HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DJK-ZAR H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
DJK-ZAR H1 - DAW H1
zaterdag 23 februari 17:30

Stand 3e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Dolfijn H11539
2ZPCH H11537
3AZ&PC De Futen H11536
4De Snippen H11526
5De Rijn H11525
6DAW H11519
7DWT H11518
8West-Friesland (SG) H11517
9DJK-ZAR H11515
10De Reuring H11512
11Alkemade H11511
12De Duinkikkers H1159
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 febDJK-ZAR H117:30DAW H1
9 maaDe Dolfijn H117:15DJK-ZAR H1
16 maaDWT H120:30DJK-ZAR H1
23 maaDJK-ZAR H121:30De Snippen H1
30 maaZPCH H121:00DJK-ZAR H1

Uitslagen

9 febWest-Friesland (SG) H19 - 8DJK-ZAR H1
2 febDJK-ZAR H16 - 7De Duinkikkers H1
27 janAZ&PC De Futen H118 - 7DJK-ZAR H1
19 janDJK-ZAR H114 - 6De Reuring H1
15 decDe Reuring H111 - 6DJK-ZAR H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Dolfijn H1151302391819487
2ZPCH H11512123717713542
3AZ&PC De Futen H11512033617011852
4De Snippen H1158252613611224
5De Rijn H115816251271243
6DAW H11561819123145-22
7DWT H1155371884100-16
8West-Friesland (SG) H115528171171134
9DJK-ZAR H115501015127134-7
10De Reuring H115401112123179-56
11Alkemade H115321011115152-37
12De Duinkikkers H1153012979153-74
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 feb 16:30 Alkemade H1 - De Reuring H1De Tweesprong
23 feb 17:30 DJK-ZAR H1 - DAW H1Sportplaza Mercator
23 feb 19:45 De Snippen H1 - West-Friesland (SG) H1De Meerkamp
23 feb 20:15 DWT H1 - De Dolfijn H1Boerhaavebad
23 feb 20:30 ZPCH H1 - De Duinkikkers H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
24 feb 17:00 AZ&PC De Futen H1 - De Rijn H1De Meerkamp
9 maa 17:15 De Dolfijn H1 - DJK-ZAR H1Sloterparkbad
9 maa 19:15 De Reuring H1 - DWT H1Duikerdel
9 maa 20:35 DAW H1 - De Snippen H1Sportcomplex Hoornsevaart
9 maa 21:20 West-Friesland (SG) H1 - ZPCH H1De Waterhoorn
10 maa 17:45 AZ&PC De Futen H1 - Alkemade H1De Meerkamp
10 maa 18:30 De Duinkikkers H1 - De Rijn H1Sportboulevard de Engh
16 maa 19:00 ZPCH H1 - DAW H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
16 maa 19:25 De Rijn H1 - West-Friesland (SG) H1Sportfondsenbad De Bongerd
16 maa 20:20 De Snippen H1 - De Dolfijn H1De Meerkamp
16 maa 20:30 DWT H1 - DJK-ZAR H1Boerhaavebad
17 maa 15:00 Alkemade H1 - De Duinkikkers H1De Tweesprong
17 maa 18:30 AZ&PC De Futen H1 - De Reuring H1De Meerkamp
23 maa 15:45 West-Friesland (SG) H1 - Alkemade H1De Waterhoorn
23 maa 18:00 DAW H1 - De Rijn H1Sportcomplex Hoornsevaart
23 maa 18:20 De Dolfijn H1 - ZPCH H1Sloterparkbad
23 maa 19:55 De Reuring H1 - De Duinkikkers H1Duikerdel
23 maa 21:30 DJK-ZAR H1 - De Snippen H1Sportplaza Mercator
24 maa 19:45 AZ&PC De Futen H1 - DWT H1De Meerkamp
30 maa 19:00 De Rijn H1 - De Dolfijn H1Sportfondsenbad De Bongerd
30 maa 19:55 De Reuring H1 - West-Friesland (SG) H1Duikerdel
30 maa 20:15 DWT H1 - De Snippen H1Boerhaavebad
30 maa 20:20 Alkemade H1 - DAW H1De Tweesprong
30 maa 21:00 ZPCH H1 - DJK-ZAR H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
31 maa 18:30 AZ&PC De Futen H1 - De Duinkikkers H1De Meerkamp
6 apr 19:15 DJK-ZAR H1 - De Rijn H1Sportplaza Mercator
6 apr 19:40 De Dolfijn H1 - Alkemade H1Sloterparkbad
6 apr 19:40 DAW H1 - De Reuring H1Sportcomplex Hoornsevaart
6 apr 20:15 De Snippen H1 - ZPCH H1De Meerkamp
6 apr 21:15 DWT H1 - De Duinkikkers H1Boerhaavebad
6 apr 21:20 West-Friesland (SG) H1 - AZ&PC De Futen H1De Waterhoorn
13 apr 19:00 De Rijn H1 - De Snippen H1Sportfondsenbad De Bongerd
13 apr 19:40 De Reuring H1 - De Dolfijn H1Duikerdel
13 apr 20:20 Alkemade H1 - DJK-ZAR H1De Tweesprong
13 apr 21:10 ZPCH H1 - DWT H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
14 apr 18:30 AZ&PC De Futen H1 - DAW H1De Meerkamp
14 apr 18:30 De Duinkikkers H1 - West-Friesland (SG) H1Sportboulevard de Engh
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 feb 20:45 AZ&PC De Futen H1 - ZPCH H1 8 - 10
10 feb 18:30 De Duinkikkers H1 - De Snippen H1 3 - 10
9 feb 21:35 DAW H1 - De Dolfijn H1 6 - 13
9 feb 21:20 West-Friesland (SG) H1 - DJK-ZAR H1 9 - 8
