HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

RZC CG1 (Gemengd-C <15)

Volgende wedstrijd:
RZC CG1 - De Breuly CG1
zaterdag 17 november 17:00
MFC Doelum Renkum

Stand 2e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1De Rijn CG1719
2De Meer CG1616
3RZC CG 1612
4Thetis CG1712
5De Breuly CG149
6Aqua-Novio'94 CG 159
7Polar Bears CM269
8ENC Arnhem (SG) CG176
9PFC Rheden CG163
10Aquapoldro CG 263
11NDD CG260
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
17 novRZC CG117:00De Breuly CG1
1 decPolar Bears CM214:00RZC CG1
8 decRZC CG117:00De Rijn CG1
5 janENC Arnhem (SG) CG114:30RZC CG1
12 janRZC CG117:00Thetis CG1

Uitslagen

10 novDe Meer CG111 - 2RZC CG1
3 novRZC CG115 - 2Aquapoldro CG2
27 oktAqua-Novio'94 CG15 - 4RZC CG1
13 oktRZC CG114 - 1NDD CG2
22 sepThetis CG13 - 7RZC CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Rijn CG17610191001684
2De Meer CG1651016611546
3RZC CG 1640212502426
4Thetis CG174031243412
5De Breuly CG143019422022
6Aqua-Novio'94 CG 1530293448-14
7Polar Bears CM26303953458
8ENC Arnhem (SG) CG1720563342-9
9PFC Rheden CG1610531163-52
10Aquapoldro CG 2610532078-58
11NDD CG2600601772-55
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 nov 17:00 RZC CG1 - De Breuly CG1MFC Doelum
24 nov 10:00 NDD CG2 - Aquapoldro CG2Sportcentrum Rozengaarde
24 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) CG1 - Polar Bears CM2Valkenhuizen
24 nov 16:15 De Breuly CG1 - De Meer CG1Lentebad
25 nov 14:45 Thetis CG1 - Aqua-Novio'94 CG1LACO Sportcentrum Lingewaard
1 dec 14:00 Polar Bears CM2 - RZC CG1De Peppel
1 dec 16:55 PFC Rheden CG1 - De Breuly CG1De Grote Koppel
1 dec 17:45 De Rijn CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1Sportfondsenbad De Bongerd
1 dec 18:25 Aquapoldro CG2 - Aqua-Novio'94 CG1Sprenkelaar
8 dec 16:55 De Breuly CG1 - Polar Bears CM2Lentebad
8 dec 17:00 Aquapoldro CG2 - Thetis CG1Sprenkelaar
8 dec 17:00 RZC CG1 - De Rijn CG1MFC Doelum
9 dec 15:15 Aqua-Novio'94 CG1 - De Meer CG1Sportf.bad Nijmegen-West
9 dec 17:00 NDD CG2 - PFC Rheden CG1Sportcentrum Rozengaarde
15 dec 16:00 Thetis CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1LACO Sportcentrum Lingewaard
15 dec 17:25 PFC Rheden CG1 - Aqua-Novio'94 CG1De Grote Koppel
15 dec 18:10 De Meer CG1 - Aquapoldro CG2De Waterlinie
15 dec 19:15 De Rijn CG1 - De Breuly CG1Sportfondsenbad De Bongerd
16 dec 18:00 Polar Bears CM2 - NDD CG2De Peppel
5 jan 14:30 ENC Arnhem (SG) CG1 - RZC CG1Valkenhuizen
5 jan 16:30 De Rijn CG1 - NDD CG2Sportfondsenbad De Bongerd
5 jan 17:35 PFC Rheden CG1 - Aquapoldro CG2De Grote Koppel
12 jan 14:45 Aqua-Novio'94 CG1 - De Rijn CG1Sportf.bad Nijmegen-West
12 jan 16:15 De Breuly CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1Lentebad
12 jan 17:00 RZC CG1 - Thetis CG1MFC Doelum
12 jan 18:45 Aquapoldro CG2 - Polar Bears CM2Malkander
13 jan 15:50 De Meer CG1 - PFC Rheden CG1De Waterlinie
19 jan 16:55 De Breuly CG1 - RZC CG1Lentebad
20 jan 14:30 De Meer CG1 - NDD CG2De Waterlinie
20 jan 16:30 Polar Bears CM2 - Aqua-Novio'94 CG1De Peppel
26 jan 15:30 Polar Bears CM2 - De Meer CG1De Peppel
27 jan 14:45 Thetis CG1 - PFC Rheden CG1LACO Sportcentrum Lingewaard
27 jan 16:30 De Rijn CG1 - Aquapoldro CG2Sportfondsenbad De Bongerd
27 jan 17:20 ENC Arnhem (SG) CG1 - NDD CG2Valkenhuizen
2 feb 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1Sportf.bad Nijmegen-West
2 feb 17:35 PFC Rheden CG1 - Polar Bears CM2De Grote Koppel
3 feb 14:00 Thetis CG1 - De Breuly CG1LACO Sportcentrum Lingewaard
3 feb 16:20 NDD CG2 - RZC CG1Sportcentrum Rozengaarde
3 feb 17:15 De Rijn CG1 - De Meer CG1Sportfondsenbad De Bongerd
9 feb 15:30 ENC Arnhem (SG) CG1 - Aquapoldro CG2Valkenhuizen
9 feb 16:45 Thetis CG1 - Polar Bears CM2LACO Sportcentrum Lingewaard
9 feb 16:55 De Breuly CG1 - NDD CG2Lentebad
9 feb 17:45 RZC CG1 - Aqua-Novio'94 CG1MFC Doelum
