HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DJK-ZAR H1 (Heren)

Stand 3e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Dolfijn H12258
2AZ&PC De Futen H12254
3ZPCH H12247
4De Rijn H12240
5DWT H12233
6De Snippen H12230
7West-Friesland (SG) H12229
8DAW H12227
9DJK-ZAR H12224
10Alkemade H12221
11De Reuring H12213
12De Duinkikkers H12210
uitgebreide stand »
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Dolfijn H122191258264137127
2AZ&PC De Futen H12218045425617977
3ZPCH H12215254724919653
4De Rijn H12213184020619412
5DWT H1221039331461460
6De Snippen H1229310301951914
7West-Friesland (SG) H1229211291791754
8DAW H122831127194221-27
9DJK-ZAR H122801424177188-11
10Alkemade H122631321189213-24
11De Reuring H122411713175287-112
12De Duinkikkers H122311810138241-103
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Alkemade H1
 
AZ&PC De Fut..
 
DAW H1
 
De Dolfijn H..
 
De Duinkikke..
 
De Reuring H..
 
De Rijn H1
 
De Snippen H..
 
DJK-ZAR H1
 
DWT H1
 
West-Friesla..
 
ZPCH H1
 
Alkemade H1 ???????????
AZ&PC De Futen H1? ??????????
DAW H1?? ?????????
De Dolfijn H1??? ????????
De Duinkikkers H1???? ???????
De Reuring H1????? ??????
De Rijn H1?????? ?????
De Snippen H1??????? ????
DJK-ZAR H1???????? ???
DWT H1????????? ??
West-Friesland (SG) H1?????????? ?
ZPCH H1???????????