HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
PFC Rheden Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1
zaterdag 19 januari 16:15

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aqua-Novio'94 Da11133
2Deltasteur Da11227
3De Rijn Da21327
4ZPC De Hof Da21020
5Triton Putten Da11119
6RZC/EZZ (SG) Da11018
7EZPC Da11112
8Aquapoldro Da21011
9PFC Rheden Da11010
10DWK Da21210
11Proteus Da2116
12Flevo Da1111
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
19 janPFC Rheden Da116:15RZC/EZZ (SG) Da1
26 janProteus Da217:30RZC/EZZ (SG) Da1
2 febRZC/EZZ (SG) Da117:00EZPC Da1
10 febAqua-Novio'94 Da118:30RZC/EZZ (SG) Da1
16 febRZC/EZZ (SG) Da117:00Aqua-Novio'94 Da1

Uitslagen

12 janRZC/EZZ (SG) Da15 - 8De Rijn Da2
15 decRZC/EZZ (SG) Da16 - 7ZPC De Hof Da2
8 decTriton Putten Da12 - 6RZC/EZZ (SG) Da1
24 novAquapoldro Da27 - 3RZC/EZZ (SG) Da1
17 novRZC/EZZ (SG) Da111 - 7Deltasteur Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aqua-Novio'94 Da1111100331365086
2Deltasteur Da11290327947222
3De Rijn Da213904271096445
4ZPC De Hof Da2106222071665
5Triton Putten Da1116141966633
6RZC/EZZ (SG) Da11060418755322
7EZPC Da111407126788-21
8Aquapoldro Da2103251162611
9PFC Rheden Da110316103655-19
10DWK Da212318105677-21
11Proteus Da211209651124-73
12Flevo Da111011014494-50
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 - Flevo Da1Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 jan 16:15 PFC Rheden Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1De Grote Koppel
19 jan 17:00 Aquapoldro Da2 - De Rijn Da2Sprenkelaar
19 jan 18:00 ZPC De Hof Da2 - Triton Putten Da1De Vijf Heuvels
19 jan 18:15 Proteus Da2 - Deltasteur Da1De Schaeck
19 jan 19:30 EZPC Da1 - DWK Da2De Helster
26 jan 14:45 Aqua-Novio'94 Da1 - DWK Da2Sportf.bad Nijmegen-West
26 jan 17:30 Proteus Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1De Schaeck
26 jan 18:55 Triton Putten Da1 - PFC Rheden Da1Bosbad Putten
26 jan 19:45 De Rijn Da2 - Flevo Da1Sportfondsenbad De Bongerd
26 jan 21:00 Aquapoldro Da2 - ZPC De Hof Da2Sprenkelaar
29 jan 19:00 Triton Putten Da1 - Proteus Da2Bosbad Putten
2 feb 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - EZPC Da1MFC Doelum
2 feb 17:20 Deltasteur Da1 - Aqua-Novio'94 Da1Zwembad De Steur
2 feb 19:15 Flevo Da1 - Aquapoldro Da2Jaap van der Krol Bad
3 feb 17:45 ZPC De Hof Da2 - PFC Rheden Da1De Vijf Heuvels
9 feb 17:30 Proteus Da2 - ZPC De Hof Da2De Schaeck
9 feb 18:30 Aquapoldro Da2 - PFC Rheden Da1Sprenkelaar
9 feb 19:30 EZPC Da1 - Triton Putten Da1De Helster
9 feb 19:30 Flevo Da1 - DWK Da2Jaap van der Krol Bad
9 feb 20:10 De Rijn Da2 - Deltasteur Da1Sportfondsenbad De Bongerd
10 feb 18:30 Aqua-Novio'94 Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Sportf.bad Nijmegen-West
16 feb 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - Aqua-Novio'94 Da1MFC Doelum
16 feb 17:45 DWK Da2 - Aquapoldro Da2Veluwehal
16 feb 18:00 PFC Rheden Da1 - Proteus Da2De Grote Koppel
16 feb 18:15 Deltasteur Da1 - Flevo Da1Zwembad De Steur
16 feb 20:15 EZPC Da1 - ZPC De Hof Da2De Helster
23 feb 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 - ZPC De Hof Da2Erica Terpstra Sportfondsenbad
23 feb 17:00 De Rijn Da2 - Triton Putten Da1Sportfondsenbad De Bongerd
23 feb 19:00 Aquapoldro Da2 - Proteus Da2Sprenkelaar
23 feb 20:15 EZPC Da1 - PFC Rheden Da1De Helster
23 feb 20:15 Flevo Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Jaap van der Krol Bad
9 maa 16:00 Aqua-Novio'94 Da1 - PFC Rheden Da1Erica Terpstra Sportfondsenbad
9 maa 17:40 Deltasteur Da1 - Aquapoldro Da2Zwembad De Steur
9 maa 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - DWK Da2MFC Doelum
9 maa 18:15 Proteus Da2 - EZPC Da1De Schaeck
9 maa 18:15 ZPC De Hof Da2 - De Rijn Da2De Vijf Heuvels
9 maa 19:40 Triton Putten Da1 - Flevo Da1Bosbad Putten
16 maa 17:55 De Rijn Da2 - PFC Rheden Da1Sportfondsenbad De Bongerd
16 maa 19:00 Aqua-Novio'94 Da1 - Proteus Da2Erica Terpstra Sportfondsenbad
16 maa 19:00 Deltasteur Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Zwembad De Steur
16 maa 19:00 DWK Da2 - Triton Putten Da1Veluwehal
16 maa 19:00 ZPC De Hof Da2 - Flevo Da1De Vijf Heuvels
17 maa 18:45 Aquapoldro Da2 - EZPC Da1Malkander
23 maa 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Aquapoldro Da2MFC Doelum
23 maa 18:10 Triton Putten Da1 - Deltasteur Da1Bosbad Putten
23 maa 18:45 ZPC De Hof Da2 - DWK Da2De Vijf Heuvels
23 maa 19:15 PFC Rheden Da1 - Flevo Da1De Grote Koppel
23 maa 20:15 EZPC Da1 - Aqua-Novio'94 Da1De Helster
30 maa 16:30 De Rijn Da2 - EZPC Da1Sportfondsenbad De Bongerd
30 maa 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Triton Putten Da1MFC Doelum
