HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Berkelduikers H2 (Heren)

Stand 4e klasse E

  Team Gespeeld Punten
1Livo H41648
2NDD H51634
3De Gendten H21631
4De Berkelduikers H31631
5DOS H21625
6De Berkelduikers H21624
7De Spreng H21615
8De Gendten H1166
9WWV Winterswijk H3160
uitgebreide stand »

Uitslagen

13 aprDe Berkelduikers H213 - 4DOS H2
24 maaDe Spreng H24 - 15De Berkelduikers H2
16 maaDe Berkelduikers H222 - 4WWV Winterswijk H3
2 febDe Berkelduikers H24 - 13Livo H4
19 janDe Gendten H28 - 6De Berkelduikers H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Livo H41616004817951128
2NDD H5161114341578671
3De Gendten H2161015311429349
4De Berkelduikers H3161015311051041
5DOS H2168172598926
6De Berkelduikers H216808241449153
7De Spreng H216501115101169-68
8De Gendten H1162014667143-76
9WWV Winterswijk H3160016053217-164
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 17:00 De Spreng H2 - WWV Winterswijk H3 18 - 9
13 apr 18:30 De Berkelduikers H2 - DOS H2 13 - 4
13 apr 18:30 De Gendten H2 - NDD H5 5 - 7
13 apr 17:45 De Gendten H1 - Livo H4 1 - 10
6 apr 19:45 WWV Winterswijk H3 - Livo H4 2 - 13
30 maa 17:50 NDD H5 - De Gendten H1 9 - 3
30 maa 16:45 DOS H2 - De Gendten H2 1 - 8
30 maa 16:15 De Spreng H2 - Livo H4 4 - 16
24 maa 18:00 De Spreng H2 - De Berkelduikers H2 4 - 15
23 maa 19:00 WWV Winterswijk H3 - De Berkelduikers H3 3 - 7
16 maa 18:30 De Berkelduikers H2 - WWV Winterswijk H3 22 - 4
16 maa 17:00 De Berkelduikers H3 - De Spreng H2 8 - 3
16 maa 16:15 Livo H4 - NDD H5 13 - 4
10 maa 16:00 DOS H2 - NDD H5 4 - 4
9 maa 19:00 WWV Winterswijk H3 - De Gendten H2 5 - 9
9 maa 17:00 De Berkelduikers H3 - Livo H4 5 - 11
23 feb 16:15 De Spreng H2 - De Gendten H1 7 - 3
16 feb 19:45 WWV Winterswijk H3 - De Spreng H2 3 - 10
16 feb 17:45 De Gendten H1 - DOS H2 5 - 11
9 feb 18:00 Livo H4 - DOS H2 6 - 1
9 feb 17:45 De Gendten H2 - De Spreng H2 16 - 3
9 feb 17:00 De Gendten H1 - WWV Winterswijk H3 8 - 7
2 feb 19:45 WWV Winterswijk H3 - NDD H5 3 - 18
2 feb 17:45 De Berkelduikers H2 - Livo H4 4 - 13
2 feb 17:00 De Berkelduikers H3 - De Gendten H2 4 - 4
19 jan 18:45 NDD H5 - De Spreng H2 14 - 5
19 jan 18:30 De Gendten H2 - De Berkelduikers H2 8 - 6
19 jan 17:45 De Gendten H1 - De Berkelduikers H3 4 - 5
19 jan 16:45 DOS H2 - WWV Winterswijk H3 11 - 1
12 jan 18:30 De Berkelduikers H2 - De Gendten H1 10 - 4
12 jan 17:00 De Gendten H2 - Livo H4 2 - 9
12 jan 17:00 De Berkelduikers H3 - NDD H5 6 - 4
5 jan 17:45 De Gendten H1 - De Gendten H2 4 - 14
5 jan 17:05 NDD H5 - De Berkelduikers H2 9 - 5
