HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DJK-ZAR H4 (Heren)

Stand 4e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1DJK-ZAR H41646
2De Aalscholver H31641
3Zwemvereniging Utrecht H41631
4Watervlo H41628
5ZPC Woerden H31622
6De Waterwolf H21619
7AZ&PC De Futen H31614
8ZPC AMERSFOORT H11164
9De Fuut H4163
uitgebreide stand »
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1DJK-ZAR H41615104620171130
2De Aalscholver H31613214118877111
3Zwemvereniging Utrecht H41610153115812038
4Watervlo H4169162814810939
5ZPC Woerden H316718221108624
6De Waterwolf H216619191101082
7AZ&PC De Futen H31642101491129-38
8ZPC AMERSFOORT H11161114459198-139
9De Fuut H4162014371238-167
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
AZ&PC De Fut..
 
De Aalscholv..
 
De Fuut H4
 
De Waterwolf..
 
DJK-ZAR H4
 
Watervlo H4
 
ZPC AMERSFOO..
 
ZPC Woerden ..
 
Zwemverenigi..
 
AZ&PC De Futen H3 ????????
De Aalscholver H3? ???????
De Fuut H4?? ??????
De Waterwolf H2??? ?????
DJK-ZAR H4???? ????
Watervlo H4????? ???
ZPC AMERSFOORT H11?????? ??
ZPC Woerden H3??????? ?
Zwemvereniging Utrecht H4????????