HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Zuidwesthoek H1 - De Schelde H2
zaterdag 17 november 20:00

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Warande H2718
2De Dokkelaers H1618
3DIO H1615
4De Zuidwesthoek H1613
5SBC2000 H4713
6AquAmigos H2612
7SBC2000 H378
8De Schelde H254
9DIO H264
10VZV Njord H463
11Nuenen H273
12TRB-RES H170
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
17 novDe Zuidwesthoek H120:00De Schelde H2
24 novDe Schelde H217:15AquAmigos H2
1 decTRB-RES H118:45De Schelde H2
8 decDe Schelde H218:00SBC2000 H3
19 janDe Schelde H218:00SBC2000 H4

Uitslagen

3 novDe Schelde H24 - 10DIO Etten Leur H1
27 oktDIO Etten Leur H26 - 6De Schelde H2
13 oktDe Schelde H212 - 8Nuenen H2
6 oktDe Warande H215 - 2De Schelde H2
22 sepSBC2000 H49 - 4De Schelde H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Warande H2760118892366
2De Dokkelaers H1660018531736
3DIO H1650115462620
4De Zuidwesthoek H1641113402713
5SBC2000 H4741213512823
6AquAmigos H2640212452817
7SBC2000 H372238503911
8De Schelde H2511342848-20
9DIO H2611442963-34
10VZV Njord H4610532242-20
11Nuenen H2710634374-31
12TRB-RES H1700701293-81
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 nov 15:00 SBC2000 H4 - De Warande H2Zwembad de Wisselaar
17 nov 15:00 SBC2000 H3 - Nuenen H2Zwembad de Wisselaar
17 nov 19:00 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H1Zwembad Olympia
17 nov 19:15 De Dokkelaers H1 - VZV Njord H4Sportcentrum Reeshof
17 nov 20:00 De Zuidwesthoek H1 - De Schelde H2LACO zwembad Hoogerheide
17 nov 20:15 TRB-RES H1 - DIO Etten Leur H2Drieburcht
24 nov 16:20 DIO Etten Leur H1 - TRB-RES H1De Banakker
24 nov 17:00 De Warande H2 - VZV Njord H4De Warande
24 nov 17:10 DIO Etten Leur H2 - SBC2000 H3De Banakker
24 nov 17:15 De Schelde H2 - AquAmigos H2Sportcentrum Vliegende Vaart
24 nov 17:55 Nuenen H2 - SBC2000 H4Sportcentrum voor studenten
24 nov 20:45 De Zuidwesthoek H1 - De Dokkelaers H1LACO zwembad Hoogerheide
1 dec 15:00 SBC2000 H3 - DIO Etten Leur H1Zwembad de Wisselaar
1 dec 15:00 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H2Zwembad de Wisselaar
1 dec 16:50 De Warande H2 - De Dokkelaers H1De Warande
1 dec 18:45 TRB-RES H1 - De Schelde H2Drieburcht
1 dec 19:10 AquAmigos H2 - De Zuidwesthoek H1Zwembad Olympia
1 dec 20:00 VZV Njord H4 - Nuenen H2Zwembad Den Ekkerman
8 dec 15:30 DIO Etten Leur H1 - SBC2000 H4De Banakker
8 dec 16:20 DIO Etten Leur H2 - VZV Njord H4De Banakker
8 dec 17:25 Nuenen H2 - De Warande H2Sportcentrum voor studenten
8 dec 18:00 De Schelde H2 - SBC2000 H3Sportcentrum Vliegende Vaart
8 dec 20:00 De Dokkelaers H1 - AquAmigos H2Drieburcht
8 dec 20:00 De Zuidwesthoek H1 - TRB-RES H1LACO zwembad Hoogerheide
15 dec 15:00 SBC2000 H4 - De Dokkelaers H1Zwembad de Wisselaar
12 jan 16:20 DIO Etten Leur H1 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
12 jan 17:10 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H2De Banakker
19 jan 15:30 DIO Etten Leur H1 - VZV Njord H4De Banakker
19 jan 16:20 DIO Etten Leur H2 - De Warande H2De Banakker
19 jan 17:35 AquAmigos H2 - TRB-RES H1Zwembad Olympia
19 jan 18:00 De Schelde H2 - SBC2000 H4Sportcentrum Vliegende Vaart
19 jan 19:15 De Dokkelaers H1 - Nuenen H2Drieburcht
19 jan 20:45 De Zuidwesthoek H1 - SBC2000 H3LACO zwembad Hoogerheide
26 jan 14:15 SBC2000 H4 - De Zuidwesthoek H1Zwembad de Wisselaar
26 jan 15:00 SBC2000 H3 - AquAmigos H2Zwembad de Wisselaar
26 jan 17:35 Nuenen H2 - DIO Etten Leur H2Sportcentrum voor studenten
26 jan 18:20 De Warande H2 - DIO Etten Leur H1De Warande
26 jan 18:30 VZV Njord H4 - De Schelde H2Zwembad Den Ekkerman
27 jan 18:30 TRB-RES H1 - De Dokkelaers H1Drieburcht
2 feb 16:20 DIO Etten Leur H1 - Nuenen H2De Banakker
2 feb 18:45 De Schelde H2 - De Warande H2Sportcentrum Vliegende Vaart
2 feb 19:15 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H2Drieburcht
2 feb 19:15 De Zuidwesthoek H1 - VZV Njord H4LACO zwembad Hoogerheide
2 feb 20:15 AquAmigos H2 - SBC2000 H4Zwembad Olympia
3 feb 18:30 TRB-RES H1 - SBC2000 H3Drieburcht
9 feb 14:15 SBC2000 H4 - TRB-RES H1Zwembad de Wisselaar
9 feb 15:15 SBC2000 H3 - De Dokkelaers H1Zwembad de Wisselaar
9 feb 15:30 DIO Etten Leur H2 - DIO Etten Leur H1De Banakker
9 feb 15:30 Nuenen H2 - De Schelde H2Sportcentrum voor studenten
9 feb 16:20 De Warande H2 - De Zuidwesthoek H1De Warande
9 feb 19:15 VZV Njord H4 - AquAmigos H2Zwembad Den Ekkerman
23 feb 15:00 SBC2000 H3 - SBC2000 H4Zwembad de Wisselaar
23 feb 18:00 De Schelde H2 - DIO Etten Leur H2Sportcentrum Vliegende Vaart
