HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DJK-ZAR H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Het Zinkstuk H1 - DJK-ZAR H3
zaterdag 23 februari 19:45

Stand 3e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1HZC de Robben H21545
2ZPC AMERSFOORT H81437
3De Vuursche H21427
4Het Zinkstuk H11524
5Het Y H51422
6Aquarijn H31321
7UZSC H81516
8DJK-ZAR H31515
9GoSwim H21511
10De Meeuwen Diemen H2159
11De Otters Het Gooi H3133
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 febHet Zinkstuk H119:45DJK-ZAR H3
16 maaHet Y H520:05DJK-ZAR H3
23 maaDJK-ZAR H319:00Aquarijn H3
30 maaDe Vuursche H218:20DJK-ZAR H3
6 aprDJK-ZAR H321:15De Otters Het Gooi H3

Uitslagen

9 febHZC de Robben H29 - 6DJK-ZAR H3
2 febDJK-ZAR H311 - 5De Meeuwen Diemen H2
27 janUZSC H811 - 8DJK-ZAR H3
19 janDJK-ZAR H37 - 9Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8
12 janDJK-ZAR H37 - 7GoSwim H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1HZC de Robben H2151500451728290
2ZPC AMERSFOORT H8141211371197544
3De Vuursche H214905271211138
4Het Zinkstuk H1158072413710334
5Het Y H5147162284759
6Aquarijn H3137062111410311
7UZSC H81551916125154-29
8DJK-ZAR H31543815118145-27
9GoSwim H215321011104147-43
10De Meeuwen Diemen H2153012989144-55
11De Otters Het Gooi H3132011369111-42
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 feb 19:45 Het Zinkstuk H1 - DJK-ZAR H3De Krommerijn
2 maa 18:15 De Otters Het Gooi H3 - HZC de Robben H2Sportcentrum De Zandzee
9 maa 17:30 HZC de Robben H2 - De Vuursche H2De Lieberg
9 maa 18:10 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - Het Y H5Sportcomplex Amerena
9 maa 18:45 De Meeuwen Diemen H2 - De Otters Het Gooi H3Weth. F.B. Duran
9 maa 19:30 GoSwim H2 - Aquarijn H3De Wetering
16 maa 17:35 De Vuursche H2 - GoSwim H2De Trits
16 maa 20:05 Het Y H5 - DJK-ZAR H3Sportfondsenbad Oost
16 maa 20:45 Aquarijn H3 - Het Zinkstuk H1Sportcomplex Merwestein
17 maa 17:30 UZSC H8 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8De Krommerijn
23 maa 18:50 De Meeuwen Diemen H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8Weth. F.B. Duran
23 maa 19:00 DJK-ZAR H3 - Aquarijn H3Sportplaza Mercator
23 maa 19:20 GoSwim H2 - De Otters Het Gooi H3De Wetering
24 maa 15:15 UZSC H8 - Het Y H5De Krommerijn
24 maa 19:00 Het Zinkstuk H1 - De Vuursche H2De Krommerijn
30 maa 17:40 Het Y H5 - Aquarijn H3Noorderparkbad
30 maa 18:20 De Vuursche H2 - DJK-ZAR H3De Trits
30 maa 19:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - HZC de Robben H2Sportcomplex Amerena
30 maa 20:45 UZSC H8 - De Meeuwen Diemen H2De Krommerijn
30 maa 21:20 De Otters Het Gooi H3 - Het Zinkstuk H1Sportcentrum De Zandzee
6 apr 18:30 Het Y H5 - De Meeuwen Diemen H2Sportfondsenbad Oost
6 apr 19:15 Aquarijn H3 - De Vuursche H2Sportcomplex Merwestein
6 apr 19:15 HZC de Robben H2 - UZSC H8De Lieberg
6 apr 20:15 GoSwim H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8De Wetering
6 apr 21:15 DJK-ZAR H3 - De Otters Het Gooi H3Sportplaza Mercator
13 apr 15:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - Het Zinkstuk H1Sportcomplex Amerena
13 apr 19:05 De Vuursche H2 - Het Y H5De Trits
13 apr 19:35 De Meeuwen Diemen H2 - HZC de Robben H2Weth. F.B. Duran
13 apr 21:55 De Otters Het Gooi H3 - Aquarijn H3Sportcentrum De Zandzee
14 apr 17:50 UZSC H8 - GoSwim H2De Krommerijn
16 apr 19:00 Aquarijn H3 - De Otters Het Gooi H3Sportcomplex Merwestein
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 feb 19:10 GoSwim H2 - UZSC H8 10 - 12
16 feb 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - Aquarijn H3 12 - 5
10 feb 19:30 UZSC H8 - De Vuursche H2 13 - 6
9 feb 20:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - De Otters Het Gooi H3 11 - 6
9 feb 20:15 HZC de Robben H2 - DJK-ZAR H3 9 - 6
9 feb 19:55 GoSwim H2 - Het Zinkstuk H1 5 - 14
9 feb 18:45 De Meeuwen Diemen H2 - Aquarijn H3 7 - 8
3 feb 18:15 Het Zinkstuk H1 - HZC de Robben H2 10 - 11