30 maa 18:45 Flevo Da1 - Proteus Da2Jaap van der Krol Bad
30 maa 19:00 Aquapoldro Da2 - Aqua-Novio'94 Da1Sprenkelaar
30 maa 19:45 PFC Rheden Da1 - DWK Da2De Grote Koppel
30 maa 20:45 Deltasteur Da1 - ZPC De Hof Da2Zwembad De Steur
6 apr 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 - De Rijn Da2Erica Terpstra Sportfondsenbad
6 apr 16:45 ZPC De Hof Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1De Vijf Heuvels
6 apr 18:25 PFC Rheden Da1 - Deltasteur Da1De Grote Koppel
6 apr 18:30 Aquapoldro Da2 - Triton Putten Da1Sprenkelaar
6 apr 19:45 Proteus Da2 - DWK Da2De Schaeck
6 apr 20:15 EZPC Da1 - Flevo Da1De Helster
13 apr 16:30 Deltasteur Da1 - Proteus Da2Zwembad De Steur
13 apr 16:45 DWK Da2 - EZPC Da1Veluwehal
13 apr 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - PFC Rheden Da1MFC Doelum
13 apr 18:15 Triton Putten Da1 - ZPC De Hof Da2Bosbad Putten
14 apr 17:10 De Rijn Da2 - Aquapoldro Da2Sportfondsenbad De Bongerd
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
12 jan 18:55 Triton Putten Da1 - EZPC Da1 9 - 5
12 jan 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - De Rijn Da2 5 - 8
5 jan 20:15 EZPC Da1 - Deltasteur Da1 6 - 14
5 jan 18:30 Flevo Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 5 - 18
15 dec 20:45 De Rijn Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 3 - 4
15 dec 19:15 Flevo Da1 - EZPC Da1 3 - 4
15 dec 18:45 DWK Da2 - Proteus Da2 11 - 3
15 dec 18:40 Deltasteur Da1 - PFC Rheden Da1 3 - 4
15 dec 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - ZPC De Hof Da2 6 - 7
9 dec 16:45 Aqua-Novio'94 Da1 - Aquapoldro Da2 9 - 7
8 dec 20:15 EZPC Da1 - De Rijn Da2 4 - 9
8 dec 19:45 DWK Da2 - PFC Rheden Da1 2 - 5
8 dec 19:00 Proteus Da2 - Flevo Da1 9 - 6
8 dec 18:00 ZPC De Hof Da2 - Deltasteur Da1 7 - 8
8 dec 17:30 Triton Putten Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 2 - 6
1 dec 19:15 Triton Putten Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 6 - 10
1 dec 19:00 DWK Da2 - Deltasteur Da1 3 - 6
1 dec 18:15 Proteus Da2 - De Rijn Da2 4 - 12
24 nov 20:00 Flevo Da1 - PFC Rheden Da1 1 - 5
24 nov 20:00 De Rijn Da2 - Proteus Da2 13 - 5
24 nov 19:15 Aquapoldro Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1 7 - 3
24 nov 17:30 DWK Da2 - ZPC De Hof Da2 5 - 5
24 nov 17:20 Deltasteur Da1 - Triton Putten Da1 6 - 4
24 nov 16:15 Aqua-Novio'94 Da1 - EZPC Da1 16 - 1
17 nov 20:45 Flevo Da1 - ZPC De Hof Da2 4 - 7
17 nov 20:15 EZPC Da1 - Aquapoldro Da2 10 - 8
17 nov 18:10 Triton Putten Da1 - DWK Da2 7 - 4
17 nov 17:45 PFC Rheden Da1 - De Rijn Da2 1 - 10
17 nov 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Deltasteur Da1 11 - 7
17 nov 16:45 Proteus Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 7 - 17
10 nov 20:15 Aquapoldro Da2 - Deltasteur Da1 6 - 10
10 nov 19:30 EZPC Da1 - Proteus Da2 18 - 7
10 nov 18:45 Flevo Da1 - Triton Putten Da1 4 - 4
10 nov 18:45 De Rijn Da2 - ZPC De Hof Da2 7 - 8
10 nov 18:25 PFC Rheden Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 4 - 11
10 nov 18:15 DWK Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1 5 - 6
4 nov 17:00 ZPC De Hof Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 4 - 17
3 nov 19:20 PFC Rheden Da1 - EZPC Da1 2 - 6
3 nov 18:15 Triton Putten Da1 - De Rijn Da2 8 - 7
3 nov 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Flevo Da1 10 - 2
3 nov 17:20 Deltasteur Da1 - DWK Da2 9 - 4
3 nov 16:45 Proteus Da2 - Aquapoldro Da2 0 - 11
27 okt 19:30 Aquapoldro Da2 - DWK Da2 2 - 9
27 okt 19:30 Flevo Da1 - Deltasteur Da1 6 - 12
27 okt 18:00 De Rijn Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1 7 - 6
27 okt 17:30 Proteus Da2 - PFC Rheden Da1 3 - 2
27 okt 15:10 Aqua-Novio'94 Da1 - Triton Putten Da1 9 - 6
14 okt 17:00 ZPC De Hof Da2 - EZPC Da1 9 - 5
13 okt 18:45 DWK Da2 - De Rijn Da2 2 - 11
13 okt 18:10 Triton Putten Da1 - Aquapoldro Da2 8 - 4
7 okt 17:45 ZPC De Hof Da2 - Proteus Da2 11 - 6
6 okt 19:50 Deltasteur Da1 - De Rijn Da2 10 - 4
6 okt 18:20 PFC Rheden Da1 - Aquapoldro Da2 4 - 4
6 okt 18:00 DWK Da2 - Flevo Da1 6 - 3
29 sep 20:00 Proteus Da2 - Triton Putten Da1 5 - 8
29 sep 20:00 De Rijn Da2 - DWK Da2 10 - 3
29 sep 18:05 PFC Rheden Da1 - ZPC De Hof Da2 6 - 11
29 sep 17:45 Aquapoldro Da2 - Flevo Da1 11 - 6
29 sep 15:15 Aqua-Novio'94 Da1 - Deltasteur Da1 15 - 5
22 sep 19:15 Flevo Da1 - De Rijn Da2 4 - 8
22 sep 18:45 PFC Rheden Da1 - Triton Putten Da1 3 - 4
22 sep 18:40 Deltasteur Da1 - EZPC Da1 4 - 2
22 sep 18:00 DWK Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 2 - 10
22 sep 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - Proteus Da2 15 - 2
15 sep 19:30 EZPC Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 6 - 7
15 sep 18:00 ZPC De Hof Da2 - Aquapoldro Da2 2 - 2
 
