HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
DBD DG1 - Hellas-Glana DG1
zaterdag 25 januari 15:15

Stand 1e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1VZV Njord DG2824
2DZT'62 DG1821
3Aegir DG1818
4DBD DG1815
5PSV DG1812
6Lutra DG189
7De Rog DG184
8HZPC DG171
9Hellas-Glana DG170
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
25 janDBD DG115:15Hellas-Glana DG1
1 febHellas-Glana DG116:30VZV Njord DG2
9 febHZPC/Spio DG113:30Hellas-Glana DG1
15 febHellas-Glana DG116:30Aegir DG1
1 maaDe Rog DG117:45Hellas-Glana DG1

Uitslagen

7 decHellas-Glana DG12 - 18PSV Waterpolo DG1
30 novLutra DG125 - 0Hellas-Glana DG1
23 novVZV Njord DG216 - 0Hellas-Glana DG1
16 novHellas-Glana DG11 - 38DZT'62 DG1
2 novHellas-Glana DG12 - 12De Rog DG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1VZV Njord DG28800241103674
2DZT'62 DG187012114537108
3Aegir DG18602181205367
4DBD DG18503156166-5
5PSV DG18404126163-2
6Lutra DG1830597792-15
7De Rog DG1811646086-26
8HZPC DG1701613189-58
9Hellas-Glana DG1700709152-143
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:30 Aegir DG1 - DZT'62 DG1Ir. Ottenbad
14 dec 18:00 VZV Njord DG2 - PSV Waterpolo DG1Zwembad Den Ekkerman
14 dec 19:00 HZPC/Spio DG1 - Lutra DG1De Sprank
11 jan 16:15 Lutra DG1 - Aegir DG1Recreatiebad De Wissen
11 jan 16:25 PSV Waterpolo DG1 - HZPC/Spio DG1De Tongelreep
19 jan 17:00 DZT'62 DG1 - De Rog DG1Zwembad De Wiemel
25 jan 15:15 DBD DG1 - Hellas-Glana DG1ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 16:30 Aegir DG1 - PSV Waterpolo DG1Ir. Ottenbad
26 jan 17:45 De Rog DG1 - Lutra DG1De IJzeren Man
1 feb 16:30 Hellas-Glana DG1 - VZV Njord DG2Combibad De Nieuwe Hateboer
2 feb 15:15 DZT'62 DG1 - DBD DG1Zwembad De Wiemel
2 feb 18:50 PSV Waterpolo DG1 - De Rog DG1De Tongelreep
8 feb 15:30 DBD DG1 - VZV Njord DG2ZIB Zwemcentrum Best BV
8 feb 19:15 DZT'62 DG1 - Lutra DG1Zwembad De Wiemel
9 feb 13:30 HZPC/Spio DG1 - Hellas-Glana DG1De Sprank
15 feb 15:35 PSV Waterpolo DG1 - DZT'62 DG1De Tongelreep
15 feb 16:15 Lutra DG1 - DBD DG1Recreatiebad De Wissen
15 feb 16:30 Hellas-Glana DG1 - Aegir DG1Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 17:15 VZV Njord DG2 - HZPC/Spio DG1Zwembad Den Ekkerman
29 feb 15:30 DBD DG1 - HZPC/Spio DG1ZIB Zwemcentrum Best BV
29 feb 16:15 Lutra DG1 - PSV Waterpolo DG1Recreatiebad De Wissen
1 maa 17:45 De Rog DG1 - Hellas-Glana DG1De IJzeren Man
7 maa 16:00 VZV Njord DG2 - De Rog DG1Zwembad Den Ekkerman
8 maa 13:30 HZPC/Spio DG1 - Aegir DG1De Sprank
14 maa 15:50 PSV Waterpolo DG1 - DBD DG1De Tongelreep
14 maa 16:00 Aegir DG1 - VZV Njord DG2Ir. Ottenbad
21 maa 15:15 DBD DG1 - Aegir DG1ZIB Zwemcentrum Best BV
22 maa 15:30 DZT'62 DG1 - Hellas-Glana DG1Zwembad De Wiemel
22 maa 17:45 De Rog DG1 - HZPC/Spio DG1De IJzeren Man
