HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1SBC2000 EG12052
2Arethusa EG12048
3Aegir EG12039
4Zeester-Meerval EG22037
5Arethusa EG21936
6VZV Njord EG32036
7AquAmigos EG12021
8Zeester-Meerval EG12015
9ZPC De Zeeuwse Kust EG12015
10De Schelde EG1199
11Hieronymus EG1209
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
1 meiDe Schelde EG100:00Arethusa EG2

Uitslagen

13 aprZeester-Meerval EG212 - 4De Schelde EG1
6 aprDe Schelde EG13 - 7Hieronymus EG1
30 maaAegir EG113 - 4De Schelde EG1
23 maaDe Schelde EG110 - 6AquAmigos EG1
16 maaArethusa EG27 - 2De Schelde EG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SBC2000 EG1201712521758392
2Arethusa EG1201604481909793
3Aegir EG12013073917111259
4Zeester-Meerval EG22013163723214092
5Arethusa EG21912073614310439
6VZV Njord EG32012083621512788
7AquAmigos EG120701321123195-72
8Zeester-Meerval EG120601415126201-75
9ZPC De Zeeuwse Kust EG120501515115194-79
10De Schelde EG1193016972215-143
11Hieronymus EG12040169100194-94
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
1 mei 00:00 De Schelde EG1 - Arethusa EG2Sportcentrum Vliegende Vaart
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 11:00 Arethusa EG1 - Zeester-Meerval EG1 6 - 5
13 apr 18:15 VZV Njord EG3 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 8 - 10
13 apr 18:00 Hieronymus EG1 - AquAmigos EG1 13 - 5
13 apr 17:15 Arethusa EG1 - SBC2000 EG1 1 - 2
13 apr 15:00 Aegir EG1 - Arethusa EG2 8 - 3
13 apr 13:30 Zeester-Meerval EG2 - De Schelde EG1 12 - 4
6 apr 17:15 De Schelde EG1 - Hieronymus EG1 3 - 7
6 apr 16:10 AquAmigos EG1 - Aegir EG1 5 - 13
6 apr 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Arethusa EG1 5 - 10
6 apr 14:45 Zeester-Meerval EG1 - VZV Njord EG3 8 - 22
6 apr 14:15 SBC2000 EG1 - Zeester-Meerval EG2 6 - 4
30 maa 18:00 Hieronymus EG1 - SBC2000 EG1 2 - 9
30 maa 17:15 Arethusa EG2 - AquAmigos EG1 9 - 3
30 maa 15:00 Aegir EG1 - De Schelde EG1 13 - 4
30 maa 14:45 Zeester-Meerval EG2 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 7 - 8
24 maa 18:30 Zeester-Meerval EG1 - Zeester-Meerval EG2 2 - 23
23 maa 16:45 VZV Njord EG3 - Arethusa EG2 6 - 9
23 maa 16:30 De Schelde EG1 - AquAmigos EG1 10 - 6
23 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Hieronymus EG1 4 - 7
23 maa 14:15 SBC2000 EG1 - Aegir EG1 5 - 7
16 maa 18:00 Hieronymus EG1 - Zeester-Meerval EG1 4 - 11
16 maa 17:55 Arethusa EG1 - VZV Njord EG3 12 - 3
16 maa 17:30 AquAmigos EG1 - SBC2000 EG1 0 - 13
16 maa 17:15 Arethusa EG2 - De Schelde EG1 7 - 2
16 maa 16:00 Aegir EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 14 - 1
9 maa 17:45 VZV Njord EG3 - Zeester-Meerval EG2 12 - 8
9 maa 17:15 Arethusa EG1 - Arethusa EG2 4 - 5
9 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - AquAmigos EG1 8 - 9
9 maa 14:45 Zeester-Meerval EG1 - Aegir EG1 2 - 7
9 maa 14:15 SBC2000 EG1 - De Schelde EG1 12 - 0
24 feb 16:10 AquAmigos EG1 - Zeester-Meerval EG1 9 - 3
23 feb 18:00 Hieronymus EG1 - VZV Njord EG3 3 - 7
23 feb 17:15 Arethusa EG2 - SBC2000 EG1 4 - 3
23 feb 15:45 De Schelde EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 9 - 7
23 feb 14:45 Zeester-Meerval EG2 - Arethusa EG1 6 - 11
9 feb 17:15 Arethusa EG1 - Hieronymus EG1 6 - 4
9 feb 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - SBC2000 EG1 2 - 14
9 feb 14:55 Zeester-Meerval EG2 - Arethusa EG2 11 - 2
9 feb 14:15 Zeester-Meerval EG1 - De Schelde EG1 6 - 2
2 feb 18:00 Hieronymus EG1 - Zeester-Meerval EG2 4 - 16
2 feb 17:15 Arethusa EG2 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 12 - 3
2 feb 16:10 AquAmigos EG1 - VZV Njord EG3 4 - 8
2 feb 15:00 Aegir EG1 - Arethusa EG1 4 - 5
2 feb 14:15 SBC2000 EG1 - Zeester-Meerval EG1 11 - 8
