HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

7 maaDe Schelde CG16 - 10ZVDO'74 CG1
29 febDe Warande CG18 - 8De Schelde CG1
15 febHieronymus CG111 - 4De Schelde CG1
8 febDe Schelde CG110 - 4ZPC De Zeeuwse Kust CG1
1 febDe Schelde CG14 - 11ZVDO'74 CG1
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 18:45 De Schelde CG1 - ZVDO'74 CG1 6 - 10
7 maa 18:00 Hieronymus CG1 - De Krabben CG1 13 - 6
7 maa 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - SBC2000 CG1 4 - 20
7 maa 15:30 De Warande CG1 - De Vennen CG1 7 - 10
29 feb 19:30 De Krabben CG1 - ZVDO'74 CG1 8 - 19
29 feb 17:00 De Warande CG1 - De Schelde CG1 8 - 8
15 feb 18:45 Hieronymus CG1 - De Schelde CG1 11 - 4
15 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - ZVDO'74 CG1 5 - 15
15 feb 16:10 De Vennen CG1 - De Krabben CG1 16 - 8
15 feb 14:15 SBC2000 CG1 - De Warande CG1 18 - 7
8 feb 19:30 De Krabben CG1 - De Warande CG1 4 - 13
8 feb 17:30 De Schelde CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 10 - 4
8 feb 16:30 ZVDO'74 CG1 - De Vennen CG1 12 - 7
8 feb 14:15 SBC2000 CG1 - Hieronymus CG1 12 - 7
1 feb 18:00 Hieronymus CG1 - De Krabben CG1 20 - 11
1 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - SBC2000 CG1 4 - 16
1 feb 16:30 De Schelde CG1 - ZVDO'74 CG1 4 - 11
1 feb 15:30 De Warande CG1 - De Vennen CG1 12 - 5
25 jan 19:30 De Krabben CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 11 - 11
25 jan 17:15 ZVDO'74 CG1 - De Warande CG1 8 - 5
25 jan 15:40 De Vennen CG1 - Hieronymus CG1 7 - 19
25 jan 14:15 SBC2000 CG1 - De Schelde CG1 13 - 6
18 jan 18:45 Hieronymus CG1 - SBC2000 CG1 12 - 16
18 jan 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Schelde CG1 9 - 5
11 jan 18:45 Hieronymus CG1 - De Warande CG1 12 - 6
11 jan 18:45 De Schelde CG1 - De Krabben CG1 13 - 5
11 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Vennen CG1 12 - 12
11 jan 14:15 SBC2000 CG1 - ZVDO'74 CG1 16 - 6
15 dec 16:10 De Warande CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 16 - 8
14 dec 19:30 De Krabben CG1 - SBC2000 CG1 5 - 20
14 dec 19:00 ZVDO'74 CG1 - Hieronymus CG1 12 - 8
14 dec 16:10 De Vennen CG1 - De Schelde CG1 10 - 13
7 dec 18:00 Hieronymus CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 17 - 5
7 dec 16:30 ZVDO'74 CG1 - De Krabben CG1 9 - 6
7 dec 16:00 De Schelde CG1 - De Warande CG1 8 - 7
30 nov 18:45 De Krabben CG1 - De Warande CG1 10 - 10
30 nov 17:30 De Schelde CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 8 - 8
30 nov 15:40 De Vennen CG1 - ZVDO'74 CG1 9 - 14
30 nov 14:15 SBC2000 CG1 - Hieronymus CG1 11 - 8
23 nov 15:00 SBC2000 CG1 - De Vennen CG1 15 - 3
16 nov 19:15 De Schelde CG1 - De Krabben CG1 2 - 9
16 nov 18:00 Hieronymus CG1 - De Warande CG1 12 - 16
16 nov 17:15 ZVDO'74 CG1 - SBC2000 CG1 6 - 4
16 nov 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Vennen CG1 16 - 12
9 nov 19:25 De Krabben CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 10 - 9
9 nov 17:15 ZVDO'74 CG1 - De Warande CG1 7 - 5
9 nov 15:40 De Vennen CG1 - Hieronymus CG1 7 - 25
9 nov 14:15 SBC2000 CG1 - De Schelde CG1 15 - 6
2 nov 18:45 De Schelde CG1 - De Warande CG1 7 - 7
2 nov 18:45 Hieronymus CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 21 - 8
2 nov 18:15 ZVDO'74 CG1 - De Krabben CG1 8 - 5
2 nov 16:10 De Vennen CG1 - SBC2000 CG1 8 - 22
26 okt 20:10 De Krabben CG1 - De Vennen CG1 10 - 15
26 okt 16:10 De Warande CG1 - SBC2000 CG1 6 - 12
26 okt 16:00 De Schelde CG1 - Hieronymus CG1 6 - 4
26 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - ZVDO'74 CG1 5 - 14
19 okt 16:20 De Warande CG1 - De Krabben CG1 11 - 6
19 okt 15:20 De Vennen CG1 - ZVDO'74 CG1 8 - 24
12 okt 16:30 ZVDO'74 CG1 - De Schelde CG1 11 - 4
12 okt 15:40 De Vennen CG1 - De Warande CG1 16 - 21
12 okt 15:00 SBC2000 CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 11 - 10
5 okt 19:30 Hieronymus CG1 - De Vennen CG1 23 - 3
5 okt 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Krabben CG1 6 - 9
5 okt 17:30 De Schelde CG1 - SBC2000 CG1 7 - 11
5 okt 15:30 De Warande CG1 - ZVDO'74 CG1 5 - 6
28 sep 19:25 De Krabben CG1 - De Schelde CG1 10 - 5
28 sep 18:45 ZVDO'74 CG1 - SBC2000 CG1 9 - 14
28 sep 17:10 De Warande CG1 - Hieronymus CG1 6 - 10
28 sep 16:10 De Vennen CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 11 - 17
21 sep 19:00 De Krabben CG1 - Hieronymus CG1 10 - 19
21 sep 17:30 De Schelde CG1 - De Vennen CG1 34 - 1
14 sep 18:45 Hieronymus CG1 - ZVDO'74 CG1 15 - 2
14 sep 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Warande CG1 5 - 9
14 sep 14:15 SBC2000 CG1 - De Krabben CG1 14 - 2