HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Berkelduikers Da1 (Dames)

Stand 3e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1WZC-De IJsel (SG) Da11543
2ZPC De Hof Da31528
3Twenhaarsveld Da11518
4Proteus Da31517
5De Berkelduikers Da11513
6De IJsselmeeuwen Da21512
uitgebreide stand »

Uitslagen

13 aprDe IJsselmeeuwen Da26 - 13De Berkelduikers Da1
6 aprWZC-De IJsel (SG) Da18 - 7De Berkelduikers Da1
16 maaDe Berkelduikers Da14 - 2ZPC De Hof Da3
9 maaTwenhaarsveld Da19 - 3De Berkelduikers Da1
9 febProteus Da311 - 8De Berkelduikers Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WZC-De IJsel (SG) Da1151410431185068
2ZPC De Hof Da31591528855629
3Twenhaarsveld Da1155371880719
4Proteus Da3155281788113-25
5De Berkelduikers Da11541101386113-27
6De IJsselmeeuwen Da21540111269123-54
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 18:15 De IJsselmeeuwen Da2 - De Berkelduikers Da1 6 - 13
13 apr 15:00 Twenhaarsveld Da1 - ZPC De Hof Da3 5 - 2
6 apr 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - De Berkelduikers Da1 8 - 7
6 apr 18:15 Proteus Da3 - Twenhaarsveld Da1 5 - 5
6 apr 16:00 ZPC De Hof Da3 - De IJsselmeeuwen Da2 9 - 1
23 maa 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Proteus Da3 5 - 4
16 maa 17:45 De Berkelduikers Da1 - ZPC De Hof Da3 4 - 2
10 maa 17:30 De IJsselmeeuwen Da2 - WZC-De IJsel (SG) Da1 3 - 7
9 maa 17:30 Proteus Da3 - ZPC De Hof Da3 7 - 7
9 maa 15:00 Twenhaarsveld Da1 - De Berkelduikers Da1 9 - 3
2 maa 15:00 Twenhaarsveld Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1 5 - 9
23 feb 18:15 De IJsselmeeuwen Da2 - Proteus Da3 7 - 5
9 feb 20:45 De IJsselmeeuwen Da2 - WZC-De IJsel (SG) Da1 4 - 12
9 feb 16:45 Proteus Da3 - De Berkelduikers Da1 11 - 8
3 feb 17:00 ZPC De Hof Da3 - Twenhaarsveld Da1 6 - 4
2 feb 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - De IJsselmeeuwen Da2 7 - 3
26 jan 17:45 De Berkelduikers Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1 4 - 10
26 jan 15:00 Twenhaarsveld Da1 - Proteus Da3 5 - 6
19 jan 17:15 ZPC De Hof Da3 - De Berkelduikers Da1 9 - 1
19 jan 15:00 Twenhaarsveld Da1 - De IJsselmeeuwen Da2 7 - 2
12 jan 19:00 Proteus Da3 - WZC-De IJsel (SG) Da1 4 - 9
12 jan 17:45 De Berkelduikers Da1 - De IJsselmeeuwen Da2 9 - 5
5 jan 17:30 ZPC De Hof Da3 - Proteus Da3 13 - 4
5 jan 17:00 De Berkelduikers Da1 - Twenhaarsveld Da1 5 - 5
15 dec 20:00 Proteus Da3 - De IJsselmeeuwen Da2 8 - 6
15 dec 15:00 Twenhaarsveld Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1 1 - 1
12 dec 21:30 De IJsselmeeuwen Da2 - Proteus Da3 8 - 6
8 dec 19:15 De IJsselmeeuwen Da2 - ZPC De Hof Da3 2 - 7
8 dec 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Twenhaarsveld Da1 10 - 5
8 dec 18:15 Proteus Da3 - De Berkelduikers Da1 5 - 4
2 dec 18:30 ZPC De Hof Da3 - WZC-De IJsel (SG) Da1 1 - 3
1 dec 17:00 De Berkelduikers Da1 - Proteus Da3 13 - 10
24 nov 15:00 Twenhaarsveld Da1 - ZPC De Hof Da3 4 - 5
17 nov 20:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 - ZPC De Hof Da3 6 - 2
17 nov 16:45 De IJsselmeeuwen Da2 - Twenhaarsveld Da1 4 - 10
11 nov 18:15 Proteus Da3 - Twenhaarsveld Da1 5 - 4
10 nov 17:15 ZPC De Hof Da3 - De IJsselmeeuwen Da2 9 - 2
3 nov 17:00 De Berkelduikers Da1 - ZPC De Hof Da3 2 - 5
27 okt 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - De Berkelduikers Da1 12 - 2
27 okt 18:15 De IJsselmeeuwen Da2 - Twenhaarsveld Da1 6 - 5
13 okt 19:15 De IJsselmeeuwen Da2 - De Berkelduikers Da1 10 - 9
13 okt 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Proteus Da3 12 - 4
7 okt 17:30 Proteus Da3 - ZPC De Hof Da3 4 - 7
6 okt 17:45 De Berkelduikers Da1 - Twenhaarsveld Da1 2 - 6
22 sep 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - ZPC De Hof Da3 7 - 1
 
 
De Berkeldui..
 
De IJsselmee..
 
Proteus Da3
 
Twenhaarsvel..
 
WZC-De IJsel..
 
ZPC De Hof D..
 
De Berkelduikers Da1 9 - 513 - 105 - 54 - 104 - 2
De IJsselmeeuwen Da26 - 13 7 - 54 - 103 - 72 - 7
Proteus Da311 - 88 - 6 5 - 54 - 97 - 7
Twenhaarsveld Da19 - 37 - 25 - 6 5 - 95 - 2
WZC-De IJsel (SG) Da18 - 77 - 35 - 410 - 5 6 - 2
ZPC De Hof Da39 - 19 - 113 - 46 - 41 - 3