HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Aquafit H2 (Heren)

Stand 4e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZV De Zaan H71851
2DAW H41842
3AZVD H11842
4DWT H41731
5West-Friesland (SG) H41819
6MSV-Zeemacht H31716
7Aquarius H21814
8KZC H41814
9VZV H51811
10Aquafit H21810
uitgebreide stand »

Uitslagen

6 aprAquafit H20 - 12ZV De Zaan H7
23 maaAZVD H114 - 4Aquafit H2
16 maaAquafit H29 - 3Aquarius H2
9 maaVZV H57 - 2Aquafit H2
10 febMSV-Zeemacht H317 - 4Aquafit H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZV De Zaan H71817015122970159
2DAW H41814044217011456
3AZVD H11814044217411955
4DWT H41710163112711116
5West-Friesland (SG) H41861111999148-49
6MSV-Zeemacht H317719161301300
7Aquarius H218621014103127-24
8KZC H41842121488135-47
9VZV H518321311106162-56
10Aquafit H21831141078188-110
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 21:10 KZC H4 - Aquarius H2 5 - 3
13 apr 20:10 DWT H4 - VZV H5 9 - 2
13 apr 17:45 DAW H4 - AZVD H1 11 - 13
13 apr 17:30 MSV-Zeemacht H3 - West-Friesland (SG) H4 7 - 4
8 apr 20:15 VZV H5 - MSV-Zeemacht H3 7 - 9
6 apr 19:50 West-Friesland (SG) H4 - DWT H4 12 - 2
6 apr 18:15 Aquafit H2 - ZV De Zaan H7 0 - 12
6 apr 17:45 Aquarius H2 - DAW H4 6 - 7
6 apr 16:45 VZV H5 - KZC H4 4 - 8
30 maa 20:45 KZC H4 - West-Friesland (SG) H4 6 - 10
30 maa 19:35 ZV De Zaan H7 - AZVD H1 8 - 4
30 maa 18:30 DAW H4 - VZV H5 12 - 6
23 maa 19:15 MSV-Zeemacht H3 - KZC H4 10 - 6
23 maa 18:45 Aquarius H2 - ZV De Zaan H7 5 - 11
23 maa 16:30 AZVD H1 - Aquafit H2 14 - 4
23 maa 15:00 West-Friesland (SG) H4 - DAW H4 3 - 11
16 maa 21:30 ZV De Zaan H7 - VZV H5 14 - 5
16 maa 18:15 Aquafit H2 - Aquarius H2 9 - 3
16 maa 18:00 DAW H4 - MSV-Zeemacht H3 12 - 6
16 maa 17:50 KZC H4 - DWT H4 4 - 9
9 maa 21:55 DWT H4 - DAW H4 4 - 7
9 maa 18:05 VZV H5 - Aquafit H2 7 - 2
9 maa 17:00 Aquarius H2 - AZVD H1 6 - 8
9 maa 14:55 West-Friesland (SG) H4 - ZV De Zaan H7 4 - 18
23 feb 19:30 DWT H4 - Aquarius H2 6 - 5
10 feb 13:30 MSV-Zeemacht H3 - Aquafit H2 17 - 4
9 feb 20:35 West-Friesland (SG) H4 - AZVD H1 4 - 9
9 feb 20:10 DWT H4 - ZV De Zaan H7 1 - 13
9 feb 18:10 VZV H5 - Aquarius H2 7 - 7
3 feb 15:00 ZV De Zaan H7 - KZC H4 14 - 4
2 feb 17:30 Aquafit H2 - DWT H4 3 - 14
2 feb 17:00 Aquarius H2 - West-Friesland (SG) H4 5 - 4
2 feb 15:00 AZVD H1 - MSV-Zeemacht H3 11 - 6
26 jan 20:30 KZC H4 - Aquafit H2 3 - 3
26 jan 20:30 DWT H4 - AZVD H1 7 - 11
26 jan 18:55 MSV-Zeemacht H3 - Aquarius H2 10 - 8
26 jan 17:45 DAW H4 - ZV De Zaan H7 9 - 6
26 jan 15:45 West-Friesland (SG) H4 - VZV H5 6 - 3
20 jan 13:15 AZVD H1 - KZC H4 12 - 8
19 jan 18:15 Aquafit H2 - DAW H4 4 - 8
12 jan 19:40 ZV De Zaan H7 - MSV-Zeemacht H3 12 - 5
12 jan 19:35 DAW H4 - KZC H4 6 - 7
12 jan 18:15 Aquafit H2 - West-Friesland (SG) H4 4 - 10
12 jan 18:10 AZVD H1 - VZV H5 9 - 8
16 dec 17:40 West-Friesland (SG) H4 - Aquafit H2 2 - 7
15 dec 20:55 KZC H4 - DAW H4 6 - 11
15 dec 18:45 MSV-Zeemacht H3 - ZV De Zaan H7 6 - 13
15 dec 16:40 VZV H5 - AZVD H1 6 - 10
8 dec 19:50 West-Friesland (SG) H4 - MSV-Zeemacht H3 7 - 3
8 dec 19:40 VZV H5 - DWT H4 5 - 13
8 dec 17:45 Aquarius H2 - KZC H4 9 - 2
1 dec 20:10 DWT H4 - West-Friesland (SG) H4 7 - 7
1 dec 18:30 DAW H4 - Aquarius H2 11 - 6
1 dec 17:50 KZC H4 - VZV H5 5 - 8
1 dec 17:15 ZV De Zaan H7 - Aquafit H2 20 - 2
24 nov 20:50 VZV H5 - DAW H4 4 - 13
24 nov 18:50 MSV-Zeemacht H3 - DWT H4 6 - 9
24 nov 15:00 West-Friesland (SG) H4 - KZC H4 6 - 3
24 nov 15:00 AZVD H1 - ZV De Zaan H7 7 - 9
17 nov 19:30 DAW H4 - West-Friesland (SG) H4 12 - 4
17 nov 18:15 Aquafit H2 - AZVD H1 10 - 11
17 nov 17:50 KZC H4 - MSV-Zeemacht H3 4 - 4
17 nov 17:45 Aquarius H2 - DWT H4 8 - 3
10 nov 21:10 DWT H4 - KZC H4 5 - 3
10 nov 20:00 MSV-Zeemacht H3 - DAW H4 6 - 13
10 nov 17:45 Aquarius H2 - Aquafit H2 8 - 6
10 nov 16:40 VZV H5 - ZV De Zaan H7 3 - 15
3 nov 18:00 ZV De Zaan H7 - West-Friesland (SG) H4 15 - 3
3 nov 17:45 DAW H4 - DWT H4 5 - 10
3 nov 17:30 Aquafit H2 - VZV H5 10 - 7
3 nov 16:30 AZVD H1 - Aquarius H2 10 - 4
27 okt 18:45 Aquafit H2 - KZC H4 3 - 7
27 okt 18:15 AZVD H1 - DAW H4 4 - 7
20 okt 17:00 Aquarius H2 - MSV-Zeemacht H3 5 - 4
14 okt 15:30 AZVD H1 - West-Friesland (SG) H4 17 - 2
13 okt 18:15 Aquafit H2 - MSV-Zeemacht H3 2 - 18
13 okt 18:00 ZV De Zaan H7 - DWT H4 12 - 5
13 okt 17:45 Aquarius H2 - VZV H5 7 - 7
6 okt 21:55 DWT H4 - Aquafit H2 14 - 1
6 okt 20:15 KZC H4 - ZV De Zaan H7 4 - 9
6 okt 18:40 MSV-Zeemacht H3 - AZVD H1 7 - 8
6 okt 15:00 West-Friesland (SG) H4 - Aquarius H2 4 - 7
30 sep 18:30 AZVD H1 - DWT H4 7 - 9
29 sep 20:55 KZC H4 - AZVD H1 3 - 9
29 sep 18:15 ZV De Zaan H7 - DAW H4 15 - 2
29 sep 18:00 VZV H5 - West-Friesland (SG) H4 12 - 7
22 sep 18:00 DAW H4 - Aquafit H2 13 - 4
22 sep 17:30 MSV-Zeemacht H3 - VZV H5 6 - 5
15 sep 20:00 ZV De Zaan H7 - Aquarius H2 13 - 1
 
