HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Punderman H1 (Heren)

Stand 3e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Arethusa H41957
2Lutra H21939
3SWNZ (SG) H31933
4De Punderman H11931
5Thalassa H21925
6Gorgo H21918
7ZVDO'74 H21915
8DBD H4193
uitgebreide stand »

Uitslagen

29 febLutra H28 - 9De Punderman H1
16 febSWNZ (SG) H311 - 7De Punderman H1
8 febDe Punderman H110 - 9Gorgo H2
1 febDe Punderman H112 - 6ZVDO'74 H2
25 janThalassa H27 - 7De Punderman H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Arethusa H41919005737289283
2Lutra H21913063917915227
3SWNZ (SG) H319110833132147-15
4De Punderman H119101831150172-22
5Thalassa H219811025161183-22
6Gorgo H219701218155173-18
7ZVDO'74 H21950141593211-118
8DBD H41920173107222-115
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 maa 17:15 SWNZ (SG) H3 - DBD H4 9 - 5
7 maa 19:30 Gorgo H2 - Thalassa H2 9 - 4
7 maa 17:00 Lutra H2 - Arethusa H4 3 - 19
6 maa 20:00 DBD H4 - ZVDO'74 H2 7 - 8
29 feb 20:30 Thalassa H2 - Arethusa H4 9 - 26
29 feb 19:00 Lutra H2 - De Punderman H1 8 - 9
29 feb 18:00 Gorgo H2 - SWNZ (SG) H3 8 - 9
16 feb 16:15 SWNZ (SG) H3 - De Punderman H1 11 - 7
15 feb 19:30 Gorgo H2 - ZVDO'74 H2 15 - 2
15 feb 18:45 Thalassa H2 - Lutra H2 5 - 8
15 feb 18:40 Arethusa H4 - DBD H4 24 - 5
8 feb 20:20 DBD H4 - Lutra H2 7 - 12
8 feb 18:30 De Punderman H1 - Gorgo H2 10 - 9
8 feb 17:15 ZVDO'74 H2 - Arethusa H4 4 - 23
8 feb 17:00 Thalassa H2 - SWNZ (SG) H3 6 - 9
2 feb 18:15 SWNZ (SG) H3 - DBD H4 11 - 1
1 feb 19:00 Lutra H2 - Arethusa H4 2 - 20
1 feb 18:45 Gorgo H2 - Thalassa H2 11 - 12
1 feb 16:15 De Punderman H1 - ZVDO'74 H2 12 - 6
25 jan 20:00 DBD H4 - Gorgo H2 4 - 8
25 jan 19:30 ZVDO'74 H2 - Lutra H2 5 - 9
25 jan 18:45 Arethusa H4 - SWNZ (SG) H3 20 - 3
25 jan 17:45 Thalassa H2 - De Punderman H1 7 - 7
18 jan 17:00 De Punderman H1 - SWNZ (SG) H3 8 - 4
11 jan 20:15 Gorgo H2 - Arethusa H4 5 - 20
11 jan 19:45 De Punderman H1 - DBD H4 11 - 3
11 jan 19:00 Thalassa H2 - ZVDO'74 H2 6 - 8
11 jan 19:00 SWNZ (SG) H3 - Lutra H2 8 - 7
21 dec 18:45 Gorgo H2 - Arethusa H4 7 - 18
14 dec 21:30 DBD H4 - Thalassa H2 6 - 5
14 dec 20:45 ZVDO'74 H2 - SWNZ (SG) H3 3 - 6
14 dec 19:45 Arethusa H4 - De Punderman H1 22 - 7
14 dec 18:30 Lutra H2 - Gorgo H2 14 - 7
8 dec 17:00 SWNZ (SG) H3 - Gorgo H2 5 - 2
7 dec 18:30 Thalassa H2 - Arethusa H4 5 - 20
