HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17)

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1WSG ESTA (SG) BJ11545
2De Reest BG11537
3Orca BG11529
4TriVia BG11622
5Bolsward BG11518
6Azuro BG11616
7DraGor (SG) BG11513
8GZVW BG1150
uitgebreide stand »

Uitslagen

14 aprWSG ESTA (SG) BJ124 - 7BG1 Bolsward/ FZC54'
6 aprOrca BG112 - 25WSG ESTA (SG) BJ1
30 maaWSG ESTA (SG) BJ124 - 1Azuro BG1
23 maaTriVia BG17 - 22WSG ESTA (SG) BJ1
16 maaWSG ESTA (SG) BJ17 - 6De Reest BG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WSG ESTA (SG) BJ11515004537373300
2De Reest BG11512123722486138
3Orca BG1159242921416747
4TriVia BG116718221831758
5Bolsward BG11560918109197-88
6Azuro BG116511016101176-75
7DraGor (SG) BG11541101375164-89
8GZVW BG1150015057298-241
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 16:30 WSG ESTA (SG) BJ1 - BG1 Bolsward/ FZC54' 24 - 7
14 apr 15:30 GZVW BG1 - Orca BG1 9 - 16
14 apr 13:30 Azuro BG1 - De Reest BG1 3 - 14
13 apr 18:30 DraGor (SG) BG1 - De Reest BG1 6 - 19
7 apr 15:30 Azuro BG1 - GZVW BG1 12 - 7
6 apr 18:00 DraGor (SG) BG1 - TriVia BG1 3 - 16
6 apr 17:00 Orca BG1 - WSG ESTA (SG) BJ1 12 - 25
31 maa 15:30 GZVW BG1 - TriVia BG1 1 - 19
30 maa 17:45 DraGor (SG) BG1 - BG1 Bolsward/ FZC54' 5 - 9
30 maa 17:00 WSG ESTA (SG) BJ1 - Azuro BG1 24 - 1
23 maa 19:45 De Reest BG1 - GZVW BG1 18 - 3
23 maa 18:00 Orca BG1 - BG1 Bolsward/ FZC54' 14 - 12
23 maa 15:45 TriVia BG1 - WSG ESTA (SG) BJ1 7 - 22
16 maa 20:00 BG1 Bolsward/ FZC54' - Azuro BG1 7 - 2
16 maa 18:00 DraGor (SG) BG1 - Orca BG1 10 - 0
16 maa 17:00 WSG ESTA (SG) BJ1 - De Reest BG1 7 - 6
10 maa 13:30 Azuro BG1 - Orca BG1 5 - 10
9 maa 15:40 TriVia BG1 - BG1 Bolsward/ FZC54' 26 - 5
3 maa 15:30 Azuro BG1 - DraGor (SG) BG1 7 - 5
2 maa 18:45 De Reest BG1 - BG1 Bolsward/ FZC54' 25 - 1
2 maa 18:00 GZVW BG1 - WSG ESTA (SG) BJ1 3 - 27
2 maa 17:30 TriVia BG1 - Orca BG1 9 - 16
23 feb 18:00 DraGor (SG) BG1 - Azuro BG1 5 - 5
16 feb 19:00 Orca BG1 - TriVia BG1 14 - 14
9 feb 20:30 De Reest BG1 - Orca BG1 23 - 10
9 feb 17:15 GZVW BG1 - DraGor (SG) BG1 3 - 6
9 feb 17:00 TriVia BG1 - Azuro BG1 10 - 7
2 feb 18:00 DraGor (SG) BG1 - TriVia BG1 4 - 13
2 feb 17:00 BG1 Bolsward/ FZC54' - De Reest BG1 8 - 12
2 feb 16:15 WSG ESTA (SG) BJ1 - GZVW BG1 36 - 5
27 jan 13:30 Azuro BG1 - BG1 Bolsward/ FZC54' 8 - 6
26 jan 19:15 WSG ESTA (SG) BJ1 - DraGor (SG) BG1 22 - 4
19 jan 18:15 Orca BG1 - TriVia BG1 15 - 12
19 jan 18:00 BG1 Bolsward/ FZC54' - GZVW BG1 11 - 1
