HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aquapoldro BG11952
2SWOL 1894 BG 12049
3Flevo BG12046
4ENC Arnhem (SG) BG 12045
5Deltasteur BG12040
6DWK BG12030
7De IJsselmeeuwen BG12025
8De Woelwaters BG 12018
9Proteus BG1207
10ZPC Hatto Heim BG 1196
11De Berkelduikers BG 1205
uitgebreide stand »

Uitslagen

13 aprDe Berkelduikers BG10 - 17ENC Arnhem (SG) BG1
6 aprProteus BG16 - 2De Berkelduikers BG1
16 maaDe IJsselmeeuwen BG14 - 4De Berkelduikers BG1
9 maaDe Berkelduikers BG13 - 23Aquapoldro BG1
2 maaDeltasteur BG119 - 0De Berkelduikers BG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquapoldro BG11917115223956183
2SWOL 1894 BG 12016134922897131
3Flevo BG12015144618370113
4ENC Arnhem (SG) BG 12015054520956153
5Deltasteur BG12013164023194137
6DWK BG12010010301598871
7De IJsselmeeuwen BG120811125136147-11
8De Woelwaters BG 12060141885193-108
9Proteus BG1202117757238-181
10ZPC Hatto Heim BG 1192017626257-231
11De Berkelduikers BG 1201217539296-257
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 19:25 Aquapoldro BG1 - Proteus BG1 20 - 1
13 apr 17:45 De Berkelduikers BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 0 - 17
13 apr 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 - Flevo BG1 4 - 8
13 apr 17:20 Deltasteur BG1 - DWK BG1 7 - 5
13 apr 17:00 SWOL 1894 BG1 - ZPC Hatto Heim BG1 8 - 3
6 apr 18:05 Deltasteur BG1 - SWOL 1894 BG1 8 - 8
6 apr 18:00 ZPC Hatto Heim BG1 - De Woelwaters BG1 1 - 8
6 apr 17:30 Proteus BG1 - De Berkelduikers BG1 6 - 2
6 apr 15:55 ENC Arnhem (SG) BG1 - DWK BG1 10 - 1
30 maa 20:00 De Woelwaters BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 2 - 11
23 maa 19:00 DWK BG1 - Proteus BG1 18 - 1
23 maa 18:45 ZPC Hatto Heim BG1 - Flevo BG1 1 - 18
23 maa 18:30 Aquapoldro BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 12 - 3
23 maa 17:30 SWOL 1894 BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 7 - 11
23 maa 17:10 De Woelwaters BG1 - Deltasteur BG1 1 - 18
16 maa 18:55 De IJsselmeeuwen BG1 - De Berkelduikers BG1 4 - 4
16 maa 18:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - De Woelwaters BG1 15 - 2
16 maa 17:50 Flevo BG1 - DWK BG1 5 - 3
16 maa 16:45 Proteus BG1 - SWOL 1894 BG1 1 - 13
9 maa 18:45 ZPC Hatto Heim BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 1 - 12
9 maa 18:30 SWOL 1894 BG1 - Flevo BG1 7 - 4
9 maa 17:45 De Berkelduikers BG1 - Aquapoldro BG1 3 - 23
9 maa 16:45 DWK BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 11 - 7
2 maa 19:00 Deltasteur BG1 - ZPC Hatto Heim BG1 21 - 0
2 maa 16:30 Deltasteur BG1 - De Berkelduikers BG1 19 - 0
23 feb 18:00 Flevo BG1 - De Woelwaters BG1 5 - 1
23 feb 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 - SWOL 1894 BG1 11 - 12
23 feb 16:45 Aquapoldro BG1 - DWK BG1 5 - 1
23 feb 16:00 Proteus BG1 - ZPC Hatto Heim BG1 17 - 1
23 feb 15:30 ENC Arnhem (SG) BG1 - Deltasteur BG1 14 - 3
16 feb 18:30 SWOL 1894 BG1 - Aquapoldro BG1 8 - 6
16 feb 17:00 DWK BG1 - De Berkelduikers BG1 19 - 1
16 feb 16:30 Deltasteur BG1 - Proteus BG1 15 - 2
9 feb 18:00 Flevo BG1 - Deltasteur BG1 7 - 5
9 feb 17:00 Aquapoldro BG1 - De Woelwaters BG1 15 - 1
9 feb 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 - ZPC Hatto Heim BG1 5 - 2
9 feb 16:00 Proteus BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 1 - 19
2 feb 18:00 ZPC Hatto Heim BG1 - Aquapoldro BG1 1 - 30
2 feb 18:00 SWOL 1894 BG1 - DWK BG1 7 - 4
2 feb 16:30 Deltasteur BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 14 - 4
2 feb 14:45 ENC Arnhem (SG) BG1 - Flevo BG1 4 - 7
26 jan 19:30 Flevo BG1 - Proteus BG1 13 - 4
26 jan 17:30 DWK BG1 - De Woelwaters BG1 5 - 2
26 jan 17:00 Aquapoldro BG1 - Deltasteur BG1 6 - 5
26 jan 17:00 De Berkelduikers BG1 - ZPC Hatto Heim BG1 7 - 1
19 jan 18:45 ZPC Hatto Heim BG1 - DWK BG1 2 - 17
