HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

7 maaWaterpolo Den Haag (SG) H418 - 3Aquadraat (SG) H1
15 febWaterpolo Den Haag (SG) H414 - 8MNC Dordrecht H5
8 febSCOMZeehondDuck (SG) H16 - 13Waterpolo Den Haag (SG) H4
1 febWaterpolo Den Haag (SG) H416 - 7Z&PC De Gouwe H2
25 janZPB H&L Productions H37 - 14Waterpolo Den Haag (SG) H4
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 20:15 d'ELFT H2 - Wiekslag H3 16 - 2
7 maa 19:15 De Lansingh H1 - MNC Dordrecht H5 16 - 7
7 maa 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 6 - 8
7 maa 18:30 ZPB H&L Productions H3 - Z&PC De Gouwe H2 8 - 6
7 maa 17:20 Katwijk H3 - Zwemvereniging Westland H1 10 - 9
7 maa 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Aquadraat (SG) H1 18 - 3
15 feb 19:30 d'ELFT H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 7 - 10
15 feb 19:15 Aquadraat (SG) H1 - Zwemvereniging Westland H1 6 - 11
15 feb 18:45 De Lansingh H1 - Z&PC De Gouwe H2 11 - 5
15 feb 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - ZPB H&L Productions H3 7 - 9
15 feb 17:20 Katwijk H3 - Wiekslag H3 7 - 4
15 feb 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - MNC Dordrecht H5 14 - 8
8 feb 20:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H4 6 - 13
8 feb 19:20 Wiekslag H3 - Aquadraat (SG) H1 11 - 10
8 feb 19:15 Zwemvereniging Westland H1 - Z&PC Rotterdam H2 6 - 6
8 feb 19:15 Z&PC De Gouwe H2 - d'ELFT H2 9 - 10
8 feb 15:05 ZPB H&L Productions H3 - De Lansingh H1 6 - 10
1 feb 21:15 Aquadraat (SG) H1 - MNC Dordrecht H5 5 - 5
1 feb 19:15 d'ELFT H2 - ZPB H&L Productions H3 10 - 8
1 feb 19:15 De Lansingh H1 - Z&PC Rotterdam H2 8 - 9
1 feb 17:50 Wiekslag H3 - Zwemvereniging Westland H1 7 - 7
1 feb 16:15 Katwijk H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 7 - 2
1 feb 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Z&PC De Gouwe H2 16 - 7
26 jan 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Aquadraat (SG) H1 17 - 3
25 jan 20:45 Zwemvereniging Westland H1 - De Lansingh H1 6 - 7
25 jan 19:15 ZPB H&L Productions H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H4 7 - 14
25 jan 18:45 Z&PC De Gouwe H2 - Katwijk H3 11 - 4
25 jan 16:20 MNC Dordrecht H5 - Wiekslag H3 5 - 7
19 jan 21:15 ZPB H&L Productions H3 - Z&PC Rotterdam H2 10 - 9
19 jan 18:05 MNC Dordrecht H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H4 7 - 19
19 jan 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - d'ELFT H2 8 - 11
18 jan 20:15 Z&PC De Gouwe H2 - De Lansingh H1 13 - 4
18 jan 20:00 Zwemvereniging Westland H1 - Aquadraat (SG) H1 17 - 7
18 jan 19:55 Wiekslag H3 - Katwijk H3 3 - 8
11 jan 20:30 d'ELFT H2 - De Lansingh H1 15 - 6
11 jan 18:30 Aquadraat (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H2 5 - 12
11 jan 18:30 MNC Dordrecht H5 - Zwemvereniging Westland H1 6 - 7
11 jan 17:15 Wiekslag H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 8 - 11
11 jan 16:15 Katwijk H3 - ZPB H&L Productions H3 8 - 11
11 jan 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Z&PC Rotterdam H2 8 - 2
4 jan 19:30 d'ELFT H2 - Katwijk H3 19 - 5
14 dec 21:00 ZPB H&L Productions H3 - Aquadraat (SG) H1 14 - 9
14 dec 20:15 De Lansingh H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H4 5 - 17
14 dec 19:45 Zwemvereniging Westland H1 - d'ELFT H2 7 - 6
14 dec 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Katwijk H3 10 - 6
14 dec 17:30 Z&PC De Gouwe H2 - Wiekslag H3 12 - 4
8 dec 18:45 ZPB H&L Productions H3 - Wiekslag H3 10 - 3
8 dec 17:00 Z&PC De Gouwe H2 - MNC Dordrecht H5 4 - 9
7 dec 19:25 Zwemvereniging Westland H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 7 - 4
7 dec 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Aquadraat (SG) H1 11 - 11
7 dec 18:30 De Lansingh H1 - Katwijk H3 14 - 8
7 dec 16:55 d'ELFT H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4 7 - 8
