HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aqua-Novio'94 Da12266
2De Rijn Da22247
3Deltasteur Da12145
4Triton Putten Da12244
5ZPC De Hof Da22242
6RZC/EZZ (SG) Da12136
7EZPC Da12225
8Aquapoldro Da22224
9DWK Da22219
10PFC Rheden Da12217
11Flevo Da12214
12Proteus Da2226
uitgebreide stand »

Uitslagen

13 aprRZC/EZZ (SG) Da16 - 4PFC Rheden Da1
6 aprZPC De Hof Da210 - 5RZC/EZZ (SG) Da1
30 maaRZC/EZZ (SG) Da13 - 6Triton Putten Da1
26 maaRZC/EZZ (SG) Da16 - 2EZPC Da1
23 maaRZC/EZZ (SG) Da16 - 2Aquapoldro Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aqua-Novio'94 Da122220066278113165
2De Rijn Da22215254718111863
3Deltasteur Da12115064515712433
4Triton Putten Da12214264413611521
5ZPC De Hof Da22213364216514025
6RZC/EZZ (SG) Da12112093613411816
7EZPC Da122811325129161-32
8Aquapoldro Da222731224124146-22
9DWK Da222611519105145-40
10PFC Rheden Da12252151793129-36
11Flevo Da122421614122170-48
12Proteus Da22220206102247-145
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 17:10 De Rijn Da2 - Aquapoldro Da2 6 - 6
13 apr 18:15 Triton Putten Da1 - ZPC De Hof Da2 7 - 4
13 apr 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - PFC Rheden Da1 6 - 4
13 apr 16:45 DWK Da2 - EZPC Da1 5 - 4
13 apr 16:30 Deltasteur Da1 - Proteus Da2 8 - 3
6 apr 20:15 EZPC Da1 - Flevo Da1 9 - 5
6 apr 19:45 Proteus Da2 - DWK Da2 4 - 10
6 apr 18:30 Aquapoldro Da2 - Triton Putten Da1 3 - 4
6 apr 18:25 PFC Rheden Da1 - Deltasteur Da1 4 - 8
6 apr 16:45 ZPC De Hof Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1 10 - 5
6 apr 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 - De Rijn Da2 11 - 6
30 maa 20:45 Deltasteur Da1 - ZPC De Hof Da2 9 - 5
30 maa 19:45 PFC Rheden Da1 - DWK Da2 3 - 1
30 maa 19:00 Aquapoldro Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 7 - 14
30 maa 18:45 Flevo Da1 - Proteus Da2 10 - 5
30 maa 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Triton Putten Da1 3 - 6
30 maa 16:30 De Rijn Da2 - EZPC Da1 8 - 6
26 maa 20:15 RZC/EZZ (SG) Da1 - EZPC Da1 6 - 2
23 maa 20:15 EZPC Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 4 - 14
23 maa 19:15 PFC Rheden Da1 - Flevo Da1 4 - 9
23 maa 18:10 Triton Putten Da1 - Deltasteur Da1 9 - 4
23 maa 18:00 ZPC De Hof Da2 - DWK Da2 11 - 5
23 maa 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Aquapoldro Da2 6 - 2
17 maa 18:45 Aquapoldro Da2 - EZPC Da1 8 - 3
16 maa 19:00 ZPC De Hof Da2 - Flevo Da1 9 - 4
16 maa 19:00 DWK Da2 - Triton Putten Da1 5 - 7
16 maa 19:00 Aqua-Novio'94 Da1 - Proteus Da2 19 - 7
16 maa 17:55 De Rijn Da2 - PFC Rheden Da1 8 - 5
9 maa 19:40 Triton Putten Da1 - Flevo Da1 10 - 6
9 maa 18:15 ZPC De Hof Da2 - De Rijn Da2 8 - 9
9 maa 18:15 Proteus Da2 - EZPC Da1 7 - 11
9 maa 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - DWK Da2 5 - 3
9 maa 17:40 Deltasteur Da1 - Aquapoldro Da2 8 - 2
9 maa 16:00 Aqua-Novio'94 Da1 - PFC Rheden Da1 8 - 4
23 feb 20:15 EZPC Da1 - PFC Rheden Da1 8 - 5
23 feb 20:15 Flevo Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 11 - 2
23 feb 19:00 Aquapoldro Da2 - Proteus Da2 7 - 6
23 feb 17:00 De Rijn Da2 - Triton Putten Da1 9 - 4
23 feb 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 - ZPC De Hof Da2 16 - 5
16 feb 20:15 EZPC Da1 - ZPC De Hof Da2 5 - 5
16 feb 18:15 Deltasteur Da1 - Flevo Da1 6 - 4
16 feb 18:00 PFC Rheden Da1 - Proteus Da2 15 - 3
16 feb 17:45 DWK Da2 - Aquapoldro Da2 4 - 8
16 feb 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 6 - 10
10 feb 18:30 Aqua-Novio'94 Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 10 - 5
9 feb 20:10 De Rijn Da2 - Deltasteur Da1 8 - 6
9 feb 19:30 Flevo Da1 - DWK Da2 7 - 8
9 feb 19:30 EZPC Da1 - Triton Putten Da1 4 - 6
9 feb 18:30 Aquapoldro Da2 - PFC Rheden Da1 7 - 2
9 feb 17:30 Proteus Da2 - ZPC De Hof Da2 5 - 13
3 feb 17:45 ZPC De Hof Da2 - PFC Rheden Da1 8 - 4
2 feb 19:15 Flevo Da1 - Aquapoldro Da2 9 - 5
2 feb 17:20 Deltasteur Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 7 - 14
29 jan 19:00 Triton Putten Da1 - Proteus Da2 13 - 5
26 jan 21:00 Aquapoldro Da2 - ZPC De Hof Da2 4 - 10
26 jan 19:45 De Rijn Da2 - Flevo Da1 5 - 5
26 jan 18:55 Triton Putten Da1 - PFC Rheden Da1 3 - 3
