HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Treffers CG139
2De Brabantse Wal (SG) CG139
3Hieronymus CG149
4SBC2000 CG136
5Arethusa CG146
6De Schelde CG144
7ZVDO'74 CG133
8ZPC De Zeeuwse Kust CG143
9VZV Njord CG131
10Lutra CG120
11De Warande CG130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 oktZPC De Zeeuwse Kust CG116:45De Schelde CG1
3 novDe Schelde CG117:15ZVDO'74 CG1
10 novDe Schelde CG118:45Arethusa CG1
24 novDe Schelde CG116:30Hieronymus CG1
1 decSBC2000 CG114:15De Schelde CG1

Uitslagen

13 oktDe Schelde CG14 - 19De Treffers CG1
6 oktDe Brabantse Wal (SG) CG16 - 1De Schelde CG1
30 sepDe Schelde CG14 - 4VZV Njord CG1
22 sepLutra CG11 - 2De Schelde CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Treffers CG13300937928
2De Brabantse Wal (SG) CG133009231112
3Hieronymus CG144009741064
4SBC2000 CG13201625205
5Arethusa CG142026291811
6De Schelde CG1411241130-19
7ZVDO'74 CG1310231326-13
8ZPC De Zeeuwse Kust CG1410332532-7
9VZV Njord CG1301211030-20
10Lutra CG120020121-20
11De Warande CG130030849-41
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 okt 16:00 ZVDO'74 CG1 - Arethusa CG1Sportfondsenbad Aquaaltena
27 okt 16:30 Lutra CG1 - De Warande CG1Recreatiebad De Wissen
27 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Schelde CG1Vrijburgbad Vlissingen
27 okt 17:30 VZV Njord CG1 - SBC2000 CG1Zwembad Den Ekkerman
27 okt 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Hieronymus CG1LACO zwembad Hoogerheide
3 nov 14:15 SBC2000 CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Zwembad de Wisselaar
3 nov 17:15 De Schelde CG1 - ZVDO'74 CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
3 nov 17:40 De Warande CG1 - VZV Njord CG1De Warande
3 nov 18:00 Hieronymus CG1 - De Treffers CG1Zwembad De Stok
3 nov 19:35 Arethusa CG1 - Lutra CG1Golfbad Oss
10 nov 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Hieronymus CG1Vrijburgbad Vlissingen
10 nov 18:15 VZV Njord CG1 - Lutra CG1Zwembad Den Ekkerman
10 nov 18:30 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Warande CG1Sportfondsenbad De Melanen
10 nov 18:45 De Schelde CG1 - Arethusa CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
11 nov 17:00 De Treffers CG1 - SBC2000 CG1Combibad Kwekkelstijn
17 nov 14:15 SBC2000 CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Zwembad de Wisselaar
17 nov 16:40 De Warande CG1 - De Treffers CG1De Warande
17 nov 17:15 Lutra CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Recreatiebad De Wissen
17 nov 18:35 Arethusa CG1 - VZV Njord CG1Golfbad Oss
17 nov 18:45 Hieronymus CG1 - ZVDO'74 CG1Zwembad De Stok
24 nov 16:30 De Schelde CG1 - Hieronymus CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 nov 17:30 ZVDO'74 CG1 - SBC2000 CG1Sportfondsenbad Aquaaltena
24 nov 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - VZV Njord CG1LACO zwembad Hoogerheide
25 nov 17:00 De Treffers CG1 - Lutra CG1Combibad Kwekkelstijn
1 dec 14:15 SBC2000 CG1 - De Schelde CG1Zwembad de Wisselaar
1 dec 16:00 De Warande CG1 - ZVDO'74 CG1De Warande
1 dec 17:15 Lutra CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Recreatiebad De Wissen
1 dec 19:55 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Arethusa CG1LACO zwembad Hoogerheide
2 dec 18:15 VZV Njord CG1 - De Treffers CG1Zwembad Den Ekkerman
8 dec 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - VZV Njord CG1Vrijburgbad Vlissingen
8 dec 17:00 ZVDO'74 CG1 - Lutra CG1Sportfondsenbad Aquaaltena
8 dec 17:15 De Schelde CG1 - De Warande CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
8 dec 18:35 Arethusa CG1 - Hieronymus CG1Golfbad Oss
9 dec 17:00 De Treffers CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Combibad Kwekkelstijn
15 dec 14:15 SBC2000 CG1 - Lutra CG1Zwembad de Wisselaar
15 dec 18:00 De Treffers CG1 - ZVDO'74 CG1Combibad Kwekkelstijn
12 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Warande CG1Vrijburgbad Vlissingen
19 jan 16:00 ZVDO'74 CG1 - VZV Njord CG1Sportfondsenbad Aquaaltena
19 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Vrijburgbad Vlissingen
19 jan 17:15 De Schelde CG1 - Lutra CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
19 jan 18:00 Hieronymus CG1 - SBC2000 CG1Zwembad De Stok
19 jan 18:35 Arethusa CG1 - De Treffers CG1Golfbad Oss
26 jan 14:15 SBC2000 CG1 - Arethusa CG1Zwembad de Wisselaar
26 jan 17:30 De Warande CG1 - Hieronymus CG1De Warande
26 jan 17:45 VZV Njord CG1 - De Schelde CG1Zwembad Den Ekkerman
26 jan 19:45 De Brabantse Wal (SG) CG1 - ZVDO'74 CG1Sportfondsenbad De Melanen
