HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
SBC2000 DG1 - De Schelde DG1
zaterdag 29 februari 15:00

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPC De Zeeuwse Kust DG11646
2De Schelde DG11637
3De Krabben DG11625
4SBC2000 DG11625
5De Warande DG1169
6Hieronymus DG1160
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 febSBC2000 DG115:00De Schelde DG1
7 maaDe Schelde DG118:00Hieronymus DG1
21 maaDe Schelde DG116:45De Warande DG1
4 aprZPC De Zeeuwse Kust DG116:00De Schelde DG1

Uitslagen

15 febDe Schelde DG17 - 0De Krabben DG1
8 febDe Schelde DG11 - 12ZPC De Zeeuwse Kust DG1
1 febDe Warande DG13 - 9De Schelde DG1
25 janHieronymus DG11 - 20De Schelde DG1
11 janDe Schelde DG17 - 5SBC2000 DG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC De Zeeuwse Kust DG11615104621046164
2De Schelde DG1161213371617685
3De Krabben DG1168172512511510
4SBC2000 DG1168172511910415
5De Warande DG1163013993147-54
6Hieronymus DG1160016052272-220
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 feb 18:00 Hieronymus DG1 - SBC2000 DG1 3 - 10
15 feb 16:45 De Schelde DG1 - De Krabben DG1 7 - 0
15 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Warande DG1 12 - 4
8 feb 18:00 Hieronymus DG1 - De Krabben DG1 7 - 15
8 feb 16:45 De Schelde DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 1 - 12
8 feb 16:00 SBC2000 DG1 - De Warande DG1 10 - 5
1 feb 19:30 De Krabben DG1 - SBC2000 DG1 9 - 5
1 feb 16:20 De Warande DG1 - De Schelde DG1 3 - 9
1 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - Hieronymus DG1 22 - 2
25 jan 18:00 Hieronymus DG1 - De Schelde DG1 1 - 20
25 jan 16:10 De Warande DG1 - De Krabben DG1 2 - 7
25 jan 15:00 SBC2000 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 8 - 8
11 jan 18:00 De Schelde DG1 - SBC2000 DG1 7 - 5
11 jan 18:00 Hieronymus DG1 - De Warande DG1 4 - 13
11 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Krabben DG1 8 - 2
15 dec 17:00 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 4 - 15
14 dec 18:45 De Krabben DG1 - De Schelde DG1 7 - 7
14 dec 16:00 SBC2000 DG1 - Hieronymus DG1 14 - 2
30 nov 18:00 Hieronymus DG1 - De Krabben DG1 5 - 21
30 nov 16:45 De Schelde DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 3 - 7
30 nov 15:00 SBC2000 DG1 - De Warande DG1 11 - 10
23 nov 19:30 De Krabben DG1 - Hieronymus DG1 21 - 2
16 nov 19:30 De Krabben DG1 - SBC2000 DG1 4 - 3
16 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - Hieronymus DG1 17 - 2
16 nov 15:30 De Warande DG1 - De Schelde DG1 2 - 5
9 nov 18:00 Hieronymus DG1 - De Schelde DG1 2 - 27
9 nov 16:10 De Warande DG1 - De Krabben DG1 2 - 7
9 nov 15:00 SBC2000 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 4 - 12
2 nov 18:00 De Schelde DG1 - SBC2000 DG1 10 - 2
2 nov 18:00 Hieronymus DG1 - De Warande DG1 7 - 13
2 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Krabben DG1 11 - 3
26 okt 19:30 De Krabben DG1 - De Schelde DG1 7 - 11
26 okt 17:00 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 3 - 17
26 okt 15:00 SBC2000 DG1 - Hieronymus DG1 13 - 3
19 okt 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Schelde DG1 5 - 4
19 okt 15:30 De Warande DG1 - SBC2000 DG1 4 - 5
12 okt 16:45 De Schelde DG1 - De Warande DG1 15 - 6
12 okt 14:15 SBC2000 DG1 - De Krabben DG1 15 - 3
5 okt 19:00 De Krabben DG1 - De Warande DG1 8 - 6
5 okt 16:45 De Schelde DG1 - Hieronymus DG1 19 - 6
5 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - SBC2000 DG1 13 - 2
28 sep 18:45 De Krabben DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 3 - 15
28 sep 18:00 De Warande DG1 - Hieronymus DG1 15 - 2
28 sep 15:00 SBC2000 DG1 - De Schelde DG1 3 - 7
21 sep 18:00 Hieronymus DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 0 - 23
14 sep 18:00 Hieronymus DG1 - SBC2000 DG1 4 - 9
14 sep 17:30 De Schelde DG1 - De Krabben DG1 9 - 8
14 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Warande DG1 13 - 1
 
 
De Krabben D..
 
De Schelde D..
 
De Warande D..
 
Hieronymus D..
 
SBC2000 DG1
 
ZPC De Zeeuw..
 
De Krabben DG1 7 - 78 - 621 - 29 - 53 - 15
De Schelde DG17 - 0 15 - 619 - 67 - 51 - 12
De Warande DG12 - 73 - 9 15 - 24 - 54 - 15
Hieronymus DG17 - 151 - 204 - 13 3 - 100 - 23
SBC2000 DG115 - 33 - 710 - 514 - 2 8 - 8
ZPC De Zeeuwse Kust DG18 - 25 - 412 - 422 - 213 - 2