HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:
Arethusa EG1 - De Schelde EG1
zaterdag 25 januari 17:15

Stand 1e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Schelde EG11231
2Arethusa EG11228
3ZPC De Zeeuwse Kust EG11221
4SBC2000 EG11212
5ZVDO'74 EG11212
6Zeester-Meerval EG2123
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
25 janArethusa EG117:15De Schelde EG1
1 febZVDO'74 EG116:30De Schelde EG1
8 febDe Schelde EG116:00ZPC De Zeeuwse Kust EG1
15 febDe Schelde EG116:00Zeester-Meerval EG2
29 febSBC2000 EG114:15De Schelde EG1

Uitslagen

11 janDe Schelde EG110 - 5SBC2000 EG1
14 decZeester-Meerval EG22 - 10De Schelde EG1
30 novDe Schelde EG17 - 4ZPC De Zeeuwse Kust EG1
23 novDe Schelde EG19 - 2Zeester-Meerval EG2
16 novZVDO'74 EG111 - 8De Schelde EG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Schelde EG112101131984454
2Arethusa EG11291228864442
3ZPC De Zeeuwse Kust EG11270521936924
4SBC2000 EG112408126371-8
5ZVDO'74 EG1124081276104-28
6Zeester-Meerval EG2121011346130-84
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
25 jan 14:15 SBC2000 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zwembad de Wisselaar
25 jan 16:30 ZVDO'74 EG1 - Zeester-Meerval EG2Optisport AquaAltena
25 jan 17:15 Arethusa EG1 - De Schelde EG1Golfbad Oss
1 feb 14:40 Zeester-Meerval EG2 - SBC2000 EG1Zeesterbad
1 feb 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Arethusa EG1Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 16:30 ZVDO'74 EG1 - De Schelde EG1Optisport AquaAltena
8 feb 14:15 SBC2000 EG1 - ZVDO'74 EG1Zwembad de Wisselaar
8 feb 16:00 De Schelde EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
8 feb 17:15 Arethusa EG1 - Zeester-Meerval EG2Golfbad Oss
15 feb 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - ZVDO'74 EG1Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 16:00 De Schelde EG1 - Zeester-Meerval EG2Sportcentrum Vliegende Vaart
15 feb 17:15 Arethusa EG1 - SBC2000 EG1Golfbad Oss
29 feb 14:15 SBC2000 EG1 - De Schelde EG1Zwembad de Wisselaar
29 feb 14:40 Zeester-Meerval EG2 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zeesterbad
7 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - SBC2000 EG1Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 17:15 De Schelde EG1 - Arethusa EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
21 maa 14:15 SBC2000 EG1 - Zeester-Meerval EG2Zwembad de Wisselaar
21 maa 16:00 De Schelde EG1 - ZVDO'74 EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
21 maa 17:15 Arethusa EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Golfbad Oss
28 maa 16:30 ZVDO'74 EG1 - Arethusa EG1Optisport AquaAltena
4 apr 14:40 Zeester-Meerval EG2 - Arethusa EG1Zeesterbad
4 apr 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - De Schelde EG1Vrijburgbad Vlissingen
4 apr 16:30 ZVDO'74 EG1 - SBC2000 EG1Optisport AquaAltena
18 apr 14:00 Zeester-Meerval EG2 - ZVDO'74 EG1Zeesterbad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 jan 17:15 De Schelde EG1 - SBC2000 EG1 10 - 5
11 jan 17:15 Arethusa EG1 - ZVDO'74 EG1 8 - 5
11 jan 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Zeester-Meerval EG2 10 - 5
14 dec 18:15 ZVDO'74 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 4 - 10
14 dec 14:40 Zeester-Meerval EG2 - De Schelde EG1 2 - 10
14 dec 14:15 SBC2000 EG1 - Arethusa EG1 1 - 5
7 dec 14:40 Zeester-Meerval EG2 - SBC2000 EG1 2 - 8
30 nov 17:15 Arethusa EG1 - Zeester-Meerval EG2 9 - 3
30 nov 16:00 De Schelde EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 7 - 4
30 nov 14:15 SBC2000 EG1 - ZVDO'74 EG1 5 - 0
23 nov 16:30 De Schelde EG1 - Zeester-Meerval EG2 9 - 2
16 nov 16:30 ZVDO'74 EG1 - De Schelde EG1 11 - 8
16 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Arethusa EG1 4 - 7
9 nov 17:15 Arethusa EG1 - De Schelde EG1 1 - 3
9 nov 16:30 ZVDO'74 EG1 - Zeester-Meerval EG2 13 - 6
9 nov 14:15 SBC2000 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 2 - 8
2 nov 17:15 De Schelde EG1 - SBC2000 EG1 7 - 3
2 nov 17:15 Arethusa EG1 - ZVDO'74 EG1 6 - 3
2 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Zeester-Meerval EG2 14 - 4
26 okt 16:30 ZVDO'74 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 6 - 7
26 okt 14:40 Zeester-Meerval EG2 - De Schelde EG1 1 - 16
26 okt 14:15 SBC2000 EG1 - Arethusa EG1 5 - 6
19 okt 18:15 ZVDO'74 EG1 - SBC2000 EG1 11 - 6
19 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - De Schelde EG1 1 - 7
19 okt 14:40 Zeester-Meerval EG2 - Arethusa EG1 2 - 7
12 okt 17:15 Arethusa EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 16 - 5
12 okt 16:00 De Schelde EG1 - ZVDO'74 EG1 10 - 5
12 okt 14:15 SBC2000 EG1 - Zeester-Meerval EG2 16 - 7
5 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - SBC2000 EG1 4 - 2
5 okt 16:00 De Schelde EG1 - Arethusa EG1 4 - 4
5 okt 14:40 Zeester-Meerval EG2 - ZVDO'74 EG1 5 - 12
28 sep 18:00 ZVDO'74 EG1 - Arethusa EG1 4 - 13
28 sep 14:40 Zeester-Meerval EG2 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 7 - 6
28 sep 14:15 SBC2000 EG1 - De Schelde EG1 5 - 7
14 sep 17:15 Arethusa EG1 - SBC2000 EG1 4 - 5
14 sep 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - ZVDO'74 EG1 20 - 2
 
 
Arethusa EG1
 
De Schelde E..
 
SBC2000 EG1
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVDO'74 EG1
 
Arethusa EG1 1 - 34 - 59 - 316 - 58 - 5
De Schelde EG14 - 4 10 - 59 - 27 - 410 - 5
SBC2000 EG11 - 55 - 7 16 - 72 - 85 - 0
Zeester-Meerval EG22 - 72 - 102 - 8 7 - 65 - 12
ZPC De Zeeuwse Kust EG14 - 71 - 74 - 210 - 5 20 - 2
ZVDO'74 EG14 - 1311 - 811 - 613 - 64 - 10