4 apr 16:30 Aegir DG1 - De Rog DG1Ir. Ottenbad
4 apr 16:30 Hellas-Glana DG1 - Lutra DG1Combibad De Nieuwe Hateboer
5 apr 18:15 VZV Njord DG2 - DZT'62 DG1Zwembad Den Ekkerman
11 apr 16:30 Hellas-Glana DG1 - HZPC/Spio DG1Combibad De Nieuwe Hateboer
18 apr 14:45 PSV Waterpolo DG1 - Hellas-Glana DG1De Tongelreep
18 apr 16:15 Lutra DG1 - VZV Njord DG2Recreatiebad De Wissen
19 apr 16:45 DZT'62 DG1 - HZPC/Spio DG1Zwembad De Wiemel
19 apr 17:45 De Rog DG1 - DBD DG1De IJzeren Man
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 17:00 HZPC/Spio DG1 - DZT'62 DG1 1 - 18
7 dec 16:30 Hellas-Glana DG1 - PSV Waterpolo DG1 2 - 18
7 dec 16:00 VZV Njord DG2 - Lutra DG1 16 - 4
7 dec 15:30 DBD DG1 - De Rog DG1 10 - 8
1 dec 17:45 De Rog DG1 - Aegir DG1 3 - 15
1 dec 17:45 DZT'62 DG1 - VZV Njord DG2 5 - 6
30 nov 16:15 Lutra DG1 - Hellas-Glana DG1 25 - 0
24 nov 17:30 DZT'62 DG1 - Aegir DG1 18 - 9
23 nov 16:45 VZV Njord DG2 - Hellas-Glana DG1 16 - 0
16 nov 17:30 HZPC/Spio DG1 - De Rog DG1 7 - 7
16 nov 16:30 Aegir DG1 - DBD DG1 11 - 2
16 nov 16:30 Hellas-Glana DG1 - DZT'62 DG1 1 - 38
10 nov 17:45 De Rog DG1 - VZV Njord DG2 9 - 16
9 nov 16:00 Aegir DG1 - HZPC/Spio DG1 19 - 6
9 nov 15:30 DBD DG1 - PSV Waterpolo DG1 9 - 6
3 nov 18:15 VZV Njord DG2 - Aegir DG1 15 - 10
2 nov 19:00 PSV Waterpolo DG1 - Lutra DG1 14 - 2
2 nov 17:30 HZPC/Spio DG1 - DBD DG1 4 - 7
2 nov 16:30 Hellas-Glana DG1 - De Rog DG1 2 - 12
27 okt 15:15 DZT'62 DG1 - PSV Waterpolo DG1 12 - 2
26 okt 19:00 HZPC/Spio DG1 - VZV Njord DG2 2 - 14
26 okt 16:00 Aegir DG1 - Hellas-Glana DG1 30 - 2
26 okt 15:15 DBD DG1 - Lutra DG1 12 - 6
19 okt 16:15 Lutra DG1 - DZT'62 DG1 5 - 26
13 okt 17:45 De Rog DG1 - PSV Waterpolo DG1 6 - 8
12 okt 15:20 DBD DG1 - DZT'62 DG1 5 - 14
5 okt 16:30 Hellas-Glana DG1 - DBD DG1 2 - 13
5 okt 16:15 Lutra DG1 - De Rog DG1 14 - 7
5 okt 14:45 PSV Waterpolo DG1 - Aegir DG1 1 - 14
29 sep 17:45 De Rog DG1 - DZT'62 DG1 8 - 14
28 sep 17:00 HZPC/Spio DG1 - PSV Waterpolo DG1 6 - 9
28 sep 16:30 Aegir DG1 - Lutra DG1 12 - 6
21 sep 17:15 VZV Njord DG2 - DBD DG1 15 - 3
14 sep 16:15 Lutra DG1 - HZPC/Spio DG1 15 - 5
14 sep 14:20 PSV Waterpolo DG1 - VZV Njord DG2 3 - 12
 
 
Aegir DG1
 
DBD DG1
 
De Rog DG1
 
DZT'62 DG1
 
Hellas-Glana..
 
HZPC/Spio DG..
 
Lutra DG1
 
PSV Waterpol..
 
VZV Njord DG..
 
Aegir DG1 11 - 24/414/1230 - 219 - 612 - 625/114/3
DBD DG121/3 10 - 85 - 1425/129/212 - 69 - 68/2
De Rog DG13 - 1519/4 8 - 141/322/326/16 - 89 - 16
DZT'62 DG118 - 92/219/1 22/319/48/212 - 25 - 6
Hellas-Glana DG115/22 - 132 - 121 - 38 11/44/42 - 181/2
HZPC/Spio DG18/34 - 77 - 71 - 189/2 14/126 - 92 - 14
Lutra DG111/115/214 - 75 - 2625 - 015 - 5 29/218/4
PSV Waterpolo DG11 - 1414/32/215/218/411/114 - 2 3 - 12
VZV Njord DG215 - 1015 - 37/35/416 - 015/216 - 414/12