HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Schelde H1 - ZVDO'74 H1
zaterdag 3 november 18:45

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Schelde H1412
2Nayade Classic H149
3HZPC H146
4De Rog H126
5AquAmigos H136
6RZ H124
7SWNZ (SG) H133
8ZVDO'74 H142
9De Krabben H131
10Aegir H120
11Lutra H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 novDe Schelde H118:45ZVDO'74 H1
17 novAquAmigos H120:25De Schelde H1
24 novDe Schelde H118:00Nayade Classic H1
1 decAegir H118:00De Schelde H1
8 decDe Schelde H118:45De Rog H1

Uitslagen

13 oktDe Schelde H19 - 8SWNZ (SG) H1
6 oktDe Krabben H15 - 8De Schelde H1
30 sepDe Schelde H16 - 5HZPC H1
22 sepLutra H13 - 8De Schelde H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Schelde H1440012312110
2Nayade Classic H14301928262
3HZPC H14202626179
4De Rog H12200624816
5AquAmigos H13201629254
6RZ H121104261610
7SWNZ (SG) H1310232130-9
8ZVDO'74 H1402222435-11
9De Krabben H1301212330-7
10Aegir H120020817-9
11Lutra H1300301934-15
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 okt 19:00 Lutra H1 - De Rog H1Recreatiebad De Wissen
27 okt 19:15 De Krabben H1 - Nayade Classic H1Sportfondsenbad De Melanen
27 okt 19:15 SWNZ (SG) H1 - AquAmigos H1Zwembad Molenheide
27 okt 21:05 HZPC H1 - Aegir H1Zwembad De Berkel
3 nov 17:15 Aegir H1 - De Krabben H1Ir. Ottenbad
3 nov 18:45 De Schelde H1 - ZVDO'74 H1Sportcentrum Vliegende Vaart
3 nov 19:40 AquAmigos H1 - RZ H1Zwembad Olympia
3 nov 19:45 Nayade Classic H1 - SWNZ (SG) H1Sportcentrum voor studenten
4 nov 18:30 De Rog H1 - HZPC H1De IJzeren Man
10 nov 18:15 ZVDO'74 H1 - AquAmigos H1Sportfondsenbad Aquaaltena
10 nov 18:30 SWNZ (SG) H1 - Aegir H1Zwembad Molenheide
10 nov 19:15 RZ H1 - Nayade Classic H1Recreatiebad De Roerdomp
10 nov 20:00 De Krabben H1 - De Rog H1Sportfondsenbad De Melanen
10 nov 20:15 HZPC H1 - Lutra H1Zwembad De Berkel
17 nov 18:45 Aegir H1 - RZ H1Ir. Ottenbad
17 nov 19:30 Nayade Classic H1 - ZVDO'74 H1Sportcentrum voor studenten
17 nov 19:45 Lutra H1 - De Krabben H1Recreatiebad De Wissen
17 nov 20:25 AquAmigos H1 - De Schelde H1Zwembad Olympia
18 nov 18:25 De Rog H1 - SWNZ (SG) H1De IJzeren Man
24 nov 18:00 De Schelde H1 - Nayade Classic H1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 nov 19:15 SWNZ (SG) H1 - Lutra H1Zwembad Molenheide
24 nov 19:15 De Krabben H1 - HZPC H1Sportfondsenbad De Melanen
24 nov 20:00 RZ H1 - De Rog H1Recreatiebad De Roerdomp
24 nov 20:30 ZVDO'74 H1 - Aegir H1Sportfondsenbad Aquaaltena
1 dec 18:00 Aegir H1 - De Schelde H1Ir. Ottenbad
1 dec 19:30 HZPC H1 - SWNZ (SG) H1Zwembad De Berkel
1 dec 19:45 Lutra H1 - RZ H1Recreatiebad De Wissen
2 dec 14:45 Nayade Classic H1 - AquAmigos H1Sportcentrum voor studenten
