HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
DIO Etten Leur H1 - De Zuidwesthoek H1
zaterdag 12 januari 16:20
De Banakker Etten-leur

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Warande H21130
2De Dokkelaers H11128
3DIO H11024
4De Zuidwesthoek H11022
5SBC2000 H41220
6AquAmigos H21018
7SBC2000 H31114
8De Schelde H2910
9DIO H2108
10Nuenen H2116
11VZV Njord H4104
12TRB-RES H1110
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
12 janDIO Etten Leur H116:20De Zuidwesthoek H1
19 janDIO Etten Leur H115:30VZV Njord H4
26 janDe Warande H218:20DIO Etten Leur H1
2 febDIO Etten Leur H116:20Nuenen H2
9 febDIO Etten Leur H215:30DIO Etten Leur H1

Uitslagen

8 decDIO Etten Leur H15 - 1SBC2000 H4
1 decSBC2000 H34 - 9DIO Etten Leur H1
24 novDIO Etten Leur H19 - 0TRB-RES H1
17 novAquAmigos H210 - 6DIO Etten Leur H1
3 novDe Schelde H24 - 10DIO Etten Leur H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Warande H21110013013936103
2De Dokkelaers H11191128873948
3DIO H11080224754134
4De Zuidwesthoek H11071222694425
5SBC2000 H41262420835528
6AquAmigos H21060418675017
7SBC2000 H31142514856916
8De Schelde H29315106473-9
9DIO H21022685498-44
10Nuenen H211209662116-54
11VZV Njord H41011843178-47
12TRB-RES H1110011025142-117
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
12 jan 16:20 DIO Etten Leur H1 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
12 jan 17:00 De Schelde H2 - De Dokkelaers H1Sportcentrum Vliegende Vaart
12 jan 17:10 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H2De Banakker
19 jan 15:30 DIO Etten Leur H1 - VZV Njord H4De Banakker
19 jan 16:20 DIO Etten Leur H2 - De Warande H2De Banakker
19 jan 17:35 AquAmigos H2 - TRB-RES H1Zwembad Olympia
19 jan 18:00 De Schelde H2 - SBC2000 H4Sportcentrum Vliegende Vaart
19 jan 19:15 De Dokkelaers H1 - Nuenen H2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
19 jan 20:45 De Zuidwesthoek H1 - SBC2000 H3LACO zwembad Hoogerheide
26 jan 14:15 SBC2000 H4 - De Zuidwesthoek H1Zwembad de Wisselaar
26 jan 15:00 SBC2000 H3 - AquAmigos H2Zwembad de Wisselaar
26 jan 17:35 Nuenen H2 - DIO Etten Leur H2Sportcentrum voor studenten
26 jan 18:20 De Warande H2 - DIO Etten Leur H1De Warande
26 jan 18:30 VZV Njord H4 - De Schelde H2Zwembad Den Ekkerman
27 jan 18:30 TRB-RES H1 - De Dokkelaers H1Drieburcht
2 feb 16:20 DIO Etten Leur H1 - Nuenen H2De Banakker
2 feb 18:45 De Schelde H2 - De Warande H2Sportcentrum Vliegende Vaart
2 feb 19:15 De Zuidwesthoek H1 - VZV Njord H4LACO zwembad Hoogerheide
2 feb 19:15 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
2 feb 20:15 AquAmigos H2 - SBC2000 H4Zwembad Olympia
3 feb 18:30 TRB-RES H1 - SBC2000 H3Drieburcht
9 feb 14:15 SBC2000 H4 - TRB-RES H1Zwembad de Wisselaar
9 feb 15:15 SBC2000 H3 - De Dokkelaers H1Zwembad de Wisselaar
9 feb 15:30 DIO Etten Leur H2 - DIO Etten Leur H1De Banakker
9 feb 15:30 Nuenen H2 - De Schelde H2Sportcentrum voor studenten
9 feb 16:20 De Warande H2 - De Zuidwesthoek H1De Warande
9 feb 19:15 VZV Njord H4 - AquAmigos H2Zwembad Den Ekkerman
23 feb 15:00 SBC2000 H3 - SBC2000 H4Zwembad de Wisselaar
23 feb 18:00 De Schelde H2 - DIO Etten Leur H2Sportcentrum Vliegende Vaart
23 feb 19:15 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H1Laco sportcentrum Hilvarenbeek
23 feb 20:00 De Zuidwesthoek H1 - Nuenen H2LACO zwembad Hoogerheide
23 feb 20:00 AquAmigos H2 - De Warande H2Zwembad Olympia
24 feb 18:00 TRB-RES H1 - VZV Njord H4Drieburcht
9 maa 15:30 DIO Etten Leur H1 - De Schelde H2De Banakker
9 maa 16:00 De Warande H2 - TRB-RES H1De Warande
9 maa 16:20 DIO Etten Leur H2 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
9 maa 19:45 Nuenen H2 - AquAmigos H2Sportcentrum voor studenten
9 maa 20:00 VZV Njord H4 - SBC2000 H3Zwembad Den Ekkerman
16 maa 15:00 SBC2000 H3 - De Warande H2Zwembad de Wisselaar
16 maa 15:00 SBC2000 H4 - VZV Njord H4Zwembad de Wisselaar
16 maa 18:30 De Dokkelaers H1 - De Schelde H2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
16 maa 18:50 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H2Zwembad Olympia
16 maa 20:00 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H1LACO zwembad Hoogerheide
17 maa 19:30 TRB-RES H1 - Nuenen H2Drieburcht
23 maa 15:30 Nuenen H2 - SBC2000 H3Sportcentrum voor studenten
23 maa 15:30 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H2De Banakker
23 maa 16:10 De Warande H2 - SBC2000 H4De Warande
23 maa 16:20 DIO Etten Leur H2 - TRB-RES H1De Banakker
