HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Merlet H1 (Heren)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Waterproof H12147
2Spio H12245
3BZ&PC (Boxmeer) H12244
4Argo H12243
5Merlet H12241
6Thalassa H12232
7Nayade H22231
8HZPC H32229
9Argo H22225
10BZ&PC (Boxmeer) H22118
11De Rog H32213
12Gorgo H12213
uitgebreide stand »

Uitslagen

13 aprMerlet H18 - 7Argo H1
6 aprBZ&PC (Boxmeer) H113 - 6Merlet H1
30 maaMerlet H111 - 6BZ&PC (Boxmeer) H2
23 maaHZPC H317 - 10Merlet H1
16 maaMerlet H15 - 6Spio H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Waterproof H12115244715413123
2Spio H12215074514911732
3BZ&PC (Boxmeer) H12214264417111259
4Argo H12215164317712849
5Merlet H12213274121115655
6Thalassa H12210210321481444
7Nayade H2221011131124158-34
8HZPC H322859291601519
9Argo H222811325143174-31
10BZ&PC (Boxmeer) H221601518162224-62
11De Rog H322411713101146-45
12Gorgo H122411713122181-59
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 19:15 De Rog H3 - Thalassa H1 1 - 7
14 apr 16:00 Argo H1 - Waterproof H1 18 - 2
13 apr 19:45 Spio H1 - BZ&PC (Boxmeer) H1 7 - 3
13 apr 19:15 Merlet H1 - Argo H1 8 - 7
13 apr 19:05 Nayade H2 - Gorgo H1 5 - 7
13 apr 18:30 Argo H2 - Waterproof H1 5 - 7
13 apr 17:45 HZPC H3 - BZ&PC (Boxmeer) H2 16 - 6
7 apr 20:00 De Rog H3 - Waterproof H1 3 - 6
6 apr 19:15 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Merlet H1 13 - 6
6 apr 18:45 Thalassa H1 - Argo H2 13 - 6
6 apr 18:45 Gorgo H1 - HZPC H3 5 - 6
6 apr 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Spio H1 6 - 12
6 apr 18:00 Argo H1 - De Rog H3 9 - 6
6 apr 15:25 Waterproof H1 - Nayade H2 10 - 1
31 maa 19:15 De Rog H3 - BZ&PC (Boxmeer) H1 5 - 10
30 maa 19:15 Merlet H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2 11 - 6
30 maa 19:00 Spio H1 - HZPC H3 6 - 1
30 maa 18:45 Argo H2 - Argo H1 4 - 11
30 maa 18:00 Gorgo H1 - Waterproof H1 6 - 12
30 maa 15:45 Nayade H2 - Thalassa H1 5 - 4
23 maa 20:30 HZPC H3 - Merlet H1 17 - 10
23 maa 19:45 Spio H1 - Gorgo H1 9 - 5
23 maa 19:15 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Argo H2 11 - 5
23 maa 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 - De Rog H3 10 - 7
23 maa 18:30 Argo H1 - Nayade H2 9 - 6
23 maa 18:00 Thalassa H1 - Waterproof H1 5 - 7
17 maa 20:00 De Rog H3 - HZPC H3 7 - 4
16 maa 20:30 Nayade H2 - BZ&PC (Boxmeer) H1 5 - 4
16 maa 20:00 Merlet H1 - Spio H1 5 - 6
16 maa 18:00 Argo H2 - BZ&PC (Boxmeer) H2 13 - 6
16 maa 16:10 Waterproof H1 - Argo H1 9 - 7
9 maa 21:10 Spio H1 - De Rog H3 6 - 0
9 maa 20:00 Merlet H1 - Gorgo H1 17 - 4
9 maa 19:45 HZPC H3 - Argo H2 6 - 9
9 maa 19:00 Argo H1 - Thalassa H1 8 - 7
9 maa 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Waterproof H1 5 - 5
9 maa 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Nayade H2 10 - 12
24 feb 19:10 De Rog H3 - Merlet H1 6 - 7
23 feb 18:45 Gorgo H1 - Argo H1 8 - 9
23 feb 18:45 Argo H2 - Spio H1 3 - 7
23 feb 17:40 Nayade H2 - HZPC H3 9 - 2
23 feb 16:30 Thalassa H1 - BZ&PC (Boxmeer) H1 5 - 10
16 feb 18:30 Argo H2 - De Rog H3 11 - 6
16 feb 18:00 Gorgo H1 - Thalassa H1 7 - 8
16 feb 17:00 Argo H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2 9 - 5
10 feb 18:30 De Rog H3 - Gorgo H1 7 - 1
9 feb 19:45 Spio H1 - Nayade H2 11 - 3
9 feb 19:25 HZPC H3 - Waterproof H1 5 - 7
9 feb 19:15 Merlet H1 - Argo H2 11 - 5
9 feb 19:15 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Argo H1 7 - 8
9 feb 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Thalassa H1 8 - 6
2 feb 19:30 Nayade H2 - Merlet H1 3 - 13
2 feb 18:00 Gorgo H1 - BZ&PC (Boxmeer) H1 2 - 7
2 feb 17:15 Thalassa H1 - HZPC H3 9 - 8
2 feb 16:10 Waterproof H1 - Spio H1 11 - 3
27 jan 18:30 De Rog H3 - Nayade H2 5 - 10
26 jan 21:30 Spio H1 - Thalassa H1 3 - 2
