HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Punderman H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Thalassa H2 - De Punderman H1
zaterdag 25 januari 17:45

Stand 3e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Arethusa H41339
2Lutra H21330
3Thalassa H21321
4De Punderman H11421
5SWNZ (SG) H31318
6ZVDO'74 H21412
7Gorgo H2139
8DBD H4136
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
25 janThalassa H217:45De Punderman H1
1 febDe Punderman H116:15ZVDO'74 H2
8 febDe Punderman H118:30Gorgo H2
16 febSWNZ (SG) H316:15De Punderman H1
29 febLutra H219:00De Punderman H1

Uitslagen

18 janDe Punderman H18 - 4SWNZ (SG) H3
11 janDe Punderman H111 - 3DBD H4
14 decArethusa H422 - 7De Punderman H1
7 decDe Punderman H15 - 11Lutra H2
30 novDe Punderman H111 - 5Gorgo H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Arethusa H41313003924063177
2Lutra H2131003301378750
3Thalassa H213706211181135
4De Punderman H11470721105131-26
5SWNZ (SG) H3136071880100-20
6ZVDO'74 H21440101268145-77
7Gorgo H213409995132-37
8DBD H4132011678150-72
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
25 jan 17:45 Thalassa H2 - De Punderman H1Recreatiebad De Wissen
25 jan 18:45 Arethusa H4 - SWNZ (SG) H3Golfbad Oss
25 jan 19:30 ZVDO'74 H2 - Lutra H2Optisport AquaAltena
25 jan 20:00 DBD H4 - Gorgo H2ZIB Zwemcentrum Best BV
1 feb 16:15 De Punderman H1 - ZVDO'74 H2Recreatiebad De Wissen
1 feb 18:45 Gorgo H2 - Thalassa H2De Beemd
1 feb 19:00 Lutra H2 - Arethusa H4Recreatiebad De Wissen
2 feb 18:15 SWNZ (SG) H3 - DBD H4Zwembad Molenheide
8 feb 17:00 Thalassa H2 - SWNZ (SG) H3Recreatiebad De Wissen
8 feb 17:15 ZVDO'74 H2 - Arethusa H4Optisport AquaAltena
8 feb 18:30 De Punderman H1 - Gorgo H2Recreatiebad De Wissen
8 feb 20:20 DBD H4 - Lutra H2ZIB Zwemcentrum Best BV
15 feb 18:40 Arethusa H4 - DBD H4Golfbad Oss
15 feb 18:45 Thalassa H2 - Lutra H2Recreatiebad De Wissen
15 feb 19:30 Gorgo H2 - ZVDO'74 H2De Beemd
16 feb 16:15 SWNZ (SG) H3 - De Punderman H1Zwembad Molenheide
29 feb 18:00 Gorgo H2 - SWNZ (SG) H3De Beemd
29 feb 19:00 Lutra H2 - De Punderman H1Recreatiebad De Wissen
29 feb 19:10 DBD H4 - ZVDO'74 H2ZIB Zwemcentrum Best BV
29 feb 20:30 Thalassa H2 - Arethusa H4Recreatiebad De Wissen
7 maa 17:00 Lutra H2 - Arethusa H4Recreatiebad De Wissen
7 maa 19:30 Gorgo H2 - Thalassa H2De Beemd
8 maa 17:15 SWNZ (SG) H3 - DBD H4Zwembad Molenheide
21 maa 17:15 Lutra H2 - Gorgo H2Recreatiebad De Wissen
21 maa 18:00 ZVDO'74 H2 - SWNZ (SG) H3Optisport AquaAltena
21 maa 20:20 Arethusa H4 - De Punderman H1Golfbad Oss
21 maa 20:45 DBD H4 - Thalassa H2ZIB Zwemcentrum Best BV
4 apr 17:00 Lutra H2 - Thalassa H2Recreatiebad De Wissen
4 apr 18:45 ZVDO'74 H2 - Gorgo H2Optisport AquaAltena
4 apr 19:40 Arethusa H4 - DBD H4Golfbad Oss
5 apr 17:00 SWNZ (SG) H3 - De Punderman H1Zwembad Molenheide
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
