De Koerbelt
2 feb 20:00 OZ&PC H2 - SWOL 1894 H2Vondersweijde
2 feb 20:15 WSG ESTA (SG) H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2Aquarena
8 feb 20:00 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - De Mors H3Aqualaren
9 feb 18:45 Livo H2 - Aquapoldro H2t Walfort
9 feb 20:00 SWOL 1894 H2 - WSG ESTA (SG) H2De Vrolijkheid
10 feb 16:00 HZPC/Avéna (SG) H3 - Het Ravijn H3Sportstad Heerenveen BV
10 feb 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - Azuro H2Aqualaren
16 feb 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 - WSG ESTA (SG) H2Sportstad Heerenveen BV
23 feb 16:25 Het Ravijn H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H2Het Ravijn
23 feb 18:15 De Mors H3 - SWOL 1894 H2De Koerbelt
23 feb 18:45 Livo H2 - HZPC/Avéna (SG) H3t Walfort
23 feb 20:45 Aquapoldro H2 - Azuro H2Sprenkelaar
3 maa 17:30 Azuro H2 - De Reest H2Dubbelslag
9 maa 16:00 De Reest H2 - De Mors H3Bad Hesselingen
9 maa 19:30 HZPC/Avéna (SG) H3 - Aquapoldro H2Sportstad Heerenveen BV
9 maa 20:30 SWOL 1894 H2 - Het Ravijn H3De Vrolijkheid
10 maa 15:30 Azuro H2 - OZ&PC H2Dubbelslag
10 maa 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - Livo H2Aqualaren
16 maa 13:45 Het Ravijn H3 - De Reest H2Het Ravijn
16 maa 17:45 Livo H2 - SWOL 1894 H2t Walfort
16 maa 20:30 Aquapoldro H2 - OZ&PC H2Malkander
16 maa 20:30 WSG ESTA (SG) H2 - Azuro H2Aquarena
16 maa 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H2Sportstad Heerenveen BV
22 maa 20:30 Azuro H2 - De Mors H3Dubbelslag
23 maa 18:15 SWOL 1894 H2 - HZPC/Avéna (SG) H3De Vrolijkheid
23 maa 20:15 OZ&PC H2 - WSG ESTA (SG) H2Vondersweijde
23 maa 20:30 De Reest H2 - Livo H2Bad Hesselingen
24 maa 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - Aquapoldro H2Aqualaren
30 maa 18:00 De Mors H3 - OZ&PC H2De Koerbelt
30 maa 18:15 HZPC/Avéna (SG) H3 - De Reest H2Sportstad Heerenveen BV
30 maa 20:20 Het Ravijn H3 - Azuro H2Het Ravijn
30 maa 20:45 Aquapoldro H2 - WSG ESTA (SG) H2Sprenkelaar
31 maa 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - SWOL 1894 H2Aqualaren
6 apr 18:30 De Reest H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2Bad Hesselingen
6 apr 19:15 Aquapoldro H2 - SWOL 1894 H2Sprenkelaar
6 apr 20:00 WSG ESTA (SG) H2 - De Mors H3Aquarena
6 apr 20:50 OZ&PC H2 - Het Ravijn H3Vondersweijde
7 apr 17:30 Azuro H2 - Livo H2Dubbelslag
13 apr 16:30 De Mors H3 - Aquapoldro H2De Koerbelt
13 apr 17:15 HZPC/Avéna (SG) H3 - Azuro H2Sportstad Heerenveen BV
13 apr 17:45 SWOL 1894 H2 - De Reest H2De Vrolijkheid
13 apr 18:15 Livo H2 - OZ&PC H2t Walfort
13 apr 20:45 Het Ravijn H3 - WSG ESTA (SG) H2Het Ravijn
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 dec 15:30 Azuro H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 10 - 12
8 dec 20:30 OZ&PC H2 - Livo H2 6 - 1
8 dec 20:00 WSG ESTA (SG) H2 - Het Ravijn H3 5 - 10
8 dec 18:30 Aquapoldro H2 - De Mors H3 10 - 10
8 dec 16:00 De Reest H2 - SWOL 1894 H2 4 - 26
1 dec 20:30 Het Ravijn H3 - OZ&PC H2 8 - 3
1 dec 19:00 SWOL 1894 H2 - Aquapoldro H2 6 - 8
1 dec 17:45 Livo H2 - Azuro H2 8 - 14
25 nov 15:30 Azuro H2 - Het Ravijn H3 5 - 11
24 nov 20:15 De Reest H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 9 - 13
24 nov 19:15 OZ&PC H2 - De Mors H3 9 - 3
24 nov 19:15 SWOL 1894 H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 29 - 5
24 nov 18:00 WSG ESTA (SG) H2 - Aquapoldro H2 5 - 9
17 nov 20:15 WSG ESTA (SG) H2 - OZ&PC H2 4 - 9
17 nov 18:45 Livo H2 - De Reest H2 15 - 4
17 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H3 - SWOL 1894 H2 9 - 11
17 nov 17:40 Aquapoldro H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 18 - 6
17 nov 16:30 De Mors H3 - Azuro H2 8 - 10
11 nov 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 5 - 21
11 nov 14:30 Azuro H2 - WSG ESTA (SG) H2 11 - 7
10 nov 20:45 OZ&PC H2 - Aquapoldro H2 9 - 7
10 nov 17:15 SWOL 1894 H2 - Livo H2 17 - 3
10 nov 16:00 De Reest H2 - Het Ravijn H3 3 - 15
4 nov 15:40 Het Ravijn H3 - SWOL 1894 H2 3 - 11
3 nov 20:15 OZ&PC H2 - Azuro H2 15 - 5
3 nov 18:45 Livo H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 10 - 9
3 nov 17:45 Aquapoldro H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 10 - 11
3 nov 16:30 De Mors H3 - De Reest H2 12 - 5
28 okt 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - Het Ravijn H3 4 - 20
28 okt 13:30 Azuro H2 - Aquapoldro H2 6 - 17
27 okt 20:00 HZPC/Avéna (SG) H3 - Livo H2 5 - 16
27 okt 18:30 SWOL 1894 H2 - De Mors H3 12 - 4
27 okt 16:30 De Reest H2 - WSG ESTA (SG) H2 3 - 11
20 okt 15:00 De Mors H3 - WSG ESTA (SG) H2 11 - 4
14 okt 16:30 Azuro H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 20 - 9
13 okt 20:00 WSG ESTA (SG) H2 - SWOL 1894 H2 5 - 14
13 okt 18:30 Aquapoldro H2 - Livo H2 6 - 8
13 okt 18:00 OZ&PC H2 - De Reest H2 19 - 3
13 okt 15:00 Het Ravijn H3 - HZPC/Avéna (SG) H3 15 - 6
7 okt 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - WSG ESTA (SG) H2 8 - 9
6 okt 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 - De Mors H3 14 - 11
6 okt 18:45 Livo H2 - Het Ravijn H3 5 - 11
6 okt 18:15 SWOL 1894 H2 - OZ&PC H2 11 - 8
6 okt 16:45 De Reest H2 - Azuro H2 8 - 11
30 sep 15:30 Azuro H2 - SWOL 1894 H2 12 - 14
29 sep 20:30 OZ&PC H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 20 - 4
29 sep 20:15 WSG ESTA (SG) H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 12 - 11
29 sep 19:30 Aquapoldro H2 - Het Ravijn H3 5 - 6
29 sep 18:00 De Mors H3 - Livo H2 11 - 8
28 sep 21:00 De Mors H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 17 - 4
23 sep 13:15 HZPC/Avéna (SG) H3 - OZ&PC H2 8 - 13
22 sep 19:30 De Reest H2 - Aquapoldro H2 6 - 10
22 sep 18:45 Livo H2 - WSG ESTA (SG) H2 7 - 3
22 sep 17:00 Het Ravijn H3 - De Mors H3 16 - 3
 