26 jan 18:00 Hieronymus EG1 - Arethusa EG2 4 - 7
26 jan 17:15 Arethusa EG1 - AquAmigos EG1 10 - 1
26 jan 14:55 Zeester-Meerval EG2 - Aegir EG1 8 - 13
26 jan 14:15 Zeester-Meerval EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 14 - 5
19 jan 17:15 Arethusa EG2 - Zeester-Meerval EG1 12 - 3
19 jan 16:10 AquAmigos EG1 - Zeester-Meerval EG2 5 - 20
19 jan 16:00 Aegir EG1 - Hieronymus EG1 16 - 1
19 jan 15:45 De Schelde EG1 - Arethusa EG1 3 - 13
19 jan 14:15 SBC2000 EG1 - VZV Njord EG3 8 - 7
12 jan 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Zeester-Meerval EG2 8 - 10
12 jan 15:15 VZV Njord EG3 - De Schelde EG1 17 - 2
15 dec 18:00 Hieronymus EG1 - Arethusa EG1 6 - 10
15 dec 16:00 VZV Njord EG3 - Aegir EG1 9 - 10
15 dec 14:15 SBC2000 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 8 - 5
8 dec 17:15 Arethusa EG2 - Aegir EG1 4 - 5
8 dec 16:10 AquAmigos EG1 - Hieronymus EG1 9 - 5
8 dec 15:45 De Schelde EG1 - Zeester-Meerval EG2 4 - 14
8 dec 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - VZV Njord EG3 5 - 14
8 dec 14:15 SBC2000 EG1 - Arethusa EG1 7 - 4
1 dec 18:00 Hieronymus EG1 - De Schelde EG1 10 - 5
1 dec 17:30 VZV Njord EG3 - Zeester-Meerval EG1 10 - 6
1 dec 17:15 Arethusa EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 15 - 6
1 dec 15:00 Aegir EG1 - AquAmigos EG1 9 - 5
1 dec 14:45 Zeester-Meerval EG2 - SBC2000 EG1 10 - 10
25 nov 18:30 Zeester-Meerval EG1 - Arethusa EG1 7 - 12
24 nov 17:35 AquAmigos EG1 - Arethusa EG2 7 - 5
24 nov 15:45 De Schelde EG1 - Aegir EG1 3 - 9
24 nov 14:15 SBC2000 EG1 - Hieronymus EG1 10 - 2
18 nov 17:30 Zeester-Meerval EG2 - Zeester-Meerval EG1 15 - 7
17 nov 18:00 Hieronymus EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 8 - 9
17 nov 17:15 Arethusa EG2 - VZV Njord EG3 4 - 5
17 nov 16:50 AquAmigos EG1 - De Schelde EG1 11 - 4
17 nov 15:00 Aegir EG1 - SBC2000 EG1 2 - 6
11 nov 16:45 VZV Njord EG3 - Arethusa EG1 4 - 6
10 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Aegir EG1 10 - 5
10 nov 14:45 Zeester-Meerval EG1 - Hieronymus EG1 8 - 7
10 nov 14:15 SBC2000 EG1 - AquAmigos EG1 12 - 1
3 nov 19:00 AquAmigos EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 9 - 5
3 nov 18:15 Arethusa EG2 - Arethusa EG1 11 - 9
3 nov 15:45 De Schelde EG1 - SBC2000 EG1 8 - 12
3 nov 15:00 Aegir EG1 - Zeester-Meerval EG1 7 - 8
3 nov 13:30 Zeester-Meerval EG2 - VZV Njord EG3 11 - 6
27 okt 17:15 Arethusa EG1 - Zeester-Meerval EG2 12 - 9
27 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - De Schelde EG1 2 - 5
27 okt 15:15 VZV Njord EG3 - Hieronymus EG1 19 - 2
27 okt 14:45 Zeester-Meerval EG1 - AquAmigos EG1 5 - 15
27 okt 14:15 SBC2000 EG1 - Arethusa EG2 7 - 5
13 okt 17:15 Arethusa EG2 - Zeester-Meerval EG2 3 - 12
13 okt 16:00 Aegir EG1 - VZV Njord EG3 4 - 8
13 okt 15:45 De Schelde EG1 - Zeester-Meerval EG1 2 - 10
7 okt 18:00 VZV Njord EG3 - AquAmigos EG1 17 - 5
6 okt 17:15 Arethusa EG1 - Aegir EG1 10 - 5
6 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Arethusa EG2 3 - 12
6 okt 14:55 Zeester-Meerval EG2 - Hieronymus EG1 12 - 3
6 okt 14:15 Zeester-Meerval EG1 - SBC2000 EG1 4 - 11
30 sep 14:15 De Schelde EG1 - VZV Njord EG3 1 - 26
29 sep 17:35 AquAmigos EG1 - Arethusa EG1 3 - 13
29 sep 17:15 Arethusa EG2 - Hieronymus EG1 17 - 4
29 sep 16:00 Aegir EG1 - Zeester-Meerval EG2 9 - 11
29 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Zeester-Meerval EG1 9 - 4
22 sep 18:00 Hieronymus EG1 - Aegir EG1 4 - 11
22 sep 17:15 Arethusa EG1 - De Schelde EG1 21 - 1
22 sep 15:15 VZV Njord EG3 - SBC2000 EG1 7 - 9
22 sep 14:55 Zeester-Meerval EG2 - AquAmigos EG1 13 - 11
22 sep 14:15 Zeester-Meerval EG1 - Arethusa EG2 5 - 12
 
