HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Hellas-Glana Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Hellas-Glana Da1 - Argo Da1
zaterdag 14 december 20:15

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1AquAmigos Da11030
2SWNZ (SG) Da11122
3De Warande Da11019
4Hellas-Glana Da1819
5PSV Da31118
6ZPC De Zeeuwse Kust Da11016
7Lutra Da11116
8SBC2000 Da11015
9Nayade Da11010
10De Treffers Da199
11DZT'62 Da1113
12Argo Da190
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
14 decHellas-Glana Da120:15Argo Da1
11 janZPC De Zeeuwse Kust Da117:30Hellas-Glana Da1
18 janArgo Da118:30Hellas-Glana Da1
26 janDZT'62 Da119:20Hellas-Glana Da1
1 febHellas-Glana Da118:45PSV Waterpolo Da3

Uitslagen

7 decHellas-Glana Da110 - 8SWNZ (SG) Da1
30 novLutra Da19 - 10Hellas-Glana Da1
9 novNayade Da114 - 14Hellas-Glana Da1
2 novHellas-Glana Da18 - 7De Treffers Da1
26 oktAquAmigos Da110 - 7Hellas-Glana Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1AquAmigos Da1101000301324587
2SWNZ (SG) Da11171322988117
3De Warande Da11061319937122
4Hellas-Glana Da186111981738
5PSV Da311605181057629
6ZPC De Zeeuwse Kust Da110514161089216
7Lutra Da11151516957718
8SBC2000 Da11050515101112-11
9Nayade Da110316108998-9
10De Treffers Da1930696676-10
11DZT'62 Da1111010333118-85
12Argo Da19009032114-82
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:50 PSV Waterpolo Da3 - SWNZ (SG) Da1De Tongelreep
14 dec 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - DZT'62 Da1Vrijburgbad Vlissingen
14 dec 18:00 De Treffers Da1 - Nayade Da1Combibad Kwekkelstijn
14 dec 19:00 AquAmigos Da1 - SBC2000 Da1Zwembad Olympia
14 dec 20:15 Hellas-Glana Da1 - Argo Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
15 dec 18:40 De Warande Da1 - Lutra Da1De Warande
11 jan 16:00 Nayade Da1 - DZT'62 Da1Sportcentrum voor studenten
11 jan 17:00 Lutra Da1 - AquAmigos Da1Recreatiebad De Wissen
11 jan 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Hellas-Glana Da1Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 18:30 Argo Da1 - PSV Waterpolo Da3ZIB Zwemcentrum Best BV
11 jan 19:15 SBC2000 Da1 - De Treffers Da1Zwembad de Wisselaar
11 jan 20:45 SWNZ (SG) Da1 - De Warande Da1Zwembad Molenheide
18 jan 18:00 Nayade Da1 - De Treffers Da1Sportcentrum voor studenten
18 jan 18:30 Argo Da1 - Hellas-Glana Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 15:15 Nayade Da1 - SBC2000 Da1Sportcentrum voor studenten
25 jan 16:45 De Treffers Da1 - Lutra Da1Combibad Kwekkelstijn
25 jan 18:00 De Warande Da1 - Argo Da1De Warande
25 jan 18:00 PSV Waterpolo Da3 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1De Tongelreep
25 jan 19:00 AquAmigos Da1 - SWNZ (SG) Da1Zwembad Olympia
26 jan 19:20 DZT'62 Da1 - Hellas-Glana Da1Zwembad De Wiemel
1 feb 17:00 Lutra Da1 - Nayade Da1Recreatiebad De Wissen
1 feb 17:45 Argo Da1 - AquAmigos Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
1 feb 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - De Warande Da1Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 18:45 Hellas-Glana Da1 - PSV Waterpolo Da3Combibad De Nieuwe Hateboer
1 feb 19:15 SBC2000 Da1 - DZT'62 Da1Zwembad de Wisselaar
2 feb 16:15 SWNZ (SG) Da1 - De Treffers Da1Zwembad Molenheide
8 feb 15:30 De Warande Da1 - Hellas-Glana Da1De Warande
8 feb 16:45 De Treffers Da1 - Argo Da1Combibad Kwekkelstijn
8 feb 19:00 AquAmigos Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Zwembad Olympia
8 feb 19:35 Nayade Da1 - SWNZ (SG) Da1Sportcentrum voor studenten
8 feb 20:15 SBC2000 Da1 - Lutra Da1Zwembad de Wisselaar
9 feb 17:20 DZT'62 Da1 - PSV Waterpolo Da3Zwembad De Wiemel
15 feb 14:45 PSV Waterpolo Da3 - De Warande Da1De Tongelreep
15 feb 17:00 Lutra Da1 - DZT'62 Da1Recreatiebad De Wissen
15 feb 18:00 Hellas-Glana Da1 - AquAmigos Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 18:30 Argo Da1 - Nayade Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
15 feb 19:20 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - De Treffers Da1Vrijburgbad Vlissingen
16 feb 18:00 SWNZ (SG) Da1 - SBC2000 Da1Zwembad Molenheide
29 feb 16:50 Nayade Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Sportcentrum voor studenten
29 feb 17:00 Lutra Da1 - SWNZ (SG) Da1Recreatiebad De Wissen
29 feb 19:00 AquAmigos Da1 - PSV Waterpolo Da3Zwembad Olympia
29 feb 19:15 SBC2000 Da1 - Argo Da1Zwembad de Wisselaar
29 feb 20:45 De Treffers Da1 - Hellas-Glana Da1Combibad Kwekkelstijn
1 maa 17:45 DZT'62 Da1 - De Warande Da1Zwembad De Wiemel
7 maa 17:00 De Treffers Da1 - PSV Waterpolo Da3Combibad Kwekkelstijn
7 maa 17:10 De Warande Da1 - AquAmigos Da1De Warande
7 maa 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - SBC2000 Da1Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 18:30 Argo Da1 - Lutra Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
7 maa 20:50 Hellas-Glana Da1 - Nayade Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