27 jan 16:15 De Treffers CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Combibad Kwekkelstijn
2 feb 15:00 SBC2000 CG1 - De Warande CG1Zwembad de Wisselaar
2 feb 17:30 ZVDO'74 CG1 - De Treffers CG1Sportfondsenbad Aquaaltena
2 feb 18:00 De Schelde CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
2 feb 18:40 Arethusa CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Golfbad Oss
2 feb 18:45 Hieronymus CG1 - Lutra CG1Zwembad De Stok
9 feb 15:30 De Warande CG1 - Arethusa CG1De Warande
9 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - ZVDO'74 CG1Vrijburgbad Vlissingen
9 feb 16:45 De Treffers CG1 - De Schelde CG1Combibad Kwekkelstijn
9 feb 17:00 VZV Njord CG1 - Hieronymus CG1Zwembad Den Ekkerman
9 feb 17:15 Lutra CG1 - SBC2000 CG1Recreatiebad De Wissen
17 feb 17:00 De Treffers CG1 - Hieronymus CG1Combibad Kwekkelstijn
23 feb 14:15 SBC2000 CG1 - VZV Njord CG1Zwembad de Wisselaar
23 feb 17:15 De Schelde CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 feb 18:35 Arethusa CG1 - ZVDO'74 CG1Golfbad Oss
23 feb 18:45 Hieronymus CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Zwembad De Stok
24 feb 14:40 De Warande CG1 - Lutra CG1De Warande
9 maa 16:00 ZVDO'74 CG1 - De Schelde CG1Sportfondsenbad Aquaaltena
9 maa 17:15 Lutra CG1 - Arethusa CG1Recreatiebad De Wissen
9 maa 19:15 VZV Njord CG1 - De Warande CG1Zwembad Den Ekkerman
9 maa 19:45 De Brabantse Wal (SG) CG1 - SBC2000 CG1Sportfondsenbad De Melanen
16 maa 14:15 SBC2000 CG1 - De Treffers CG1Zwembad de Wisselaar
16 maa 17:15 Lutra CG1 - VZV Njord CG1Recreatiebad De Wissen
16 maa 17:30 De Warande CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1De Warande
16 maa 18:45 Hieronymus CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Zwembad De Stok
16 maa 19:15 Arethusa CG1 - De Schelde CG1Golfbad Oss
23 maa 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - SBC2000 CG1Vrijburgbad Vlissingen
23 maa 17:00 ZVDO'74 CG1 - Hieronymus CG1Sportfondsenbad Aquaaltena
23 maa 18:15 VZV Njord CG1 - Arethusa CG1Zwembad Den Ekkerman
23 maa 20:00 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Lutra CG1LACO zwembad Hoogerheide
24 maa 17:00 De Treffers CG1 - De Warande CG1Combibad Kwekkelstijn
30 maa 14:15 SBC2000 CG1 - ZVDO'74 CG1Zwembad de Wisselaar
30 maa 17:15 Lutra CG1 - De Treffers CG1Recreatiebad De Wissen
30 maa 18:15 VZV Njord CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Zwembad Den Ekkerman
30 maa 18:45 Hieronymus CG1 - De Schelde CG1Zwembad De Stok
31 maa 16:30 De Warande CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1De Warande
6 apr 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Lutra CG1Vrijburgbad Vlissingen
6 apr 17:55 Arethusa CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Golfbad Oss
6 apr 18:45 De Schelde CG1 - SBC2000 CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 apr 19:00 ZVDO'74 CG1 - De Warande CG1Sportfondsenbad Aquaaltena
7 apr 17:00 De Treffers CG1 - VZV Njord CG1Combibad Kwekkelstijn
13 apr 16:00 De Warande CG1 - De Schelde CG1De Warande
13 apr 17:15 Lutra CG1 - ZVDO'74 CG1Recreatiebad De Wissen
13 apr 18:30 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Treffers CG1Sportfondsenbad De Melanen
13 apr 18:45 Hieronymus CG1 - Arethusa CG1Zwembad De Stok
13 apr 19:00 VZV Njord CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Zwembad Den Ekkerman
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 okt 19:00 ZVDO'74 CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 3 - 13
13 okt 18:45 Hieronymus CG1 - VZV Njord CG1 21 - 3
13 okt 18:00 Arethusa CG1 - De Warande CG1 13 - 3
13 okt 16:30 De Schelde CG1 - De Treffers CG1 4 - 19
6 okt 20:00 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Schelde CG1 6 - 1
6 okt 17:15 Lutra CG1 - Hieronymus CG1 0 - 19
6 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Arethusa CG1 5 - 10
6 okt 15:30 De Warande CG1 - SBC2000 CG1 4 - 15
30 sep 15:00 De Schelde CG1 - VZV Njord CG1 4 - 4
29 sep 18:40 Arethusa CG1 - SBC2000 CG1 3 - 4
29 sep 18:00 Hieronymus CG1 - De Warande CG1 21 - 1
29 sep 17:30 ZVDO'74 CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 5 - 10
29 sep 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Treffers CG1 2 - 12
23 sep 17:00 De Treffers CG1 - Arethusa CG1 6 - 3
22 sep 19:45 De Brabantse Wal (SG) CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 7 - 5
22 sep 18:30 VZV Njord CG1 - ZVDO'74 CG1 3 - 5
22 sep 17:15 Lutra CG1 - De Schelde CG1 1 - 2
22 sep 14:15 SBC2000 CG1 - Hieronymus CG1 6 - 13
 