19 jan 17:30 Proteus BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 2 - 6
19 jan 16:30 De Woelwaters BG1 - SWOL 1894 BG1 5 - 12
19 jan 14:45 ENC Arnhem (SG) BG1 - Aquapoldro BG1 2 - 3
12 jan 18:15 Proteus BG1 - Aquapoldro BG1 0 - 19
12 jan 18:00 DWK BG1 - Deltasteur BG1 1 - 7
12 jan 18:00 ZPC Hatto Heim BG1 - SWOL 1894 BG1 3 - 16
12 jan 17:20 ENC Arnhem (SG) BG1 - De Berkelduikers BG1 19 - 0
5 jan 18:05 Deltasteur BG1 - Aquapoldro BG1 7 - 11
5 jan 17:45 De Berkelduikers BG1 - Flevo BG1 0 - 17
15 dec 18:00 DWK BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 4 - 3
15 dec 17:45 SWOL 1894 BG1 - Deltasteur BG1 7 - 5
15 dec 17:10 De Woelwaters BG1 - Proteus BG1 11 - 2
15 dec 17:00 Aquapoldro BG1 - Flevo BG1 5 - 5
8 dec 18:30 Flevo BG1 - De Berkelduikers BG1 16 - 2
8 dec 17:30 Proteus BG1 - DWK BG1 1 - 8
8 dec 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 - Aquapoldro BG1 2 - 13
8 dec 16:30 Deltasteur BG1 - De Woelwaters BG1 19 - 2
8 dec 15:55 ENC Arnhem (SG) BG1 - SWOL 1894 BG1 6 - 5
1 dec 19:45 DWK BG1 - Flevo BG1 4 - 6
1 dec 18:15 SWOL 1894 BG1 - Proteus BG1 17 - 2
1 dec 18:00 ZPC Hatto Heim BG1 - Deltasteur BG1 0 - 16
1 dec 17:45 De Berkelduikers BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 3 - 11
1 dec 16:30 De Woelwaters BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 0 - 14
24 nov 19:15 Flevo BG1 - SWOL 1894 BG1 4 - 8
24 nov 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 - DWK BG1 5 - 3
24 nov 17:00 Aquapoldro BG1 - De Berkelduikers BG1 31 - 0
24 nov 16:00 Proteus BG1 - De Woelwaters BG1 3 - 8
24 nov 15:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - ZPC Hatto Heim BG1 18 - 0
17 nov 18:30 SWOL 1894 BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 17 - 7
17 nov 18:00 ZPC Hatto Heim BG1 - Proteus BG1 4 - 2
17 nov 17:50 Deltasteur BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 10 - 4
17 nov 17:10 De Woelwaters BG1 - Flevo BG1 2 - 8
10 nov 18:00 Flevo BG1 - Aquapoldro BG1 3 - 5
10 nov 17:30 DWK BG1 - SWOL 1894 BG1 4 - 7
10 nov 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 - Proteus BG1 11 - 1
10 nov 16:30 De Woelwaters BG1 - De Berkelduikers BG1 8 - 6
3 nov 17:45 De Berkelduikers BG1 - DWK BG1 3 - 13
3 nov 17:00 Aquapoldro BG1 - SWOL 1894 BG1 11 - 7
3 nov 16:00 Proteus BG1 - Deltasteur BG1 3 - 17
27 okt 18:05 Deltasteur BG1 - Flevo BG1 2 - 7
27 okt 18:00 ZPC Hatto Heim BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 0 - 15
27 okt 17:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - Proteus BG1 17 - 1
27 okt 17:10 De Woelwaters BG1 - Aquapoldro BG1 2 - 13
27 okt 16:45 SWOL 1894 BG1 - De Berkelduikers BG1 27 - 0
13 okt 18:40 Flevo BG1 - ZPC Hatto Heim BG1 24 - 0
13 okt 18:00 DWK BG1 - Aquapoldro BG1 1 - 6
13 okt 17:45 De Berkelduikers BG1 - Proteus BG1 5 - 5
13 okt 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 - De Woelwaters BG1 11 - 7
6 okt 18:30 De Berkelduikers BG1 - De Woelwaters BG1 0 - 11
6 okt 18:15 Flevo BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 3 - 5
6 okt 16:00 De IJsselmeeuwen BG1 - Deltasteur BG1 10 - 12
29 sep 19:15 Proteus BG1 - Flevo BG1 2 - 14
29 sep 18:45 ZPC Hatto Heim BG1 - De Berkelduikers BG1 5 - 1
29 sep 17:10 De Woelwaters BG1 - DWK BG1 3 - 22
29 sep 15:10 ENC Arnhem (SG) BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 8 - 2
22 sep 18:30 Flevo BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 9 - 6
22 sep 17:45 Aquapoldro BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 5 - 4
22 sep 17:45 De Berkelduikers BG1 - Deltasteur BG1 2 - 21
22 sep 17:45 SWOL 1894 BG1 - De Woelwaters BG1 12 - 2
22 sep 16:30 DWK BG1 - ZPC Hatto Heim BG1 15 - 0
15 sep 17:45 De Berkelduikers BG1 - SWOL 1894 BG1 0 - 23
15 sep 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 1 - 7
15 sep 16:30 De Woelwaters BG1 - ZPC Hatto Heim BG1 7 - 1
 
