HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC Hatto Heim H1 (Heren)

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1SWOL 1894 H42044
2Flevo H32041
3ZVV H12039
4Octopus H11934
5ZIGNEA H21833
6DWK H32030
7ZEW H21926
8Proteus H22020
9Aquapoldro H42016
10ZPC Hatto Heim H12015
11Steenwijk 1934 H12014
uitgebreide stand »

Uitslagen

13 aprAquapoldro H43 - 7ZPC Hatto Heim H1
12 aprSWOL 1894 H418 - 2ZPC Hatto Heim H1
6 aprZPC Hatto Heim H14 - 14ZVV H1
30 maaSteenwijk 1934 H15 - 4ZPC Hatto Heim H1
23 maaZPC Hatto Heim H14 - 17Octopus H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SWOL 1894 H42014244419211478
2Flevo H3201325411438657
3ZVV H12012353917113041
4Octopus H1191117341311247
5ZIGNEA H2181035331458857
6DWK H320938301411410
7ZEW H219829261311301
8Proteus H220621220115154-39
9Aquapoldro H420441216102135-33
10ZPC Hatto Heim H12050151574189-115
11Steenwijk 1934 H12042141478132-54
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 19:30 ZVV H1 - SWOL 1894 H4 8 - 8
13 apr 18:40 Aquapoldro H4 - ZPC Hatto Heim H1 3 - 7
13 apr 17:45 Steenwijk 1934 H1 - ZIGNEA H2 0 - 7
13 apr 17:30 DWK H3 - ZEW H2 10 - 12
13 apr 16:45 Proteus H2 - Octopus H1 4 - 7
12 apr 20:00 SWOL 1894 H4 - ZPC Hatto Heim H1 18 - 2
6 apr 20:45 ZIGNEA H2 - Flevo H3 3 - 6
6 apr 19:15 SWOL 1894 H4 - DWK H3 12 - 5
6 apr 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - ZVV H1 4 - 14
6 apr 16:30 ZEW H2 - Aquapoldro H4 10 - 3
6 apr 16:30 Octopus H1 - Steenwijk 1934 H1 8 - 5
30 maa 20:15 ZVV H1 - Flevo H3 10 - 8
30 maa 20:00 Proteus H2 - ZEW H2 8 - 9
30 maa 20:00 ZIGNEA H2 - Octopus H1 8 - 4
30 maa 17:30 Aquapoldro H4 - SWOL 1894 H4 8 - 8
30 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 - ZPC Hatto Heim H1 5 - 4
28 maa 20:15 Steenwijk 1934 H1 - Flevo H3 5 - 5
23 maa 20:15 ZPC Hatto Heim H1 - Octopus H1 4 - 17
23 maa 20:10 Flevo H3 - DWK H3 6 - 3
23 maa 19:30 ZVV H1 - ZIGNEA H2 9 - 7
23 maa 18:45 SWOL 1894 H4 - Proteus H2 11 - 1
23 maa 16:30 ZEW H2 - Steenwijk 1934 H1 7 - 7
16 maa 20:30 ZIGNEA H2 - ZPC Hatto Heim H1 13 - 0
16 maa 19:45 DWK H3 - ZVV H1 6 - 10
16 maa 18:45 Aquapoldro H4 - Flevo H3 2 - 8
16 maa 17:15 Octopus H1 - ZEW H2 9 - 8
16 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 - SWOL 1894 H4 5 - 8
9 maa 19:30 ZVV H1 - Aquapoldro H4 9 - 3
9 maa 19:15 SWOL 1894 H4 - Octopus H1 5 - 3
9 maa 17:30 DWK H3 - ZIGNEA H2 9 - 9
9 maa 17:15 ZEW H2 - ZPC Hatto Heim H1 8 - 4
23 feb 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - SWOL 1894 H4 4 - 15
23 feb 18:15 Aquapoldro H4 - DWK H3 8 - 3
23 feb 17:30 Proteus H2 - ZVV H1 8 - 8
16 feb 20:00 Steenwijk 1934 H1 - ZVV H1 6 - 7
16 feb 19:30 DWK H3 - Proteus H2 8 - 7
16 feb 19:15 SWOL 1894 H4 - ZEW H2 12 - 7
16 feb 18:30 Aquapoldro H4 - ZIGNEA H2 5 - 5
9 feb 20:00 ZIGNEA H2 - SWOL 1894 H4 8 - 7
9 feb 18:45 Flevo H3 - Steenwijk 1934 H1 2 - 3
3 feb 17:30 Proteus H2 - Aquapoldro H4 8 - 5
2 feb 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - Flevo H3 2 - 14
2 feb 18:00 ZEW H2 - SWOL 1894 H4 3 - 12
