HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - WSG NieMo (SG) Da1
zaterdag 14 september 17:00
Hofbad 's-gravenhage

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Alkemade Da100
2BZ&PC Da200
3Katwijk Da200
4WSG NieMo (SG) Da100
5WZC (SG) Da200
6Waterpolo Den Haag (SG) Da200
7De Kempvis Da100
8SVH Da100
9Wiekslag Da200
10ZPB H&L Productions Da300
11ZVVS Da200
12De Linge/PCG (SG) Da100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
14 sepWaterpolo Den Haag (SG) Da217:00WSG NieMo (SG) Da1
28 sepWiekslag Da216:40Waterpolo Den Haag (SG) Da2
5 oktWaterpolo Den Haag (SG) Da218:05BZ&PC Da2
12 oktWZC (SG) Da218:50Waterpolo Den Haag (SG) Da2
2 novWaterpolo Den Haag (SG) Da214:30ZVVS Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Alkemade Da100000000
2BZ&PC Da200000000
3Katwijk Da200000000
4WSG NieMo (SG) Da100000000
5WZC (SG) Da200000000
6Waterpolo Den Haag (SG) Da200000000
7De Kempvis Da100000000
8SVH Da100000000
9Wiekslag Da200000000
10ZPB H&L Productions Da300000000
11ZVVS Da200000000
12De Linge/PCG (SG) Da100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 sep 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - WSG NieMo (SG) Da1Hofbad
14 sep 17:25 ZVVS Da2 - WZC (SG) Da2De Kulk
14 sep 18:15 Katwijk Da2 - SVH Da1Aquamar
14 sep 20:00 Alkemade Da1 - BZ&PC Da2De Tweesprong
21 sep 14:05 ZPB H&L Productions Da3 - De Kempvis Da1Inge de Bruijn Zwembad
21 sep 17:45 De Linge/PCG (SG) Da1 - Wiekslag Da2Caribabad
28 sep 15:45 SVH Da1 - ZPB H&L Productions Da3Sportcomplex de Wilgenring
28 sep 16:40 Wiekslag Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2Sportcentrum Blokweer
28 sep 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 - Katwijk Da2Polderbad
28 sep 18:25 WZC (SG) Da2 - Alkemade Da1De Veur
28 sep 19:10 De Kempvis Da1 - ZVVS Da2Rivièrabad
28 sep 19:15 BZ&PC Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1De Kuil
5 okt 16:05 ZVVS Da2 - ZPB H&L Productions Da3De Kulk
5 okt 18:05 Katwijk Da2 - Wiekslag Da2Aquamar
5 okt 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - BZ&PC Da2Hofbad
5 okt 18:10 WSG NieMo (SG) Da1 - SVH Da1Polderbad
5 okt 20:00 Alkemade Da1 - De Kempvis Da1De Tweesprong
5 okt 20:20 De Linge/PCG (SG) Da1 - WZC (SG) Da2Berenschot
12 okt 17:50 BZ&PC Da2 - Katwijk Da2De Kuil
12 okt 18:20 SVH Da1 - ZVVS Da2Sportcomplex de Wilgenring
12 okt 18:50 WZC (SG) Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2De Veur
12 okt 20:10 Wiekslag Da2 - WSG NieMo (SG) Da1Sportcentrum Blokweer
12 okt 20:20 ZPB H&L Productions Da3 - Alkemade Da1Inge de Bruijn Zwembad
12 okt 20:50 De Kempvis Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Rivièrabad
19 okt 18:10 Katwijk Da2 - ZPB H&L Productions Da3Aquamar
2 nov 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - ZVVS Da2Hofbad
2 nov 17:45 De Linge/PCG (SG) Da1 - Alkemade Da1Berenschot
2 nov 18:10 WSG NieMo (SG) Da1 - De Kempvis Da1Polderbad
2 nov 18:10 BZ&PC Da2 - SVH Da1De Kuil
2 nov 18:15 Wiekslag Da2 - WZC (SG) Da2Sportcentrum Blokweer
9 nov 16:00 WZC (SG) Da2 - BZ&PC Da2De Veur
9 nov 18:00 SVH Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Sportcomplex de Wilgenring
9 nov 18:30 De Kempvis Da1 - Wiekslag Da2Rivièrabad
9 nov 19:55 Alkemade Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2De Tweesprong
9 nov 21:25 ZVVS Da2 - Katwijk Da2De Kulk
10 nov 18:45 ZPB H&L Productions Da3 - WSG NieMo (SG) Da1Inge de Bruijn Zwembad
16 nov 16:00 BZ&PC Da2 - De Kempvis Da1De Kuil
16 nov 17:10 Katwijk Da2 - Alkemade Da1Aquamar
16 nov 18:30 WZC (SG) Da2 - SVH Da1De Veur
16 nov 19:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1Hofbad
16 nov 20:00 Wiekslag Da2 - ZPB H&L Productions Da3Sportcentrum Blokweer
17 nov 14:55 WSG NieMo (SG) Da1 - ZVVS Da2Polderbad
23 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - De Kempvis Da1Hofbad
23 nov 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 - BZ&PC Da2Polderbad
23 nov 18:15 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZPB H&L Productions Da3Caribabad
23 nov 18:20 Alkemade Da1 - ZVVS Da2De Tweesprong
23 nov 18:40 Wiekslag Da2 - SVH Da1Sportcentrum Blokweer
23 nov 19:10 Katwijk Da2 - WZC (SG) Da2Aquamar
30 nov 14:15 ZPB H&L Productions Da3 - BZ&PC Da2Inge de Bruijn Zwembad
30 nov 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - SVH Da1Hofbad
30 nov 17:15 De Kempvis Da1 - WZC (SG) Da2Rivièrabad
30 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - Katwijk Da2Berenschot
30 nov 19:10 Alkemade Da1 - WSG NieMo (SG) Da1De Tweesprong
1 dec 17:20 ZVVS Da2 - Wiekslag Da2De Kulk
7 dec 15:15 BZ&PC Da2 - ZVVS Da2De Kuil
7 dec 16:30 SVH Da1 - De Kempvis Da1Sportcomplex de Wilgenring
7 dec 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Polderbad
7 dec 19:15 WZC (SG) Da2 - ZPB H&L Productions Da3De Veur
7 dec 20:00 Katwijk Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2Aquamar
7 dec 20:35 Wiekslag Da2 - Alkemade Da1Sportcentrum Blokweer