26 jan 17:30 Proteus Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1 3 - 10
26 jan 14:45 Aqua-Novio'94 Da1 - DWK Da2 13 - 4
19 jan 19:30 EZPC Da1 - DWK Da2 6 - 4
19 jan 18:15 Proteus Da2 - Deltasteur Da1 3 - 7
19 jan 18:00 ZPC De Hof Da2 - Triton Putten Da1 6 - 1
19 jan 17:00 Aquapoldro Da2 - De Rijn Da2 3 - 13
19 jan 16:15 PFC Rheden Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 4 - 5
19 jan 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 - Flevo Da1 13 - 8
12 jan 18:55 Triton Putten Da1 - EZPC Da1 9 - 5
12 jan 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - De Rijn Da2 5 - 8
5 jan 20:15 EZPC Da1 - Deltasteur Da1 6 - 14
5 jan 18:30 Flevo Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 5 - 18
15 dec 20:45 De Rijn Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 3 - 4
15 dec 19:15 Flevo Da1 - EZPC Da1 3 - 4
15 dec 18:45 DWK Da2 - Proteus Da2 11 - 3
15 dec 18:40 Deltasteur Da1 - PFC Rheden Da1 3 - 4
15 dec 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - ZPC De Hof Da2 6 - 7
9 dec 16:45 Aqua-Novio'94 Da1 - Aquapoldro Da2 9 - 7
8 dec 20:15 EZPC Da1 - De Rijn Da2 4 - 9
8 dec 19:45 DWK Da2 - PFC Rheden Da1 2 - 5
8 dec 19:00 Proteus Da2 - Flevo Da1 9 - 6
8 dec 18:00 ZPC De Hof Da2 - Deltasteur Da1 7 - 8
8 dec 17:30 Triton Putten Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 2 - 6
1 dec 19:15 Triton Putten Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 6 - 10
1 dec 19:00 DWK Da2 - Deltasteur Da1 3 - 6
1 dec 18:15 Proteus Da2 - De Rijn Da2 4 - 12
24 nov 20:00 De Rijn Da2 - Proteus Da2 13 - 5
24 nov 20:00 Flevo Da1 - PFC Rheden Da1 1 - 5
24 nov 19:15 Aquapoldro Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1 7 - 3
24 nov 17:30 DWK Da2 - ZPC De Hof Da2 5 - 5
24 nov 17:20 Deltasteur Da1 - Triton Putten Da1 6 - 4
24 nov 16:15 Aqua-Novio'94 Da1 - EZPC Da1 16 - 1
17 nov 20:45 Flevo Da1 - ZPC De Hof Da2 4 - 7
17 nov 20:15 EZPC Da1 - Aquapoldro Da2 10 - 8
17 nov 18:10 Triton Putten Da1 - DWK Da2 7 - 4
17 nov 17:45 PFC Rheden Da1 - De Rijn Da2 1 - 10
17 nov 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Deltasteur Da1 11 - 7
17 nov 16:45 Proteus Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 7 - 17
10 nov 20:15 Aquapoldro Da2 - Deltasteur Da1 6 - 10
10 nov 19:30 EZPC Da1 - Proteus Da2 18 - 7
10 nov 18:45 Flevo Da1 - Triton Putten Da1 4 - 4
10 nov 18:45 De Rijn Da2 - ZPC De Hof Da2 7 - 8
10 nov 18:25 PFC Rheden Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 4 - 11
10 nov 18:15 DWK Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1 5 - 6
4 nov 17:00 ZPC De Hof Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 4 - 17
3 nov 19:20 PFC Rheden Da1 - EZPC Da1 2 - 6
3 nov 18:15 Triton Putten Da1 - De Rijn Da2 8 - 7
3 nov 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Flevo Da1 10 - 2
3 nov 17:20 Deltasteur Da1 - DWK Da2 9 - 4
3 nov 16:45 Proteus Da2 - Aquapoldro Da2 0 - 11
27 okt 19:30 Aquapoldro Da2 - DWK Da2 2 - 9
27 okt 19:30 Flevo Da1 - Deltasteur Da1 6 - 12
27 okt 18:00 De Rijn Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1 7 - 6
27 okt 17:30 Proteus Da2 - PFC Rheden Da1 3 - 2
27 okt 15:10 Aqua-Novio'94 Da1 - Triton Putten Da1 9 - 6
14 okt 17:00 ZPC De Hof Da2 - EZPC Da1 9 - 5
13 okt 18:45 DWK Da2 - De Rijn Da2 2 - 11
13 okt 18:10 Triton Putten Da1 - Aquapoldro Da2 8 - 4
7 okt 17:45 ZPC De Hof Da2 - Proteus Da2 11 - 6
6 okt 19:50 Deltasteur Da1 - De Rijn Da2 10 - 4
6 okt 18:20 PFC Rheden Da1 - Aquapoldro Da2 4 - 4
6 okt 18:00 DWK Da2 - Flevo Da1 6 - 3
29 sep 20:00 Proteus Da2 - Triton Putten Da1 5 - 8
29 sep 20:00 De Rijn Da2 - DWK Da2 10 - 3
29 sep 18:05 PFC Rheden Da1 - ZPC De Hof Da2 6 - 11
29 sep 17:45 Aquapoldro Da2 - Flevo Da1 11 - 6
29 sep 15:15 Aqua-Novio'94 Da1 - Deltasteur Da1 15 - 5
22 sep 19:15 Flevo Da1 - De Rijn Da2 4 - 8
22 sep 18:45 PFC Rheden Da1 - Triton Putten Da1 3 - 4
22 sep 18:40 Deltasteur Da1 - EZPC Da1 4 - 2
22 sep 18:00 DWK Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 2 - 10
22 sep 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - Proteus Da2 15 - 2
15 sep 19:30 EZPC Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 6 - 7
15 sep 18:00 ZPC De Hof Da2 - Aquapoldro Da2 2 - 2
 