18 jan 17:00 De Punderman H1 - SWNZ (SG) H3 8 - 4
11 jan 20:15 Gorgo H2 - Arethusa H4 5 - 20
11 jan 19:45 De Punderman H1 - DBD H4 11 - 3
11 jan 19:00 Thalassa H2 - ZVDO'74 H2 6 - 8
11 jan 19:00 SWNZ (SG) H3 - Lutra H2 8 - 7
21 dec 18:45 Gorgo H2 - Arethusa H4 7 - 18
14 dec 21:30 DBD H4 - Thalassa H2 6 - 5
14 dec 20:45 ZVDO'74 H2 - SWNZ (SG) H3 3 - 6
14 dec 19:45 Arethusa H4 - De Punderman H1 22 - 7
14 dec 18:30 Lutra H2 - Gorgo H2 14 - 7
8 dec 17:00 SWNZ (SG) H3 - Gorgo H2 5 - 2
7 dec 18:30 Thalassa H2 - Arethusa H4 5 - 20
7 dec 17:15 ZVDO'74 H2 - DBD H4 8 - 3
7 dec 17:00 De Punderman H1 - Lutra H2 5 - 11
30 nov 21:15 De Punderman H1 - Gorgo H2 11 - 5
30 nov 18:40 Arethusa H4 - ZVDO'74 H2 20 - 1
30 nov 17:45 DBD H4 - Lutra H2 5 - 18
23 nov 19:15 Thalassa H2 - SWNZ (SG) H3 10 - 4
23 nov 17:45 De Punderman H1 - ZVDO'74 H2 5 - 8
17 nov 17:00 SWNZ (SG) H3 - Lutra H2 5 - 8
16 nov 19:30 ZVDO'74 H2 - Thalassa H2 3 - 9
16 nov 17:00 De Punderman H1 - DBD H4 9 - 8
9 nov 21:00 DBD H4 - Gorgo H2 6 - 13
9 nov 19:45 Thalassa H2 - De Punderman H1 13 - 6
9 nov 19:00 Arethusa H4 - SWNZ (SG) H3 22 - 8
9 nov 18:00 ZVDO'74 H2 - Lutra H2 4 - 12
3 nov 21:00 SWNZ (SG) H3 - Gorgo H2 8 - 4
2 nov 19:45 ZVDO'74 H2 - DBD H4 7 - 6
2 nov 19:35 Arethusa H4 - Thalassa H2 20 - 7
2 nov 17:45 De Punderman H1 - Lutra H2 10 - 14
26 okt 18:55 DBD H4 - Arethusa H4 5 - 21
26 okt 18:00 Gorgo H2 - ZVDO'74 H2 11 - 6
26 okt 17:45 Lutra H2 - Thalassa H2 4 - 7
20 okt 18:15 SWNZ (SG) H3 - Thalassa H2 10 - 5
19 okt 19:30 Lutra H2 - DBD H4 13 - 7
19 okt 19:00 Arethusa H4 - ZVDO'74 H2 19 - 1
19 okt 18:00 Gorgo H2 - De Punderman H1 8 - 2
12 okt 21:35 DBD H4 - SWNZ (SG) H3 9 - 8
12 okt 18:00 ZVDO'74 H2 - De Punderman H1 6 - 12
12 okt 17:00 Thalassa H2 - Gorgo H2 13 - 12
6 okt 20:30 SWNZ (SG) H3 - Arethusa H4 4 - 11
5 okt 20:15 Gorgo H2 - DBD H4 11 - 3
5 okt 19:45 Lutra H2 - ZVDO'74 H2 13 - 5
28 sep 20:20 DBD H4 - De Punderman H1 7 - 10
28 sep 19:45 Arethusa H4 - Gorgo H2 15 - 5
28 sep 19:30 ZVDO'74 H2 - Thalassa H2 3 - 17
28 sep 17:00 Lutra H2 - SWNZ (SG) H3 6 - 4
21 sep 20:45 Arethusa H4 - Lutra H2 15 - 6
21 sep 17:00 De Punderman H1 - Thalassa H2 7 - 5
14 sep 20:30 Thalassa H2 - DBD H4 16 - 10
14 sep 19:45 De Punderman H1 - Arethusa H4 2 - 17
14 sep 19:00 SWNZ (SG) H3 - ZVDO'74 H2 6 - 5
14 sep 18:00 Gorgo H2 - Lutra H2 5 - 11
 
 
Arethusa H4
 
DBD H4
 
De Punderman..
 
Gorgo H2
 
Lutra H2
 
SWNZ (SG) H3
 
Thalassa H2
 
ZVDO'74 H2
 
Arethusa H4 15/222 - 715 - 515 - 622 - 820 - 720 - 1
DBD H45 - 21 7 - 106 - 135 - 189 - 86 - 529/2
De Punderman H12 - 1711 - 3 11 - 55 - 118 - 47 - 55 - 8
Gorgo H25 - 2011 - 38 - 2 5 - 1129/21/211 - 6
Lutra H21/213 - 729/214 - 7 6 - 44 - 713 - 5
SWNZ (SG) H34 - 112/216/25 - 28 - 7 10 - 56 - 5
Thalassa H25 - 2016 - 1013 - 613 - 1215/210 - 4 6 - 8
ZVDO'74 H28/28 - 36 - 124/44 - 123 - 63 - 9