 
Aquafit H2
 
Aquarius H2
 
AZVD H1
 
DAW H4
 
DWT H4
 
KZC H4
 
MSV-Zeemacht..
 
VZV H5
 
West-Friesla..
 
ZV De Zaan H..
 
Aquafit H2 9 - 310 - 114 - 83 - 143 - 72 - 1810 - 74 - 100 - 12
Aquarius H28 - 6 6 - 86 - 78 - 39 - 25 - 47 - 75 - 45 - 11
AZVD H114 - 410 - 4 4 - 77 - 912 - 811 - 69 - 817 - 27 - 9
DAW H413 - 411 - 611 - 13 5 - 106 - 712 - 612 - 612 - 49 - 6
DWT H414 - 16 - 57 - 114 - 7 5 - 3?9 - 27 - 71 - 13
KZC H43 - 35 - 33 - 96 - 114 - 9 4 - 45 - 86 - 104 - 9
MSV-Zeemacht H317 - 410 - 87 - 86 - 136 - 910 - 6 6 - 57 - 46 - 13
VZV H57 - 27 - 76 - 104 - 135 - 134 - 87 - 9 12 - 73 - 15
West-Friesland (SG) H42 - 74 - 74 - 93 - 1112 - 26 - 37 - 36 - 3 4 - 18
ZV De Zaan H720 - 213 - 18 - 415 - 212 - 514 - 412 - 514 - 515 - 3