HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Arethusa EG139
2Zeester-Meerval EG249
3VZV Njord EG349
4Arethusa EG249
5SBC2000 EG126
6ZPC De Zeeuwse Kust EG123
7Aegir EG143
8AquAmigos EG130
9De Schelde EG130
10Zeester-Meerval EG140
11Hieronymus EG13-3
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 oktZPC De Zeeuwse Kust EG115:15De Schelde EG1
3 novDe Schelde EG115:45SBC2000 EG1
10 novDe Schelde EG117:15Arethusa EG2
17 novAquAmigos EG116:50De Schelde EG1
24 novDe Schelde EG115:45Aegir EG1

Uitslagen

13 oktDe Schelde EG12 - 10Zeester-Meerval EG1
30 sepDe Schelde EG11 - 26VZV Njord EG3
22 sepArethusa EG121 - 1De Schelde EG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Arethusa EG13300944935
2Zeester-Meerval EG244009482622
3VZV Njord EG343019581939
4Arethusa EG243019442420
5SBC2000 EG12200620119
6ZPC De Zeeuwse Kust EG1210131216-4
7Aegir EG1410332933-4
8AquAmigos EG1300301943-24
9De Schelde EG130030457-53
10Zeester-Meerval EG1410302334-11
11Hieronymus EG13003-31140-29
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 okt 14:15 SBC2000 EG1 - Arethusa EG2Zwembad de Wisselaar
27 okt 14:45 Zeester-Meerval EG1 - AquAmigos EG1Zeesterbad
27 okt 15:15 VZV Njord EG3 - Hieronymus EG1Zwembad Den Ekkerman
27 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - De Schelde EG1Vrijburgbad Vlissingen
27 okt 17:15 Arethusa EG1 - Zeester-Meerval EG2Golfbad Oss
3 nov 13:30 Zeester-Meerval EG2 - VZV Njord EG3Zeesterbad
3 nov 15:00 Aegir EG1 - Zeester-Meerval EG1Ir. Ottenbad
3 nov 15:45 De Schelde EG1 - SBC2000 EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
3 nov 18:15 Arethusa EG2 - Arethusa EG1Golfbad Oss
3 nov 19:00 AquAmigos EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zwembad Olympia
10 nov 14:15 SBC2000 EG1 - AquAmigos EG1Zwembad de Wisselaar
10 nov 14:45 Zeester-Meerval EG1 - Hieronymus EG1Zeesterbad
10 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Aegir EG1Vrijburgbad Vlissingen
10 nov 17:15 De Schelde EG1 - Arethusa EG2Sportcentrum Vliegende Vaart
11 nov 16:45 VZV Njord EG3 - Arethusa EG1Zwembad Den Ekkerman
17 nov 15:00 Aegir EG1 - SBC2000 EG1Ir. Ottenbad
17 nov 16:50 AquAmigos EG1 - De Schelde EG1Zwembad Olympia
17 nov 17:15 Arethusa EG2 - VZV Njord EG3Golfbad Oss
17 nov 18:00 Hieronymus EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zwembad De Stok
18 nov 18:30 Zeester-Meerval EG2 - Zeester-Meerval EG1Zeesterbad
24 nov 14:15 SBC2000 EG1 - Hieronymus EG1Zwembad de Wisselaar
24 nov 15:45 De Schelde EG1 - Aegir EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 nov 17:35 AquAmigos EG1 - Arethusa EG2Zwembad Olympia
25 nov 18:30 Zeester-Meerval EG1 - Arethusa EG1Zeesterbad
1 dec 14:45 Zeester-Meerval EG2 - SBC2000 EG1Zeesterbad
1 dec 15:00 Aegir EG1 - AquAmigos EG1Ir. Ottenbad
1 dec 17:15 Arethusa EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Golfbad Oss
1 dec 17:30 VZV Njord EG3 - Zeester-Meerval EG1Zwembad Den Ekkerman
1 dec 18:00 Hieronymus EG1 - De Schelde EG1Zwembad De Stok
8 dec 14:15 SBC2000 EG1 - Arethusa EG1Zwembad de Wisselaar
8 dec 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - VZV Njord EG3Vrijburgbad Vlissingen
8 dec 15:45 De Schelde EG1 - Zeester-Meerval EG2Sportcentrum Vliegende Vaart
8 dec 16:10 AquAmigos EG1 - Hieronymus EG1Zwembad Olympia
8 dec 17:15 Arethusa EG2 - Aegir EG1Golfbad Oss
15 dec 14:15 SBC2000 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zwembad de Wisselaar
15 dec 16:00 VZV Njord EG3 - Aegir EG1Zwembad Den Ekkerman
12 jan 15:15 VZV Njord EG3 - De Schelde EG1Zwembad Den Ekkerman
12 jan 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Zeester-Meerval EG2Vrijburgbad Vlissingen
19 jan 14:15 SBC2000 EG1 - VZV Njord EG3Zwembad de Wisselaar
19 jan 15:45 De Schelde EG1 - Arethusa EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
19 jan 16:00 Aegir EG1 - Hieronymus EG1Ir. Ottenbad
19 jan 16:10 AquAmigos EG1 - Zeester-Meerval EG2Zwembad Olympia
19 jan 17:15 Arethusa EG2 - Zeester-Meerval EG1Golfbad Oss
26 jan 14:15 Zeester-Meerval EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zeesterbad