26 jan 20:00 HZPC H3 - Argo H1 9 - 8
26 jan 19:15 Merlet H1 - Waterproof H1 7 - 10
26 jan 17:45 Argo H2 - Gorgo H1 7 - 4
26 jan 17:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 - BZ&PC (Boxmeer) H1 7 - 14
20 jan 14:30 Nayade H2 - Argo H2 8 - 4
19 jan 18:45 Gorgo H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2 6 - 7
19 jan 18:30 Argo H1 - Spio H1 10 - 5
19 jan 18:00 Thalassa H1 - Merlet H1 9 - 5
19 jan 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H1 - HZPC H3 9 - 7
19 jan 16:10 Waterproof H1 - De Rog H3 4 - 7
12 jan 16:45 Nayade H2 - Spio H1 5 - 6
15 dec 19:30 Argo H2 - Merlet H1 10 - 11
15 dec 17:45 Argo H1 - BZ&PC (Boxmeer) H1 6 - 4
15 dec 15:25 Waterproof H1 - Thalassa H1 5 - 5
8 dec 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Spio H1 11 - 4
8 dec 18:00 Gorgo H1 - Nayade H2 2 - 4
8 dec 18:00 Thalassa H1 - De Rog H3 5 - 4
8 dec 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 - HZPC H3 7 - 12
8 dec 17:00 Argo H1 - Merlet H1 9 - 6
8 dec 16:10 Waterproof H1 - Argo H2 7 - 8
2 dec 20:00 De Rog H3 - Argo H1 2 - 3
1 dec 20:00 Merlet H1 - BZ&PC (Boxmeer) H1 5 - 5
1 dec 19:45 Spio H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2 14 - 5
1 dec 18:45 HZPC H3 - Gorgo H1 4 - 4
1 dec 18:45 Argo H2 - Thalassa H1 9 - 3
1 dec 17:55 Nayade H2 - Waterproof H1 9 - 4
24 nov 19:15 HZPC H3 - Spio H1 5 - 8
24 nov 18:45 Argo H1 - Argo H2 11 - 5
24 nov 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H1 - De Rog H3 6 - 3
24 nov 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Merlet H1 11 - 18
24 nov 16:30 Thalassa H1 - Nayade H2 11 - 4
18 nov 19:15 De Rog H3 - BZ&PC (Boxmeer) H2 4 - 10
17 nov 20:00 Merlet H1 - HZPC H3 8 - 8
17 nov 19:15 Argo H2 - BZ&PC (Boxmeer) H1 1 - 8
17 nov 18:00 Gorgo H1 - Spio H1 11 - 6
17 nov 16:25 Nayade H2 - Argo H1 7 - 7
10 nov 19:45 Spio H1 - Merlet H1 5 - 9
10 nov 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Nayade H2 6 - 0
10 nov 18:30 HZPC H3 - De Rog H3 7 - 7
10 nov 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Argo H2 13 - 11
10 nov 16:30 Thalassa H1 - Gorgo H1 10 - 5
4 nov 19:15 De Rog H3 - Spio H1 1 - 6
3 nov 19:00 Argo H2 - HZPC H3 7 - 7
3 nov 18:55 Nayade H2 - BZ&PC (Boxmeer) H2 10 - 9
3 nov 18:45 Gorgo H1 - Merlet H1 3 - 15
3 nov 17:15 Thalassa H1 - Argo H1 5 - 6
3 nov 16:10 Waterproof H1 - BZ&PC (Boxmeer) H1 6 - 4
27 okt 19:45 Spio H1 - Argo H2 8 - 2
27 okt 19:30 Argo H1 - Gorgo H1 5 - 6
27 okt 19:15 HZPC H3 - Nayade H2 9 - 5
27 okt 19:15 Merlet H1 - De Rog H3 7 - 6
27 okt 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Thalassa H1 11 - 5
27 okt 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Waterproof H1 6 - 7
20 okt 15:25 Waterproof H1 - Gorgo H1 13 - 10
13 okt 18:45 Thalassa H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2 13 - 11
13 okt 18:00 Gorgo H1 - De Rog H3 4 - 6
13 okt 15:25 Waterproof H1 - HZPC H3 7 - 5
7 okt 20:00 De Rog H3 - Argo H2 6 - 7
6 okt 21:30 Spio H1 - Waterproof H1 6 - 8
6 okt 19:15 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Gorgo H1 9 - 7
6 okt 19:15 Merlet H1 - Nayade H2 17 - 3
6 okt 18:40 HZPC H3 - Thalassa H1 7 - 7
6 okt 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Argo H1 3 - 10
29 sep 18:45 Gorgo H1 - Argo H2 6 - 5
29 sep 18:30 Argo H1 - HZPC H3 2 - 8
29 sep 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2 10 - 6
29 sep 18:00 Thalassa H1 - Spio H1 6 - 5
29 sep 16:10 Waterproof H1 - Merlet H1 7 - 6
29 sep 15:45 Nayade H2 - De Rog H3 6 - 2
22 sep 20:25 HZPC H3 - BZ&PC (Boxmeer) H1 7 - 4
22 sep 20:00 Merlet H1 - Thalassa H1 9 - 3
22 sep 19:45 Spio H1 - Argo H1 6 - 5
22 sep 18:00 Argo H2 - Nayade H2 6 - 4
22 sep 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Gorgo H1 10 - 9
 