 
Aqua-Novio'9..
 
Aquapoldro D..
 
De Rijn Da2
 
Deltasteur D..
 
DWK Da2
 
EZPC Da1
 
Flevo Da1
 
PFC Rheden D..
 
Proteus Da2
 
RZC/EZZ (SG)..
 
Triton Putte..
 
ZPC De Hof D..
 
Aqua-Novio'94 Da1 9 - 76/415 - 526/116 - 119/19/316/310/29 - 623/2
Aquapoldro Da230/3 19/16 - 102 - 917/311 - 69/223/27 - 36/426/1
De Rijn Da23 - 414/4 9/210 - 330/326/116/313 - 57 - 623/27 - 8
Deltasteur Da12/29/310 - 4 9 - 44 - 216/23 - 413/416/36 - 430/3
DWK Da22 - 1016/22 - 113 - 6 13/46 - 32 - 511 - 35 - 616/35 - 5
EZPC Da123/310 - 84 - 96 - 1419/1 6/423/218 - 76 - 79/216/2
Flevo Da15 - 182/24 - 86 - 129/23 - 4 1 - 530/323/24 - 44 - 7
PFC Rheden Da14 - 114 - 41 - 106/430/32 - 623/3 16/219/13 - 46 - 11
Proteus Da27 - 170 - 114 - 1219/16/49/39 - 63 - 2 26/15 - 89/2
RZC/EZZ (SG) Da116/223/35 - 811 - 79/32/210 - 213/415 - 2 30/36 - 7
Triton Putten Da16 - 108 - 48 - 723/37 - 49 - 59/326/129/12 - 6 13/4
ZPC De Hof Da24 - 172 - 29/37 - 823/39 - 516/33/211 - 66/419/1