HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WSG ESTA (SG) H7 (Heren)

Stand Ronde 3 Broer van der Wal Trofee

  Team Gespeeld Punten
1De Reest H 313
2WSG ESTA (SG) H413
3De Walvisch H300
4DraGor (SG) H300
5WSG ESTA (SG) H700
6Midden-Drenthe (SG) H200
7Midden-Drenthe (SG) H420
uitgebreide stand »
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Reest H 311003927
2WSG ESTA (SG) H411003642
3De Walvisch H300000000
4DraGor (SG) H300000000
5WSG ESTA (SG) H700000000
6Midden-Drenthe (SG) H200000000
7Midden-Drenthe (SG) H420020615-9
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 20:00 De Reest H3 - Midden-Drenthe (SG) H4 9 - 2
10 nov 16:30 Neptunia'24 H3 - Bolsward H2 8 - 3
27 okt 17:30 Aqua'68 H2 - Midden-Drenthe (SG) H4 11 - 8
21 okt 16:30 GZVW H2 - TriVia H3 2 - 15
21 okt 15:15 TriVia H4 - WSG ESTA (SG) H5 7 - 5
20 okt 18:50 DraGor (SG) H4 - Orca H4 3 - 13
20 okt 18:30 Midden-Drenthe (SG) H2 - Moby Dick H2 9 - 2
20 okt 17:45 Midden-Drenthe (SG) H4 - WSG ESTA (SG) H4 4 - 6
20 okt 17:00 Bolsward H2 - HZPC/Avéna (SG) H4 9 - 23
20 okt 14:00 De Walvisch H3 - TriVia H2 5 - 26
17 okt 21:10 Neptunia'24 H2 - DraGor (SG) H3 16 - 6
 
 
De Reest H 3
 
De Walvisch ..
 
DraGor (SG) ..
 
Midden-Drent..
 
Midden-Drent..
 
WSG ESTA (SG..
 
WSG ESTA (SG..
 
De Reest H 3 ???9 - 2??
De Walvisch H3? ?????
DraGor (SG) H3?? ????
Midden-Drenthe (SG) H2??? ???
Midden-Drenthe (SG) H4???? 4 - 6?
WSG ESTA (SG) H4????? ?
WSG ESTA (SG) H7??????