 
Aqua-Novio'9..
 
Aquapoldro D..
 
De Rijn Da2
 
Deltasteur D..
 
DWK Da2
 
EZPC Da1
 
Flevo Da1
 
PFC Rheden D..
 
Proteus Da2
 
RZC/EZZ (SG)..
 
Triton Putte..
 
ZPC De Hof D..
 
Aqua-Novio'94 Da1 9 - 711 - 615 - 513 - 416 - 113 - 88 - 419 - 710 - 59 - 616 - 5
Aquapoldro Da27 - 14 3 - 136 - 102 - 98 - 311 - 67 - 27 - 67 - 33 - 44 - 10
De Rijn Da23 - 46 - 6 8 - 610 - 38 - 65 - 58 - 513 - 57 - 69 - 47 - 8
Deltasteur Da17 - 148 - 210 - 4 9 - 44 - 26 - 43 - 48 - 3?6 - 49 - 5
DWK Da22 - 104 - 82 - 113 - 6 5 - 46 - 32 - 511 - 35 - 65 - 75 - 5
EZPC Da14 - 1410 - 84 - 96 - 146 - 4 9 - 58 - 518 - 76 - 74 - 65 - 5
Flevo Da15 - 189 - 54 - 86 - 127 - 83 - 4 1 - 510 - 511 - 24 - 44 - 7
PFC Rheden Da14 - 114 - 41 - 104 - 83 - 12 - 64 - 9 15 - 34 - 53 - 46 - 11
Proteus Da27 - 170 - 114 - 123 - 74 - 107 - 119 - 63 - 2 3 - 105 - 85 - 13
RZC/EZZ (SG) Da16 - 106 - 25 - 811 - 75 - 36 - 210 - 26 - 415 - 2 3 - 66 - 7
Triton Putten Da16 - 108 - 48 - 79 - 47 - 49 - 510 - 63 - 313 - 52 - 6 7 - 4
ZPC De Hof Da24 - 172 - 28 - 97 - 811 - 59 - 59 - 48 - 411 - 610 - 56 - 1