23 feb 19:15 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H1Drieburcht
23 feb 20:00 AquAmigos H2 - De Warande H2Zwembad Olympia
23 feb 20:00 De Zuidwesthoek H1 - Nuenen H2LACO zwembad Hoogerheide
24 feb 18:00 TRB-RES H1 - VZV Njord H4Drieburcht
9 maa 15:30 DIO Etten Leur H1 - De Schelde H2De Banakker
9 maa 16:00 De Warande H2 - TRB-RES H1De Warande
9 maa 16:20 DIO Etten Leur H2 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
9 maa 19:45 Nuenen H2 - AquAmigos H2Sportcentrum voor studenten
9 maa 20:00 VZV Njord H4 - SBC2000 H3Zwembad Den Ekkerman
16 maa 15:00 SBC2000 H4 - VZV Njord H4Zwembad de Wisselaar
16 maa 15:00 SBC2000 H3 - De Warande H2Zwembad de Wisselaar
16 maa 18:30 De Dokkelaers H1 - De Schelde H2Sportcentrum Reeshof
16 maa 18:50 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H2Zwembad Olympia
16 maa 20:00 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H1LACO zwembad Hoogerheide
17 maa 19:30 TRB-RES H1 - Nuenen H2Drieburcht
23 maa 15:30 Nuenen H2 - SBC2000 H3Sportcentrum voor studenten
23 maa 15:30 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H2De Banakker
23 maa 16:10 De Warande H2 - SBC2000 H4De Warande
23 maa 16:20 DIO Etten Leur H2 - TRB-RES H1De Banakker
23 maa 17:15 De Schelde H2 - De Zuidwesthoek H1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 maa 19:45 VZV Njord H4 - De Dokkelaers H1Zwembad Den Ekkerman
30 maa 14:15 SBC2000 H3 - DIO Etten Leur H2Zwembad de Wisselaar
30 maa 15:00 SBC2000 H4 - Nuenen H2Zwembad de Wisselaar
30 maa 17:40 AquAmigos H2 - De Schelde H2Zwembad Olympia
30 maa 19:00 VZV Njord H4 - De Warande H2Zwembad Den Ekkerman
30 maa 19:15 De Dokkelaers H1 - De Zuidwesthoek H1Drieburcht
31 maa 18:00 TRB-RES H1 - DIO Etten Leur H1Drieburcht
6 apr 15:30 DIO Etten Leur H1 - SBC2000 H3De Banakker
6 apr 16:20 DIO Etten Leur H2 - SBC2000 H4De Banakker
6 apr 17:30 Nuenen H2 - VZV Njord H4Sportcentrum voor studenten
6 apr 19:30 De Schelde H2 - TRB-RES H1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 apr 20:00 De Dokkelaers H1 - De Warande H2Drieburcht
6 apr 20:45 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H2LACO zwembad Hoogerheide
13 apr 14:15 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H1Zwembad de Wisselaar
13 apr 14:15 SBC2000 H3 - De Schelde H2Zwembad de Wisselaar
13 apr 16:50 De Warande H2 - Nuenen H2De Warande
13 apr 19:55 AquAmigos H2 - De Dokkelaers H1Zwembad Olympia
13 apr 20:30 VZV Njord H4 - DIO Etten Leur H2Zwembad Den Ekkerman
14 apr 19:30 TRB-RES H1 - De Zuidwesthoek H1Drieburcht
1 mei 00:00 De Schelde H2 - De Dokkelaers H1Sportcentrum Vliegende Vaart
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 nov 19:00 VZV Njord H4 - SBC2000 H4 3 - 8
10 nov 16:45 Nuenen H2 - TRB-RES H1 7 - 6
10 nov 16:10 De Warande H2 - SBC2000 H3 11 - 3
4 nov 17:45 TRB-RES H1 - De Warande H2 1 - 22
3 nov 20:45 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H2 11 - 4
3 nov 19:15 De Dokkelaers H1 - SBC2000 H4 5 - 2
3 nov 18:00 De Schelde H2 - DIO Etten Leur H1 4 - 10
3 nov 17:35 AquAmigos H2 - Nuenen H2 14 - 6
3 nov 14:15 SBC2000 H3 - VZV Njord H4 11 - 3
27 okt 19:45 VZV Njord H4 - TRB-RES H1 6 - 2
27 okt 16:50 Nuenen H2 - De Zuidwesthoek H1 7 - 9
27 okt 16:50 De Warande H2 - AquAmigos H2 11 - 3
27 okt 16:20 DIO Etten Leur H2 - De Schelde H2 6 - 6
27 okt 15:30 DIO Etten Leur H1 - De Dokkelaers H1 3 - 5
27 okt 15:00 SBC2000 H4 - SBC2000 H3 6 - 6
20 okt 16:20 DIO Etten Leur H2 - Nuenen H2 8 - 7
20 okt 15:30 DIO Etten Leur H1 - De Warande H2 6 - 5
14 okt 18:00 TRB-RES H1 - SBC2000 H4 2 - 20
13 okt 19:15 De Dokkelaers H1 - SBC2000 H3 6 - 5
13 okt 19:15 De Zuidwesthoek H1 - De Warande H2 4 - 6
13 okt 17:35 AquAmigos H2 - VZV Njord H4 9 - 3
13 okt 17:15 De Schelde H2 - Nuenen H2 12 - 8
13 okt 16:20 DIO Etten Leur H1 - DIO Etten Leur H2 9 - 5
6 okt 18:30 VZV Njord H4 - De Zuidwesthoek H1 3 - 6
6 okt 18:15 Nuenen H2 - DIO Etten Leur H1 3 - 12
6 okt 16:20 De Warande H2 - De Schelde H2 15 - 2
6 okt 15:30 DIO Etten Leur H2 - De Dokkelaers H1 2 - 11
6 okt 15:00 SBC2000 H4 - AquAmigos H2 3 - 2
6 okt 14:15 SBC2000 H3 - TRB-RES H1 16 - 1
29 sep 20:45 De Zuidwesthoek H1 - SBC2000 H4 6 - 3
29 sep 20:00 De Dokkelaers H1 - TRB-RES H1 13 - 0
29 sep 18:15 AquAmigos H2 - SBC2000 H3 8 - 5
23 sep 18:30 TRB-RES H1 - AquAmigos H2 0 - 9
22 sep 19:15 VZV Njord H4 - DIO Etten Leur H1 4 - 6
22 sep 17:00 Nuenen H2 - De Dokkelaers H1 5 - 13
22 sep 17:00 De Warande H2 - DIO Etten Leur H2 19 - 4
22 sep 15:00 SBC2000 H4 - De Schelde H2 9 - 4
22 sep 14:15 SBC2000 H3 - De Zuidwesthoek H1 4 - 4
 
