HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
RZC/EZZ (SG) Da1 - Deltasteur Da1
zaterdag 17 november 17:45
MFC Doelum Renkum

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aqua-Novio'94 Da1515
2Deltasteur Da1615
3Triton Putten Da1613
4ZPC De Hof Da2613
5De Rijn Da2712
6RZC/EZZ (SG) Da1512
7Aquapoldro Da278
8EZPC Da156
9DWK Da276
10Proteus Da263
11PFC Rheden Da161
12Flevo Da161
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
17 novRZC/EZZ (SG) Da117:45Deltasteur Da1
24 novAquapoldro Da219:15RZC/EZZ (SG) Da1
8 decTriton Putten Da117:30RZC/EZZ (SG) Da1
15 decRZC/EZZ (SG) Da117:00ZPC De Hof Da2
12 janRZC/EZZ (SG) Da118:30De Rijn Da2

Uitslagen

10 novDWK Da25 - 6RZC/EZZ (SG) Da1
3 novRZC/EZZ (SG) Da110 - 2Flevo Da1
27 oktDe Rijn Da27 - 6RZC/EZZ (SG) Da1
22 sepRZC/EZZ (SG) Da115 - 2Proteus Da2
15 sepEZPC Da16 - 7RZC/EZZ (SG) Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aqua-Novio'94 Da1550015622141
2Deltasteur Da1650115503713
3Triton Putten Da164111338326
4ZPC De Hof Da264111345432
5De Rijn Da2740312544113
6RZC/EZZ (SG) Da1540112442222
7Aquapoldro Da27223840391
8EZPC Da15203637298
9DWK Da2720563151-20
10Proteus Da2610532365-42
11PFC Rheden Da1601512139-18
12Flevo Da1601512551-26
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 nov 16:45 Proteus Da2 - Aqua-Novio'94 Da1De Schaeck
17 nov 17:45 PFC Rheden Da1 - De Rijn Da2De Grote Koppel
17 nov 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Deltasteur Da1MFC Doelum
17 nov 18:10 Triton Putten Da1 - DWK Da2Bosbad Putten
17 nov 20:15 EZPC Da1 - Aquapoldro Da2De Helster
17 nov 20:45 Flevo Da1 - ZPC De Hof Da2Jaap van der Krol Bad
24 nov 16:15 Aqua-Novio'94 Da1 - EZPC Da1Sportf.bad Nijmegen-West
24 nov 17:20 Deltasteur Da1 - Triton Putten Da1Zwembad De Steur
24 nov 17:30 DWK Da2 - ZPC De Hof Da2Veluwehal
24 nov 19:15 Aquapoldro Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1Sprenkelaar
24 nov 20:00 De Rijn Da2 - Proteus Da2Sportfondsenbad De Bongerd
24 nov 20:00 Flevo Da1 - PFC Rheden Da1Jaap van der Krol Bad
1 dec 18:15 Proteus Da2 - De Rijn Da2De Schaeck
1 dec 19:00 DWK Da2 - Deltasteur Da1Veluwehal
1 dec 19:15 Triton Putten Da1 - Aqua-Novio'94 Da1Bosbad Putten
8 dec 17:30 Triton Putten Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Bosbad Putten
8 dec 18:00 ZPC De Hof Da2 - Deltasteur Da1De Vijf Heuvels
8 dec 19:00 Proteus Da2 - Flevo Da1De Schaeck
8 dec 19:45 DWK Da2 - PFC Rheden Da1Veluwehal
8 dec 20:15 EZPC Da1 - De Rijn Da2De Helster
9 dec 16:45 Aqua-Novio'94 Da1 - Aquapoldro Da2Sportf.bad Nijmegen-West
15 dec 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - ZPC De Hof Da2MFC Doelum
15 dec 18:40 Deltasteur Da1 - PFC Rheden Da1Zwembad De Steur
15 dec 18:45 DWK Da2 - Proteus Da2Veluwehal
15 dec 19:15 Flevo Da1 - EZPC Da1Jaap van der Krol Bad
15 dec 20:45 De Rijn Da2 - Aqua-Novio'94 Da1Sportfondsenbad De Bongerd
5 jan 18:30 Flevo Da1 - Aqua-Novio'94 Da1Jaap van der Krol Bad
5 jan 20:15 EZPC Da1 - Deltasteur Da1De Helster
12 jan 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - De Rijn Da2MFC Doelum
12 jan 18:55 Triton Putten Da1 - EZPC Da1Bosbad Putten
19 jan 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 - Flevo Da1Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 jan 16:15 PFC Rheden Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1De Grote Koppel
19 jan 17:00 Aquapoldro Da2 - De Rijn Da2Sprenkelaar
19 jan 18:00 ZPC De Hof Da2 - Triton Putten Da1De Vijf Heuvels
19 jan 18:15 Proteus Da2 - Deltasteur Da1De Schaeck
19 jan 19:30 EZPC Da1 - DWK Da2De Helster
26 jan 14:45 Aqua-Novio'94 Da1 - DWK Da2Sportf.bad Nijmegen-West
26 jan 17:30 Proteus Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1De Schaeck
26 jan 18:55 Triton Putten Da1 - PFC Rheden Da1Bosbad Putten
26 jan 19:00 De Rijn Da2 - Flevo Da1Sportfondsenbad De Bongerd
26 jan 21:00 Aquapoldro Da2 - ZPC De Hof Da2Sprenkelaar
29 jan 19:00 Triton Putten Da1 - Proteus Da2Bosbad Putten
2 feb 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - EZPC Da1MFC Doelum
2 feb 17:20 Deltasteur Da1 - Aqua-Novio'94 Da1Zwembad De Steur
2 feb 19:15 Flevo Da1 - Aquapoldro Da2Jaap van der Krol Bad
3 feb 17:45 ZPC De Hof Da2 - PFC Rheden Da1De Vijf Heuvels
9 feb 17:30 Proteus Da2 - ZPC De Hof Da2De Schaeck
9 feb 18:30 Aquapoldro Da2 - PFC Rheden Da1Sprenkelaar
9 feb 19:30 EZPC Da1 - Triton Putten Da1De Helster
9 feb 19:30 Flevo Da1 - DWK Da2Jaap van der Krol Bad
9 feb 20:10 De Rijn Da2 - Deltasteur Da1Sportfondsenbad De Bongerd
10 feb 18:30 Aqua-Novio'94 Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Sportf.bad Nijmegen-West
16 feb 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - Aqua-Novio'94 Da1MFC Doelum
16 feb 17:45 DWK Da2 - Aquapoldro Da2Veluwehal