26 jan 14:55 Zeester-Meerval EG2 - Aegir EG1Zeesterbad
26 jan 17:15 Arethusa EG1 - AquAmigos EG1Golfbad Oss
26 jan 18:00 Hieronymus EG1 - Arethusa EG2Zwembad De Stok
2 feb 14:15 SBC2000 EG1 - Zeester-Meerval EG1Zwembad de Wisselaar
2 feb 15:00 Aegir EG1 - Arethusa EG1Ir. Ottenbad
2 feb 16:10 AquAmigos EG1 - VZV Njord EG3Zwembad Olympia
2 feb 17:15 Arethusa EG2 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Golfbad Oss
2 feb 18:00 Hieronymus EG1 - Zeester-Meerval EG2Zwembad De Stok
9 feb 14:15 Zeester-Meerval EG1 - De Schelde EG1Zeesterbad
9 feb 14:55 Zeester-Meerval EG2 - Arethusa EG2Zeesterbad
9 feb 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - SBC2000 EG1Vrijburgbad Vlissingen
9 feb 17:15 Arethusa EG1 - Hieronymus EG1Golfbad Oss
23 feb 14:45 Zeester-Meerval EG2 - Arethusa EG1Zeesterbad
23 feb 15:45 De Schelde EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 feb 17:15 Arethusa EG2 - SBC2000 EG1Golfbad Oss
23 feb 18:00 Hieronymus EG1 - VZV Njord EG3Zwembad De Stok
24 feb 18:15 AquAmigos EG1 - Zeester-Meerval EG1Zwembad Olympia
9 maa 14:15 SBC2000 EG1 - De Schelde EG1Zwembad de Wisselaar
9 maa 14:45 Zeester-Meerval EG1 - Aegir EG1Zeesterbad
9 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - AquAmigos EG1Vrijburgbad Vlissingen
9 maa 17:15 Arethusa EG1 - Arethusa EG2Golfbad Oss
9 maa 17:45 VZV Njord EG3 - Zeester-Meerval EG2Zwembad Den Ekkerman
16 maa 16:00 Aegir EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Ir. Ottenbad
16 maa 17:15 Arethusa EG2 - De Schelde EG1Golfbad Oss
16 maa 17:30 AquAmigos EG1 - SBC2000 EG1Zwembad Olympia
16 maa 17:55 Arethusa EG1 - VZV Njord EG3Golfbad Oss
16 maa 18:00 Hieronymus EG1 - Zeester-Meerval EG1Zwembad De Stok
23 maa 14:15 SBC2000 EG1 - Aegir EG1Zwembad de Wisselaar
23 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Hieronymus EG1Vrijburgbad Vlissingen
23 maa 16:30 De Schelde EG1 - AquAmigos EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 maa 16:45 VZV Njord EG3 - Arethusa EG2Zwembad Den Ekkerman
24 maa 18:30 Zeester-Meerval EG1 - Zeester-Meerval EG2Zeesterbad
30 maa 14:45 Zeester-Meerval EG2 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zeesterbad
30 maa 15:00 Aegir EG1 - De Schelde EG1Ir. Ottenbad
30 maa 17:15 Arethusa EG2 - AquAmigos EG1Golfbad Oss
30 maa 17:55 Arethusa EG1 - Zeester-Meerval EG1Golfbad Oss
30 maa 18:00 Hieronymus EG1 - SBC2000 EG1Zwembad De Stok
6 apr 14:15 SBC2000 EG1 - Zeester-Meerval EG2Zwembad de Wisselaar
6 apr 14:45 Zeester-Meerval EG1 - VZV Njord EG3Zeesterbad
6 apr 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Arethusa EG1Vrijburgbad Vlissingen
6 apr 16:10 AquAmigos EG1 - Aegir EG1Zwembad Olympia
6 apr 17:15 De Schelde EG1 - Hieronymus EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
13 apr 13:30 Zeester-Meerval EG2 - De Schelde EG1Zeesterbad
13 apr 15:00 Aegir EG1 - Arethusa EG2Ir. Ottenbad
13 apr 17:15 Arethusa EG1 - SBC2000 EG1Golfbad Oss
13 apr 18:00 Hieronymus EG1 - AquAmigos EG1Zwembad De Stok
13 apr 18:15 VZV Njord EG3 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zwembad Den Ekkerman
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 okt 17:15 Arethusa EG2 - Zeester-Meerval EG2 3 - 12
13 okt 16:00 Aegir EG1 - VZV Njord EG3 4 - 8
13 okt 15:45 De Schelde EG1 - Zeester-Meerval EG1 2 - 10
7 okt 18:00 VZV Njord EG3 - AquAmigos EG1 17 - 5
6 okt 17:15 Arethusa EG1 - Aegir EG1 10 - 5
6 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Arethusa EG2 3 - 12
6 okt 14:55 Zeester-Meerval EG2 - Hieronymus EG1 12 - 3
6 okt 14:15 Zeester-Meerval EG1 - SBC2000 EG1 4 - 11
30 sep 14:15 De Schelde EG1 - VZV Njord EG3 1 - 26
29 sep 17:35 AquAmigos EG1 - Arethusa EG1 3 - 13
29 sep 17:15 Arethusa EG2 - Hieronymus EG1 17 - 4
29 sep 16:00 Aegir EG1 - Zeester-Meerval EG2 9 - 11
29 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Zeester-Meerval EG1 9 - 4
22 sep 18:00 Hieronymus EG1 - Aegir EG1 4 - 11
22 sep 17:15 Arethusa EG1 - De Schelde EG1 21 - 1
22 sep 15:15 VZV Njord EG3 - SBC2000 EG1 7 - 9
22 sep 14:55 Zeester-Meerval EG2 - AquAmigos EG1 13 - 11
22 sep 14:15 Zeester-Meerval EG1 - Arethusa EG2 5 - 12
 
