HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

RZC H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Polar Bears H5 - RZC H1
zondag 18 november 19:30
De Peppel Ede gld

Stand 3e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1EZPC H2613
2Polar Bears H5512
3De Breuly H149
4NDD H369
5PFC Rheden H257
6TZC-Vahalis H167
7ENC Arnhem (SG) H447
8RZC H 156
9Thetis H265
10ENC Arnhem (SG) H550
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
18 novPolar Bears H519:30RZC H1
1 decPFC Rheden H219:10RZC H1
8 decRZC H117:45De Breuly H1
15 decRZC H117:45EZPC H2
5 janNDD H318:35RZC H1

Uitslagen

3 novRZC H15 - 8Thetis H2
13 oktENC Arnhem (SG) H48 - 6RZC H1
6 oktRZC H119 - 3ENC Arnhem (SG) H5
29 sepTZC-Vahalis H16 - 5RZC H1
15 sepRZC H17 - 4NDD H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1EZPC H2641113402614
2Polar Bears H5540112372017
3De Breuly H143019451728
4NDD H3630393032-2
5PFC Rheden H2521272439-15
6TZC-Vahalis H1621372835-7
7ENC Arnhem (SG) H44211724240
8RZC H 152036422913
9Thetis H2612353945-6
10ENC Arnhem (SG) H5500501355-42
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 nov 18:45 Thetis H2 - TZC-Vahalis H1LACO Sportcentrum Lingewaard
17 nov 21:00 EZPC H2 - De Breuly H1De Helster
17 nov 21:15 ENC Arnhem (SG) H4 - ENC Arnhem (SG) H5Valkenhuizen
18 nov 19:30 Polar Bears H5 - RZC H1De Peppel
18 nov 20:45 NDD H3 - PFC Rheden H2Sportcentrum Rozengaarde
24 nov 16:00 ENC Arnhem (SG) H4 - NDD H3Valkenhuizen
24 nov 17:45 De Breuly H1 - PFC Rheden H2Lentebad
24 nov 18:45 ENC Arnhem (SG) H5 - Thetis H2Valkenhuizen
1 dec 16:00 Thetis H2 - ENC Arnhem (SG) H4LACO Sportcentrum Lingewaard
1 dec 16:30 Polar Bears H5 - ENC Arnhem (SG) H5De Peppel
1 dec 19:10 PFC Rheden H2 - RZC H1De Grote Koppel
8 dec 16:40 ENC Arnhem (SG) H5 - EZPC H2Valkenhuizen
8 dec 17:25 ENC Arnhem (SG) H4 - Polar Bears H5Valkenhuizen
8 dec 17:45 RZC H1 - De Breuly H1MFC Doelum
9 dec 20:30 NDD H3 - Thetis H2Sportcentrum Rozengaarde
15 dec 17:45 RZC H1 - EZPC H2MFC Doelum
15 dec 18:00 De Breuly H1 - ENC Arnhem (SG) H4Lentebad
15 dec 19:15 TZC-Vahalis H1 - PFC Rheden H2Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
5 jan 15:15 ENC Arnhem (SG) H5 - PFC Rheden H2Valkenhuizen
5 jan 16:00 ENC Arnhem (SG) H4 - EZPC H2Valkenhuizen
5 jan 16:45 Thetis H2 - Polar Bears H5LACO Sportcentrum Lingewaard
5 jan 17:15 TZC-Vahalis H1 - De Breuly H1Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
5 jan 18:35 NDD H3 - RZC H1Sportcentrum Rozengaarde
12 jan 15:30 Polar Bears H5 - NDD H3De Peppel
12 jan 17:00 De Breuly H1 - ENC Arnhem (SG) H5Lentebad
12 jan 17:45 RZC H1 - TZC-Vahalis H1MFC Doelum
19 jan 17:00 PFC Rheden H2 - ENC Arnhem (SG) H4De Grote Koppel
19 jan 18:25 De Breuly H1 - NDD H3Lentebad
19 jan 21:00 EZPC H2 - Polar Bears H5De Helster
26 jan 17:15 Polar Bears H5 - EZPC H2De Peppel
26 jan 20:15 ENC Arnhem (SG) H5 - RZC H1Valkenhuizen
26 jan 20:20 NDD H3 - TZC-Vahalis H1Sportcentrum Rozengaarde
26 jan 21:00 ENC Arnhem (SG) H4 - De Breuly H1Valkenhuizen
27 jan 16:15 Thetis H2 - PFC Rheden H2LACO Sportcentrum Lingewaard
2 feb 17:15 TZC-Vahalis H1 - ENC Arnhem (SG) H5Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
2 feb 17:45 RZC H1 - ENC Arnhem (SG) H4MFC Doelum
2 feb 19:05 PFC Rheden H2 - Polar Bears H5De Grote Koppel
9 feb 18:25 De Breuly H1 - Thetis H2Lentebad
9 feb 18:30 RZC H1 - Polar Bears H5MFC Doelum
