HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1SBC2000 EG11337
2Arethusa EG11436
3Zeester-Meerval EG21431
4VZV Njord EG31427
5Arethusa EG21321
6Aegir EG11421
7AquAmigos EG11315
8Zeester-Meerval EG11412
9ZPC De Zeeuwse Kust EG1139
10De Schelde EG1123
11Hieronymus EG1140
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 febDe Schelde EG115:45ZPC De Zeeuwse Kust EG1
9 maaSBC2000 EG114:15De Schelde EG1
16 maaArethusa EG217:15De Schelde EG1
23 maaDe Schelde EG116:30AquAmigos EG1
30 maaAegir EG115:00De Schelde EG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SBC2000 EG1131210371256560
2Arethusa EG1141202361467175
3Zeester-Meerval EG2141112311729775
4VZV Njord EG314905271577780
5Arethusa EG213706211067828
6Aegir EG114707211099217
7AquAmigos EG1135081586126-40
8Zeester-Meerval EG1145091295130-35
9ZPC De Zeeuwse Kust EG1133010972130-58
10De Schelde EG1121011340151-111
11Hieronymus EG1141013064155-91
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 feb 14:45 Zeester-Meerval EG2 - Arethusa EG1Zeesterbad
23 feb 15:45 De Schelde EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 feb 17:15 Arethusa EG2 - SBC2000 EG1Golfbad Oss
23 feb 18:00 Hieronymus EG1 - VZV Njord EG3Zwembad De Stok
24 feb 16:10 AquAmigos EG1 - Zeester-Meerval EG1Zwembad Olympia
9 maa 14:15 SBC2000 EG1 - De Schelde EG1Zwembad de Wisselaar
9 maa 14:45 Zeester-Meerval EG1 - Aegir EG1Zeesterbad
9 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - AquAmigos EG1Vrijburgbad Vlissingen
9 maa 17:15 Arethusa EG1 - Arethusa EG2Golfbad Oss
9 maa 17:45 VZV Njord EG3 - Zeester-Meerval EG2Zwembad Den Ekkerman
16 maa 16:00 Aegir EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Ir. Ottenbad
16 maa 17:15 Arethusa EG2 - De Schelde EG1Golfbad Oss
16 maa 17:30 AquAmigos EG1 - SBC2000 EG1Zwembad Olympia
16 maa 17:55 Arethusa EG1 - VZV Njord EG3Golfbad Oss
16 maa 18:00 Hieronymus EG1 - Zeester-Meerval EG1Zwembad De Stok
23 maa 14:15 SBC2000 EG1 - Aegir EG1Zwembad de Wisselaar
23 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Hieronymus EG1Vrijburgbad Vlissingen
23 maa 16:30 De Schelde EG1 - AquAmigos EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 maa 16:45 VZV Njord EG3 - Arethusa EG2Zwembad Den Ekkerman
24 maa 18:30 Zeester-Meerval EG1 - Zeester-Meerval EG2Zeesterbad
30 maa 14:45 Zeester-Meerval EG2 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zeesterbad
30 maa 15:00 Aegir EG1 - De Schelde EG1Ir. Ottenbad
30 maa 17:15 Arethusa EG2 - AquAmigos EG1Golfbad Oss
30 maa 17:55 Arethusa EG1 - Zeester-Meerval EG1Golfbad Oss
30 maa 18:00 Hieronymus EG1 - SBC2000 EG1Zwembad De Stok
6 apr 14:15 SBC2000 EG1 - Zeester-Meerval EG2Zwembad de Wisselaar
6 apr 14:45 Zeester-Meerval EG1 - VZV Njord EG3Zeesterbad
6 apr 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Arethusa EG1Vrijburgbad Vlissingen
6 apr 16:10 AquAmigos EG1 - Aegir EG1Zwembad Olympia
6 apr 17:15 De Schelde EG1 - Hieronymus EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
13 apr 13:30 Zeester-Meerval EG2 - De Schelde EG1Zeesterbad
13 apr 15:00 Aegir EG1 - Arethusa EG2Ir. Ottenbad
13 apr 17:15 Arethusa EG1 - SBC2000 EG1Golfbad Oss
13 apr 18:00 Hieronymus EG1 - AquAmigos EG1Zwembad De Stok
13 apr 18:15 VZV Njord EG3 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zwembad Den Ekkerman
1 mei 00:00 De Schelde EG1 - Arethusa EG2Sportcentrum Vliegende Vaart
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aegir EG1
 
AquAmigos EG..
 
Arethusa EG1
 
Arethusa EG2
 
De Schelde E..
 
Hieronymus E..
 
SBC2000 EG1
 
VZV Njord EG..
 
Zeester-Meer..
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
Aegir EG1 ??13/430/3?????16/3
AquAmigos EG16/4 ????16/3?24/2??
Arethusa EG1?? 9/3??13/416/330/3??
Arethusa EG2?30/3? 16/3?23/2????
De Schelde EG1?23/3?1/5 6/4????23/2
Hieronymus EG1?13/4??? 30/323/216/3??
SBC2000 EG123/3???9/3? ??6/4?
VZV Njord EG3???23/3??? ?9/313/4
Zeester-Meerval EG19/3??????6/4 24/3?
Zeester-Meerval EG2??23/2?13/4???? 30/3
ZPC De Zeeuwse Kust EG1?9/36/4??23/3????