HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17)

Stand 1e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Zeester-Meerval BJ11854
2PSV BJ21845
3AquAmigos BJ11831
4HZPC BJ11829
5SWNZ (SG) BJ11816
6Argo BJ11812
7Merlet BJ118-3
uitgebreide stand »

Uitslagen

6 aprArgo BJ19 - 4Merlet/BZPC BJ1
30 maaSWNZ/GORGO13 - 5Merlet/BZPC BJ1
23 maaHZPC/SPIO14 - 1Merlet/BZPC BJ1
16 maaMerlet/BZPC BJ12 - 16PSV Waterpolo BJ2
9 maaMerlet/BZPC BJ13 - 11Argo BJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Zeester-Meerval BJ11818005430448256
2PSV BJ21815034523482152
3AquAmigos BJ118101731123125-2
4HZPC BJ1189272913110625
5SWNZ (SG) BJ11851121680127-47
6Argo BJ11840141275205-130
7Merlet BJ1180018-342296-254
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 apr 19:00 PSV Waterpolo BJ2 - SWNZ/GORGO 11 - 3
7 apr 16:15 Zeester-Meerval BJ1 - AquAmigos BJ1 16 - 1
6 apr 17:15 Argo BJ1 - Merlet/BZPC BJ1 9 - 4
30 maa 18:15 SWNZ/GORGO - Merlet/BZPC BJ1 13 - 5
30 maa 18:00 Argo BJ1 - HZPC/SPIO 2 - 5
30 maa 15:45 PSV Waterpolo BJ2 - AquAmigos BJ1 17 - 3
24 maa 19:15 Zeester-Meerval BJ1 - SWNZ/GORGO 12 - 0
23 maa 17:55 HZPC/SPIO - Merlet/BZPC BJ1 14 - 1
23 maa 17:00 Argo BJ1 - PSV Waterpolo BJ2 6 - 23
16 maa 19:40 HZPC/SPIO - Zeester-Meerval BJ1 2 - 16
16 maa 19:15 Merlet/BZPC BJ1 - PSV Waterpolo BJ2 2 - 16
10 maa 16:15 Zeester-Meerval BJ1 - AquAmigos BJ1 17 - 2
9 maa 19:15 Merlet/BZPC BJ1 - Argo BJ1 3 - 11
9 maa 14:45 PSV Waterpolo BJ2 - SWNZ/GORGO 12 - 2
23 feb 19:15 AquAmigos BJ1 - HZPC/SPIO 2 - 4
23 feb 19:15 Merlet/BZPC BJ1 - Zeester-Meerval BJ1 5 - 23
23 feb 18:15 SWNZ/GORGO - Argo BJ1 1 - 3
16 feb 18:30 Zeester-Meerval BJ1 - PSV Waterpolo BJ2 16 - 3
16 feb 16:15 Argo BJ1 - AquAmigos BJ1 3 - 9
10 feb 16:15 Zeester-Meerval BJ1 - SWNZ/GORGO 14 - 2
9 feb 17:55 HZPC/SPIO - Merlet/BZPC BJ1 17 - 3
9 feb 16:15 Argo BJ1 - PSV Waterpolo BJ2 0 - 17
3 feb 18:00 PSV Waterpolo BJ2 - Zeester-Meerval BJ1 10 - 14
2 feb 19:15 Merlet/BZPC BJ1 - AquAmigos BJ1 4 - 18
2 feb 18:15 SWNZ/GORGO - HZPC/SPIO 0 - 10
26 jan 20:00 HZPC/SPIO - PSV Waterpolo BJ2 4 - 5
26 jan 18:25 AquAmigos BJ1 - SWNZ/GORGO 5 - 2
19 jan 18:15 SWNZ/GORGO - Merlet/BZPC BJ1 8 - 1