14 dec 16:30 BZ&PC Da2 - Alkemade Da1De Kuil
14 dec 17:00 SVH Da1 - Katwijk Da2Sportcomplex de Wilgenring
14 dec 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2Polderbad
14 dec 18:15 Wiekslag Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1Sportcentrum Blokweer
14 dec 18:40 WZC (SG) Da2 - ZVVS Da2De Veur
14 dec 20:05 De Kempvis Da1 - ZPB H&L Productions Da3Rivièrabad
11 jan 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Wiekslag Da2Hofbad
11 jan 17:10 ZVVS Da2 - De Kempvis Da1De Kulk
11 jan 17:10 Katwijk Da2 - WSG NieMo (SG) Da1Aquamar
11 jan 19:25 Alkemade Da1 - WZC (SG) Da2De Tweesprong
11 jan 20:35 De Linge/PCG (SG) Da1 - BZ&PC Da2Berenschot
11 jan 21:05 ZPB H&L Productions Da3 - SVH Da1Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 16:55 De Kempvis Da1 - Katwijk Da2Rivièrabad
18 jan 17:15 BZ&PC Da2 - Wiekslag Da2De Kuil
18 jan 17:50 SVH Da1 - Alkemade Da1Sportcomplex de Wilgenring
18 jan 19:25 WZC (SG) Da2 - WSG NieMo (SG) Da1De Veur
18 jan 19:40 ZVVS Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1De Kulk
19 jan 17:30 ZPB H&L Productions Da3 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 17:50 SVH Da1 - WSG NieMo (SG) Da1Sportcomplex de Wilgenring
25 jan 18:15 WZC (SG) Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1De Veur
25 jan 18:25 ZPB H&L Productions Da3 - ZVVS Da2Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 19:10 BZ&PC Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2De Kuil
25 jan 20:00 Wiekslag Da2 - Katwijk Da2Sportcentrum Blokweer
25 jan 21:20 De Kempvis Da1 - Alkemade Da1Rivièrabad
1 feb 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - WZC (SG) Da2Hofbad
1 feb 15:55 ZVVS Da2 - SVH Da1De Kulk
1 feb 17:10 Katwijk Da2 - BZ&PC Da2Aquamar
1 feb 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 - Wiekslag Da2Polderbad
1 feb 18:35 Alkemade Da1 - ZPB H&L Productions Da3De Tweesprong
1 feb 18:45 De Linge/PCG (SG) Da1 - De Kempvis Da1Caribabad
8 feb 13:30 ZPB H&L Productions Da3 - De Linge/PCG (SG) Da1Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 17:00 SVH Da1 - Wiekslag Da2Sportcomplex de Wilgenring
8 feb 17:15 BZ&PC Da2 - WSG NieMo (SG) Da1De Kuil
8 feb 18:40 De Kempvis Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2Rivièrabad
8 feb 19:25 WZC (SG) Da2 - Katwijk Da2De Veur
8 feb 19:30 ZVVS Da2 - Alkemade Da1De Kulk
15 feb 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - ZPB H&L Productions Da3Hofbad
15 feb 17:25 Wiekslag Da2 - BZ&PC Da2Sportcentrum Blokweer
15 feb 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 - WZC (SG) Da2Polderbad
15 feb 18:15 Katwijk Da2 - De Kempvis Da1Aquamar
15 feb 18:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZVVS Da2Berenschot
16 feb 15:00 Alkemade Da1 - SVH Da1De Tweesprong
7 maa 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Alkemade Da1Hofbad
7 maa 15:20 BZ&PC Da2 - WZC (SG) Da2De Kuil
7 maa 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 - ZPB H&L Productions Da3Polderbad
7 maa 18:10 Wiekslag Da2 - De Kempvis Da1Sportcentrum Blokweer
7 maa 18:15 Katwijk Da2 - ZVVS Da2Aquamar
7 maa 20:20 De Linge/PCG (SG) Da1 - SVH Da1Caribabad
14 maa 18:15 ZPB H&L Productions Da3 - Katwijk Da2Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 18:35 SVH Da1 - BZ&PC Da2Sportcomplex de Wilgenring
14 maa 19:10 De Kempvis Da1 - WSG NieMo (SG) Da1Rivièrabad
14 maa 19:55 Alkemade Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1De Tweesprong
14 maa 20:00 WZC (SG) Da2 - Wiekslag Da2De Veur
14 maa 20:40 ZVVS Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2De Kulk
21 maa 14:45 ZVVS Da2 - WSG NieMo (SG) Da1De Kulk
21 maa 17:05 ZPB H&L Productions Da3 - Wiekslag Da2Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 17:45 SVH Da1 - WZC (SG) Da2Sportcomplex de Wilgenring
21 maa 19:00 Alkemade Da1 - Katwijk Da2De Tweesprong
21 maa 19:15 De Linge/PCG (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2Berenschot
22 maa 17:45 De Kempvis Da1 - BZ&PC Da2Rivièrabad
4 apr 14:15 BZ&PC Da2 - ZPB H&L Productions Da3De Kuil
4 apr 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 - Alkemade Da1Polderbad
4 apr 17:30 Wiekslag Da2 - ZVVS Da2Sportcentrum Blokweer
4 apr 18:30 SVH Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2Sportcomplex de Wilgenring
4 apr 18:30 WZC (SG) Da2 - De Kempvis Da1De Veur
4 apr 19:10 Katwijk Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1Aquamar
18 apr 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Katwijk Da2Hofbad
18 apr 17:30 ZVVS Da2 - BZ&PC Da2De Kulk
18 apr 18:25 ZPB H&L Productions Da3 - WZC (SG) Da2Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 18:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - WSG NieMo (SG) Da1Caribabad
18 apr 19:45 De Kempvis Da1 - SVH Da1Rivièrabad
18 apr 20:15 Alkemade Da1 - Wiekslag Da2De Tweesprong
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Alkemade Da1
 