 
Aegir EG1
 
AquAmigos EG..
 
Arethusa EG1
 
Arethusa EG2
 
De Schelde E..
 
Hieronymus E..
 
SBC2000 EG1
 
VZV Njord EG..
 
Zeester-Meer..
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
Aegir EG1 1/122/213/430/319/117/114 - 83/119 - 1116/3
AquAmigos EG16/4 3 - 1324/1117/118/1216/32/224/219/13/11
Arethusa EG110 - 526/1 9/321 - 19/213/416/330/327/101/12
Arethusa EG28/1230/33/11 16/317 - 423/217/1119/13 - 122/2
De Schelde EG124/1123/319/110/11 6/43/111 - 262 - 108/1223/2
Hieronymus EG14 - 1113/4?26/11/12 30/323/216/32/217/11
SBC2000 EG123/310/118/1227/109/324/11 19/12/26/415/12
VZV Njord EG315/1217 - 511/1123/312/127/107 - 9 1/129/313/4
Zeester-Meerval EG19/327/1025/115 - 129/210/114 - 116/4 24/326/1
Zeester-Meerval EG226/113 - 1123/29/213/412 - 31/123/1118/11 30/3
ZPC De Zeeuwse Kust EG110/119/36/43 - 1227/1023/39/28/129 - 412/1