8 maa 16:15 SWNZ (SG) Da1 - DZT'62 Da1Zwembad Molenheide
14 maa 16:00 Argo Da1 - De Treffers Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
14 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - AquAmigos Da1Vrijburgbad Vlissingen
21 maa 16:15 Lutra Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Recreatiebad De Wissen
21 maa 19:15 SBC2000 Da1 - Hellas-Glana Da1Zwembad de Wisselaar
21 maa 19:20 Nayade Da1 - PSV Waterpolo Da3Sportcentrum voor studenten
22 maa 16:30 De Treffers Da1 - De Warande Da1Combibad Kwekkelstijn
22 maa 17:15 SWNZ (SG) Da1 - Argo Da1Zwembad Molenheide
22 maa 18:20 DZT'62 Da1 - AquAmigos Da1Zwembad De Wiemel
4 apr 14:45 PSV Waterpolo Da3 - SBC2000 Da1De Tongelreep
4 apr 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - SWNZ (SG) Da1Vrijburgbad Vlissingen
4 apr 19:00 AquAmigos Da1 - De Treffers Da1Zwembad Olympia
4 apr 19:30 DZT'62 Da1 - Argo Da1Zwembad De Wiemel
4 apr 20:15 De Warande Da1 - Nayade Da1De Warande
4 apr 21:10 Hellas-Glana Da1 - Lutra Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
11 apr 18:00 Hellas-Glana Da1 - De Warande Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
18 apr 16:05 Nayade Da1 - AquAmigos Da1Sportcentrum voor studenten
18 apr 17:45 Argo Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
18 apr 17:45 Lutra Da1 - PSV Waterpolo Da3Recreatiebad De Wissen
18 apr 18:15 De Treffers Da1 - DZT'62 Da1Combibad Kwekkelstijn
18 apr 20:15 SBC2000 Da1 - De Warande Da1Zwembad de Wisselaar
19 apr 17:15 SWNZ (SG) Da1 - Hellas-Glana Da1Zwembad Molenheide
1 mei 00:00 Hellas-Glana Da1 - SBC2000 Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:00 DZT'62 Da1 - De Treffers Da1 6 - 11
7 dec 21:45 Hellas-Glana Da1 - SWNZ (SG) Da1 10 - 8
7 dec 21:00 PSV Waterpolo Da3 - Lutra Da1 12 - 14
7 dec 19:00 AquAmigos Da1 - Nayade Da1 17 - 9
7 dec 18:00 De Warande Da1 - SBC2000 Da1 13 - 6
7 dec 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Argo Da1 8 - 2
1 dec 17:15 SWNZ (SG) Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 12 - 9
30 nov 21:30 De Treffers Da1 - AquAmigos Da1 3 - 9
30 nov 19:15 SBC2000 Da1 - PSV Waterpolo Da3 4 - 8
30 nov 18:30 Argo Da1 - DZT'62 Da1 3 - 5
30 nov 18:30 Lutra Da1 - Hellas-Glana Da1 9 - 10
30 nov 15:20 Nayade Da1 - De Warande Da1 4 - 8
23 nov 19:15 SBC2000 Da1 - SWNZ (SG) Da1 11 - 16
23 nov 16:15 Nayade Da1 - Lutra Da1 8 - 7
17 nov 20:35 PSV Waterpolo Da3 - Nayade Da1 10 - 5
16 nov 19:00 AquAmigos Da1 - DZT'62 Da1 24 - 0
16 nov 18:30 Argo Da1 - SWNZ (SG) Da1 4 - 12
16 nov 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Lutra Da1 8 - 6
16 nov 18:10 De Warande Da1 - De Treffers Da1 6 - 8
9 nov 20:15 DZT'62 Da1 - SWNZ (SG) Da1 4 - 9
9 nov 20:15 SBC2000 Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 12 - 9
9 nov 19:00 AquAmigos Da1 - De Warande Da1 9 - 7
9 nov 17:45 Lutra Da1 - Argo Da1 13 - 4
9 nov 16:05 Nayade Da1 - Hellas-Glana Da1 14 - 14
9 nov 15:35 PSV Waterpolo Da3 - De Treffers Da1 9 - 5
3 nov 19:00 SWNZ (SG) Da1 - Lutra Da1 7 - 7
3 nov 15:30 De Warande Da1 - DZT'62 Da1 8 - 3
2 nov 19:00 PSV Waterpolo Da3 - AquAmigos Da1 4 - 7
2 nov 18:45 Hellas-Glana Da1 - De Treffers Da1 8 - 7
2 nov 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Nayade Da1 13 - 11
2 nov 16:15 Argo Da1 - SBC2000 Da1 7 - 15
27 okt 17:20 DZT'62 Da1 - Lutra Da1 2 - 10
27 okt 17:00 De Treffers Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 7 - 12
26 okt 19:30 De Warande Da1 - PSV Waterpolo Da3 10 - 9
26 okt 19:00 AquAmigos Da1 - Hellas-Glana Da1 10 - 7
26 okt 18:50 Nayade Da1 - Argo Da1 16 - 4
20 okt 17:15 SWNZ (SG) Da1 - Nayade Da1 9 - 4
19 okt 18:30 Lutra Da1 - SBC2000 Da1 5 - 10
19 okt 14:45 PSV Waterpolo Da3 - DZT'62 Da1 13 - 1
13 okt 17:30 DZT'62 Da1 - SBC2000 Da1 2 - 12
13 okt 16:00 De Treffers Da1 - SWNZ (SG) Da1 3 - 7
12 okt 19:00 AquAmigos Da1 - Argo Da1 14 - 1
12 okt 17:10 De Warande Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 12 - 12
12 okt 15:35 PSV Waterpolo Da3 - Hellas-Glana Da1 7 - 8
6 okt 18:30 SWNZ (SG) Da1 - AquAmigos Da1 5 - 13
5 okt 19:15 SBC2000 Da1 - Nayade Da1 14 - 13
5 okt 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - PSV Waterpolo Da3 9 - 11
5 okt 18:45 Hellas-Glana Da1 - DZT'62 Da1 9 - 4
5 okt 17:45 Lutra Da1 - De Treffers Da1 7 - 4
5 okt 17:45 Argo Da1 - De Warande Da1 4 - 16
28 sep 20:00 DZT'62 Da1 - Nayade Da1 2 - 5
28 sep 19:00 AquAmigos Da1 - Lutra Da1 8 - 4
28 sep 18:45 Hellas-Glana Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 15 - 14
28 sep 18:00 De Treffers Da1 - SBC2000 Da1 18 - 12
28 sep 15:30 De Warande Da1 - SWNZ (SG) Da1 9 - 3
28 sep 13:30 PSV Waterpolo Da3 - Argo Da1 15 - 3
15 sep 18:00 DZT'62 Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 4 - 14
14 sep 20:45 SWNZ (SG) Da1 - PSV Waterpolo Da3 10 - 7
14 sep 19:15 SBC2000 Da1 - AquAmigos Da1 5 - 21
14 sep 17:45 Lutra Da1 - De Warande Da1 13 - 4
 