16 feb 18:00 PFC Rheden Da1 - Proteus Da2De Grote Koppel
16 feb 18:15 Deltasteur Da1 - Flevo Da1Zwembad De Steur
16 feb 20:15 EZPC Da1 - ZPC De Hof Da2De Helster
23 feb 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 - ZPC De Hof Da2Erica Terpstra Sportfondsenbad
23 feb 17:00 De Rijn Da2 - Triton Putten Da1Sportfondsenbad De Bongerd
23 feb 19:00 Aquapoldro Da2 - Proteus Da2Sprenkelaar
23 feb 20:15 EZPC Da1 - PFC Rheden Da1De Helster
23 feb 20:15 Flevo Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Jaap van der Krol Bad
9 maa 16:00 Aqua-Novio'94 Da1 - PFC Rheden Da1Erica Terpstra Sportfondsenbad
9 maa 17:40 Deltasteur Da1 - Aquapoldro Da2Zwembad De Steur
9 maa 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - DWK Da2MFC Doelum
9 maa 18:15 ZPC De Hof Da2 - De Rijn Da2De Vijf Heuvels
9 maa 18:15 Proteus Da2 - EZPC Da1De Schaeck
9 maa 19:40 Triton Putten Da1 - Flevo Da1Bosbad Putten
16 maa 17:55 De Rijn Da2 - PFC Rheden Da1Sportfondsenbad De Bongerd
16 maa 19:00 ZPC De Hof Da2 - Flevo Da1De Vijf Heuvels
16 maa 19:00 Deltasteur Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Zwembad De Steur
16 maa 19:00 DWK Da2 - Triton Putten Da1Veluwehal
16 maa 19:00 Aqua-Novio'94 Da1 - Proteus Da2Erica Terpstra Sportfondsenbad
17 maa 18:45 Aquapoldro Da2 - EZPC Da1Malkander
23 maa 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Aquapoldro Da2MFC Doelum
23 maa 18:10 Triton Putten Da1 - Deltasteur Da1Bosbad Putten
23 maa 18:45 ZPC De Hof Da2 - DWK Da2De Vijf Heuvels
23 maa 19:15 PFC Rheden Da1 - Flevo Da1De Grote Koppel
23 maa 20:15 EZPC Da1 - Aqua-Novio'94 Da1De Helster
30 maa 17:00 De Rijn Da2 - EZPC Da1Sportfondsenbad De Bongerd
30 maa 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Triton Putten Da1MFC Doelum
30 maa 18:45 Flevo Da1 - Proteus Da2Jaap van der Krol Bad
30 maa 19:00 Aquapoldro Da2 - Aqua-Novio'94 Da1Sprenkelaar
30 maa 19:45 PFC Rheden Da1 - DWK Da2De Grote Koppel
30 maa 20:45 Deltasteur Da1 - ZPC De Hof Da2Zwembad De Steur
6 apr 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 - De Rijn Da2Erica Terpstra Sportfondsenbad
6 apr 16:45 ZPC De Hof Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1De Vijf Heuvels
6 apr 18:25 PFC Rheden Da1 - Deltasteur Da1De Grote Koppel
6 apr 18:30 Aquapoldro Da2 - Triton Putten Da1Sprenkelaar
6 apr 19:45 Proteus Da2 - DWK Da2De Schaeck
6 apr 20:15 EZPC Da1 - Flevo Da1De Helster
13 apr 16:30 Deltasteur Da1 - Proteus Da2Zwembad De Steur
13 apr 16:45 DWK Da2 - EZPC Da1Veluwehal
13 apr 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - PFC Rheden Da1MFC Doelum
13 apr 18:15 Triton Putten Da1 - ZPC De Hof Da2Bosbad Putten
14 apr 17:10 De Rijn Da2 - Aquapoldro Da2Sportfondsenbad De Bongerd
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 nov 20:15 Aquapoldro Da2 - Deltasteur Da1 6 - 10
10 nov 19:30 EZPC Da1 - Proteus Da2 18 - 7
10 nov 18:45 Flevo Da1 - Triton Putten Da1 4 - 4
10 nov 18:45 De Rijn Da2 - ZPC De Hof Da2 7 - 8
10 nov 18:25 PFC Rheden Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 4 - 11
10 nov 18:15 DWK Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1 5 - 6
4 nov 17:00 ZPC De Hof Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 4 - 17
3 nov 19:20 PFC Rheden Da1 - EZPC Da1 2 - 6
3 nov 18:15 Triton Putten Da1 - De Rijn Da2 8 - 7
3 nov 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Flevo Da1 10 - 2
3 nov 17:20 Deltasteur Da1 - DWK Da2 9 - 4
3 nov 16:45 Proteus Da2 - Aquapoldro Da2 0 - 11
27 okt 19:30 Aquapoldro Da2 - DWK Da2 2 - 9
27 okt 19:30 Flevo Da1 - Deltasteur Da1 6 - 12
27 okt 18:00 De Rijn Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1 7 - 6
27 okt 17:30 Proteus Da2 - PFC Rheden Da1 3 - 2
27 okt 15:10 Aqua-Novio'94 Da1 - Triton Putten Da1 9 - 6
14 okt 17:00 ZPC De Hof Da2 - EZPC Da1 9 - 5
13 okt 18:45 DWK Da2 - De Rijn Da2 2 - 11
13 okt 18:10 Triton Putten Da1 - Aquapoldro Da2 8 - 4
7 okt 17:45 ZPC De Hof Da2 - Proteus Da2 11 - 6
6 okt 19:50 Deltasteur Da1 - De Rijn Da2 10 - 4
6 okt 18:20 PFC Rheden Da1 - Aquapoldro Da2 4 - 4
6 okt 18:00 DWK Da2 - Flevo Da1 6 - 3
29 sep 20:00 Proteus Da2 - Triton Putten Da1 5 - 8
29 sep 20:00 De Rijn Da2 - DWK Da2 10 - 3
29 sep 18:05 PFC Rheden Da1 - ZPC De Hof Da2 6 - 11
29 sep 17:45 Aquapoldro Da2 - Flevo Da1 11 - 6
29 sep 15:15 Aqua-Novio'94 Da1 - Deltasteur Da1 15 - 5
22 sep 19:15 Flevo Da1 - De Rijn Da2 4 - 8
22 sep 18:45 PFC Rheden Da1 - Triton Putten Da1 3 - 4
22 sep 18:40 Deltasteur Da1 - EZPC Da1 4 - 2
22 sep 18:00 DWK Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 2 - 10
22 sep 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - Proteus Da2 15 - 2
15 sep 19:30 EZPC Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 6 - 7
15 sep 18:00 ZPC De Hof Da2 - Aquapoldro Da2 2 - 2
 