23 maa 17:15 De Schelde H2 - De Zuidwesthoek H1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 maa 19:45 VZV Njord H4 - De Dokkelaers H1Zwembad Den Ekkerman
30 maa 14:15 SBC2000 H3 - DIO Etten Leur H2Zwembad de Wisselaar
30 maa 15:00 SBC2000 H4 - Nuenen H2Zwembad de Wisselaar
30 maa 17:40 AquAmigos H2 - De Schelde H2Zwembad Olympia
30 maa 19:00 VZV Njord H4 - De Warande H2Zwembad Den Ekkerman
30 maa 19:15 De Dokkelaers H1 - De Zuidwesthoek H1Laco sportcentrum Hilvarenbeek
31 maa 18:00 TRB-RES H1 - DIO Etten Leur H1Drieburcht
6 apr 15:30 DIO Etten Leur H1 - SBC2000 H3De Banakker
6 apr 16:20 DIO Etten Leur H2 - SBC2000 H4De Banakker
6 apr 17:30 Nuenen H2 - VZV Njord H4Sportcentrum voor studenten
6 apr 19:30 De Schelde H2 - TRB-RES H1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 apr 20:00 De Dokkelaers H1 - De Warande H2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
6 apr 20:45 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H2LACO zwembad Hoogerheide
13 apr 14:15 SBC2000 H3 - De Schelde H2Zwembad de Wisselaar
13 apr 14:15 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H1Zwembad de Wisselaar
13 apr 16:50 De Warande H2 - Nuenen H2De Warande
13 apr 19:55 AquAmigos H2 - De Dokkelaers H1Zwembad Olympia
13 apr 20:30 VZV Njord H4 - DIO Etten Leur H2Zwembad Den Ekkerman
14 apr 19:30 TRB-RES H1 - De Zuidwesthoek H1Drieburcht
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 15:00 SBC2000 H4 - De Dokkelaers H1 6 - 6
8 dec 20:00 De Dokkelaers H1 - AquAmigos H2 6 - 3
8 dec 20:00 De Zuidwesthoek H1 - TRB-RES H1 13 - 1
8 dec 18:00 De Schelde H2 - SBC2000 H3 9 - 5
8 dec 17:25 Nuenen H2 - De Warande H2 2 - 15
8 dec 16:20 DIO Etten Leur H2 - VZV Njord H4 5 - 5
8 dec 15:30 DIO Etten Leur H1 - SBC2000 H4 5 - 1
1 dec 20:00 VZV Njord H4 - Nuenen H2 2 - 7
1 dec 19:10 AquAmigos H2 - De Zuidwesthoek H1 2 - 4
1 dec 18:45 TRB-RES H1 - De Schelde H2 5 - 14
1 dec 16:50 De Warande H2 - De Dokkelaers H1 8 - 7
1 dec 15:00 SBC2000 H3 - DIO Etten Leur H1 4 - 9
1 dec 15:00 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H2 12 - 3
24 nov 20:45 De Zuidwesthoek H1 - De Dokkelaers H1 4 - 7
24 nov 17:55 Nuenen H2 - SBC2000 H4 2 - 10
24 nov 17:15 De Schelde H2 - AquAmigos H2 6 - 7
24 nov 17:10 DIO Etten Leur H2 - SBC2000 H3 4 - 11
24 nov 17:00 De Warande H2 - VZV Njord H4 16 - 1
24 nov 16:20 DIO Etten Leur H1 - TRB-RES H1 9 - 0
17 nov 20:15 TRB-RES H1 - DIO Etten Leur H2 7 - 13
17 nov 20:00 De Zuidwesthoek H1 - De Schelde H2 8 - 7
17 nov 19:15 De Dokkelaers H1 - VZV Njord H4 8 - 1
17 nov 19:00 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H1 10 - 6
17 nov 15:00 SBC2000 H3 - Nuenen H2 15 - 8
17 nov 15:00 SBC2000 H4 - De Warande H2 3 - 11
10 nov 19:00 VZV Njord H4 - SBC2000 H4 3 - 8
10 nov 16:45 Nuenen H2 - TRB-RES H1 7 - 6
10 nov 16:10 De Warande H2 - SBC2000 H3 11 - 3
4 nov 17:45 TRB-RES H1 - De Warande H2 1 - 22
3 nov 20:45 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H2 11 - 4
3 nov 19:15 De Dokkelaers H1 - SBC2000 H4 5 - 2
3 nov 18:00 De Schelde H2 - DIO Etten Leur H1 4 - 10
3 nov 17:35 AquAmigos H2 - Nuenen H2 14 - 6
3 nov 14:15 SBC2000 H3 - VZV Njord H4 11 - 3
27 okt 19:45 VZV Njord H4 - TRB-RES H1 6 - 2
27 okt 16:50 Nuenen H2 - De Zuidwesthoek H1 7 - 9
27 okt 16:50 De Warande H2 - AquAmigos H2 11 - 3
27 okt 16:20 DIO Etten Leur H2 - De Schelde H2 6 - 6
27 okt 15:30 DIO Etten Leur H1 - De Dokkelaers H1 3 - 5
27 okt 15:00 SBC2000 H4 - SBC2000 H3 6 - 6
20 okt 16:20 DIO Etten Leur H2 - Nuenen H2 8 - 7
20 okt 15:30 DIO Etten Leur H1 - De Warande H2 6 - 5
14 okt 18:00 TRB-RES H1 - SBC2000 H4 2 - 20
13 okt 19:15 De Zuidwesthoek H1 - De Warande H2 4 - 6
13 okt 19:15 De Dokkelaers H1 - SBC2000 H3 6 - 5
13 okt 17:35 AquAmigos H2 - VZV Njord H4 9 - 3
13 okt 17:15 De Schelde H2 - Nuenen H2 12 - 8
13 okt 16:20 DIO Etten Leur H1 - DIO Etten Leur H2 9 - 5
6 okt 18:30 VZV Njord H4 - De Zuidwesthoek H1 3 - 6
6 okt 18:15 Nuenen H2 - DIO Etten Leur H1 3 - 12
6 okt 16:20 De Warande H2 - De Schelde H2 15 - 2
6 okt 15:30 DIO Etten Leur H2 - De Dokkelaers H1 2 - 11
6 okt 15:00 SBC2000 H4 - AquAmigos H2 3 - 2
6 okt 14:15 SBC2000 H3 - TRB-RES H1 16 - 1
29 sep 20:45 De Zuidwesthoek H1 - SBC2000 H4 6 - 3
29 sep 20:00 De Dokkelaers H1 - TRB-RES H1 13 - 0
29 sep 18:15 AquAmigos H2 - SBC2000 H3 8 - 5
23 sep 18:30 TRB-RES H1 - AquAmigos H2 0 - 9
22 sep 19:15 VZV Njord H4 - DIO Etten Leur H1 4 - 6
22 sep 17:00 De Warande H2 - DIO Etten Leur H2 19 - 4
22 sep 17:00 Nuenen H2 - De Dokkelaers H1 5 - 13
22 sep 15:00 SBC2000 H4 - De Schelde H2 9 - 4
22 sep 14:15 SBC2000 H3 - De Zuidwesthoek H1 4 - 4
 