8 dec 18:45 De Schelde H1 - De Rog H1Sportcentrum Vliegende Vaart
8 dec 18:55 AquAmigos H1 - Aegir H1Zwembad Olympia
8 dec 19:15 RZ H1 - HZPC H1Recreatiebad De Roerdomp
8 dec 19:15 ZVDO'74 H1 - Lutra H1Sportfondsenbad Aquaaltena
9 dec 18:15 SWNZ (SG) H1 - De Krabben H1Zwembad Molenheide
14 dec 19:15 De Rog H1 - ZVDO'74 H1De IJzeren Man
15 dec 19:00 De Krabben H1 - RZ H1Sportfondsenbad De Melanen
12 jan 16:00 Aegir H1 - Lutra H1Ir. Ottenbad
12 jan 20:00 RZ H1 - De Schelde H1Recreatiebad De Roerdomp
19 jan 18:15 AquAmigos H1 - De Rog H1Zwembad Olympia
19 jan 18:15 ZVDO'74 H1 - HZPC H1Sportfondsenbad Aquaaltena
19 jan 18:45 De Schelde H1 - Lutra H1Sportcentrum Vliegende Vaart
19 jan 19:15 RZ H1 - De Krabben H1Recreatiebad De Roerdomp
19 jan 19:15 Nayade Classic H1 - Aegir H1Sportcentrum voor studenten
26 jan 18:00 HZPC H1 - De Schelde H1Zwembad De Berkel
26 jan 19:00 Lutra H1 - AquAmigos H1Recreatiebad De Wissen
26 jan 19:45 SWNZ (SG) H1 - RZ H1Zwembad Molenheide
26 jan 20:30 De Krabben H1 - ZVDO'74 H1Sportfondsenbad De Melanen
27 jan 19:15 De Rog H1 - Nayade Classic H1De IJzeren Man
2 feb 16:00 Nayade Classic H1 - Lutra H1Sportcentrum voor studenten
2 feb 18:00 Aegir H1 - De Rog H1Ir. Ottenbad
2 feb 18:30 AquAmigos H1 - HZPC H1Zwembad Olympia
2 feb 19:30 De Schelde H1 - De Krabben H1Sportcentrum Vliegende Vaart
2 feb 20:30 ZVDO'74 H1 - SWNZ (SG) H1Sportfondsenbad Aquaaltena
9 feb 19:15 SWNZ (SG) H1 - De Schelde H1Zwembad Molenheide
9 feb 19:15 De Krabben H1 - AquAmigos H1Sportfondsenbad De Melanen
9 feb 19:45 Lutra H1 - Aegir H1Recreatiebad De Wissen
9 feb 20:00 RZ H1 - ZVDO'74 H1Recreatiebad De Roerdomp
9 feb 21:10 HZPC H1 - Nayade Classic H1Zwembad De Berkel
16 feb 19:00 De Krabben H1 - SWNZ (SG) H1Sportfondsenbad De Melanen
23 feb 16:45 Aegir H1 - HZPC H1Ir. Ottenbad
23 feb 18:45 De Schelde H1 - RZ H1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 feb 20:50 Nayade Classic H1 - De Krabben H1Sportcentrum voor studenten
23 feb 21:30 AquAmigos H1 - SWNZ (SG) H1Zwembad Olympia
24 feb 20:00 De Rog H1 - Lutra H1De IJzeren Man
9 maa 18:15 ZVDO'74 H1 - De Schelde H1Sportfondsenbad Aquaaltena
9 maa 19:15 RZ H1 - AquAmigos H1Recreatiebad De Roerdomp
9 maa 20:30 De Krabben H1 - Aegir H1Sportfondsenbad De Melanen
9 maa 20:35 HZPC H1 - De Rog H1Zwembad De Berkel
10 maa 16:45 SWNZ (SG) H1 - Nayade Classic H1Zwembad Molenheide
16 maa 16:35 Nayade Classic H1 - RZ H1Sportcentrum voor studenten
16 maa 19:00 Aegir H1 - SWNZ (SG) H1Ir. Ottenbad
16 maa 19:45 Lutra H1 - HZPC H1Recreatiebad De Wissen
16 maa 21:20 AquAmigos H1 - ZVDO'74 H1Zwembad Olympia
17 maa 18:25 De Rog H1 - De Krabben H1De IJzeren Man
