HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Berkelduikers H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
ZPC De Hof H2 - De Berkelduikers H1
zondag 27 januari 17:45

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1WS Twente H41131
2NDD H21127
3Schuurman BZC H51127
4OZ&PC H31124
5Piranha H11021
6De Berkelduikers H11421
7ZPC De Hof H21113
8Natare H21112
9EZC H3109
10Livo H3119
11Scholtenhagen H1100
12Schuurman BZC H490
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 janZPC De Hof H217:45De Berkelduikers H1
2 febDe Berkelduikers H118:30Scholtenhagen H1
9 febWS Twente H418:15De Berkelduikers H1
23 febNatare H216:30De Berkelduikers H1
9 maaDe Berkelduikers H118:30Piranha H1

Uitslagen

12 janDe Berkelduikers H16 - 7NDD H2
5 janDe Berkelduikers H15 - 6Schuurman BZC H5
15 decLivo H37 - 4De Berkelduikers H1
8 decDe Berkelduikers H110 - 9Schuurman BZC H4
1 decDe Berkelduikers H113 - 9OZ&PC H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WS Twente H411101031804634
2NDD H21190227915437
3Schuurman BZC H51190227915536
4OZ&PC H31180324956629
5Piranha H110703211035944
6De Berkelduikers H114707211009010
7ZPC De Hof H211416136786-19
8Natare H211407125568-13
9EZC H31030796090-30
10Livo H31130896296-34
11Scholtenhagen H1100010058104-46
12Schuurman BZC H4900904593-48
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 17:45 OZ&PC H3 - Schuurman BZC H5Vondersweijde
19 jan 18:45 Natare H2 - EZC H3t Walfort
19 jan 18:55 WS Twente H4 - Schuurman BZC H4t Wooldrik
19 jan 19:30 ZPC De Hof H2 - Piranha H1De Vijf Heuvels
19 jan 19:45 Scholtenhagen H1 - Livo H3De Wilder
26 jan 17:15 Natare H2 - Schuurman BZC H5t Walfort
26 jan 17:15 OZ&PC H3 - Schuurman BZC H4Vondersweijde
26 jan 18:15 WS Twente H4 - Livo H3t Wooldrik
26 jan 19:00 Scholtenhagen H1 - NDD H2De Wilder
27 jan 17:45 ZPC De Hof H2 - De Berkelduikers H1De Vijf Heuvels
27 jan 19:00 Piranha H1 - EZC H3Het Slagman
2 feb 17:00 Schuurman BZC H4 - Natare H2t Timpke
2 feb 18:00 Livo H3 - OZ&PC H3t Walfort
2 feb 18:30 De Berkelduikers H1 - Scholtenhagen H1De Beemd
2 feb 19:45 EZC H3 - ZPC De Hof H2Het Slagman
3 feb 18:35 NDD H2 - WS Twente H4Sportcentrum Rozengaarde
3 feb 19:30 Schuurman BZC H5 - Piranha H1t Timpke
9 feb 16:30 Natare H2 - Livo H3t Walfort
9 feb 17:30 OZ&PC H3 - NDD H2Vondersweijde
9 feb 18:15 WS Twente H4 - De Berkelduikers H1t Wooldrik
9 feb 18:45 ZPC De Hof H2 - Scholtenhagen H1De Vijf Heuvels
9 feb 19:45 Piranha H1 - Schuurman BZC H4Het Slagman
10 feb 15:15 EZC H3 - Schuurman BZC H5Het Slagman
16 feb 16:50 NDD H2 - Natare H2Sportcentrum Rozengaarde
16 feb 18:00 Livo H3 - Piranha H1t Walfort
16 feb 19:00 Scholtenhagen H1 - WS Twente H4De Wilder
16 feb 19:15 Schuurman BZC H5 - ZPC De Hof H2t Timpke
16 feb 20:00 Schuurman BZC H4 - EZC H3t Timpke
23 feb 16:30 Natare H2 - De Berkelduikers H1t Walfort
23 feb 18:15 OZ&PC H3 - Scholtenhagen H1Vondersweijde
23 feb 20:35 Schuurman BZC H5 - Schuurman BZC H4t Timpke
24 feb 15:45 EZC H3 - Livo H3Het Slagman
24 feb 17:15 Piranha H1 - NDD H2Het Slagman
9 maa 18:00 Livo H3 - Schuurman BZC H5t Walfort
9 maa 18:30 De Berkelduikers H1 - Piranha H1De Beemd
9 maa 18:55 WS Twente H4 - OZ&PC H3t Wooldrik
9 maa 21:30 Schuurman BZC H4 - ZPC De Hof H2t Timpke
10 maa 18:45 NDD H2 - EZC H3Sportcentrum Rozengaarde
16 maa 19:00 Schuurman BZC H5 - NDD H2t Timpke
16 maa 19:45 Schuurman BZC H4 - Livo H3t Timpke
16 maa 19:45 ZPC De Hof H2 - OZ&PC H3De Vijf Heuvels
16 maa 20:00 Natare H2 - WS Twente H4t Walfort
17 maa 14:30 EZC H3 - De Berkelduikers H1Het Slagman
17 maa 17:45 Piranha H1 - Scholtenhagen H1Het Slagman
23 maa 17:15 OZ&PC H3 - Natare H2Vondersweijde
23 maa 18:00 Livo H3 - ZPC De Hof H2t Walfort
23 maa 18:10 WS Twente H4 - Piranha H1t Wooldrik
24 maa 19:00 Scholtenhagen H1 - EZC H3De Wilder
24 maa 20:30 NDD H2 - Schuurman BZC H4Sportcentrum Rozengaarde
30 maa 17:15 ZPC De Hof H2 - Natare H2De Vijf Heuvels