 
Argo H1
 
Argo H2
 
BZ&PC (Boxme..
 
BZ&PC (Boxme..
 
De Rog H3
 
Gorgo H1
 
HZPC H3
 
Merlet H1
 
Nayade H2
 
Spio H1
 
Thalassa H1
 
Waterproof H..
 
Argo H1 11 - 56 - 49 - 59 - 65 - 62 - 89 - 69 - 610 - 58 - 718 - 2
Argo H24 - 11 1 - 813 - 611 - 67 - 47 - 710 - 116 - 43 - 79 - 35 - 7
BZ&PC (Boxmeer) H17 - 811 - 5 10 - 66 - 39 - 79 - 713 - 66 - 011 - 411 - 55 - 5
BZ&PC (Boxmeer) H23 - 1013 - 117 - 14 10 - 710 - 97 - 1211 - 1810 - 126 - 128 - 66 - 7
De Rog H32 - 36 - 75 - 104 - 10 7 - 17 - 46 - 75 - 101 - 61 - 73 - 6
Gorgo H18 - 96 - 52 - 76 - 74 - 6 5 - 63 - 152 - 411 - 67 - 86 - 12
HZPC H39 - 86 - 97 - 416 - 67 - 74 - 4 17 - 109 - 55 - 87 - 75 - 7
Merlet H18 - 711 - 55 - 511 - 67 - 617 - 48 - 8 17 - 35 - 69 - 37 - 10
Nayade H27 - 78 - 45 - 410 - 96 - 25 - 79 - 23 - 13 5 - 65 - 49 - 4
Spio H16 - 58 - 27 - 314 - 56 - 09 - 56 - 15 - 911 - 3 3 - 26 - 8
Thalassa H15 - 613 - 65 - 1013 - 115 - 410 - 59 - 89 - 511 - 46 - 5 5 - 7
Waterproof H19 - 77 - 86 - 4?4 - 713 - 107 - 57 - 610 - 111 - 35 - 5