 
Aegir EG1
 
AquAmigos EG..
 
Arethusa EG1
 
Arethusa EG2
 
De Schelde E..
 
Hieronymus E..
 
SBC2000 EG1
 
VZV Njord EG..
 
Zeester-Meer..
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
Aegir EG1 9 - 54 - 58 - 313 - 416 - 12 - 64 - 87 - 89 - 1114 - 1
AquAmigos EG15 - 13 3 - 137 - 511 - 49 - 50 - 134 - 89 - 35 - 209 - 5
Arethusa EG110 - 510 - 1 4 - 521 - 16 - 41 - 212 - 36 - 512 - 915 - 6
Arethusa EG24 - 59 - 311 - 9 7 - 217 - 44 - 34 - 512 - 33 - 1212 - 3
De Schelde EG13 - 910 - 63 - 131/5 3 - 78 - 121 - 262 - 104 - 149 - 7
Hieronymus EG14 - 1113 - 56 - 104 - 710 - 5 2 - 93 - 74 - 114 - 168 - 9
SBC2000 EG15 - 712 - 17 - 47 - 512 - 010 - 2 8 - 711 - 86 - 48 - 5
VZV Njord EG39 - 1017 - 54 - 66 - 917 - 219 - 27 - 9 10 - 612 - 88 - 10
Zeester-Meerval EG12 - 75 - 157 - 125 - 126 - 28 - 74 - 118 - 22 2 - 2314 - 5
Zeester-Meerval EG28 - 1313 - 116 - 1111 - 212 - 412 - 310 - 1011 - 615 - 7 7 - 8
ZPC De Zeeuwse Kust EG110 - 58 - 95 - 103 - 122 - 54 - 72 - 145 - 149 - 48 - 10