23 maa 18:00 De Schelde H1 - AquAmigos H1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 maa 19:00 SWNZ (SG) H1 - De Rog H1Zwembad Molenheide
23 maa 19:15 De Krabben H1 - Lutra H1Sportfondsenbad De Melanen
23 maa 19:15 ZVDO'74 H1 - Nayade Classic H1Sportfondsenbad Aquaaltena
23 maa 20:00 RZ H1 - Aegir H1Recreatiebad De Roerdomp
30 maa 18:45 Aegir H1 - ZVDO'74 H1Ir. Ottenbad
30 maa 19:00 HZPC H1 - De Krabben H1Zwembad De Berkel
30 maa 19:30 Nayade Classic H1 - De Schelde H1Sportcentrum voor studenten
30 maa 19:45 Lutra H1 - SWNZ (SG) H1Recreatiebad De Wissen
31 maa 18:25 De Rog H1 - RZ H1De IJzeren Man
6 apr 19:00 SWNZ (SG) H1 - HZPC H1Zwembad Molenheide
6 apr 19:15 RZ H1 - Lutra H1Recreatiebad De Roerdomp
6 apr 19:15 AquAmigos H1 - Nayade Classic H1Zwembad Olympia
6 apr 20:15 De Schelde H1 - Aegir H1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 apr 21:15 ZVDO'74 H1 - De Rog H1Sportfondsenbad Aquaaltena
13 apr 18:00 Aegir H1 - AquAmigos H1Ir. Ottenbad
13 apr 19:00 Lutra H1 - ZVDO'74 H1Recreatiebad De Wissen
13 apr 19:30 HZPC H1 - RZ H1Zwembad De Berkel
14 apr 18:30 De Rog H1 - De Schelde H1De IJzeren Man
1 mei 00:00 De Rog H1 - AquAmigos H1De IJzeren Man
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 okt 21:15 ZVDO'74 H1 - RZ H1 9 - 9
13 okt 20:00 AquAmigos H1 - De Krabben H1 13 - 9
13 okt 18:45 Nayade Classic H1 - HZPC H1 6 - 5
13 okt 18:00 De Schelde H1 - SWNZ (SG) H1 9 - 8
7 okt 19:15 De Rog H1 - Aegir H1 12 - 4
6 okt 21:15 De Krabben H1 - De Schelde H1 5 - 8
6 okt 19:45 Lutra H1 - Nayade Classic H1 5 - 13
6 okt 19:30 HZPC H1 - AquAmigos H1 5 - 3
6 okt 18:30 SWNZ (SG) H1 - ZVDO'74 H1 6 - 4
30 sep 16:30 De Schelde H1 - HZPC H1 6 - 5
29 sep 19:45 ZVDO'74 H1 - De Krabben H1 9 - 9
29 sep 19:40 AquAmigos H1 - Lutra H1 13 - 11
29 sep 19:15 RZ H1 - SWNZ (SG) H1 17 - 7
29 sep 19:15 Nayade Classic H1 - De Rog H1 4 - 12
22 sep 21:10 HZPC H1 - ZVDO'74 H1 11 - 2
22 sep 19:45 Lutra H1 - De Schelde H1 3 - 8
22 sep 16:00 Aegir H1 - Nayade Classic H1 4 - 5
 
 
Aegir H1
 
AquAmigos H1
 
De Krabben H..
 
De Rog H1
 
De Schelde H..
 
HZPC H1
 
Lutra H1
 
Nayade Class..
 
RZ H1
 
SWNZ (SG) H1
 
ZVDO'74 H1
 
Aegir H1 13/43/112/21/1223/212/14 - 517/1116/330/3
AquAmigos H18/12 13 - 919/117/112/213 - 116/43/1123/216/3
De Krabben H19/39/2 10/115 - 824/1123/327/1015/1216/226/1
De Rog H112 - 41/517/3 14/44/1124/227/131/318/1114/12
De Schelde H16/423/32/28/12 6 - 519/124/1123/29 - 83/11
HZPC H127/105 - 330/39/326/1 10/119/213/41/1211 - 2
Lutra H19/226/117/1127/103 - 816/3 5 - 131/1230/313/4
Nayade Classic H119/12/1223/24 - 1230/36 - 52/2 16/33/1117/11
RZ H123/39/319/124/1112/18/126/410/11 17 - 79/2
SWNZ (SG) H110/1127/109/1223/39/26/424/1110/326/1 6 - 4
ZVDO'74 H124/1110/119 - 96/49/319/18/1223/39 - 92/2