9 feb 18:40 De Rijn CG1 - PFC Rheden CG1Sportfondsenbad De Bongerd
16 feb 14:00 Aqua-Novio'94 CG1 - De Breuly CG1Sportf.bad Nijmegen-West
16 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) CG1 - De Meer CG1Valkenhuizen
16 feb 15:20 NDD CG2 - Thetis CG1Sportcentrum Rozengaarde
16 feb 17:15 Polar Bears CM2 - De Rijn CG1De Peppel
16 feb 17:45 Aquapoldro CG2 - RZC CG1Sprenkelaar
23 feb 16:55 De Breuly CG1 - Aqua-Novio'94 CG1Lentebad
23 feb 18:00 ENC Arnhem (SG) CG1 - PFC Rheden CG1Valkenhuizen
23 feb 19:00 Thetis CG1 - Aquapoldro CG2LACO Sportcentrum Lingewaard
9 maa 16:00 NDD CG2 - Aqua-Novio'94 CG1Sportcentrum Rozengaarde
9 maa 16:15 De Breuly CG1 - Aquapoldro CG2Lentebad
9 maa 17:00 RZC CG1 - De Meer CG1MFC Doelum
10 maa 14:45 Thetis CG1 - De Rijn CG1LACO Sportcentrum Lingewaard
16 maa 16:20 Aqua-Novio'94 CG1 - Thetis CG1Erica Terpstra Sportfondsenbad
16 maa 17:45 PFC Rheden CG1 - RZC CG1De Grote Koppel
17 maa 15:50 De Meer CG1 - De Breuly CG1De Waterlinie
17 maa 16:30 Polar Bears CM2 - ENC Arnhem (SG) CG1De Peppel
17 maa 16:30 Aquapoldro CG2 - NDD CG2Malkander
23 maa 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 - Aquapoldro CG2Sportf.bad Nijmegen-West
23 maa 15:55 ENC Arnhem (SG) CG1 - De Rijn CG1Valkenhuizen
23 maa 16:55 De Breuly CG1 - PFC Rheden CG1Lentebad
23 maa 17:00 RZC CG1 - Polar Bears CM2MFC Doelum
24 maa 16:00 NDD CG2 - De Meer CG1Sportcentrum Rozengaarde
30 maa 17:00 RZC CG1 - PFC Rheden CG1MFC Doelum
31 maa 16:30 Thetis CG1 - De Meer CG1LACO Sportcentrum Lingewaard
6 apr 15:30 Polar Bears CM2 - De Breuly CG1De Peppel
6 apr 16:55 PFC Rheden CG1 - NDD CG2De Grote Koppel
6 apr 18:30 De Rijn CG1 - RZC CG1Sportfondsenbad De Bongerd
6 apr 18:35 De Meer CG1 - Aqua-Novio'94 CG1De Waterlinie
13 apr 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 - PFC Rheden CG1Sportf.bad Nijmegen-West
13 apr 16:55 De Breuly CG1 - De Rijn CG1Lentebad
13 apr 17:00 NDD CG2 - Polar Bears CM2Sportcentrum Rozengaarde
13 apr 17:15 ENC Arnhem (SG) CG1 - Thetis CG1Valkenhuizen
13 apr 17:55 Aquapoldro CG2 - De Meer CG1Sprenkelaar
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 nov 18:45 Aquapoldro CG2 - De Breuly CG1 1 - 13
10 nov 18:00 De Rijn CG1 - Thetis CG1 12 - 2
10 nov 17:40 PFC Rheden CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1 2 - 9
10 nov 17:30 De Meer CG1 - RZC CG1 11 - 2
10 nov 15:00 Aqua-Novio'94 CG1 - NDD CG2 11 - 7
4 nov 14:45 Thetis CG1 - NDD CG2 14 - 1
3 nov 19:10 De Rijn CG1 - Polar Bears CM2 10 - 5
3 nov 18:50 De Meer CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1 4 - 2
3 nov 17:00 RZC CG1 - Aquapoldro CG2 15 - 2
28 okt 17:15 Polar Bears CM2 - Thetis CG1 4 - 7
28 okt 15:10 Aquapoldro CG2 - ENC Arnhem (SG) CG1 7 - 4
27 okt 16:20 NDD CG2 - De Breuly CG1 5 - 11
27 okt 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 - RZC CG1 5 - 4
13 okt 18:10 De Meer CG1 - De Rijn CG1 5 - 5
13 okt 17:00 RZC CG1 - NDD CG2 14 - 1
13 okt 16:15 De Breuly CG1 - Thetis CG1 7 - 9
13 okt 15:50 ENC Arnhem (SG) CG1 - Aqua-Novio'94 CG1 4 - 8
13 okt 15:30 Polar Bears CM2 - PFC Rheden CG1 12 - 1
7 okt 15:20 NDD CG2 - ENC Arnhem (SG) CG1 2 - 7
7 okt 14:30 De Meer CG1 - Polar Bears CM2 15 - 5
6 okt 17:45 Aquapoldro CG2 - De Rijn CG1 3 - 26
6 okt 17:35 PFC Rheden CG1 - Thetis CG1 0 - 8
29 sep 17:00 De Meer CG1 - Thetis CG1 10 - 0
29 sep 16:35 PFC Rheden CG1 - De Rijn CG1 0 - 13
22 sep 18:30 De Rijn CG1 - Aqua-Novio'94 CG1 19 - 0
22 sep 17:15 PFC Rheden CG1 - De Meer CG1 1 - 16
22 sep 16:00 Thetis CG1 - RZC CG1 3 - 7
22 sep 15:00 ENC Arnhem (SG) CG1 - De Breuly CG1 5 - 11
22 sep 14:45 Polar Bears CM2 - Aquapoldro CG2 13 - 2
16 sep 14:40 Aquapoldro CG2 - PFC Rheden CG1 5 - 7
15 sep 17:00 RZC CG1 - ENC Arnhem (SG) CG1 8 - 2
15 sep 17:00 NDD CG2 - De Rijn CG1 1 - 15
15 sep 14:00 Aqua-Novio'94 CG1 - Polar Bears CM2 10 - 14
 
