HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Steenwijk 1934 H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Deltasteur H3 - Steenwijk 1934 H1
zaterdag 18 januari 16:40

Stand 4e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Eerste Kolk H1818
2Deltasteur H3715
3Zuiderzeezwemmers H1815
4Steenwijk 1934 H1715
5SWOL 1894 H6810
6De Houtrib H3810
7De Woelwaters H 379
8Nunspeet H479
9De Houtrib H280
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
18 janDeltasteur H316:40Steenwijk 1934 H1
1 febSteenwijk 1934 H117:00De Houtrib H3
8 febSteenwijk 1934 H117:00De Eerste Kolk H1
15 febSteenwijk 1934 H117:00Zuiderzeezwemmers H1
7 maaSteenwijk 1934 H120:15De Woelwaters H3

Uitslagen

7 decDe Houtrib H21 - 11Steenwijk 1934 H1
30 novNunspeet H48 - 10Steenwijk 1934 H1
16 novSWOL 1894 H64 - 5Steenwijk 1934 H1
9 novDe Woelwaters H35 - 7Steenwijk 1934 H1
2 novZuiderzeezwemmers H17 - 3Steenwijk 1934 H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Eerste Kolk H1860218604119
2Deltasteur H3750215775621
3Zuiderzeezwemmers H1850315704525
4Steenwijk 1934 H175021550419
5SWOL 1894 H68314105864-6
6De Houtrib H38314107783-6
7De Woelwaters H 373049534310
8Nunspeet H47304970655
9De Houtrib H28008037114-77
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 17:30 Zuiderzeezwemmers H1 - De Woelwaters H3Overboord
14 dec 18:15 De Houtrib H3 - Nunspeet H4De Koploper
14 dec 19:00 De Houtrib H2 - Deltasteur H3De Koploper
14 dec 21:05 SWOL 1894 H6 - De Eerste Kolk H1De Vrolijkheid
11 jan 18:35 Deltasteur H3 - De Eerste Kolk H1Zwembad De Steur
18 jan 16:40 Deltasteur H3 - Steenwijk 1934 H1Zwembad De Steur
18 jan 17:00 De Eerste Kolk H1 - De Houtrib H2Bestevaer
18 jan 19:15 De Woelwaters H3 - SWOL 1894 H6Sportcentrum De Sijpel
25 jan 21:00 Deltasteur H3 - De Houtrib H3Zwembad De Steur
1 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 - De Houtrib H3Waterwyck
1 feb 18:00 SWOL 1894 H6 - Nunspeet H4De Vrolijkheid
1 feb 19:00 De Houtrib H2 - De Woelwaters H3De Koploper
8 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 - De Eerste Kolk H1Waterwyck
8 feb 18:00 De Houtrib H3 - Zuiderzeezwemmers H1De Koploper
8 feb 18:45 De Woelwaters H3 - Deltasteur H3Sportcentrum De Sijpel
8 feb 21:30 Nunspeet H4 - De Houtrib H2De Brake
15 feb 16:45 De Eerste Kolk H1 - De Woelwaters H3Bestevaer
15 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 - Zuiderzeezwemmers H1Waterwyck
15 feb 17:25 Deltasteur H3 - Nunspeet H4Zwembad De Steur
15 feb 18:45 SWOL 1894 H6 - De Houtrib H3De Vrolijkheid
29 feb 19:00 De Houtrib H3 - De Houtrib H2De Koploper
29 feb 20:00 Nunspeet H4 - De Woelwaters H3De Brake
7 maa 15:45 Zuiderzeezwemmers H1 - SWOL 1894 H6Overboord
7 maa 19:25 Nunspeet H4 - De Eerste Kolk H1De Brake
7 maa 20:15 Steenwijk 1934 H1 - De Woelwaters H3Waterwyck
14 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 - Deltasteur H3Waterwyck
21 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 - SWOL 1894 H6Waterwyck
21 maa 17:45 De Woelwaters H3 - Nunspeet H4Sportcentrum De Sijpel
