HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

29 febDWK Da29 - 5WZC-De IJsel (SG) Da1
15 febWZC-De IJsel (SG) Da18 - 10DWK Da2
8 febSchuurman BZC Da35 - 9WZC-De IJsel (SG) Da1
25 janWZC-De IJsel (SG) Da15 - 13EZC Da3
18 janTriton Putten Da110 - 3WZC-De IJsel (SG) Da1
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 21:20 SWOL 1894 Da3 - Triton Putten Da1 4 - 7
7 maa 19:30 ZPC De Hof Da2 - EZC Da3 7 - 3
7 maa 19:00 De Houtrib Da1 - Deltasteur Da1 7 - 3
7 maa 18:30 Schuurman BZC Da3 - DWK Da2 4 - 14
7 maa 16:30 VZ&PC Da2 - De Mors Da1 9 - 9
1 maa 15:00 EZC Da3 - De Houtrib Da1 6 - 4
29 feb 19:30 De Mors Da1 - SWOL 1894 Da3 1 - 6
29 feb 18:15 DWK Da2 - WZC-De IJsel (SG) Da1 9 - 5
29 feb 18:10 Triton Putten Da1 - ZPC De Hof Da2 2 - 1
29 feb 15:00 VZ&PC Da2 - Schuurman BZC Da3 13 - 4
15 feb 20:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - DWK Da2 8 - 10
8 feb 20:00 DWK Da2 - Deltasteur Da1 14 - 5
8 feb 18:45 De Houtrib Da1 - Triton Putten Da1 2 - 4
8 feb 18:40 SWOL 1894 Da3 - VZ&PC Da2 8 - 7
8 feb 18:30 Schuurman BZC Da3 - WZC-De IJsel (SG) Da1 5 - 9
8 feb 16:45 ZPC De Hof Da2 - De Mors Da1 13 - 7
1 feb 18:45 SWOL 1894 Da3 - Schuurman BZC Da3 8 - 7
1 feb 17:40 EZC Da3 - DWK Da2 4 - 11
1 feb 17:15 De Mors Da1 - De Houtrib Da1 5 - 6
1 feb 14:15 VZ&PC Da2 - ZPC De Hof Da2 4 - 10
25 jan 20:00 Triton Putten Da1 - DWK Da2 8 - 6
25 jan 19:45 WZC-De IJsel (SG) Da1 - EZC Da3 5 - 13
25 jan 19:25 De Houtrib Da1 - VZ&PC Da2 5 - 5
25 jan 18:00 Schuurman BZC Da3 - Deltasteur Da1 7 - 11
25 jan 16:45 ZPC De Hof Da2 - SWOL 1894 Da3 6 - 10
18 jan 18:45 ZPC De Hof Da2 - Schuurman BZC Da3 9 - 5
18 jan 18:10 Triton Putten Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1 10 - 3
18 jan 18:00 SWOL 1894 Da3 - De Houtrib Da1 9 - 2
18 jan 17:30 EZC Da3 - Deltasteur Da1 5 - 7
18 jan 15:45 De Mors Da1 - DWK Da2 7 - 11
11 jan 19:45 De Houtrib Da1 - ZPC De Hof Da2 1 - 4
11 jan 19:30 Schuurman BZC Da3 - EZC Da3 3 - 5
11 jan 19:15 DWK Da2 - VZ&PC Da2 1 - 4
11 jan 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - De Mors Da1 9 - 9
14 dec 21:00 Deltasteur Da1 - EZC Da3 8 - 5
14 dec 19:30 DWK Da2 - SWOL 1894 Da3 8 - 11
14 dec 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - VZ&PC Da2 3 - 3
14 dec 18:10 Triton Putten Da1 - Schuurman BZC Da3 8 - 1
14 dec 16:30 De Mors Da1 - ZPC De Hof Da2 7 - 9
7 dec 20:30 DWK Da2 - ZPC De Hof Da2 9 - 6
7 dec 19:45 EZC Da3 - Triton Putten Da1 5 - 4
7 dec 18:15 Schuurman BZC Da3 - De Houtrib Da1 3 - 10