 
Aqua-Novio'9..
 
Aquapoldro C..
 
De Breuly CG..
 
De Meer CG1
 
De Rijn CG1
 
ENC Arnhem (..
 
NDD CG2
 
PFC Rheden C..
 
Polar Bears ..
 
RZC CG 1
 
Thetis CG1
 
Aqua-Novio'94 CG 1 23/316/29/1212/12/211 - 713/410 - 145 - 416/3
Aquapoldro CG 21/12 1 - 1313/43 - 267 - 417/35 - 712/116/28/12
De Breuly CG123/29/3 24/1113/412/19/223/38/1219/17 - 9
De Meer CG16/415/1217/3 5 - 54 - 220/113/115 - 511 - 210 - 0
De Rijn CG119 - 027/115/123/2 1/125/19/210 - 56/412 - 2
ENC Arnhem (SG) CG14 - 89/25 - 1116/223/3 27/123/224/115/113/4
NDD CG29/324/115 - 1124/31 - 152 - 7 9/1213/43/216/2
PFC Rheden CG115/125/11/121 - 160 - 132 - 96/4 2/216/30 - 8
Polar Bears CM220/113 - 26/426/116/217/316/1212 - 1 1/124 - 7
RZC CG 19/215 - 217/119/38/128 - 214 - 130/323/3 12/1
Thetis CG125/1123/23/231/310/315/1214 - 127/19/23 - 7