 
AquAmigos Da..
 
Argo Da1
 
De Treffers ..
 
De Warande D..
 
DZT'62 Da1
 
Hellas-Glana..
 
Lutra Da1
 
Nayade Da1
 
PSV Waterpol..
 
SBC2000 Da1
 
SWNZ (SG) Da..
 
ZPC De Zeeuw..
 
AquAmigos Da1 14 - 14/49 - 724 - 010 - 78 - 417 - 929/214/1225/18/2
Argo Da11/2 14/34 - 163 - 518/17/315/211/17 - 154 - 1218/4
De Treffers Da13 - 98/2 22/318/429/225/114/127/318 - 123 - 77 - 12
De Warande Da17/325/16 - 8 8 - 38/215/124/410 - 913 - 69 - 312 - 12
DZT'62 Da122/34/46 - 111/3 26/12 - 102 - 59/22 - 124 - 94 - 14
Hellas-Glana Da115/214/128 - 711/49 - 4 4/47/31/21/510 - 815 - 14
Lutra Da111/113 - 47 - 413 - 415/29 - 10 1/218/45 - 1029/221/3
Nayade Da118/416 - 418/14 - 811/114 - 148 - 7 21/325/18/229/2
PSV Waterpolo Da34 - 715 - 39 - 515/213 - 17 - 812 - 1410 - 5 4/414/1225/1
SBC2000 Da15 - 2129/211/118/41/221/38/214 - 134 - 8 11 - 1612 - 9
SWNZ (SG) Da15 - 1322/32/211/18/319/47 - 79 - 410 - 716/2 12 - 9
ZPC De Zeeuwse Kust Da114/38 - 215/21/214/1211/18 - 613 - 119 - 117/34/4