 
AquAmigos H2
 
De Dokkelaer..
 
De Schelde H..
 
De Warande H..
 
De Zuidwesth..
 
DIO H1
 
DIO H2
 
Nuenen H2
 
SBC2000 H3
 
SBC2000 H4
 
TRB-RES H1
 
VZV Njord H4
 
AquAmigos H2 13/430/323/22 - 410 - 616/314 - 68 - 52/219/19 - 3
De Dokkelaers H16 - 3 16/36/430/323/22/219/16 - 55 - 213 - 08 - 1
De Schelde H26 - 712/1 2/223/34 - 1023/212 - 89 - 519/16/4?
De Warande H211 - 38 - 715 - 2 9/226/119 - 413/411 - 323/39/316 - 1
De Zuidwesthoek H16/44 - 78 - 74 - 6 16/311 - 423/219/16 - 313 - 12/2
DIO H123/33 - 59/36 - 512/1 9 - 52/26/45 - 19 - 019/1
DIO H212/12 - 116 - 619/19/39/2 8 - 74 - 116/423/35 - 5
Nuenen H29/35 - 139/22 - 157 - 93 - 1226/1 23/32 - 107 - 66/4
SBC2000 H326/19/213/416/34 - 44 - 930/315 - 8 23/216 - 111 - 3
SBC2000 H43 - 26 - 69 - 43 - 1126/113/412 - 330/36 - 6 9/216/3
TRB-RES H10 - 927/15 - 141 - 2214/431/37 - 1317/33/22 - 20 24/2
VZV Njord H49/223/326/130/33 - 64 - 613/42 - 79/33 - 86 - 2