 
AquAmigos H2
 
De Dokkelaer..
 
De Schelde H..
 
De Warande H..
 
De Zuidwesth..
 
DIO H1
 
DIO H2
 
Nuenen H2
 
SBC2000 H3
 
SBC2000 H4
 
TRB-RES H1
 
VZV Njord H4
 
AquAmigos H2 13/430/323/21/1217/1116/314 - 68 - 52/219/19 - 3
De Dokkelaers H18/12 16/36/430/323/22/219/16 - 55 - 213 - 017/11
De Schelde H224/111/5 2/223/34 - 1023/212 - 88/1219/16/4?
De Warande H211 - 31/1215 - 2 9/226/119 - 413/411 - 323/39/324/11
De Zuidwesthoek H16/424/1117/114 - 6 16/311 - 423/219/16 - 38/122/2
DIO H123/33 - 59/36 - 512/1 9 - 52/26/48/1224/1119/1
DIO H212/12 - 116 - 619/19/39/2 8 - 724/116/423/38/12
Nuenen H29/35 - 139/28/127 - 93 - 1226/1 23/324/117 - 66/4
SBC2000 H326/19/213/416/34 - 41/1230/317/11 23/216 - 111 - 3
SBC2000 H43 - 215/129 - 417/1126/113/41/1230/36 - 6 9/216/3
TRB-RES H10 - 927/11/121 - 2214/431/317/1117/33/22 - 20 24/2
VZV Njord H49/223/326/130/33 - 64 - 613/41/129/33 - 86 - 2