30 maa 18:05 Schuurman BZC H4 - De Berkelduikers H1t Timpke
30 maa 18:15 Livo H3 - NDD H2t Walfort
30 maa 18:50 Schuurman BZC H5 - Scholtenhagen H1t Timpke
31 maa 15:45 EZC H3 - WS Twente H4Het Slagman
31 maa 17:30 Piranha H1 - OZ&PC H3Het Slagman
6 apr 16:50 OZ&PC H3 - EZC H3Vondersweijde
6 apr 19:00 Natare H2 - Piranha H1t Walfort
6 apr 19:00 Scholtenhagen H1 - Schuurman BZC H4De Wilder
6 apr 19:30 ZPC De Hof H2 - NDD H2De Vijf Heuvels
6 apr 19:45 WS Twente H4 - Schuurman BZC H5t Wooldrik
13 apr 17:30 Livo H3 - Scholtenhagen H1t Walfort
13 apr 18:30 NDD H2 - De Berkelduikers H1Sportcentrum Rozengaarde
13 apr 18:45 EZC H3 - Natare H2Het Slagman
13 apr 19:30 Schuurman BZC H5 - OZ&PC H3t Timpke
13 apr 20:15 Schuurman BZC H4 - WS Twente H4t Timpke
14 apr 18:45 Piranha H1 - ZPC De Hof H2Het Slagman
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
12 jan 19:15 De Berkelduikers H1 - NDD H2 6 - 7
12 jan 18:45 ZPC De Hof H2 - WS Twente H4 5 - 5
5 jan 19:00 Scholtenhagen H1 - OZ&PC H3 9 - 14
5 jan 18:30 De Berkelduikers H1 - Schuurman BZC H5 5 - 6
15 dec 19:45 EZC H3 - OZ&PC H3 7 - 11
15 dec 19:30 Schuurman BZC H5 - WS Twente H4 4 - 9
15 dec 18:40 NDD H2 - ZPC De Hof H2 11 - 3
15 dec 18:15 Piranha H1 - Natare H2 9 - 5
15 dec 18:00 Livo H3 - De Berkelduikers H1 7 - 4
9 dec 21:15 NDD H2 - Livo H3 13 - 4
9 dec 19:00 Scholtenhagen H1 - Schuurman BZC H5 6 - 7
8 dec 19:15 Natare H2 - ZPC De Hof H2 6 - 0
8 dec 18:55 WS Twente H4 - EZC H3 8 - 3
8 dec 17:45 De Berkelduikers H1 - Schuurman BZC H4 10 - 9
8 dec 17:00 OZ&PC H3 - Piranha H1 6 - 5
1 dec 19:45 Scholtenhagen H1 - Natare H2 6 - 12
1 dec 18:30 De Berkelduikers H1 - OZ&PC H3 13 - 9
25 nov 18:05 Schuurman BZC H4 - NDD H2 3 - 10
25 nov 17:45 Piranha H1 - WS Twente H4 10 - 11
25 nov 17:20 Schuurman BZC H5 - De Berkelduikers H1 7 - 4
25 nov 15:30 EZC H3 - Scholtenhagen H1 12 - 6
24 nov 18:15 Natare H2 - OZ&PC H3 3 - 6
24 nov 18:00 ZPC De Hof H2 - Livo H3 8 - 4
17 nov 21:00 NDD H2 - Schuurman BZC H5 8 - 7
17 nov 19:45 Scholtenhagen H1 - Piranha H1 7 - 13
17 nov 18:30 De Berkelduikers H1 - EZC H3 9 - 3
17 nov 18:30 WS Twente H4 - Natare H2 8 - 3
17 nov 18:00 Livo H3 - Schuurman BZC H4 11 - 7
11 nov 18:35 Schuurman BZC H5 - Livo H3 10 - 3
10 nov 21:00 Piranha H1 - De Berkelduikers H1 11 - 8
10 nov 19:00 EZC H3 - NDD H2 3 - 8
10 nov 18:45 ZPC De Hof H2 - Schuurman BZC H4 9 - 8
10 nov 18:30 OZ&PC H3 - WS Twente H4 3 - 4
10 nov 17:00 Natare H2 - Scholtenhagen H1 9 - 5
3 nov 18:45 Schuurman BZC H4 - Schuurman BZC H5 3 - 10
3 nov 18:35 NDD H2 - Piranha H1 6 - 9
3 nov 18:30 De Berkelduikers H1 - Natare H2 6 - 3
3 nov 18:00 Livo H3 - EZC H3 9 - 10
3 nov 17:30 WS Twente H4 - ZPC De Hof H2 7 - 3
28 okt 18:00 EZC H3 - Schuurman BZC H4 11 - 7
27 okt 20:30 Piranha H1 - Livo H3 16 - 4
27 okt 19:00 WS Twente H4 - Scholtenhagen H1 8 - 4
27 okt 18:45 Natare H2 - NDD H2 3 - 5
27 okt 18:00 OZ&PC H3 - De Berkelduikers H1 9 - 7
20 okt 19:00 Scholtenhagen H1 - De Berkelduikers H1 3 - 8
13 okt 19:15 De Berkelduikers H1 - WS Twente H4 3 - 4
13 okt 17:30 ZPC De Hof H2 - Schuurman BZC H5 8 - 10
7 okt 20:35 NDD H2 - OZ&PC H3 10 - 6
7 okt 18:15 Schuurman BZC H5 - EZC H3 10 - 4
6 okt 19:00 Schuurman BZC H4 - Piranha H1 3 - 13
6 okt 18:15 Scholtenhagen H1 - ZPC De Hof H2 10 - 11
6 okt 18:00 Livo H3 - Natare H2 6 - 5
29 sep 20:15 Piranha H1 - Schuurman BZC H5 5 - 7
29 sep 19:45 Natare H2 - Schuurman BZC H4 6 - 4
29 sep 19:00 ZPC De Hof H2 - EZC H3 10 - 5
29 sep 18:55 WS Twente H4 - NDD H2 8 - 3
29 sep 17:00 OZ&PC H3 - Livo H3 6 - 2
23 sep 15:00 EZC H3 - Piranha H1 2 - 12
22 sep 20:35 NDD H2 - Scholtenhagen H1 10 - 2
22 sep 19:45 Schuurman BZC H5 - Natare H2 13 - 0
22 sep 19:00 Schuurman BZC H4 - OZ&PC H3 1 - 13
22 sep 18:30 De Berkelduikers H1 - ZPC De Hof H2 8 - 5
22 sep 18:00 Livo H3 - WS Twente H4 5 - 8
16 sep 17:00 OZ&PC H3 - ZPC De Hof H2 12 - 5
15 sep 19:15 De Berkelduikers H1 - Livo H3 9 - 7
 