 
Aqua-Novio'9..
 
Aquapoldro D..
 
De Rijn Da2
 
Deltasteur D..
 
DWK Da2
 
EZPC Da1
 
Flevo Da1
 
PFC Rheden D..
 
Proteus Da2
 
RZC/EZZ (SG)..
 
Triton Putte..
 
ZPC De Hof D..
 
Aqua-Novio'94 Da1 9/126/415 - 526/124/1119/19/316/310/29 - 623/2
Aquapoldro Da230/3 19/16 - 102 - 917/311 - 69/223/224/116/426/1
De Rijn Da215/1214/4 9/210 - 330/326/116/324/117 - 623/27 - 8
Deltasteur Da12/29/310 - 4 9 - 44 - 216/215/1213/416/324/1130/3
DWK Da22 - 1016/22 - 111/12 13/46 - 38/1215/125 - 616/324/11
EZPC Da123/317/118/125/119/1 6/423/218 - 76 - 79/216/2
Flevo Da15/12/24 - 86 - 129/215/12 24/1130/323/24 - 417/11
PFC Rheden Da14 - 114 - 417/116/430/32 - 623/3 16/219/13 - 46 - 11
Proteus Da217/110 - 111/1219/16/49/38/123 - 2 26/15 - 89/2
RZC/EZZ (SG) Da116/223/312/117/119/32/210 - 213/415 - 2 30/315/12
Triton Putten Da11/128 - 48 - 723/317/1112/19/326/129/18/12 13/4
ZPC De Hof Da24 - 172 - 29/38/1223/39 - 516/33/211 - 66/419/1