2 feb 20:30 De Vuursche H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 5 - 11
2 feb 18:40 Het Y H5 - GoSwim H2 16 - 1
2 feb 18:00 Aquarijn H3 - UZSC H8 12 - 4
2 feb 17:30 DJK-ZAR H3 - De Meeuwen Diemen H2 11 - 5
27 jan 17:55 UZSC H8 - DJK-ZAR H3 11 - 8
26 jan 20:25 De Otters Het Gooi H3 - Het Y H5 4 - 5
26 jan 19:35 De Meeuwen Diemen H2 - Het Zinkstuk H1 10 - 9
19 jan 20:30 Het Zinkstuk H1 - UZSC H8 17 - 6
19 jan 19:45 GoSwim H2 - De Meeuwen Diemen H2 10 - 6
19 jan 18:55 De Vuursche H2 - De Otters Het Gooi H3 13 - 5
19 jan 18:45 Het Y H5 - HZC de Robben H2 4 - 6
19 jan 17:30 DJK-ZAR H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 7 - 9
12 jan 20:00 DJK-ZAR H3 - GoSwim H2 7 - 7
12 jan 19:20 Het Y H5 - Het Zinkstuk H1 6 - 5
12 jan 18:20 De Vuursche H2 - De Meeuwen Diemen H2 12 - 11
12 jan 18:15 De Otters Het Gooi H3 - UZSC H8 3 - 12
12 jan 18:15 Aquarijn H3 - HZC de Robben H2 4 - 12
16 dec 16:45 Het Zinkstuk H1 - Het Y H5 5 - 1
15 dec 20:15 GoSwim H2 - DJK-ZAR H3 10 - 10
15 dec 19:30 HZC de Robben H2 - Aquarijn H3 9 - 8
15 dec 18:00 De Meeuwen Diemen H2 - De Vuursche H2 9 - 4
15 dec 15:15 UZSC H8 - De Otters Het Gooi H3 4 - 12
9 dec 15:00 Het Y H5 - De Vuursche H2 5 - 9
9 dec 14:30 Het Zinkstuk H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 4 - 6
8 dec 19:15 HZC de Robben H2 - De Meeuwen Diemen H2 14 - 1
1 dec 20:30 De Otters Het Gooi H3 - DJK-ZAR H3 8 - 11
1 dec 18:20 De Vuursche H2 - Aquarijn H3 7 - 5
1 dec 18:00 De Meeuwen Diemen H2 - Het Y H5 2 - 4
1 dec 16:00 UZSC H8 - HZC de Robben H2 4 - 17
1 dec 15:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - GoSwim H2 4 - 2
25 nov 19:00 Het Zinkstuk H1 - De Otters Het Gooi H3 7 - 2
24 nov 19:15 HZC de Robben H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 9 - 7
24 nov 18:45 De Meeuwen Diemen H2 - UZSC H8 8 - 7
24 nov 18:15 Aquarijn H3 - Het Y H5 8 - 5
24 nov 17:30 DJK-ZAR H3 - De Vuursche H2 5 - 13
17 nov 21:05 Het Y H5 - UZSC H8 9 - 6
17 nov 18:15 De Otters Het Gooi H3 - GoSwim H2 4 - 11
17 nov 18:00 Aquarijn H3 - DJK-ZAR H3 17 - 6
17 nov 17:40 De Vuursche H2 - Het Zinkstuk H1 8 - 7
17 nov 17:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - De Meeuwen Diemen H2 9 - 3
11 nov 20:00 Het Zinkstuk H1 - Aquarijn H3 9 - 10
11 nov 19:45 GoSwim H2 - De Vuursche H2 11 - 14
11 nov 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - UZSC H8 11 - 11
10 nov 19:00 HZC de Robben H2 - De Otters Het Gooi H3 12 - 2
10 nov 17:30 DJK-ZAR H3 - Het Y H5 8 - 8
4 nov 19:30 DJK-ZAR H3 - Het Zinkstuk H1 7 - 9
4 nov 15:05 Het Y H5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 4 - 6
3 nov 20:50 De Vuursche H2 - HZC de Robben H2 6 - 14
3 nov 19:45 Aquarijn H3 - GoSwim H2 12 - 7
27 okt 18:55 De Otters Het Gooi H3 - De Meeuwen Diemen H2 11 - 3
20 okt 18:50 De Meeuwen Diemen H2 - GoSwim H2 5 - 6
13 okt 20:45 De Vuursche H2 - UZSC H8 10 - 5
13 okt 19:00 DJK-ZAR H3 - HZC de Robben H2 1 - 10
13 okt 18:15 De Otters Het Gooi H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 4 - 9
13 okt 18:00 Aquarijn H3 - De Meeuwen Diemen H2 11 - 6
13 okt 16:45 Het Zinkstuk H1 - GoSwim H2 9 - 6
7 okt 15:15 UZSC H8 - Aquarijn H3 13 - 9
7 okt 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - De Vuursche H2 7 - 6
6 okt 19:45 GoSwim H2 - Het Y H5 2 - 8
6 okt 19:30 De Meeuwen Diemen H2 - DJK-ZAR H3 9 - 16
6 okt 19:00 HZC de Robben H2 - Het Zinkstuk H1 13 - 9
29 sep 19:45 GoSwim H2 - HZC de Robben H2 9 - 10
29 sep 19:00 DJK-ZAR H3 - UZSC H8 11 - 9
29 sep 18:15 Aquarijn H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 5 - 6
29 sep 18:00 Het Y H5 - De Otters Het Gooi H3 5 - 3
29 sep 16:45 Het Zinkstuk H1 - De Meeuwen Diemen H2 12 - 4
23 sep 16:40 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - DJK-ZAR H3 11 - 4
23 sep 16:00 UZSC H8 - Het Zinkstuk H1 8 - 11
22 sep 19:40 HZC de Robben H2 - Het Y H5 10 - 4
15 sep 20:35 De Otters Het Gooi H3 - De Vuursche H2 5 - 8
15 sep 19:15 HZC de Robben H2 - GoSwim H2 16 - 7
 