7 dec 17:15 ZVDO'74 H2 - DBD H4 8 - 3
7 dec 17:00 De Punderman H1 - Lutra H2 5 - 11
30 nov 21:15 De Punderman H1 - Gorgo H2 11 - 5
30 nov 18:40 Arethusa H4 - ZVDO'74 H2 20 - 1
30 nov 17:45 DBD H4 - Lutra H2 5 - 18
23 nov 19:15 Thalassa H2 - SWNZ (SG) H3 10 - 4
23 nov 17:45 De Punderman H1 - ZVDO'74 H2 5 - 8
17 nov 17:00 SWNZ (SG) H3 - Lutra H2 5 - 8
16 nov 19:30 ZVDO'74 H2 - Thalassa H2 3 - 9
16 nov 17:00 De Punderman H1 - DBD H4 9 - 8
9 nov 21:00 DBD H4 - Gorgo H2 6 - 13
9 nov 19:45 Thalassa H2 - De Punderman H1 13 - 6
9 nov 19:00 Arethusa H4 - SWNZ (SG) H3 22 - 8
9 nov 18:00 ZVDO'74 H2 - Lutra H2 4 - 12
3 nov 21:00 SWNZ (SG) H3 - Gorgo H2 8 - 4
2 nov 19:45 ZVDO'74 H2 - DBD H4 7 - 6
2 nov 19:35 Arethusa H4 - Thalassa H2 20 - 7
2 nov 17:45 De Punderman H1 - Lutra H2 10 - 14
26 okt 18:55 DBD H4 - Arethusa H4 5 - 21
26 okt 18:00 Gorgo H2 - ZVDO'74 H2 11 - 6
26 okt 17:45 Lutra H2 - Thalassa H2 4 - 7
20 okt 18:15 SWNZ (SG) H3 - Thalassa H2 10 - 5
19 okt 19:30 Lutra H2 - DBD H4 13 - 7
19 okt 19:00 Arethusa H4 - ZVDO'74 H2 19 - 1
19 okt 18:00 Gorgo H2 - De Punderman H1 8 - 2
12 okt 21:35 DBD H4 - SWNZ (SG) H3 9 - 8
12 okt 18:00 ZVDO'74 H2 - De Punderman H1 6 - 12
12 okt 17:00 Thalassa H2 - Gorgo H2 13 - 12
6 okt 20:30 SWNZ (SG) H3 - Arethusa H4 4 - 11
5 okt 20:15 Gorgo H2 - DBD H4 11 - 3
5 okt 19:45 Lutra H2 - ZVDO'74 H2 13 - 5
28 sep 20:20 DBD H4 - De Punderman H1 7 - 10
28 sep 19:45 Arethusa H4 - Gorgo H2 15 - 5
28 sep 19:30 ZVDO'74 H2 - Thalassa H2 3 - 17
28 sep 17:00 Lutra H2 - SWNZ (SG) H3 6 - 4
21 sep 20:45 Arethusa H4 - Lutra H2 15 - 6
21 sep 17:00 De Punderman H1 - Thalassa H2 7 - 5
14 sep 20:30 Thalassa H2 - DBD H4 16 - 10
14 sep 19:45 De Punderman H1 - Arethusa H4 2 - 17
14 sep 19:00 SWNZ (SG) H3 - ZVDO'74 H2 6 - 5
14 sep 18:00 Gorgo H2 - Lutra H2 5 - 11
 
 
Arethusa H4
 
DBD H4
 
De Punderman..
 
Gorgo H2
 
Lutra H2
 
SWNZ (SG) H3
 
Thalassa H2
 
ZVDO'74 H2
 
Arethusa H4 24 - 522 - 715 - 515 - 620 - 320 - 720 - 1
DBD H45 - 21 7 - 104 - 87 - 129 - 86 - 57 - 8
De Punderman H12 - 1711 - 3 10 - 95 - 118 - 47 - 512 - 6
Gorgo H25 - 2011 - 38 - 2 5 - 118 - 99 - 415 - 2
Lutra H23 - 1913 - 78 - 914 - 7 6 - 44 - 713 - 5
SWNZ (SG) H34 - 119 - 511 - 75 - 28 - 7 10 - 56 - 5
Thalassa H29 - 2616 - 107 - 713 - 125 - 86 - 9 6 - 8
ZVDO'74 H24 - 238 - 36 - 12?5 - 93 - 63 - 9