7 dec 16:45 Deltasteur Da1 - De Mors Da1 7 - 5
30 nov 18:45 ZPC De Hof Da2 - DWK Da2 9 - 6
30 nov 18:30 De Mors Da1 - EZC Da3 6 - 7
30 nov 18:30 SWOL 1894 Da3 - WZC-De IJsel (SG) Da1 10 - 5
30 nov 18:10 Triton Putten Da1 - De Houtrib Da1 2 - 8
30 nov 17:30 VZ&PC Da2 - Deltasteur Da1 9 - 4
23 nov 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - ZPC De Hof Da2 2 - 13
23 nov 18:15 EZC Da3 - VZ&PC Da2 5 - 6
23 nov 17:45 DWK Da2 - De Houtrib Da1 5 - 10
23 nov 17:30 Triton Putten Da1 - De Mors Da1 5 - 5
23 nov 17:25 Deltasteur Da1 - SWOL 1894 Da3 2 - 15
16 nov 19:15 De Houtrib Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1 11 - 4
16 nov 18:45 SWOL 1894 Da3 - EZC Da3 15 - 2
16 nov 18:15 Schuurman BZC Da3 - De Mors Da1 9 - 7
16 nov 17:30 ZPC De Hof Da2 - Deltasteur Da1 4 - 9
16 nov 15:45 VZ&PC Da2 - Triton Putten Da1 7 - 3
9 nov 19:45 DWK Da2 - Schuurman BZC Da3 9 - 5
9 nov 18:55 EZC Da3 - ZPC De Hof Da2 5 - 8
9 nov 18:10 Triton Putten Da1 - SWOL 1894 Da3 4 - 11
9 nov 18:00 De Mors Da1 - VZ&PC Da2 5 - 3
9 nov 16:00 Deltasteur Da1 - De Houtrib Da1 7 - 7
2 nov 19:30 SWOL 1894 Da3 - De Mors Da1 12 - 5
2 nov 19:25 De Houtrib Da1 - EZC Da3 7 - 4
2 nov 18:15 Schuurman BZC Da3 - VZ&PC Da2 1 - 3
2 nov 16:00 ZPC De Hof Da2 - Triton Putten Da1 10 - 7
26 okt 19:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Schuurman BZC Da3 9 - 10
26 okt 16:45 VZ&PC Da2 - SWOL 1894 Da3 4 - 2
26 okt 16:30 Deltasteur Da1 - DWK Da2 10 - 7
12 okt 19:25 De Houtrib Da1 - De Mors Da1 8 - 5
12 okt 19:00 Schuurman BZC Da3 - SWOL 1894 Da3 1 - 13
12 okt 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Deltasteur Da1 5 - 8
12 okt 18:45 ZPC De Hof Da2 - VZ&PC Da2 13 - 7
12 okt 18:45 DWK Da2 - EZC Da3 8 - 4
6 okt 16:45 EZC Da3 - WZC-De IJsel (SG) Da1 5 - 2
5 okt 19:45 SWOL 1894 Da3 - ZPC De Hof Da2 6 - 2
5 okt 19:45 DWK Da2 - Triton Putten Da1 3 - 6
5 okt 18:30 Deltasteur Da1 - Schuurman BZC Da3 8 - 3
5 okt 14:15 VZ&PC Da2 - De Houtrib Da1 6 - 5
28 sep 19:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Triton Putten Da1 2 - 5
28 sep 19:00 De Houtrib Da1 - SWOL 1894 Da3 5 - 7
28 sep 18:15 Schuurman BZC Da3 - ZPC De Hof Da2 5 - 10
21 sep 19:15 De Mors Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1 5 - 10
21 sep 18:30 EZC Da3 - Schuurman BZC Da3 5 - 7
21 sep 18:10 Triton Putten Da1 - Deltasteur Da1 8 - 6
21 sep 18:00 VZ&PC Da2 - DWK Da2 8 - 14
21 sep 16:45 ZPC De Hof Da2 - De Houtrib Da1 10 - 6
14 sep 18:10 Deltasteur Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1 10 - 12