HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Nunspeet Da1 (Dames)

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPC De Hof Da11642
2De Spreng Da11637
3Thetis Da11737
4Aqua-Novio'94 Da11522
5Schuurman BZC Da21421
6Proteus Da11621
7Nunspeet Da11518
8Aquapoldro Da11614
9De IJsselmeeuwen Da11614
10VKC'03 Da11712
11ENC Arnhem (SG) Da21612
uitgebreide stand »

Uitslagen

7 maaVKC'03 Da110 - 10Nunspeet Da1
8 febNunspeet Da17 - 13De Spreng Da1
1 febZPC De Hof Da111 - 6Nunspeet Da1
25 janNunspeet Da19 - 8Proteus Da1
14 decNunspeet Da19 - 3VKC'03 Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC De Hof Da11614024218613650
2De Spreng Da11612133717112150
3Thetis Da11712143718214636
4Aqua-Novio'94 Da11571722183184-1
5Schuurman BZC Da214635211029111
6Proteus Da116637211581499
7Nunspeet Da11553718108127-19
8Aquapoldro Da116421014123150-27
9De IJsselmeeuwen Da116421014143155-12
10VKC'03 Da117331112129190-61
11ENC Arnhem (SG) Da216331012146182-36
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 19:00 De IJsselmeeuwen Da1 - Proteus Da1 5 - 12
7 maa 18:10 Aquapoldro Da1 - Schuurman BZC Da2 5 - 12
7 maa 17:15 VKC'03 Da1 - Nunspeet Da1 10 - 10
7 maa 16:15 Thetis Da1 - ZPC De Hof Da1 9 - 7
7 maa 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 - ENC Arnhem (SG) Da2 15 - 8
29 feb 18:00 De Spreng Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 17 - 9
29 feb 17:30 Proteus Da1 - Thetis Da1 11 - 12
29 feb 17:30 ZPC De Hof Da1 - VKC'03 Da1 11 - 7
29 feb 17:00 Schuurman BZC Da2 - De IJsselmeeuwen Da1 6 - 4
29 feb 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 - Aquapoldro Da1 12 - 6
15 feb 16:15 Aqua-Novio'94 Da1 - VKC'03 Da1 18 - 9
8 feb 18:55 Aquapoldro Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 9 - 9
8 feb 18:40 Nunspeet Da1 - De Spreng Da1 7 - 13
8 feb 17:15 VKC'03 Da1 - Proteus Da1 11 - 11
8 feb 16:00 De IJsselmeeuwen Da1 - ENC Arnhem (SG) Da2 10 - 10
8 feb 14:45 Thetis Da1 - Schuurman BZC Da2 5 - 4
1 feb 20:05 Aqua-Novio'94 Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 12 - 11
1 feb 19:40 Aquapoldro Da1 - De Spreng Da1 8 - 6
1 feb 18:30 ZPC De Hof Da1 - Nunspeet Da1 11 - 6
1 feb 17:00 Schuurman BZC Da2 - VKC'03 Da1 6 - 5
1 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) Da2 - Thetis Da1 16 - 11
25 jan 20:30 Nunspeet Da1 - Proteus Da1 9 - 8
25 jan 19:30 Thetis Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 12 - 11
25 jan 17:30 De Spreng Da1 - ZPC De Hof Da1 5 - 10
25 jan 16:30 VKC'03 Da1 - ENC Arnhem (SG) Da2 14 - 12
18 jan 18:15 Proteus Da1 - ZPC De Hof Da1 14 - 9
18 jan 17:30 Aquapoldro Da1 - Thetis Da1 6 - 9
18 jan 17:30 De IJsselmeeuwen Da1 - De Spreng Da1 6 - 9
11 jan 17:30 De Spreng Da1 - Proteus Da1 15 - 10
11 jan 17:15 ZPC De Hof Da1 - Schuurman BZC Da2 13 - 11
11 jan 17:15 VKC'03 Da1 - Aquapoldro Da1 10 - 9
11 jan 15:30 Thetis Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 14 - 13
14 dec 19:45 Proteus Da1 - Schuurman BZC Da2 4 - 8
14 dec 18:40 Nunspeet Da1 - VKC'03 Da1 9 - 3
14 dec 17:30 De IJsselmeeuwen Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 15 - 9
8 dec 17:30 De Spreng Da1 - Thetis Da1 14 - 11
7 dec 17:15 VKC'03 Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 7 - 10
7 dec 16:45 ZPC De Hof Da1 - ENC Arnhem (SG) Da2 15 - 5
30 nov 20:15 Thetis Da1 - VKC'03 Da1 9 - 3
30 nov 20:05 ENC Arnhem (SG) Da2 - Proteus Da1 7 - 14
30 nov 18:15 Aquapoldro Da1 - Nunspeet Da1 7 - 8
30 nov 17:05 Schuurman BZC Da2 - De Spreng Da1 1 - 6
30 nov 16:30 Aqua-Novio'94 Da1 - ZPC De Hof Da1 11 - 19
24 nov 15:45 ZPC De Hof Da1 - Aquapoldro Da1 12 - 9
23 nov 19:20 Nunspeet Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 5 - 7
23 nov 19:00 Proteus Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 17 - 14
23 nov 18:00 VKC'03 Da1 - De Spreng Da1 3 - 12
23 nov 17:30 Schuurman BZC Da2 - ENC Arnhem (SG) Da2 11 - 7
16 nov 18:55 Aquapoldro Da1 - Proteus Da1 5 - 11
16 nov 18:35 De IJsselmeeuwen Da1 - ZPC De Hof Da1 8 - 9
16 nov 16:30 Aqua-Novio'94 Da1 - Schuurman BZC Da2 9 - 5
16 nov 15:30 ENC Arnhem (SG) Da2 - De Spreng Da1 9 - 11
16 nov 14:45 Thetis Da1 - Nunspeet Da1 9 - 5
10 nov 16:30 ZPC De Hof Da1 - Thetis Da1 10 - 9
9 nov 20:30 ENC Arnhem (SG) Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 10 - 11
9 nov 18:05 Schuurman BZC Da2 - Aquapoldro Da1 4 - 4
9 nov 16:45 Proteus Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 10 - 10
2 nov 18:15 Aquapoldro Da1 - ENC Arnhem (SG) Da2 16 - 8
2 nov 16:30 VKC'03 Da1 - ZPC De Hof Da1 12 - 18
2 nov 15:30 Thetis Da1 - Proteus Da1 9 - 6
2 nov 15:30 Aqua-Novio'94 Da1 - De Spreng Da1 9 - 16
26 okt 19:00 Proteus Da1 - VKC'03 Da1 9 - 5
26 okt 17:45 De Spreng Da1 - Nunspeet Da1 12 - 6
26 okt 17:15 Schuurman BZC Da2 - Thetis Da1 8 - 8
26 okt 16:05 ENC Arnhem (SG) Da2 - De IJsselmeeuwen Da1 12 - 8
26 okt 14:00 Aqua-Novio'94 Da1 - Aquapoldro Da1 10 - 12
19 okt 19:00 De IJsselmeeuwen Da1 - Nunspeet Da1 10 - 5
12 okt 19:25 Nunspeet Da1 - ZPC De Hof Da1 6 - 10
12 okt 18:00 De Spreng Da1 - Aquapoldro Da1 10 - 7
12 okt 17:45 VKC'03 Da1 - Schuurman BZC Da2 7 - 14
12 okt 15:30 Thetis Da1 - ENC Arnhem (SG) Da2 16 - 7
5 okt 18:10 Aquapoldro Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 13 - 11
5 okt 16:45 Proteus Da1 - Nunspeet Da1 6 - 10
5 okt 16:15 Aqua-Novio'94 Da1 - Thetis Da1 15 - 14
5 okt 16:00 ZPC De Hof Da1 - De Spreng Da1 10 - 9
5 okt 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 - VKC'03 Da1 8 - 8
29 sep 16:30 ZPC De Hof Da1 - Proteus Da1 14 - 9
28 sep 18:45 Thetis Da1 - Aquapoldro Da1 13 - 4
28 sep 18:45 VKC'03 Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 10 - 21
28 sep 18:40 Nunspeet Da1 - Schuurman BZC Da2 6 - 6
28 sep 17:30 De Spreng Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 10 - 9
21 sep 19:45 Aquapoldro Da1 - VKC'03 Da1 3 - 5
21 sep 18:00 Schuurman BZC Da2 - ZPC De Hof Da1 6 - 8
21 sep 17:30 Proteus Da1 - De Spreng Da1 6 - 6
21 sep 17:30 De IJsselmeeuwen Da1 - Thetis Da1 6 - 12
21 sep 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 - Nunspeet Da1 8 - 9
14 sep 18:10 Nunspeet Da1 - ENC Arnhem (SG) Da2 7 - 7
 
