HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

RZC CG1 (Gemengd-C <15)

Volgende wedstrijd:
De Breuly CG1 - RZC CG1
zaterdag 19 januari 16:55
Lentebad Zevenaar

Stand 2e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1De Rijn CG11231
2De Meer CG11028
3RZC CG 11119
4De Breuly CG11018
5Thetis CG11118
6ENC Arnhem (SG) CG11218
7Polar Bears CM21116
8Aqua-Novio'94 CG 11015
9PFC Rheden CG1114
10Aquapoldro CG 2114
11NDD CG293
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
19 janDe Breuly CG116:55RZC CG1
3 febNDD CG216:20RZC CG1
9 febRZC CG117:45Aqua-Novio'94 CG1
16 febAquapoldro CG217:45RZC CG1
9 maaRZC CG117:00De Meer CG1

Uitslagen

12 janRZC CG13 - 2Thetis CG1
5 janENC Arnhem (SG) CG14 - 3RZC CG1
8 decRZC CG13 - 10De Rijn CG1
1 decPolar Bears CM27 - 7RZC CG1
17 novRZC CG17 - 5De Breuly CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Rijn CG11210113115935124
2De Meer CG110910281122884
3RZC CG 11161419735221
4De Breuly CG1106041870637
5Thetis CG1116051865596
6ENC Arnhem (SG) CG112606185964-5
7Polar Bears CM21151516947222
8Aqua-Novio'94 CG 110505156388-25
9PFC Rheden CG11111942598-73
10Aquapoldro CG 211119436123-87
11NDD CG29108331105-74
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 16:55 De Breuly CG1 - RZC CG1Lentebad
20 jan 14:30 De Meer CG1 - NDD CG2De Waterlinie
20 jan 16:30 Polar Bears CM2 - Aqua-Novio'94 CG1De Peppel
26 jan 15:30 Polar Bears CM2 - De Meer CG1De Peppel
27 jan 14:45 Thetis CG1 - PFC Rheden CG1LACO Sportcentrum Lingewaard
27 jan 16:30 De Rijn CG1 - Aquapoldro CG2Sportfondsenbad De Bongerd
27 jan 17:20 ENC Arnhem (SG) CG1 - NDD CG2Valkenhuizen
2 feb 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1Sportf.bad Nijmegen-West
2 feb 17:35 PFC Rheden CG1 - Polar Bears CM2De Grote Koppel
3 feb 14:00 Thetis CG1 - De Breuly CG1LACO Sportcentrum Lingewaard
3 feb 16:20 NDD CG2 - RZC CG1Sportcentrum Rozengaarde
3 feb 17:15 De Rijn CG1 - De Meer CG1Sportfondsenbad De Bongerd
9 feb 15:30 ENC Arnhem (SG) CG1 - Aquapoldro CG2Valkenhuizen
9 feb 16:45 Thetis CG1 - Polar Bears CM2LACO Sportcentrum Lingewaard
9 feb 16:55 De Breuly CG1 - NDD CG2Lentebad
9 feb 17:45 RZC CG1 - Aqua-Novio'94 CG1MFC Doelum
9 feb 18:40 De Rijn CG1 - PFC Rheden CG1Sportfondsenbad De Bongerd
16 feb 14:00 Aqua-Novio'94 CG1 - De Breuly CG1Sportf.bad Nijmegen-West
16 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) CG1 - De Meer CG1Valkenhuizen
16 feb 15:20 NDD CG2 - Thetis CG1Sportcentrum Rozengaarde
16 feb 17:45 Aquapoldro CG2 - RZC CG1Sprenkelaar
23 feb 16:55 De Breuly CG1 - Aqua-Novio'94 CG1Lentebad
23 feb 18:00 ENC Arnhem (SG) CG1 - PFC Rheden CG1Valkenhuizen
23 feb 19:00 Thetis CG1 - Aquapoldro CG2LACO Sportcentrum Lingewaard
2 maa 16:00 Polar Bears CM2 - De Rijn CG1De Peppel
9 maa 16:00 NDD CG2 - Aqua-Novio'94 CG1Sportcentrum Rozengaarde
9 maa 16:15 De Breuly CG1 - Aquapoldro CG2Lentebad
9 maa 17:00 RZC CG1 - De Meer CG1MFC Doelum
10 maa 14:45 Thetis CG1 - De Rijn CG1LACO Sportcentrum Lingewaard
16 maa 16:20 Aqua-Novio'94 CG1 - Thetis CG1Erica Terpstra Sportfondsenbad
16 maa 17:45 PFC Rheden CG1 - RZC CG1De Grote Koppel
17 maa 15:50 De Meer CG1 - De Breuly CG1De Waterlinie
17 maa 16:30 Aquapoldro CG2 - NDD CG2Malkander
17 maa 16:30 Polar Bears CM2 - ENC Arnhem (SG) CG1De Peppel
23 maa 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 - Aquapoldro CG2Sportf.bad Nijmegen-West
23 maa 15:55 ENC Arnhem (SG) CG1 - De Rijn CG1Valkenhuizen
23 maa 16:55 De Breuly CG1 - PFC Rheden CG1Lentebad
23 maa 17:00 RZC CG1 - Polar Bears CM2MFC Doelum
24 maa 16:00 NDD CG2 - De Meer CG1Sportcentrum Rozengaarde
30 maa 17:00 RZC CG1 - PFC Rheden CG1MFC Doelum
31 maa 16:30 Thetis CG1 - De Meer CG1LACO Sportcentrum Lingewaard