 
Arethusa CG1
 
De Brabantse..
 
De Schelde C..
 
De Treffers ..
 
De Warande C..
 
Hieronymus C..
 
Lutra CG1
 
SBC2000 CG1
 
VZV Njord CG..
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVDO'74 CG1
 
Arethusa CG1 6/416/319/113 - 38/123/113 - 417/112/223/2
De Brabantse Wal (SG) CG11/12 6 - 113/410/1127/1023/39/324/117 - 526/1
De Schelde CG110/112/2 4 - 198/1224/1119/16/44 - 423/23/11
De Treffers CG16 - 39/129/2 24/317/225/1111/117/427/115/12
De Warande CG19/216/313/417/11 26/124/24 - 153/1131/31/12
Hieronymus CG113/423/230/33/1121 - 1 2/219/121 - 316/317/11
Lutra CG19/317/111 - 230/327/100 - 19 9/216/31/1213/4
SBC2000 CG126/13/111/1216/32/26 - 1315/12 23/217/1130/3
VZV Njord CG123/330/326/12/129/39/210/1127/10 13/43 - 5
ZPC De Zeeuwse Kust CG15 - 1019/127/102 - 1212/110/116/423/38/12 9/2
ZVDO'74 CG127/105 - 109/32/26/423/38/1224/1119/13 - 13