HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

7 maaDe Schelde DG112 - 3Hieronymus DG1
29 febSBC2000 DG13 - 8De Schelde DG1
15 febDe Schelde DG17 - 0De Krabben DG1
8 febDe Schelde DG11 - 12ZPC De Zeeuwse Kust DG1
1 febDe Warande DG13 - 9De Schelde DG1
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 19:00 De Krabben DG1 - De Warande DG1 12 - 1
7 maa 18:00 De Schelde DG1 - Hieronymus DG1 12 - 3
7 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - SBC2000 DG1 8 - 3
29 feb 18:45 De Krabben DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 6 - 3
29 feb 16:10 De Warande DG1 - Hieronymus DG1 12 - 6
29 feb 15:00 SBC2000 DG1 - De Schelde DG1 3 - 8
15 feb 18:00 Hieronymus DG1 - SBC2000 DG1 3 - 10
15 feb 16:45 De Schelde DG1 - De Krabben DG1 7 - 0
15 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Warande DG1 12 - 4
8 feb 18:00 Hieronymus DG1 - De Krabben DG1 7 - 15
8 feb 16:45 De Schelde DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 1 - 12
8 feb 16:00 SBC2000 DG1 - De Warande DG1 10 - 5
1 feb 19:30 De Krabben DG1 - SBC2000 DG1 9 - 5
1 feb 16:20 De Warande DG1 - De Schelde DG1 3 - 9
1 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - Hieronymus DG1 22 - 2
25 jan 18:00 Hieronymus DG1 - De Schelde DG1 1 - 20
25 jan 16:10 De Warande DG1 - De Krabben DG1 2 - 7
25 jan 15:00 SBC2000 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 8 - 8
11 jan 18:00 De Schelde DG1 - SBC2000 DG1 7 - 5
11 jan 18:00 Hieronymus DG1 - De Warande DG1 4 - 13
11 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Krabben DG1 8 - 2
15 dec 17:00 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 4 - 15
14 dec 18:45 De Krabben DG1 - De Schelde DG1 7 - 7
14 dec 16:00 SBC2000 DG1 - Hieronymus DG1 14 - 2
30 nov 18:00 Hieronymus DG1 - De Krabben DG1 5 - 21
30 nov 16:45 De Schelde DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 3 - 7
30 nov 15:00 SBC2000 DG1 - De Warande DG1 11 - 10
23 nov 19:30 De Krabben DG1 - Hieronymus DG1 21 - 2
16 nov 19:30 De Krabben DG1 - SBC2000 DG1 4 - 3
16 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - Hieronymus DG1 17 - 2
16 nov 15:30 De Warande DG1 - De Schelde DG1 2 - 5
9 nov 18:00 Hieronymus DG1 - De Schelde DG1 2 - 27
9 nov 16:10 De Warande DG1 - De Krabben DG1 2 - 7
9 nov 15:00 SBC2000 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 4 - 12
2 nov 18:00 Hieronymus DG1 - De Warande DG1 7 - 13
2 nov 18:00 De Schelde DG1 - SBC2000 DG1 10 - 2
2 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Krabben DG1 11 - 3
26 okt 19:30 De Krabben DG1 - De Schelde DG1 7 - 11
26 okt 17:00 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 3 - 17
26 okt 15:00 SBC2000 DG1 - Hieronymus DG1 13 - 3
19 okt 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Schelde DG1 5 - 4
19 okt 15:30 De Warande DG1 - SBC2000 DG1 4 - 5
12 okt 16:45 De Schelde DG1 - De Warande DG1 15 - 6
12 okt 14:15 SBC2000 DG1 - De Krabben DG1 15 - 3
5 okt 19:00 De Krabben DG1 - De Warande DG1 8 - 6
5 okt 16:45 De Schelde DG1 - Hieronymus DG1 19 - 6
5 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - SBC2000 DG1 13 - 2
28 sep 18:45 De Krabben DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 3 - 15
28 sep 18:00 De Warande DG1 - Hieronymus DG1 15 - 2
28 sep 15:00 SBC2000 DG1 - De Schelde DG1 3 - 7
21 sep 18:00 Hieronymus DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 0 - 23
14 sep 18:00 Hieronymus DG1 - SBC2000 DG1 4 - 9
14 sep 17:30 De Schelde DG1 - De Krabben DG1 9 - 8
14 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Warande DG1 13 - 1