6 apr 15:30 Polar Bears CM2 - De Breuly CG1De Peppel
6 apr 16:55 PFC Rheden CG1 - NDD CG2De Grote Koppel
6 apr 18:30 De Rijn CG1 - RZC CG1Sportfondsenbad De Bongerd
6 apr 18:35 De Meer CG1 - Aqua-Novio'94 CG1De Waterlinie
13 apr 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 - PFC Rheden CG1Sportf.bad Nijmegen-West
13 apr 16:55 De Breuly CG1 - De Rijn CG1Lentebad
13 apr 17:00 NDD CG2 - Polar Bears CM2Sportcentrum Rozengaarde
13 apr 17:15 ENC Arnhem (SG) CG1 - Thetis CG1Valkenhuizen
13 apr 17:55 Aquapoldro CG2 - De Meer CG1Sprenkelaar
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 jan 17:50 De Meer CG1 - PFC Rheden CG1 8 - 0
12 jan 18:45 Aquapoldro CG2 - Polar Bears CM2 4 - 9
12 jan 17:00 RZC CG1 - Thetis CG1 3 - 2
12 jan 16:15 De Breuly CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1 4 - 2
12 jan 14:45 Aqua-Novio'94 CG1 - De Rijn CG1 4 - 15
5 jan 17:35 PFC Rheden CG1 - Aquapoldro CG2 5 - 5
5 jan 16:30 De Rijn CG1 - NDD CG2 13 - 1
5 jan 14:30 ENC Arnhem (SG) CG1 - RZC CG1 4 - 3
16 dec 18:00 Polar Bears CM2 - NDD CG2 17 - 3
15 dec 19:15 De Rijn CG1 - De Breuly CG1 13 - 2
15 dec 18:10 De Meer CG1 - Aquapoldro CG2 18 - 2
15 dec 17:25 PFC Rheden CG1 - Aqua-Novio'94 CG1 4 - 8
15 dec 16:00 Thetis CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1 5 - 6
9 dec 17:00 NDD CG2 - PFC Rheden CG1 10 - 3
9 dec 15:15 Aqua-Novio'94 CG1 - De Meer CG1 6 - 12
8 dec 17:00 RZC CG1 - De Rijn CG1 3 - 10
8 dec 17:00 Aquapoldro CG2 - Thetis CG1 4 - 7
8 dec 16:55 De Breuly CG1 - Polar Bears CM2 8 - 6
1 dec 18:25 Aquapoldro CG2 - Aqua-Novio'94 CG1 1 - 6
1 dec 17:45 De Rijn CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1 8 - 9
1 dec 16:55 PFC Rheden CG1 - De Breuly CG1 2 - 4
1 dec 14:00 Polar Bears CM2 - RZC CG1 7 - 7
25 nov 14:45 Thetis CG1 - Aqua-Novio'94 CG1 8 - 5
24 nov 16:15 De Breuly CG1 - De Meer CG1 5 - 13
24 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) CG1 - Polar Bears CM2 5 - 2
17 nov 17:00 RZC CG1 - De Breuly CG1 7 - 5
10 nov 18:45 Aquapoldro CG2 - De Breuly CG1 1 - 13
10 nov 18:00 De Rijn CG1 - Thetis CG1 12 - 2
10 nov 17:40 PFC Rheden CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1 2 - 9
10 nov 17:30 De Meer CG1 - RZC CG1 11 - 2
10 nov 15:00 Aqua-Novio'94 CG1 - NDD CG2 11 - 7
4 nov 14:45 Thetis CG1 - NDD CG2 14 - 1
3 nov 19:10 De Rijn CG1 - Polar Bears CM2 10 - 5
3 nov 18:50 De Meer CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1 4 - 2
3 nov 17:00 RZC CG1 - Aquapoldro CG2 15 - 2
28 okt 17:15 Polar Bears CM2 - Thetis CG1 4 - 7
28 okt 15:10 Aquapoldro CG2 - ENC Arnhem (SG) CG1 7 - 4
27 okt 16:20 NDD CG2 - De Breuly CG1 5 - 11
27 okt 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 - RZC CG1 5 - 4
13 okt 18:10 De Meer CG1 - De Rijn CG1 5 - 5
13 okt 17:00 RZC CG1 - NDD CG2 14 - 1
13 okt 16:15 De Breuly CG1 - Thetis CG1 7 - 9
13 okt 15:50 ENC Arnhem (SG) CG1 - Aqua-Novio'94 CG1 4 - 8
13 okt 15:30 Polar Bears CM2 - PFC Rheden CG1 12 - 1
7 okt 15:20 NDD CG2 - ENC Arnhem (SG) CG1 2 - 7
7 okt 14:30 De Meer CG1 - Polar Bears CM2 15 - 5
6 okt 17:45 Aquapoldro CG2 - De Rijn CG1 3 - 26
6 okt 17:35 PFC Rheden CG1 - Thetis CG1 0 - 8
29 sep 17:00 De Meer CG1 - Thetis CG1 10 - 0
29 sep 16:35 PFC Rheden CG1 - De Rijn CG1 0 - 13
22 sep 18:30 De Rijn CG1 - Aqua-Novio'94 CG1 19 - 0
22 sep 17:15 PFC Rheden CG1 - De Meer CG1 1 - 16
22 sep 16:00 Thetis CG1 - RZC CG1 3 - 7
22 sep 15:00 ENC Arnhem (SG) CG1 - De Breuly CG1 5 - 11
22 sep 14:45 Polar Bears CM2 - Aquapoldro CG2 13 - 2
16 sep 14:40 Aquapoldro CG2 - PFC Rheden CG1 5 - 7
15 sep 17:00 RZC CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1 8 - 2
15 sep 17:00 NDD CG2 - De Rijn CG1 1 - 15
15 sep 14:00 Aqua-Novio'94 CG1 - Polar Bears CM2 10 - 14
 