5 jan 16:45 DOS H2 - De Berkelduikers H3 9 - 5
5 jan 14:30 Livo H4 - WWV Winterswijk H3 19 - 1
15 dec 19:25 NDD H5 - De Gendten H2 13 - 3
15 dec 16:45 DOS H2 - De Berkelduikers H2 7 - 2
15 dec 16:30 Livo H4 - De Gendten H1 9 - 2
8 dec 17:45 De Gendten H2 - DOS H2 9 - 4
8 dec 17:45 Livo H4 - De Spreng H2 13 - 6
8 dec 17:00 De Berkelduikers H3 - WWV Winterswijk H3 13 - 2
8 dec 17:00 De Gendten H1 - NDD H5 2 - 10
2 dec 19:40 NDD H5 - Livo H4 4 - 8
1 dec 18:00 WWV Winterswijk H3 - De Berkelduikers H2 2 - 13
1 dec 16:00 DOS H2 - De Gendten H1 6 - 4
25 nov 16:15 De Spreng H2 - De Berkelduikers H3 5 - 11
18 nov 19:15 NDD H5 - DOS H2 5 - 4
17 nov 17:45 De Berkelduikers H2 - De Spreng H2 4 - 5
17 nov 17:15 Livo H4 - De Berkelduikers H3 11 - 2
17 nov 17:00 De Gendten H2 - WWV Winterswijk H3 17 - 3
10 nov 16:45 DOS H2 - Livo H4 2 - 11
10 nov 16:15 De Spreng H2 - De Gendten H2 6 - 9
27 okt 19:35 NDD H5 - WWV Winterswijk H3 18 - 4
27 okt 18:30 De Gendten H2 - De Berkelduikers H3 20 - 7
27 okt 18:00 Livo H4 - De Berkelduikers H2 8 - 6
27 okt 17:45 De Gendten H1 - De Spreng H2 7 - 8
13 okt 18:45 WWV Winterswijk H3 - DOS H2 4 - 12
13 okt 18:30 De Berkelduikers H2 - De Gendten H2 8 - 3
13 okt 17:00 De Berkelduikers H3 - De Gendten H1 9 - 5
6 okt 21:15 De Spreng H2 - NDD H5 6 - 21
6 okt 19:45 WWV Winterswijk H3 - De Gendten H1 0 - 9
6 okt 17:00 De Berkelduikers H2 - De Berkelduikers H3 4 - 5
29 sep 19:40 NDD H5 - De Berkelduikers H3 12 - 6
29 sep 17:45 Livo H4 - De Gendten H2 9 - 5
29 sep 17:00 De Gendten H1 - De Berkelduikers H2 2 - 18
29 sep 16:30 DOS H2 - De Spreng H2 10 - 3
23 sep 15:30 De Spreng H2 - DOS H2 8 - 10
22 sep 17:00 De Berkelduikers H3 - De Berkelduikers H2 8 - 5
15 sep 18:30 De Berkelduikers H2 - NDD H5 9 - 5
15 sep 17:00 De Gendten H2 - De Gendten H1 10 - 4
15 sep 17:00 De Berkelduikers H3 - DOS H2 4 - 2
 
 
De Berkeldui..
 
De Berkeldui..
 
De Gendten H..
 
De Gendten H..
 
De Spreng H2
 
DOS H2
 
Livo H4
 
NDD H5
 
WWV Wintersw..
 
De Berkelduikers H2 4 - 510 - 48 - 34 - 513 - 44 - 139 - 522 - 4
De Berkelduikers H38 - 5 9 - 54 - 48 - 34 - 25 - 116 - 413 - 2
De Gendten H12 - 184 - 5 4 - 147 - 85 - 111 - 102 - 108 - 7
De Gendten H28 - 620 - 710 - 4 16 - 39 - 42 - 95 - 717 - 3
De Spreng H24 - 155 - 117 - 36 - 9 8 - 104 - 166 - 2118 - 9
DOS H27 - 29 - 56 - 41 - 810 - 3 2 - 114 - 411 - 1
Livo H48 - 611 - 29 - 29 - 513 - 66 - 1 13 - 419 - 1
NDD H59 - 512 - 69 - 313 - 314 - 55 - 44 - 8 18 - 4
WWV Winterswijk H32 - 133 - 70 - 95 - 93 - 104 - 122 - 133 - 18