HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Nunspeet H4 (Heren)

Stand 4e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Deltasteur H31327
2Steenwijk 1934 H11226
3De Eerste Kolk H11424
4Nunspeet H41324
5SWOL 1894 H61319
6De Woelwaters H 31419
7Zuiderzeezwemmers H11217
8De Houtrib H31417
9De Houtrib H2130
uitgebreide stand »

Uitslagen

7 maaNunspeet H48 - 6De Eerste Kolk H1
29 febNunspeet H415 - 9De Woelwaters H3
15 febDeltasteur H37 - 11Nunspeet H4
8 febNunspeet H414 - 2De Houtrib H2
1 febSWOL 1894 H610 - 5Nunspeet H4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Deltasteur H3139042713710730
2Steenwijk 1934 H11282226937221
3De Eerste Kolk H11480624927814
4Nunspeet H4138052413510530
5SWOL 1894 H6136161997970
6De Woelwaters H 314617191179621
7Zuiderzeezwemmers H1125251788835
8De Houtrib H31452717137142-5
9De Houtrib H2130013061177-116
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 20:15 Steenwijk 1934 H1 - De Woelwaters H3 7 - 7
7 maa 19:25 Nunspeet H4 - De Eerste Kolk H1 8 - 6
7 maa 15:45 Zuiderzeezwemmers H1 - SWOL 1894 H6 4 - 8
29 feb 20:00 Nunspeet H4 - De Woelwaters H3 15 - 9
29 feb 19:00 De Houtrib H3 - De Houtrib H2 14 - 7
15 feb 18:45 SWOL 1894 H6 - De Houtrib H3 8 - 12
15 feb 17:25 Deltasteur H3 - Nunspeet H4 7 - 11
15 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 - Zuiderzeezwemmers H1 5 - 5
15 feb 16:45 De Eerste Kolk H1 - De Woelwaters H3 5 - 6
8 feb 21:30 Nunspeet H4 - De Houtrib H2 14 - 2
8 feb 18:45 De Woelwaters H3 - Deltasteur H3 6 - 11
8 feb 18:00 De Houtrib H3 - Zuiderzeezwemmers H1 8 - 8
8 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 - De Eerste Kolk H1 9 - 2
1 feb 19:00 De Houtrib H2 - De Woelwaters H3 3 - 10
1 feb 18:00 SWOL 1894 H6 - Nunspeet H4 10 - 5
1 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 - De Houtrib H3 14 - 11
25 jan 21:00 Deltasteur H3 - De Houtrib H3 10 - 9
18 jan 19:15 De Woelwaters H3 - SWOL 1894 H6 9 - 11
18 jan 17:00 De Eerste Kolk H1 - De Houtrib H2 9 - 2
18 jan 16:40 Deltasteur H3 - Steenwijk 1934 H1 6 - 8
11 jan 18:35 Deltasteur H3 - De Eerste Kolk H1 10 - 7
14 dec 21:05 SWOL 1894 H6 - De Eerste Kolk H1 2 - 3
14 dec 19:00 De Houtrib H2 - Deltasteur H3 10 - 16
14 dec 18:15 De Houtrib H3 - Nunspeet H4 6 - 12
14 dec 17:30 Zuiderzeezwemmers H1 - De Woelwaters H3 1 - 17
7 dec 19:25 De Houtrib H3 - De Woelwaters H3 8 - 5
7 dec 19:15 SWOL 1894 H6 - Deltasteur H3 6 - 7
7 dec 18:40 De Houtrib H2 - Steenwijk 1934 H1 1 - 11
7 dec 17:15 Zuiderzeezwemmers H1 - De Eerste Kolk H1 2 - 4
30 nov 20:45 Nunspeet H4 - Steenwijk 1934 H1 8 - 10
30 nov 19:35 De Houtrib H2 - SWOL 1894 H6 9 - 13
30 nov 17:00 De Eerste Kolk H1 - De Houtrib H3 8 - 5
30 nov 16:00 Deltasteur H3 - Zuiderzeezwemmers H1 10 - 5
23 nov 21:00 Nunspeet H4 - Deltasteur H3 13 - 8
16 nov 20:00 De Houtrib H3 - Deltasteur H3 11 - 13
16 nov 18:00 SWOL 1894 H6 - Steenwijk 1934 H1 4 - 5
16 nov 15:30 Zuiderzeezwemmers H1 - De Houtrib H2 15 - 1
9 nov 19:15 De Houtrib H2 - De Houtrib H3 10 - 17
9 nov 18:50 SWOL 1894 H6 - Zuiderzeezwemmers H1 5 - 10
9 nov 17:45 De Woelwaters H3 - Steenwijk 1934 H1 5 - 7
9 nov 16:45 De Eerste Kolk H1 - Nunspeet H4 15 - 7
2 nov 18:00 De Woelwaters H3 - De Eerste Kolk H1 7 - 3
2 nov 15:45 Zuiderzeezwemmers H1 - Steenwijk 1934 H1 7 - 3
26 okt 19:15 De Houtrib H3 - SWOL 1894 H6 10 - 10
12 okt 20:10 De Houtrib H2 - Nunspeet H4 3 - 11
12 okt 17:15 Zuiderzeezwemmers H1 - De Houtrib H3 12 - 9
12 okt 16:45 Deltasteur H3 - De Woelwaters H3 11 - 7
12 okt 16:45 De Eerste Kolk H1 - SWOL 1894 H6 9 - 4
5 okt 19:20 Nunspeet H4 - SWOL 1894 H6 9 - 10
5 okt 19:00 De Houtrib H3 - Steenwijk 1934 H1 13 - 9
5 okt 18:30 De Eerste Kolk H1 - Deltasteur H3 9 - 7
5 okt 17:15 De Woelwaters H3 - De Houtrib H2 17 - 4
28 sep 19:45 De Houtrib H2 - De Eerste Kolk H1 4 - 9
28 sep 18:00 SWOL 1894 H6 - De Woelwaters H3 6 - 5
28 sep 15:45 Zuiderzeezwemmers H1 - Nunspeet H4 15 - 6
21 sep 21:15 De Eerste Kolk H1 - Steenwijk 1934 H1 3 - 5
14 sep 19:50 Nunspeet H4 - De Houtrib H3 16 - 4
14 sep 18:00 De Woelwaters H3 - Zuiderzeezwemmers H1 7 - 4
14 sep 17:25 Deltasteur H3 - De Houtrib H2 21 - 5
 
 
De Eerste Ko..
 
De Houtrib H..
 
De Houtrib H..
 
De Woelwater..
 
Deltasteur H..
 
Nunspeet H4
 
Steenwijk 19..
 
SWOL 1894 H6
 
Zuiderzeezwe..
 
De Eerste Kolk H1 9 - 28 - 55 - 69 - 715 - 73 - 59 - 4?
De Houtrib H24 - 9 10 - 173 - 1010 - 163 - 111 - 119 - 13?
De Houtrib H3?14 - 7 8 - 511 - 136 - 1213 - 910 - 108 - 8
De Woelwaters H 37 - 317 - 4? 6 - 11?5 - 79 - 117 - 4
Deltasteur H310 - 721 - 510 - 911 - 7 7 - 116 - 8?10 - 5
Nunspeet H48 - 614 - 216 - 415 - 913 - 8 8 - 109 - 10?
Steenwijk 1934 H19 - 2?14 - 117 - 7?? ?5 - 5
SWOL 1894 H62 - 3?8 - 126 - 56 - 710 - 54 - 5 5 - 10
Zuiderzeezwemmers H12 - 415 - 112 - 91 - 17?15 - 67 - 34 - 8