HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DJK-ZAR H4 (Heren)

Volgende wedstrijd:
AZ&PC De Futen H3 - DJK-ZAR H4
zondag 10 maart 19:45
De Meerkamp Amstelveen

Stand 4e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Aalscholver H31332
2DJK-ZAR H41028
3Zwemvereniging Utrecht H41225
4Watervlo H41219
5De Waterwolf H21216
6ZPC Woerden H31213
7AZ&PC De Futen H31111
8ZPC AMERSFOORT H11114
9De Fuut H4110
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
10 maaAZ&PC De Futen H319:45DJK-ZAR H4
16 maaDe Fuut H419:00DJK-ZAR H4
23 maaDJK-ZAR H417:30Zwemvereniging Utrecht H4
6 aprZPC Woerden H320:00DJK-ZAR H4
13 aprDe Waterwolf H218:00DJK-ZAR H4

Uitslagen

9 febDe Aalscholver H35 - 5DJK-ZAR H4
2 febDJK-ZAR H424 - 1Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11
26 janZwemclub Zeist H30 - 11DJK-ZAR H4
19 janDJK-ZAR H416 - 4Watervlo H4
12 janDJK-ZAR H423 - 1Zwemclub Zeist H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Aalscholver H3131021321506684
2DJK-ZAR H410910281234479
3Zwemvereniging Utrecht H412813251209228
4Watervlo H412615191088523
5De Waterwolf H2125161685823
6ZPC Woerden H31241713796613
7AZ&PC De Futen H311326116991-22
8ZPC AMERSFOORT H1111119443133-90
9De Fuut H4111010040158-118
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 feb 18:00 De Waterwolf H2 - AZ&PC De Futen H3 6 - 6
9 feb 21:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - Zwemvereniging Utrecht H4 3 - 15
9 feb 19:20 ZPC Woerden H3 - Watervlo H4 4 - 6
9 feb 18:30 De Aalscholver H3 - DJK-ZAR H4 5 - 5
9 feb 18:00 De Waterwolf H2 - De Fuut H4 19 - 2
3 feb 18:30 AZ&PC De Futen H3 - De Aalscholver H3 7 - 11
2 feb 19:15 ZPC Woerden H3 - De Waterwolf H2 9 - 2
2 feb 18:15 DJK-ZAR H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 24 - 1
26 jan 21:45 ZPC Woerden H3 - De Fuut H4 17 - 1
26 jan 20:10 Zwemclub Zeist H3 - DJK-ZAR H4 0 - 11
26 jan 15:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - AZ&PC De Futen H3 2 - 6
26 jan 15:00 Watervlo H4 - Zwemvereniging Utrecht H4 8 - 10
19 jan 20:00 Zwemvereniging Utrecht H4 - De Waterwolf H2 11 - 7
19 jan 18:15 DJK-ZAR H4 - Watervlo H4 16 - 4
19 jan 17:15 De Fuut H4 - De Aalscholver H3 6 - 18
12 jan 20:45 DJK-ZAR H4 - Zwemclub Zeist H3 23 - 1
12 jan 19:15 Zwemvereniging Utrecht H4 - De Aalscholver H3 5 - 12
12 jan 18:00 De Waterwolf H2 - Watervlo H4 6 - 11
12 jan 18:00 De Fuut H4 - AZ&PC De Futen H3 3 - 5
16 dec 17:45 AZ&PC De Futen H3 - De Fuut H4 17 - 6
15 dec 18:30 De Aalscholver H3 - Zwemvereniging Utrecht H4 11 - 11
15 dec 17:50 Zwemclub Zeist H3 - ZPC Woerden H3 0 - 9
15 dec 15:15 Watervlo H4 - De Waterwolf H2 11 - 6
9 dec 18:30 AZ&PC De Futen H3 - Watervlo H4 6 - 6
8 dec 17:45 De Aalscholver H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 19 - 3
8 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht H4 - ZPC Woerden H3 7 - 6
8 dec 17:30 DJK-ZAR H4 - De Waterwolf H2 9 - 3