 
Aqua-Novio'9..
 
Aquapoldro D..
 
De IJsselmee..
 
De Spreng Da..
 
ENC Arnhem (..
 
Nunspeet Da1
 
Proteus Da1
 
Schuurman BZ..
 
Thetis Da1
 
VKC'03 Da1
 
ZPC De Hof D..
 
Aqua-Novio'94 Da1 10 - 1212 - 119 - 1615 - 8??9 - 515 - 1418 - 911 - 19
Aquapoldro Da19 - 9 13 - 118 - 616 - 87 - 85 - 115 - 126 - 93 - 5?
De IJsselmeeuwen Da115 - 9? 6 - 910 - 1010 - 55 - 12?6 - 12?8 - 9
De Spreng Da117 - 910 - 710 - 9 ?12 - 615 - 10?14 - 11?5 - 10
ENC Arnhem (SG) Da210 - 1112 - 612 - 89 - 11 8 - 97 - 14?16 - 118 - 8?
Nunspeet Da1??5 - 77 - 137 - 7 9 - 86 - 6?9 - 36 - 10
Proteus Da117 - 14?10 - 106 - 6?6 - 10 4 - 811 - 129 - 514 - 9
Schuurman BZC Da2?4 - 46 - 41 - 611 - 7?? 8 - 86 - 56 - 8
Thetis Da112 - 1113 - 414 - 13?16 - 79 - 59 - 65 - 4 9 - 39 - 7
VKC'03 Da110 - 2110 - 97 - 103 - 1214 - 1210 - 1011 - 117 - 14? 12 - 18
ZPC De Hof Da1?12 - 9?10 - 915 - 511 - 614 - 913 - 1110 - 911 - 7