9 feb 21:05 Alkemade H1 - DWT H1 5 - 11
9 feb 18:30 De Reuring H1 - De Rijn H1 10 - 11
2 feb 21:30 DJK-ZAR H1 - De Duinkikkers H1 6 - 7
2 feb 21:15 DWT H1 - DAW H1 3 - 4
2 feb 20:40 ZPCH H1 - De Reuring H1 20 - 10
2 feb 20:20 De Snippen H1 - AZ&PC De Futen H1 7 - 8
2 feb 19:30 De Rijn H1 - Alkemade H1 8 - 8
2 feb 18:45 De Dolfijn H1 - West-Friesland (SG) H1 9 - 6
27 jan 18:45 AZ&PC De Futen H1 - DJK-ZAR H1 18 - 7
27 jan 18:30 De Duinkikkers H1 - De Dolfijn H1 3 - 17
26 jan 21:30 De Rijn H1 - DWT H1 7 - 5
26 jan 21:20 West-Friesland (SG) H1 - DAW H1 8 - 10
26 jan 21:05 Alkemade H1 - ZPCH H1 9 - 15
26 jan 19:05 De Reuring H1 - De Snippen H1 4 - 12
19 jan 21:35 ZPCH H1 - De Rijn H1 10 - 8
19 jan 21:30 DJK-ZAR H1 - De Reuring H1 14 - 6
19 jan 21:30 DWT H1 - West-Friesland (SG) H1 3 - 3
19 jan 21:20 De Snippen H1 - Alkemade H1 7 - 10
19 jan 20:30 De Dolfijn H1 - AZ&PC De Futen H1 7 - 4
19 jan 19:40 DAW H1 - De Duinkikkers H1 7 - 2
12 jan 20:30 DWT H1 - De Reuring H1 8 - 6
15 dec 20:15 Alkemade H1 - De Snippen H1 11 - 15
15 dec 20:00 De Reuring H1 - DJK-ZAR H1 11 - 6
8 dec 21:20 De Snippen H1 - De Rijn H1 8 - 7
8 dec 21:10 DAW H1 - AZ&PC De Futen H1 4 - 12
8 dec 20:30 DWT H1 - ZPCH H1 8 - 9
8 dec 19:15 DJK-ZAR H1 - Alkemade H1 10 - 7
8 dec 18:25 De Dolfijn H1 - De Reuring H1 19 - 6
8 dec 15:00 West-Friesland (SG) H1 - De Duinkikkers H1 13 - 5
2 dec 20:15 AZ&PC De Futen H1 - West-Friesland (SG) H1 11 - 10
2 dec 20:00 De Duinkikkers H1 - DWT H1 1 - 7
1 dec 20:35 De Reuring H1 - DAW H1 10 - 9
1 dec 20:30 ZPCH H1 - De Snippen H1 10 - 9
1 dec 20:15 Alkemade H1 - De Dolfijn H1 8 - 11
1 dec 19:30 De Rijn H1 - DJK-ZAR H1 10 - 9
25 nov 19:15 De Duinkikkers H1 - AZ&PC De Futen H1 8 - 15
24 nov 21:30 DAW H1 - Alkemade H1 19 - 6
24 nov 21:15 De Snippen H1 - DWT H1 7 - 7
24 nov 20:35 West-Friesland (SG) H1 - De Reuring H1 14 - 8
24 nov 20:15 De Dolfijn H1 - De Rijn H1 13 - 6
24 nov 19:00 DJK-ZAR H1 - ZPCH H1 10 - 5
18 nov 18:30 De Duinkikkers H1 - De Reuring H1 7 - 9
17 nov 21:20 De Snippen H1 - DJK-ZAR H1 10 - 8
17 nov 21:00 Alkemade H1 - West-Friesland (SG) H1 10 - 7
17 nov 20:35 ZPCH H1 - De Dolfijn H1 11 - 10
17 nov 19:45 DWT H1 - AZ&PC De Futen H1 2 - 14
17 nov 18:45 De Rijn H1 - DAW H1 12 - 11
11 nov 17:45 De Duinkikkers H1 - Alkemade H1 5 - 4
10 nov 21:30 DJK-ZAR H1 - DWT H1 12 - 4
10 nov 21:20 West-Friesland (SG) H1 - De Rijn H1 5 - 7
10 nov 20:35 De Dolfijn H1 - De Snippen H1 13 - 11
10 nov 19:50 De Reuring H1 - AZ&PC De Futen H1 9 - 15
10 nov 17:00 DAW H1 - ZPCH H1 12 - 12
3 nov 20:35 De Snippen H1 - DAW H1 11 - 6
3 nov 19:55 De Rijn H1 - De Duinkikkers H1 14 - 6
3 nov 19:45 ZPCH H1 - West-Friesland (SG) H1 10 - 6
3 nov 16:30 Alkemade H1 - AZ&PC De Futen H1 12 - 14
3 nov 15:30 DJK-ZAR H1 - De Dolfijn H1 6 - 10
28 okt 17:00 De Duinkikkers H1 - ZPCH H1 6 - 11
27 okt 20:00 West-Friesland (SG) H1 - De Snippen H1 8 - 8
27 okt 18:45 De Rijn H1 - AZ&PC De Futen H1 9 - 12
27 okt 17:00 DAW H1 - DJK-ZAR H1 10 - 8
14 okt 15:15 De Rijn H1 - De Reuring H1 10 - 6
13 okt 21:30 DJK-ZAR H1 - West-Friesland (SG) H1 8 - 6
13 okt 21:20 De Snippen H1 - De Duinkikkers H1 10 - 5
13 okt 20:45 ZPCH H1 - AZ&PC De Futen H1 14 - 10
13 okt 20:30 DWT H1 - Alkemade H1 6 - 6
13 okt 18:35 De Dolfijn H1 - DAW H1 18 - 7
7 okt 18:30 De Duinkikkers H1 - DJK-ZAR H1 5 - 4
7 okt 17:05 AZ&PC De Futen H1 - De Snippen H1 6 - 3
7 okt 15:00 Alkemade H1 - De Rijn H1 9 - 3
6 okt 21:20 West-Friesland (SG) H1 - De Dolfijn H1 5 - 9
6 okt 19:30 DAW H1 - DWT H1 6 - 12
6 okt 18:30 De Reuring H1 - ZPCH H1 12 - 20
29 sep 21:45 DAW H1 - West-Friesland (SG) H1 2 - 10
29 sep 21:30 DJK-ZAR H1 - AZ&PC De Futen H1 11 - 16
29 sep 21:30 ZPCH H1 - Alkemade H1 11 - 4
29 sep 21:10 DWT H1 - De Rijn H1 3 - 2
29 sep 20:20 De Snippen H1 - De Reuring H1 8 - 6
29 sep 19:50 De Dolfijn H1 - De Duinkikkers H1 16 - 8
23 sep 18:30 De Duinkikkers H1 - DAW H1 8 - 10
23 sep 17:45 AZ&PC De Futen H1 - De Dolfijn H1 7 - 5
22 sep 20:35 West-Friesland (SG) H1 - DWT H1 7 - 5
22 sep 19:15 De Rijn H1 - ZPCH H1 13 - 9
15 sep 19:15 De Reuring H1 - Alkemade H1 10 - 6
15 sep 16:30 De Dolfijn H1 - DWT H1 11 - 0
 