1 dec 19:30 Zwemclub Zeist H3 - De Aalscholver H3 0 - 18
1 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 - Watervlo H4 12 - 10
1 dec 17:30 DJK-ZAR H4 - ZPC Woerden H3 7 - 4
1 dec 14:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - De Fuut H4 5 - 7
25 nov 18:15 AZ&PC De Futen H3 - ZPC Woerden H3 4 - 9
24 nov 19:30 De Aalscholver H3 - Watervlo H4 9 - 4
24 nov 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - Zwemclub Zeist H3 11 - 4
24 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht H4 - De Fuut H4 19 - 4
17 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H4 - DJK-ZAR H4 3 - 18
17 nov 18:00 De Waterwolf H2 - De Aalscholver H3 4 - 9
17 nov 17:15 De Fuut H4 - Zwemclub Zeist H3 8 - 4
17 nov 16:15 Watervlo H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 13 - 1
11 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - De Waterwolf H2 6 - 10
10 nov 18:35 Zwemclub Zeist H3 - Watervlo H4 1 - 14
10 nov 17:45 De Aalscholver H3 - ZPC Woerden H3 7 - 6
3 nov 19:10 ZPC Woerden H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 5 - 5
3 nov 19:00 De Fuut H4 - Watervlo H4 1 - 19
3 nov 18:00 De Waterwolf H2 - Zwemclub Zeist H3 13 - 4
3 nov 17:15 DJK-ZAR H4 - AZ&PC De Futen H3 15 - 6
28 okt 17:45 AZ&PC De Futen H3 - Zwemvereniging Utrecht H4 3 - 8
20 okt 18:00 ZPC Woerden H3 - De Aalscholver H3 5 - 7
13 okt 19:15 Zwemvereniging Utrecht H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 16 - 3
13 okt 17:30 DJK-ZAR H4 - De Aalscholver H3 7 - 6
13 okt 17:15 De Fuut H4 - De Waterwolf H2 4 - 9
13 okt 13:30 Watervlo H4 - ZPC Woerden H3 9 - 3
6 okt 20:10 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - DJK-ZAR H4 5 - 11
6 okt 18:30 De Aalscholver H3 - AZ&PC De Futen H3 16 - 2
6 okt 18:00 De Waterwolf H2 - ZPC Woerden H3 6 - 1
6 okt 17:55 Zwemclub Zeist H3 - Zwemvereniging Utrecht H4 2 - 20
30 sep 18:45 AZ&PC De Futen H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 7 - 9
29 sep 19:00 De Fuut H4 - ZPC Woerden H3 5 - 10
22 sep 19:30 Watervlo H4 - DJK-ZAR H4 7 - 11
22 sep 19:25 Zwemclub Zeist H3 - AZ&PC De Futen H3 2 - 11
22 sep 18:30 De Aalscholver H3 - De Fuut H4 20 - 1
15 sep 17:30 De Waterwolf H2 - Zwemvereniging Utrecht H4 7 - 3
 
 
AZ&PC De Fut..
 
De Aalscholv..
 
De Fuut H4
 
De Waterwolf..
 
DJK-ZAR H4
 
Watervlo H4
 
ZPC AMERSFOO..
 
ZPC Woerden ..
 
Zwemverenigi..
 
AZ&PC De Futen H3 7 - 1117 - 67/410/36 - 67 - 94 - 93 - 8
De Aalscholver H316 - 2 20 - 123/35 - 59 - 419 - 37 - 611 - 11
De Fuut H43 - 56 - 18 4 - 916/31 - 196/45 - 1030/3
De Waterwolf H26 - 64 - 919 - 2 13/46 - 1116/36 - 17 - 3
DJK-ZAR H415 - 67 - 618/49 - 3 16 - 424 - 17 - 423/3
Watervlo H413/430/39/311 - 67 - 11 13 - 19 - 38 - 10
ZPC AMERSFOORT H112 - 614/45 - 76 - 105 - 1123/3 9/33 - 15
ZPC Woerden H330/35 - 717 - 19 - 26/44 - 65 - 5 13/4
Zwemvereniging Utrecht H416/35 - 1219 - 411 - 73 - 1812 - 1016 - 37 - 6