 
Aquarijn H3
 
De Meeuwen D..
 
De Otters He..
 
De Vuursche ..
 
DJK-ZAR H3
 
GoSwim H2
 
Het Y H5
 
Het Zinkstuk..
 
HZC de Robbe..
 
UZSC H8
 
ZPC AMERSFOO..
 
Aquarijn H3 11 - 616/46/417 - 612 - 78 - 516/34 - 1212 - 45 - 6
De Meeuwen Diemen H27 - 8 9/39 - 49 - 165 - 62 - 410 - 913/48 - 723/3
De Otters Het Gooi H313/411 - 3 5 - 88 - 114 - 114 - 530/32/33 - 124 - 9
De Vuursche H27 - 512 - 1113 - 5 30/316/313/48 - 76 - 1410 - 55 - 11
DJK-ZAR H323/311 - 56/45 - 13 7 - 78 - 87 - 91 - 1011 - 97 - 9
GoSwim H29/310 - 623/311 - 1410 - 10 2 - 85 - 149 - 1010 - 126/4
Het Y H530/36/45 - 35 - 916/316 - 1 6 - 54 - 69 - 64 - 6
Het Zinkstuk H19 - 1012 - 47 - 224/323/29 - 65 - 1 10 - 1117 - 64 - 6
HZC de Robben H29 - 814 - 112 - 29/39 - 616 - 710 - 413 - 9 6/49 - 7
UZSC H813 - 930/34 - 1213 - 611 - 814/424/38 - 114 - 17 17/3
ZPC AMERSFOORT H812 - 59 - 311 - 67 - 611 - 44 - 29/313/430/311 - 11