 
Alkemade H1
 
AZ&PC De Fut..
 
DAW H1
 
De Dolfijn H..
 
De Duinkikke..
 
De Reuring H..
 
De Rijn H1
 
De Snippen H..
 
DJK-ZAR H1
 
DWT H1
 
West-Friesla..
 
ZPCH H1
 
Alkemade H1 12 - 1430/38 - 1117/323/29 - 311 - 1513/45 - 1110 - 79 - 15
AZ&PC De Futen H110/3 14/47 - 531/317/324/26 - 318 - 724/311 - 108 - 10
DAW H119 - 64 - 12 6 - 137 - 26/423/39/310 - 86 - 122 - 1012 - 12
De Dolfijn H16/47 - 418 - 7 16 - 819 - 613 - 613 - 119/311 - 09 - 623/3
De Duinkikkers H15 - 48 - 158 - 103 - 17 7 - 910/33 - 105 - 41 - 714/46 - 11
De Reuring H110 - 69 - 1510 - 913/423/3 10 - 114 - 1211 - 69/330/312 - 20
De Rijn H18 - 89 - 1212 - 1130/314 - 610 - 6 13/410 - 97 - 516/313 - 9
De Snippen H17 - 107 - 811 - 616/310 - 58 - 68 - 7 10 - 87 - 723/26/4
DJK-ZAR H110 - 711 - 1623/26 - 106 - 714 - 66/423/3 12 - 48 - 610 - 5
DWT H16 - 62 - 143 - 423/26/48 - 63 - 230/316/3 3 - 38 - 9
West-Friesland (SG) H123/36/48 - 105 - 913 - 514 - 85 - 78 - 89 - 87 - 5 9/3
ZPCH H111 - 414 - 1016/311 - 1023/220 - 1010 - 810 - 930/313/410 - 6