9 feb 21:00 EZPC H2 - TZC-Vahalis H1De Helster
16 feb 16:15 ENC Arnhem (SG) H4 - TZC-Vahalis H1Valkenhuizen
16 feb 18:50 NDD H3 - ENC Arnhem (SG) H5Sportcentrum Rozengaarde
16 feb 20:15 Polar Bears H5 - De Breuly H1De Peppel
16 feb 21:00 EZPC H2 - PFC Rheden H2De Helster
17 feb 14:00 Thetis H2 - RZC H1LACO Sportcentrum Lingewaard
23 feb 16:15 ENC Arnhem (SG) H5 - ENC Arnhem (SG) H4Valkenhuizen
23 feb 16:15 PFC Rheden H2 - NDD H3De Grote Koppel
23 feb 17:40 De Breuly H1 - EZPC H2Lentebad
9 maa 19:15 TZC-Vahalis H1 - Thetis H2Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
23 maa 17:00 Polar Bears H5 - TZC-Vahalis H1De Peppel
23 maa 17:45 Thetis H2 - ENC Arnhem (SG) H5LACO Sportcentrum Lingewaard
23 maa 20:00 PFC Rheden H2 - De Breuly H1De Grote Koppel
23 maa 20:30 NDD H3 - ENC Arnhem (SG) H4Sportcentrum Rozengaarde
23 maa 21:45 EZPC H2 - RZC H1De Helster
30 maa 15:30 ENC Arnhem (SG) H4 - Thetis H2Valkenhuizen
30 maa 16:15 ENC Arnhem (SG) H5 - Polar Bears H5Valkenhuizen
30 maa 17:05 NDD H3 - De Breuly H1Sportcentrum Rozengaarde
30 maa 17:15 TZC-Vahalis H1 - EZPC H2Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
30 maa 18:30 RZC H1 - PFC Rheden H2MFC Doelum
6 apr 17:00 Polar Bears H5 - ENC Arnhem (SG) H4De Peppel
6 apr 19:10 PFC Rheden H2 - TZC-Vahalis H1De Grote Koppel
6 apr 21:00 EZPC H2 - ENC Arnhem (SG) H5De Helster
13 apr 18:25 De Breuly H1 - RZC H1Lentebad
14 apr 14:45 Thetis H2 - NDD H3LACO Sportcentrum Lingewaard
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 nov 21:00 EZPC H2 - Thetis H2 5 - 5
10 nov 20:00 De Breuly H1 - Polar Bears H5 3 - 7
10 nov 19:15 TZC-Vahalis H1 - ENC Arnhem (SG) H4 4 - 4
3 nov 20:15 ENC Arnhem (SG) H5 - NDD H3 5 - 8
3 nov 18:30 RZC H1 - Thetis H2 5 - 8
3 nov 17:15 PFC Rheden H2 - EZPC H2 2 - 12
3 nov 16:30 TZC-Vahalis H1 - Polar Bears H5 4 - 7
27 okt 19:30 EZPC H2 - ENC Arnhem (SG) H4 4 - 6
27 okt 18:45 TZC-Vahalis H1 - NDD H3 6 - 7
14 okt 20:15 NDD H3 - EZPC H2 1 - 4
14 okt 14:00 Thetis H2 - De Breuly H1 7 - 13
13 okt 17:20 ENC Arnhem (SG) H5 - TZC-Vahalis H1 2 - 5
13 okt 16:35 ENC Arnhem (SG) H4 - RZC H1 8 - 6
13 okt 16:15 Polar Bears H5 - PFC Rheden H2 12 - 2
6 okt 19:05 PFC Rheden H2 - Thetis H2 6 - 6
6 okt 18:00 RZC H1 - ENC Arnhem (SG) H5 19 - 3
30 sep 18:00 Polar Bears H5 - Thetis H2 8 - 6
29 sep 19:30 EZPC H2 - NDD H3 7 - 5
29 sep 19:15 TZC-Vahalis H1 - RZC H1 6 - 5
29 sep 18:50 PFC Rheden H2 - ENC Arnhem (SG) H5 4 - 3
23 sep 17:15 ENC Arnhem (SG) H5 - De Breuly H1 0 - 19
22 sep 19:50 NDD H3 - Polar Bears H5 5 - 3
22 sep 17:30 Thetis H2 - EZPC H2 7 - 8
22 sep 16:30 ENC Arnhem (SG) H4 - PFC Rheden H2 6 - 10
15 sep 17:45 RZC H1 - NDD H3 7 - 4
15 sep 17:40 De Breuly H1 - TZC-Vahalis H1 10 - 3
 
 
De Breuly H1
 
ENC Arnhem (..
 
ENC Arnhem (..
 
EZPC H2
 
NDD H3
 
PFC Rheden H..
 
Polar Bears ..
 
RZC H 1
 
Thetis H2
 
TZC-Vahalis ..
 
De Breuly H1 15/1212/123/219/124/113 - 713/49/210 - 3
ENC Arnhem (SG) H426/1 17/115/124/116 - 108/128 - 630/316/2
ENC Arnhem (SG) H50 - 1923/2 8/125 - 85/130/326/124/112 - 5
EZPC H217/114 - 66/4 7 - 516/219/123/35 - 59/2
NDD H330/323/316/21 - 4 18/115 - 35/19/1226/1
PFC Rheden H223/319/14 - 32 - 1223/2 2/21/126 - 66/4
Polar Bears H516/26/41/1226/112/112 - 2 18/118 - 623/3
RZC H 18/122/219 - 315/127 - 430/39/2 5 - 812/1
Thetis H27 - 131/1223/37 - 814/427/15/117/2 17/11
TZC-Vahalis H15/14 - 42/230/36 - 715/124 - 76 - 59/3