1 dec 20:20 MNC Dordrecht H5 - ZPB H&L Productions H3 14 - 9
30 nov 21:15 Aquadraat (SG) H1 - De Lansingh H1 9 - 7
30 nov 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H2 17 - 8
30 nov 18:15 Wiekslag H3 - Z&PC Rotterdam H2 9 - 9
30 nov 18:10 Katwijk H3 - d'ELFT H2 4 - 11
30 nov 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Zwemvereniging Westland H1 15 - 2
23 nov 20:00 Katwijk H3 - MNC Dordrecht H5 4 - 5
23 nov 19:30 d'ELFT H2 - Z&PC De Gouwe H2 12 - 2
23 nov 19:15 Aquadraat (SG) H1 - Wiekslag H3 9 - 9
23 nov 19:15 De Lansingh H1 - ZPB H&L Productions H3 7 - 9
23 nov 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Zwemvereniging Westland H1 5 - 4
23 nov 17:50 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 10 - 7
16 nov 20:20 ZPB H&L Productions H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 9 - 9
16 nov 20:15 d'ELFT H2 - Aquadraat (SG) H1 15 - 5
16 nov 19:55 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Katwijk H3 17 - 3
16 nov 19:25 Z&PC De Gouwe H2 - Zwemvereniging Westland H1 6 - 12
16 nov 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - MNC Dordrecht H5 7 - 5
9 nov 19:25 Zwemvereniging Westland H1 - Katwijk H3 10 - 6
9 nov 19:10 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H2 14 - 4
9 nov 18:50 Wiekslag H3 - d'ELFT H2 7 - 16
9 nov 18:35 MNC Dordrecht H5 - De Lansingh H1 8 - 8
9 nov 18:30 Aquadraat (SG) H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H4 5 - 12
9 nov 18:15 Z&PC De Gouwe H2 - ZPB H&L Productions H3 16 - 7
2 nov 19:15 d'ELFT H2 - MNC Dordrecht H5 7 - 7
2 nov 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Z&PC De Gouwe H2 7 - 7
2 nov 18:15 ZPB H&L Productions H3 - Zwemvereniging Westland H1 5 - 6
2 nov 17:00 De Lansingh H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 6 - 10
2 nov 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Wiekslag H3 11 - 9
26 okt 19:45 MNC Dordrecht H5 - d'ELFT H2 6 - 7
26 okt 18:05 Katwijk H3 - Aquadraat (SG) H1 4 - 10
19 okt 17:00 Aquadraat (SG) H1 - d'ELFT H2 10 - 14
19 okt 16:40 MNC Dordrecht H5 - Katwijk H3 12 - 9
13 okt 17:20 MNC Dordrecht H5 - Aquadraat (SG) H1 11 - 6
12 okt 21:10 ZPB H&L Productions H3 - d'ELFT H2 12 - 9
12 okt 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Katwijk H3 6 - 5
12 okt 19:25 Zwemvereniging Westland H1 - Wiekslag H3 5 - 6
12 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4 10 - 12
12 okt 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - De Lansingh H1 8 - 5
5 okt 21:15 Aquadraat (SG) H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 4 - 16
5 okt 18:55 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - ZPB H&L Productions H3 11 - 5
5 okt 18:30 De Lansingh H1 - Zwemvereniging Westland H1 13 - 15
5 okt 18:30 d'ELFT H2 - Z&PC Rotterdam H2 14 - 8
5 okt 18:00 Katwijk H3 - Z&PC De Gouwe H2 13 - 7
5 okt 17:30 Wiekslag H3 - MNC Dordrecht H5 9 - 1
28 sep 21:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Wiekslag H3 6 - 10
28 sep 20:25 Zwemvereniging Westland H1 - MNC Dordrecht H5 6 - 5
28 sep 19:15 De Lansingh H1 - d'ELFT H2 5 - 8
28 sep 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4 7 - 10
28 sep 18:25 ZPB H&L Productions H3 - Katwijk H3 2 - 9
28 sep 17:30 Z&PC De Gouwe H2 - Aquadraat (SG) H1 9 - 7
21 sep 19:15 Z&PC Rotterdam H2 - d'ELFT H2 4 - 14
21 sep 18:25 Aquadraat (SG) H1 - Katwijk H3 6 - 9
21 sep 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - MNC Dordrecht H5 6 - 8
14 sep 19:50 d'ELFT H2 - Zwemvereniging Westland H1 6 - 4
14 sep 19:15 Aquadraat (SG) H1 - ZPB H&L Productions H3 10 - 10
14 sep 19:05 Katwijk H3 - Z&PC Rotterdam H2 11 - 11
14 sep 18:35 Wiekslag H3 - Z&PC De Gouwe H2 13 - 0
14 sep 17:50 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - De Lansingh H1 15 - 8
14 sep 17:30 MNC Dordrecht H5 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 8 - 2