12 jan 15:00 De Reest BG1 - TriVia BG1 11 - 4
15 dec 18:15 De Reest BG1 - Azuro BG1 11 - 2
8 dec 18:00 BG1 Bolsward/ FZC54' - WSG ESTA (SG) BJ1 4 - 27
8 dec 17:00 De Reest BG1 - BAS Waterpolo BG1 23 - 0
8 dec 16:15 Orca BG1 - GZVW BG1 32 - 4
2 dec 15:30 GZVW BG1 - Azuro BG1 3 - 15
1 dec 18:00 BAS Waterpolo BG1 - DraGor (SG) BG1 1 - 19
1 dec 17:30 WSG ESTA (SG) BJ1 - Orca BG1 19 - 10
25 nov 13:30 Azuro BG1 - WSG ESTA (SG) BJ1 0 - 31
24 nov 18:00 BG1 Bolsward/ FZC54' - DraGor (SG) BG1 9 - 4
24 nov 15:30 TriVia BG1 - GZVW BG1 19 - 5
18 nov 13:30 GZVW BG1 - De Reest BG1 8 - 25
17 nov 19:00 BG1 Bolsward/ FZC54' - Orca BG1 6 - 24
17 nov 18:30 De Reest BG1 - DraGor (SG) BG1 12 - 4
17 nov 18:00 WSG ESTA (SG) BJ1 - TriVia BG1 24 - 2
11 nov 16:30 Azuro BG1 - BG1 Bolsward/ FZC54' 3 - 6
10 nov 18:00 BAS Waterpolo BG1 - GZVW BG1 3 - 12
10 nov 17:00 Orca BG1 - DraGor (SG) BG1 18 - 4
10 nov 17:00 De Reest BG1 - WSG ESTA (SG) BJ1 8 - 12
3 nov 19:00 BG1 Bolsward/ FZC54' - TriVia BG1 7 - 18
3 nov 18:00 DraGor (SG) BG1 - HZPC/Avéna (SG) BG1 4 - 30
3 nov 17:00 Orca BG1 - Azuro BG1 13 - 5
28 okt 14:30 Azuro BG1 - De Reest BG1 5 - 17
14 okt 13:30 Azuro BG1 - TriVia BG1 21 - 7
13 okt 17:30 BG1 Bolsward/ FZC54' - BAS Waterpolo BG1 22 - 5
13 okt 17:00 Orca BG1 - De Reest BG1 10 - 10
7 okt 16:30 GZVW BG1 - WSG ESTA (SG) BJ1 1 - 46
7 okt 14:00 BAS Waterpolo BG1 - Orca BG1 3 - 33
6 okt 15:15 TriVia BG1 - DraGor (SG) BG1 4 - 7
30 sep 13:30 Azuro BG1 - BAS Waterpolo BG1 22 - 2
29 sep 18:00 DraGor (SG) BG1 - WSG ESTA (SG) BJ1 3 - 27
29 sep 18:00 BG1 Bolsward/ FZC54' - HZPC/Avéna (SG) BG1 5 - 5
29 sep 14:15 TriVia BG1 - De Reest BG1 3 - 13
23 sep 14:30 GZVW BG1 - BG1 Bolsward/ FZC54' 4 - 11
23 sep 14:00 BAS Waterpolo BG1 - TriVia BG1 1 - 27
22 sep 18:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 - Orca BG1 9 - 12
15 sep 18:00 DraGor (SG) BG1 - GZVW BG1 5 - 0
 
 
Azuro BG1
 
Bolsward BG1
 
De Reest BG1
 
DraGor (SG) ..
 
GZVW BG1
 
Orca BG1
 
TriVia BG1
 
WSG ESTA (SG..
 
Azuro BG1 8 - 63 - 147 - 512 - 75 - 1021 - 70 - 31
Bolsward BG17 - 2 8 - 129 - 411 - 16 - 247 - 184 - 27
De Reest BG111 - 225 - 1 12 - 418 - 323 - 1011 - 48 - 12
DraGor (SG) BG15 - 55 - 96 - 19 5 - 010 - 03 - 163 - 27
GZVW BG13 - 154 - 118 - 253 - 6 9 - 161 - 193 - 27
Orca BG113 - 514 - 1210 - 1018 - 432 - 4 14 - 1412 - 25
TriVia BG110 - 726 - 53 - 134 - 719 - 59 - 16 7 - 22
WSG ESTA (SG) BJ124 - 124 - 77 - 622 - 436 - 519 - 1024 - 2