2 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 - DWK H3 6 - 5
2 feb 16:30 Octopus H1 - ZVV H1 10 - 9
26 jan 20:15 Flevo H3 - ZEW H2 4 - 10
26 jan 19:30 ZVV H1 - ZPC Hatto Heim H1 12 - 4
26 jan 19:15 Aquapoldro H4 - Steenwijk 1934 H1 7 - 6
26 jan 18:15 DWK H3 - Octopus H1 9 - 5
26 jan 18:15 Proteus H2 - ZIGNEA H2 12 - 10
19 jan 20:15 ZPC Hatto Heim H1 - Proteus H2 5 - 4
19 jan 19:30 ZVV H1 - ZEW H2 5 - 10
19 jan 19:00 ZIGNEA H2 - Steenwijk 1934 H1 13 - 3
12 jan 20:30 Steenwijk 1934 H1 - Proteus H2 1 - 4
12 jan 19:45 SWOL 1894 H4 - Flevo H3 6 - 9
12 jan 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - DWK H3 5 - 6
12 jan 18:00 ZEW H2 - ZVV H1 4 - 7
12 jan 17:15 Octopus H1 - Aquapoldro H4 7 - 4
5 jan 15:30 Octopus H1 - Proteus H2 6 - 6
15 dec 18:30 Flevo H3 - Proteus H2 15 - 5
15 dec 17:15 ZEW H2 - DWK H3 7 - 8
8 dec 20:30 DWK H3 - SWOL 1894 H4 11 - 10
8 dec 20:00 Flevo H3 - ZIGNEA H2 3 - 4
8 dec 19:45 Proteus H2 - ZPC Hatto Heim H1 9 - 3
8 dec 17:45 Aquapoldro H4 - ZEW H2 6 - 7
8 dec 17:00 Steenwijk 1934 H1 - Octopus H1 1 - 7
1 dec 20:15 Flevo H3 - ZVV H1 1 - 6
1 dec 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - Steenwijk 1934 H1 5 - 4
1 dec 18:00 SWOL 1894 H4 - Aquapoldro H4 10 - 5
1 dec 18:00 ZEW H2 - Proteus H2 7 - 9
24 nov 19:45 ZIGNEA H2 - ZVV H1 9 - 6
24 nov 18:15 DWK H3 - Flevo H3 3 - 4
24 nov 17:30 Proteus H2 - SWOL 1894 H4 4 - 14
24 nov 16:30 Octopus H1 - ZPC Hatto Heim H1 4 - 3
24 nov 16:00 Steenwijk 1934 H1 - ZEW H2 4 - 8
17 nov 21:30 SWOL 1894 H4 - Steenwijk 1934 H1 5 - 4
17 nov 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - ZIGNEA H2 0 - 14
17 nov 19:30 ZVV H1 - DWK H3 9 - 9
17 nov 19:15 Flevo H3 - Aquapoldro H4 5 - 3
17 nov 16:30 ZEW H2 - Octopus H1 3 - 5
11 nov 16:00 Aquapoldro H4 - ZVV H1 4 - 11
10 nov 19:15 Proteus H2 - Flevo H3 1 - 5
10 nov 19:00 ZIGNEA H2 - DWK H3 7 - 9
10 nov 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - ZEW H2 7 - 4
10 nov 16:30 Octopus H1 - SWOL 1894 H4 8 - 11
3 nov 20:15 ZVV H1 - Proteus H2 9 - 8
3 nov 18:45 DWK H3 - Aquapoldro H4 4 - 4
3 nov 16:30 ZEW H2 - ZIGNEA H2 1 - 4
27 okt 19:30 DWK H3 - ZPC Hatto Heim H1 13 - 3
27 okt 19:00 Proteus H2 - Steenwijk 1934 H1 5 - 3
27 okt 19:00 ZIGNEA H2 - Aquapoldro H4 6 - 6
27 okt 18:45 Flevo H3 - Octopus H1 9 - 4
13 okt 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - Aquapoldro H4 5 - 4
13 okt 18:15 ZVV H1 - Steenwijk 1934 H1 10 - 3
13 okt 17:30 Octopus H1 - Flevo H3 2 - 16
13 okt 17:30 Proteus H2 - DWK H3 4 - 6
6 okt 21:45 DWK H3 - Steenwijk 1934 H1 11 - 1
6 okt 19:45 Flevo H3 - ZPC Hatto Heim H1 8 - 3
6 okt 19:30 ZVV H1 - Octopus H1 6 - 9
6 okt 19:15 Aquapoldro H4 - Proteus H2 8 - 6
6 okt 18:45 SWOL 1894 H4 - ZIGNEA H2 6 - 4
29 sep 20:00 ZIGNEA H2 - Proteus H2 14 - 2
29 sep 19:30 Flevo H3 - SWOL 1894 H4 9 - 5
22 sep 18:30 SWOL 1894 H4 - ZVV H1 9 - 6
22 sep 17:45 Steenwijk 1934 H1 - Aquapoldro H4 6 - 4
22 sep 16:30 ZEW H2 - Flevo H3 6 - 6
22 sep 16:30 Octopus H1 - DWK H3 12 - 3
15 sep 20:45 Aquapoldro H4 - Octopus H1 10 - 4
 