 
Aquapoldro B..
 
De Berkeldui..
 
De IJsselmee..
 
De Woelwater..
 
Deltasteur B..
 
DWK BG1
 
ENC Arnhem (..
 
Flevo BG1
 
Proteus BG1
 
SWOL 1894 BG..
 
ZPC Hatto He..
 
Aquapoldro BG1 31 - 012 - 315 - 16 - 55 - 15 - 45 - 520 - 111 - 7?
De Berkelduikers BG 13 - 23 3 - 110 - 112 - 213 - 130 - 170 - 175 - 50 - 237 - 1
De IJsselmeeuwen BG12 - 134 - 4 11 - 710 - 125 - 31 - 74 - 811 - 111 - 125 - 2
De Woelwaters BG 12 - 138 - 62 - 11 1 - 183 - 220 - 142 - 811 - 25 - 127 - 1
Deltasteur BG17 - 1119 - 014 - 419 - 2 7 - 510 - 42 - 715 - 28 - 821 - 0
DWK BG11 - 619 - 111 - 75 - 21 - 7 4 - 34 - 618 - 14 - 715 - 0
ENC Arnhem (SG) BG 12 - 319 - 08 - 215 - 214 - 310 - 1 4 - 717 - 16 - 518 - 0
Flevo BG13 - 516 - 29 - 65 - 17 - 55 - 33 - 5 13 - 44 - 824 - 0
Proteus BG10 - 196 - 22 - 63 - 83 - 171 - 81 - 192 - 14 1 - 1317 - 1
SWOL 1894 BG 18 - 627 - 017 - 712 - 27 - 57 - 47 - 117 - 417 - 2 8 - 3
ZPC Hatto Heim BG 11 - 305 - 10 - 151 - 80 - 162 - 171 - 121 - 184 - 23 - 16