HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Waterpolo Den Haag (SG) H4 - De Lansingh H1
zaterdag 14 september 17:50
Hofbad 's-gravenhage

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Katwijk H300
2Z&PC De Gouwe H200
3Aquadraat (SG) H100
4Zwemvereniging Westland H100
5d'ELFT H200
6Waterpolo Den Haag (SG) H400
7De Lansingh H100
8Wiekslag H300
9ZPB H&L Productions H300
10SCOMZeehondDuck (SG) H100
11MNC Dordrecht H500
12Z&PC Rotterdam H200
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
14 sepWaterpolo Den Haag (SG) H417:50De Lansingh H1
28 sepZ&PC Rotterdam H218:45Waterpolo Den Haag (SG) H4
5 oktWaterpolo Den Haag (SG) H418:55ZPB H&L Productions H3
12 oktZ&PC De Gouwe H219:00Waterpolo Den Haag (SG) H4
2 novWaterpolo Den Haag (SG) H415:20Wiekslag H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Katwijk H300000000
2Z&PC De Gouwe H200000000
3Aquadraat (SG) H100000000
4Zwemvereniging Westland H100000000
5d'ELFT H200000000
6Waterpolo Den Haag (SG) H400000000
7De Lansingh H100000000
8Wiekslag H300000000
9ZPB H&L Productions H300000000
10SCOMZeehondDuck (SG) H100000000
11MNC Dordrecht H500000000
12Z&PC Rotterdam H200000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 sep 17:30 MNC Dordrecht H5 - SCOMZeehondDuck (SG) H1Sportboulevard
14 sep 17:50 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - De Lansingh H1Hofbad
14 sep 18:35 Wiekslag H3 - Z&PC De Gouwe H2Sportcentrum Blokweer
14 sep 19:05 Katwijk H3 - Z&PC Rotterdam H2Aquamar
14 sep 19:15 Aquadraat (SG) H1 - ZPB H&L Productions H3De Does
14 sep 19:50 d'ELFT H2 - Westland H1Kerkpolder
21 sep 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - MNC Dordrecht H5De Rozenburcht
21 sep 18:25 Aquadraat (SG) H1 - Katwijk H3De Does
21 sep 19:15 Z&PC Rotterdam H2 - d'ELFT H2Zwemcentrum Rotterdam
28 sep 17:30 Z&PC De Gouwe H2 - Aquadraat (SG) H1De Sniep
28 sep 18:25 ZPB H&L Productions H3 - Katwijk H3Inge de Bruijn Zwembad
28 sep 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Zwemcentrum Rotterdam
28 sep 19:15 De Lansingh H1 - d'ELFT H2De Lansingh
28 sep 20:25 Westland H1 - MNC Dordrecht H5Zwembad Maesemunde
28 sep 21:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Wiekslag H3De Rozenburcht
5 okt 17:10 Katwijk H3 - Z&PC De Gouwe H2Aquamar
5 okt 17:30 Wiekslag H3 - MNC Dordrecht H5Sportcentrum Blokweer
5 okt 18:30 d'ELFT H2 - Z&PC Rotterdam H2Kerkpolder
5 okt 18:30 De Lansingh H1 - Westland H1De Lansingh
5 okt 18:55 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - ZPB H&L Productions H3Hofbad
5 okt 21:15 Aquadraat (SG) H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H1De Does
12 okt 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - De Lansingh H1Zwemcentrum Rotterdam
12 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Sniep
12 okt 19:25 Westland H1 - Wiekslag H3Zwembad Maesemunde
12 okt 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Katwijk H3De Rozenburcht
12 okt 21:10 ZPB H&L Productions H3 - d'ELFT H2Inge de Bruijn Zwembad
13 okt 18:05 MNC Dordrecht H5 - Aquadraat (SG) H1Sportboulevard
19 okt 16:40 MNC Dordrecht H5 - Katwijk H3Sportboulevard
19 okt 17:00 Aquadraat (SG) H1 - d'ELFT H2De Does
26 okt 18:05 Katwijk H3 - Aquadraat (SG) H1Aquamar
26 okt 19:45 MNC Dordrecht H5 - d'ELFT H2Sportboulevard
2 nov 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Wiekslag H3Hofbad
2 nov 17:00 De Lansingh H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H1De Lansingh
2 nov 18:15 ZPB H&L Productions H3 - Westland H1Inge de Bruijn Zwembad
2 nov 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Z&PC De Gouwe H2Zwemcentrum Rotterdam
2 nov 19:15 d'ELFT H2 - MNC Dordrecht H5Kerkpolder
9 nov 18:15 Z&PC De Gouwe H2 - ZPB H&L Productions H3De Sniep
9 nov 18:30 Aquadraat (SG) H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Does
9 nov 18:35 MNC Dordrecht H5 - De Lansingh H1Sportboulevard
9 nov 18:50 Wiekslag H3 - d'ELFT H2Sportcentrum Blokweer
9 nov 19:10 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H2De Rozenburcht
9 nov 19:25 Westland H1 - Katwijk H3Zwembad Maesemunde
16 nov 18:30 De Lansingh H1 - Wiekslag H3De Lansingh
16 nov 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - MNC Dordrecht H5Zwemcentrum Rotterdam
16 nov 19:25 Z&PC De Gouwe H2 - Westland H1De Sniep
16 nov 19:55 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Katwijk H3Hofbad
16 nov 20:15 d'ELFT H2 - Aquadraat (SG) H1Kerkpolder
16 nov 20:20 ZPB H&L Productions H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H1Inge de Bruijn Zwembad
23 nov 17:50 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - SCOMZeehondDuck (SG) H1Hofbad
23 nov 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Westland H1Zwemcentrum Rotterdam
23 nov 19:15 De Lansingh H1 - ZPB H&L Productions H3De Lansingh
23 nov 19:15 Aquadraat (SG) H1 - Wiekslag H3De Does
23 nov 19:30 d'ELFT H2 - Z&PC De Gouwe H2Kerkpolder
23 nov 20:00 Katwijk H3 - MNC Dordrecht H5Aquamar
30 nov 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Westland H1Hofbad
30 nov 18:10 Katwijk H3 - d'ELFT H2Aquamar
30 nov 18:15 Wiekslag H3 - Z&PC Rotterdam H2Sportcentrum Blokweer
30 nov 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H2De Rozenburcht
30 nov 21:15 Aquadraat (SG) H1 - De Lansingh H1De Does
1 dec 20:20 MNC Dordrecht H5 - ZPB H&L Productions H3Sportboulevard