 
Aquapoldro H..
 
DWK H3
 
Flevo H3
 
Octopus H1
 
Proteus H2
 
Steenwijk 19..
 
SWOL 1894 H4
 
ZEW H2
 
ZIGNEA H2
 
ZPC Hatto He..
 
ZVV H1
 
Aquapoldro H4 8 - 32 - 810 - 48 - 67 - 68 - 86 - 75 - 53 - 74 - 11
DWK H34 - 4 3 - 49 - 58 - 711 - 111 - 1010 - 129 - 913 - 36 - 10
Flevo H35 - 36 - 3 9 - 415 - 52 - 39 - 54 - 103 - 48 - 31 - 6
Octopus H17 - 412 - 32 - 16 6 - 68 - 58 - 119 - 8?4 - 310 - 9
Proteus H28 - 54 - 61 - 54 - 7 5 - 34 - 148 - 912 - 109 - 38 - 8
Steenwijk 1934 H16 - 46 - 55 - 51 - 71 - 4 5 - 84 - 80 - 75 - 46 - 7
SWOL 1894 H410 - 512 - 56 - 95 - 311 - 15 - 4 12 - 76 - 418 - 29 - 6
ZEW H210 - 37 - 86 - 63 - 57 - 97 - 73 - 12 1 - 48 - 44 - 7
ZIGNEA H26 - 67 - 93 - 68 - 414 - 213 - 38 - 7? 13 - 09 - 6
ZPC Hatto Heim H15 - 45 - 62 - 144 - 175 - 45 - 44 - 157 - 40 - 14 4 - 14
ZVV H19 - 39 - 910 - 86 - 99 - 810 - 38 - 85 - 109 - 712 - 4