BZ&PC Da2
 
De Kempvis D..
 
De Linge/PCG..
 
Katwijk Da2
 
SVH Da1
 
Waterpolo De..
 
Wiekslag Da2
 
WSG NieMo (S..
 
WZC (SG) Da2
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVVS Da2
 
Alkemade Da1 14/95/1014/321/316/29/1118/430/1111/11/223/11
BZ&PC Da214/12 16/1128/912/102/1125/118/18/27/34/47/12
De Kempvis Da125/122/3 12/1018/118/48/29/1114/330/1114/1228/9
De Linge/PCG (SG) Da12/1111/11/2 30/117/321/321/918/45/1023/1115/2
Katwijk Da216/111/215/24/4 14/97/125/1011/123/1119/107/3
SVH Da118/114/37/129/1114/12 4/48/225/121/328/912/10
Waterpolo Den Haag (SG) Da27/35/1023/1116/1118/430/11 11/114/91/215/22/11
Wiekslag Da27/1215/27/314/1225/123/1128/9 12/102/1116/114/4
WSG NieMo (SG) Da14/423/112/117/1228/95/1014/121/2 15/27/317/11
WZC (SG) Da228/99/114/425/18/216/1112/1014/318/1 7/1214/12
ZPB H&L Productions Da312/1030/1121/98/214/311/119/121/310/1118/4 25/1
ZVVS Da28/218/411/118/19/111/214/31/1221/314/95/10