 
Aquapoldro H..
 
Azuro H2
 
De Mors H3
 
De Reest H2
 
Het Ravijn H..
 
HZPC/Avéna (..
 
Livo H2
 
OZ&PC H2
 
Ritola-Zwemm..
 
SWOL 1894 H2
 
WSG ESTA (SG..
 
Aquapoldro H2 23/210 - 1019/15 - 610 - 116 - 816/318 - 66/430/3
Azuro H26 - 17 22/33/35 - 1110 - 127/410/320 - 912 - 1411 - 7
De Mors H313/48 - 10 12 - 519/12/211 - 830/317 - 423/211 - 4
De Reest H26 - 108 - 119/3 3 - 159 - 1323/315/126/44 - 263 - 11
Het Ravijn H326/130/316 - 316/3 15 - 62/28 - 323/23 - 1113/4
HZPC/Avéna (SG) H39/313/414 - 1130/310/2 5 - 168 - 1316/39 - 1116/2
Livo H29/28 - 1426/115 - 45 - 1123/2 13/410 - 916/37 - 3
OZ&PC H29 - 715 - 59 - 319 - 36/419/16 - 1 20 - 42/223/3
Ritola-Zwemmen en Waterpolo H224/310/28/212/14 - 205 - 2110/327/1 31/38 - 9
SWOL 1894 H26 - 819/112 - 413/49/323/317 - 311 - 829 - 5 9/2
WSG ESTA (SG) H25 - 916/36/427/15 - 1012 - 1119/14 - 92/25 - 14