 
De Berkeldui..
 
EZC H3
 
Livo H3
 
Natare H2
 
NDD H2
 
OZ&PC H3
 
Piranha H1
 
Scholtenhage..
 
Schuurman BZ..
 
Schuurman BZ..
 
WS Twente H4
 
ZPC De Hof H..
 
De Berkelduikers H1 9 - 39 - 76 - 36 - 713 - 99/32/210 - 95 - 63 - 48 - 5
EZC H317/3 24/213/43 - 87 - 112 - 1212 - 611 - 710/231/32/2
Livo H37 - 49 - 10 6 - 530/32/216/213/411 - 79/35 - 823/3
Natare H223/219/19/2 3 - 53 - 66/49 - 56 - 426/116/36 - 0
NDD H213/410/313 - 416/2 10 - 66 - 910 - 224/38 - 73/211 - 3
OZ&PC H39 - 76/46 - 223/39/2 6 - 523/226/119/13 - 412 - 5
Piranha H111 - 827/116 - 49 - 524/231/3 17/39/25 - 710 - 1114/4
Scholtenhagen H13 - 824/319/16 - 1226/19 - 147 - 13 6/46 - 716/210 - 11
Schuurman BZC H430/316/216/32/23 - 101 - 133 - 13? 3 - 1013/49/3
Schuurman BZC H57 - 410 - 410 - 313 - 016/313/43/230/323/2 4 - 916/2
WS Twente H49/28 - 326/18 - 38 - 39/323/38 - 419/16/4 7 - 3
ZPC De Hof H227/110 - 58 - 430/36/416/319/19/29 - 88 - 105 - 5