7 dec 16:55 d'ELFT H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Kerkpolder
7 dec 18:30 De Lansingh H1 - Katwijk H3De Lansingh
7 dec 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Aquadraat (SG) H1Zwemcentrum Rotterdam
7 dec 19:25 Westland H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H1Zwembad Maesemunde
8 dec 17:00 Z&PC De Gouwe H2 - MNC Dordrecht H5De Sniep
8 dec 18:45 ZPB H&L Productions H3 - Wiekslag H3Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 17:30 Z&PC De Gouwe H2 - Wiekslag H3De Sniep
14 dec 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Katwijk H3Zwemcentrum Rotterdam
14 dec 19:45 Westland H1 - d'ELFT H2Zwembad Maesemunde
14 dec 20:15 De Lansingh H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Lansingh
14 dec 21:00 ZPB H&L Productions H3 - Aquadraat (SG) H1Inge de Bruijn Zwembad
4 jan 19:30 d'ELFT H2 - Katwijk H3Kerkpolder
11 jan 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Z&PC Rotterdam H2Hofbad
11 jan 16:15 Katwijk H3 - ZPB H&L Productions H3Aquamar
11 jan 17:15 Wiekslag H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H1Sportcentrum Blokweer
11 jan 18:30 Aquadraat (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H2De Does
11 jan 18:30 MNC Dordrecht H5 - Westland H1Sportboulevard
11 jan 20:30 d'ELFT H2 - De Lansingh H1Kerkpolder
18 jan 19:55 Wiekslag H3 - Katwijk H3Sportcentrum Blokweer
18 jan 20:00 Westland H1 - Aquadraat (SG) H1Zwembad Maesemunde
18 jan 20:15 Z&PC De Gouwe H2 - De Lansingh H1De Sniep
19 jan 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - d'ELFT H2De Rozenburcht
19 jan 18:50 MNC Dordrecht H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Sportboulevard
19 jan 19:05 ZPB H&L Productions H3 - Z&PC Rotterdam H2Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 16:20 MNC Dordrecht H5 - Wiekslag H3Sportboulevard
25 jan 18:45 Z&PC De Gouwe H2 - Katwijk H3De Sniep
25 jan 19:15 ZPB H&L Productions H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 20:45 Westland H1 - De Lansingh H1Zwembad Maesemunde
26 jan 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Aquadraat (SG) H1De Rozenburcht
1 feb 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Z&PC De Gouwe H2Hofbad
1 feb 16:15 Katwijk H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H1Aquamar
1 feb 17:50 Wiekslag H3 - Westland H1Sportcentrum Blokweer
1 feb 19:15 d'ELFT H2 - ZPB H&L Productions H3Kerkpolder
1 feb 19:15 De Lansingh H1 - Z&PC Rotterdam H2De Lansingh
1 feb 21:15 Aquadraat (SG) H1 - MNC Dordrecht H5De Does
8 feb 15:05 ZPB H&L Productions H3 - De Lansingh H1Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 19:15 Westland H1 - Z&PC Rotterdam H2Zwembad Maesemunde
8 feb 19:15 Z&PC De Gouwe H2 - d'ELFT H2De Sniep
8 feb 19:20 Wiekslag H3 - Aquadraat (SG) H1Sportcentrum Blokweer
8 feb 21:25 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Rozenburcht
15 feb 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - MNC Dordrecht H5Hofbad
15 feb 17:20 Katwijk H3 - Wiekslag H3Aquamar
15 feb 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - ZPB H&L Productions H3Zwemcentrum Rotterdam
15 feb 18:45 De Lansingh H1 - Z&PC De Gouwe H2De Lansingh
15 feb 19:15 Aquadraat (SG) H1 - Westland H1De Does
15 feb 19:30 d'ELFT H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H1Kerkpolder
7 maa 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Aquadraat (SG) H1Hofbad
7 maa 17:20 Katwijk H3 - Westland H1Aquamar
7 maa 18:30 ZPB H&L Productions H3 - Z&PC De Gouwe H2Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H1Zwemcentrum Rotterdam
7 maa 19:15 De Lansingh H1 - MNC Dordrecht H5De Lansingh
7 maa 20:15 d'ELFT H2 - Wiekslag H3Kerkpolder
14 maa 18:55 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - De Lansingh H1De Rozenburcht
14 maa 20:40 Wiekslag H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Sportcentrum Blokweer
14 maa 20:45 Westland H1 - ZPB H&L Productions H3Zwembad Maesemunde
15 maa 16:15 Z&PC De Gouwe H2 - Z&PC Rotterdam H2De Sniep
21 maa 16:45 MNC Dordrecht H5 - Z&PC Rotterdam H2Sportboulevard
21 maa 17:35 Wiekslag H3 - De Lansingh H1Sportcentrum Blokweer
21 maa 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - ZPB H&L Productions H3De Rozenburcht
21 maa 19:00 Westland H1 - Z&PC De Gouwe H2Zwembad Maesemunde
21 maa 20:00 Katwijk H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Aquamar
4 apr 18:30 De Lansingh H1 - Aquadraat (SG) H1De Lansingh
4 apr 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Wiekslag H3Zwemcentrum Rotterdam
4 apr 20:10 Z&PC De Gouwe H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H1De Sniep
4 apr 20:30 Westland H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Zwembad Maesemunde
5 apr 17:20 ZPB H&L Productions H3 - MNC Dordrecht H5Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - d'ELFT H2Hofbad
18 apr 17:15 MNC Dordrecht H5 - Z&PC De Gouwe H2Sportboulevard
18 apr 17:35 Wiekslag H3 - ZPB H&L Productions H3Sportcentrum Blokweer
18 apr 18:10 Katwijk H3 - De Lansingh H1Aquamar
18 apr 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Westland H1De Rozenburcht
18 apr 19:15 Aquadraat (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H2De Does
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aquadraat (S..
 