19 jan 17:45 Argo BJ1 - HZPC/SPIO 4 - 7
19 jan 14:45 PSV Waterpolo BJ2 - AquAmigos BJ1 12 - 3
12 jan 18:15 Zeester-Meerval BJ1 - Argo BJ1 17 - 2
15 dec 16:15 Argo BJ1 - Merlet/BZPC BJ1 11 - 2
9 dec 16:15 Zeester-Meerval BJ1 - HZPC/SPIO 13 - 3
8 dec 19:15 Merlet/BZPC BJ1 - PSV Waterpolo BJ2 4 - 18
8 dec 17:35 AquAmigos BJ1 - Argo BJ1 8 - 4
1 dec 19:15 Merlet/BZPC BJ1 - Zeester-Meerval BJ1 0 - 28
1 dec 18:15 SWNZ/GORGO - Argo BJ1 4 - 3
1 dec 17:40 AquAmigos BJ1 - HZPC/SPIO 6 - 2
25 nov 16:15 Zeester-Meerval BJ1 - Argo BJ1 15 - 2
24 nov 20:40 AquAmigos BJ1 - SWNZ/GORGO 5 - 4
24 nov 20:30 HZPC/SPIO - PSV Waterpolo BJ2 4 - 12
18 nov 20:00 PSV Waterpolo BJ2 - Zeester-Meerval BJ1 5 - 10
17 nov 19:15 Merlet/BZPC BJ1 - AquAmigos BJ1 3 - 14
17 nov 18:15 SWNZ/GORGO - HZPC/SPIO 3 - 3
11 nov 16:15 Zeester-Meerval BJ1 - HZPC/SPIO 19 - 3
10 nov 16:10 AquAmigos BJ1 - Argo BJ1 12 - 4
10 nov 14:45 PSV Waterpolo BJ2 - Merlet/BZPC BJ1 18 - 0
3 nov 20:40 AquAmigos BJ1 - Zeester-Meerval BJ1 3 - 17
3 nov 18:15 SWNZ/GORGO - PSV Waterpolo BJ2 3 - 11
28 okt 16:15 Zeester-Meerval BJ1 - Merlet/BZPC BJ1 23 - 2
27 okt 18:45 Argo BJ1 - SWNZ/GORGO 1 - 11
27 okt 17:40 HZPC/SPIO - AquAmigos BJ1 4 - 4
13 okt 19:15 Merlet/BZPC BJ1 - HZPC/SPIO 2 - 16
13 okt 19:00 SWNZ/GORGO - Zeester-Meerval BJ1 0 - 13
13 okt 14:45 PSV Waterpolo BJ2 - Argo BJ1 26 - 3
6 okt 20:00 HZPC/SPIO - SWNZ/GORGO 11 - 2
6 okt 17:40 AquAmigos BJ1 - Merlet/BZPC BJ1 19 - 0
30 sep 12:20 PSV Waterpolo BJ2 - HZPC/SPIO 8 - 2
29 sep 18:30 SWNZ/GORGO - AquAmigos BJ1 2 - 6
29 sep 17:45 Argo BJ1 - Zeester-Meerval BJ1 3 - 21
22 sep 19:15 Merlet/BZPC BJ1 - SWNZ/GORGO 1 - 20
22 sep 17:55 HZPC/SPIO - Argo BJ1 20 - 4
22 sep 16:55 AquAmigos BJ1 - PSV Waterpolo BJ2 3 - 10
 
 
AquAmigos BJ..
 
Argo BJ1
 
HZPC BJ1
 
Merlet BJ1
 
PSV BJ2
 
SWNZ (SG) BJ..
 
Zeester-Meer..
 
AquAmigos BJ1 8 - 42 - 419 - 03 - 105 - 23 - 17
Argo BJ13 - 9 2 - 59 - 46 - 231 - 113 - 21
HZPC BJ14 - 420 - 4 14 - 14 - 511 - 22 - 16
Merlet BJ14 - 183 - 112 - 16 2 - 161 - 205 - 23
PSV BJ217 - 326 - 38 - 218 - 0 11 - 310 - 14
SWNZ (SG) BJ12 - 61 - 30 - 1013 - 53 - 11 0 - 13
Zeester-Meerval BJ116 - 117 - 213 - 323 - 216 - 312 - 0