HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DJK-ZAR H3 (Heren)

Stand 3e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1HZC de Robben H22060
2ZPC AMERSFOORT H82046
3Het Zinkstuk H12036
4Aquarijn H32036
5De Vuursche H22030
6Het Y H51925
7DJK-ZAR H32024
8UZSC H81922
9De Meeuwen Diemen H22018
10GoSwim H22017
11De Otters Het Gooi H3203
uitgebreide stand »
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1HZC de Robben H220200060237107130
2ZPC AMERSFOORT H82015144616612343
3Het Zinkstuk H12012083619613561
4Aquarijn H32012083619114546
5De Vuursche H2201001030164179-15
6Het Y H519919251161142
7DJK-ZAR H320731024168186-18
8UZSC H819711122152196-44
9De Meeuwen Diemen H220601418139181-42
10GoSwim H220521317139190-51
11De Otters Het Gooi H32020183104216-112
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aquarijn H3
 
De Meeuwen D..
 
De Otters He..
 
De Vuursche ..
 
DJK-ZAR H3
 
GoSwim H2
 
Het Y H5
 
Het Zinkstuk..
 
HZC de Robbe..
 
UZSC H8
 
ZPC AMERSFOO..
 
Aquarijn H3 ??????????
De Meeuwen Diemen H2? ?????????
De Otters Het Gooi H3?? ????????
De Vuursche H2??? ???????
DJK-ZAR H3???? ??????
GoSwim H2????? ?????
Het Y H5?????? ????
Het Zinkstuk H1??????? ???
HZC de Robben H2???????? ??
UZSC H8????????? ?
ZPC AMERSFOORT H8??????????