De Lansingh ..
 
d'ELFT H2
 
Katwijk H3
 
MNC Dordrech..
 
SCOMZeehondD..
 
Waterpolo De..
 
Wiekslag H3
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
Zwemverenigi..
 
Aquadraat (SG) H1 30/1119/1021/91/25/109/1123/1111/118/414/915/2
De Lansingh H14/4 28/97/127/32/1114/1216/1115/21/223/115/10
d'ELFT H216/1111/1 4/12/1115/27/127/323/115/101/214/9
Katwijk H326/1018/430/11 23/111/221/315/25/1014/911/17/3
MNC Dordrecht H513/109/1126/1019/10 14/919/125/118/421/31/1211/1
SCOMZeehondDuck (SG) H126/114/319/112/1021/9 8/228/930/119/1121/318/4
Waterpolo Den Haag (SG) H47/314/918/416/1115/223/11 2/111/211/15/1030/11
Wiekslag H38/221/39/1118/15/1011/114/3 14/930/1118/41/2
Z&PC De Gouwe H228/918/18/225/18/124/412/1014/12 15/39/1116/11
Z&PC Rotterdam H27/1212/1021/914/1216/117/328/94/42/11 15/223/11
ZPB H&L Productions H314/128/212/1028/95/416/1125/18/127/319/1 2/11
Zwemvereniging Westland H118/125/114/129/1128/97/124/412/1021/38/214/3