21 maa 19:25 De Houtrib H2 - Zuiderzeezwemmers H1De Koploper
28 maa 21:40 Nunspeet H4 - Zuiderzeezwemmers H1De Brake
4 apr 15:45 Zuiderzeezwemmers H1 - Deltasteur H3Overboord
4 apr 19:25 De Houtrib H3 - De Eerste Kolk H1De Koploper
4 apr 20:15 Steenwijk 1934 H1 - Nunspeet H4Waterwyck
4 apr 20:40 SWOL 1894 H6 - De Houtrib H2De Vrolijkheid
18 apr 16:45 De Eerste Kolk H1 - Zuiderzeezwemmers H1Bestevaer
18 apr 17:00 Steenwijk 1934 H1 - De Houtrib H2Waterwyck
18 apr 17:45 De Woelwaters H3 - De Houtrib H3Sportcentrum De Sijpel
18 apr 18:35 Deltasteur H3 - SWOL 1894 H6Zwembad De Steur
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 19:25 De Houtrib H3 - De Woelwaters H3 8 - 5
7 dec 19:15 SWOL 1894 H6 - Deltasteur H3 6 - 7
7 dec 18:40 De Houtrib H2 - Steenwijk 1934 H1 1 - 11
7 dec 17:15 Zuiderzeezwemmers H1 - De Eerste Kolk H1 2 - 4
30 nov 20:45 Nunspeet H4 - Steenwijk 1934 H1 8 - 10
30 nov 19:35 De Houtrib H2 - SWOL 1894 H6 9 - 13
30 nov 17:00 De Eerste Kolk H1 - De Houtrib H3 8 - 5
30 nov 16:00 Deltasteur H3 - Zuiderzeezwemmers H1 10 - 5
23 nov 21:00 Nunspeet H4 - Deltasteur H3 13 - 8
16 nov 20:00 De Houtrib H3 - Deltasteur H3 11 - 13
16 nov 18:00 SWOL 1894 H6 - Steenwijk 1934 H1 4 - 5
16 nov 15:30 Zuiderzeezwemmers H1 - De Houtrib H2 15 - 1
9 nov 19:15 De Houtrib H2 - De Houtrib H3 10 - 17
9 nov 18:50 SWOL 1894 H6 - Zuiderzeezwemmers H1 5 - 10
9 nov 17:45 De Woelwaters H3 - Steenwijk 1934 H1 5 - 7
9 nov 16:45 De Eerste Kolk H1 - Nunspeet H4 15 - 7
2 nov 18:00 De Woelwaters H3 - De Eerste Kolk H1 7 - 3
2 nov 15:45 Zuiderzeezwemmers H1 - Steenwijk 1934 H1 7 - 3
26 okt 19:15 De Houtrib H3 - SWOL 1894 H6 10 - 10
12 okt 20:10 De Houtrib H2 - Nunspeet H4 3 - 11
12 okt 17:15 Zuiderzeezwemmers H1 - De Houtrib H3 12 - 9
12 okt 16:45 Deltasteur H3 - De Woelwaters H3 11 - 7
12 okt 16:45 De Eerste Kolk H1 - SWOL 1894 H6 9 - 4
5 okt 19:20 Nunspeet H4 - SWOL 1894 H6 9 - 10
5 okt 19:00 De Houtrib H3 - Steenwijk 1934 H1 13 - 9
5 okt 18:30 De Eerste Kolk H1 - Deltasteur H3 9 - 7
5 okt 17:15 De Woelwaters H3 - De Houtrib H2 17 - 4
28 sep 19:45 De Houtrib H2 - De Eerste Kolk H1 4 - 9
28 sep 18:00 SWOL 1894 H6 - De Woelwaters H3 6 - 5
28 sep 15:45 Zuiderzeezwemmers H1 - Nunspeet H4 15 - 6
21 sep 21:15 De Eerste Kolk H1 - Steenwijk 1934 H1 3 - 5
14 sep 19:50 Nunspeet H4 - De Houtrib H3 16 - 4
14 sep 18:00 De Woelwaters H3 - Zuiderzeezwemmers H1 7 - 4
14 sep 17:25 Deltasteur H3 - De Houtrib H2 21 - 5
 
 
De Eerste Ko..
 
De Houtrib H..
 
De Houtrib H..
 
De Woelwater..
 
Deltasteur H..
 
Nunspeet H4
 
Steenwijk 19..
 
SWOL 1894 H6
 
Zuiderzeezwe..
 
De Eerste Kolk H1 18/18 - 515/29 - 715 - 73 - 59 - 418/4
De Houtrib H24 - 9 10 - 171/214/123 - 111 - 119 - 1321/3
De Houtrib H34/429/2 8 - 511 - 1314/1213 - 910 - 108/2
De Woelwaters H 37 - 317 - 418/4 8/221/35 - 718/17 - 4
Deltasteur H311/121 - 525/111 - 7 15/218/118/410 - 5
Nunspeet H47/38/216 - 429/213 - 8 8 - 109 - 1028/3
Steenwijk 1934 H18/218/41/27/314/34/4 21/315/2
SWOL 1894 H614/124/415/26 - 56 - 71/24 - 5 5 - 10
Zuiderzeezwemmers H12 - 415 - 112 - 914/124/415 - 67 - 37/3