 
Aqua-Novio'9..
 
Aquapoldro C..
 
De Breuly CG..
 
De Meer CG1
 
De Rijn CG1
 
ENC Arnhem (..
 
NDD CG2
 
PFC Rheden C..
 
Polar Bears ..
 
RZC CG 1
 
Thetis CG1
 
Aqua-Novio'94 CG 1 23/316/26 - 124 - 152/211 - 713/410 - 145 - 416/3
Aquapoldro CG 21 - 6 1 - 1313/43 - 267 - 417/35 - 74 - 916/24 - 7
De Breuly CG123/29/3 5 - 1313/44 - 29/223/38 - 619/17 - 9
De Meer CG16/418 - 217/3 5 - 54 - 220/18 - 015 - 511 - 210 - 0
De Rijn CG119 - 027/113 - 23/2 8 - 913 - 19/210 - 56/412 - 2
ENC Arnhem (SG) CG14 - 89/25 - 1116/223/3 27/123/25 - 24 - 313/4
NDD CG29/3?5 - 1124/31 - 152 - 7 10 - 313/43/216/2
PFC Rheden CG14 - 85 - 52 - 41 - 160 - 132 - 96/4 2/216/30 - 8
Polar Bears CM220/113 - 26/426/12/317/317 - 312 - 1 7 - 74 - 7
RZC CG 19/215 - 27 - 59/33 - 108 - 214 - 130/323/3 3 - 2
Thetis CG18 - 523/23/231/310/35 - 614 - 127/19/23 - 7