HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
WZC-De IJsel (SG) H3 - De Spreng H2
zaterdag 14 december 20:30
Tijenraan Raalte

Stand 4e klasse F

  Team Gespeeld Punten
1Schuurman BZC H7921
2WZC-De IJsel (SG) H3718
3De Berkelduikers H2716
4Proteus H4710
5ZPC De Hof H479
6De IJsselmeeuwen H479
7De Berkelduikers H379
8De Zandstuve H276
9De Spreng H280
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
14 decWZC-De IJsel (SG) H320:30De Spreng H2
11 janWZC-De IJsel (SG) H320:30De Zandstuve H2
25 janWZC-De IJsel (SG) H319:00De Berkelduikers H3
8 febProteus H417:30WZC-De IJsel (SG) H3
15 febWZC-De IJsel (SG) H320:45ZPC De Hof H4

Uitslagen

30 novWZC-De IJsel (SG) H37 - 4De Berkelduikers H2
23 novWZC-De IJsel (SG) H311 - 3De IJsselmeeuwen H4
17 novSchuurman BZC H714 - 8WZC-De IJsel (SG) H3
2 novZPC De Hof H42 - 10WZC-De IJsel (SG) H3
18 oktDe Spreng H27 - 14WZC-De IJsel (SG) H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Schuurman BZC H79702211127636
2WZC-De IJsel (SG) H3760118783741
3De Berkelduikers H2751116613427
4Proteus H47313104258-16
5ZPC De Hof H4730494850-2
6De IJsselmeeuwen H4730494569-24
7De Berkelduikers H3730496368-5
8De Zandstuve H2720564367-24
9De Spreng H2800804780-33
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - De Spreng H2Tijenraan
15 dec 16:15 Schuurman BZC H7 - ZPC De Hof H4t Timpke
15 dec 17:00 De Berkelduikers H3 - De IJsselmeeuwen H4De Beemd
15 dec 17:45 De Berkelduikers H2 - Proteus H4De Beemd
11 jan 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - De Zandstuve H2Tijenraan
18 jan 17:00 De Zandstuve H2 - De Spreng H2De Stamper
18 jan 19:15 De IJsselmeeuwen H4 - Schuurman BZC H7De IJsselslag
18 jan 19:30 ZPC De Hof H4 - De Berkelduikers H2De Vijf Heuvels
25 jan 19:00 WZC-De IJsel (SG) H3 - De Berkelduikers H3Tijenraan
1 feb 17:00 De Spreng H2 - Proteus H4Rhienderoord
8 feb 16:00 ZPC De Hof H4 - De Spreng H2De Vijf Heuvels
8 feb 17:30 Proteus H4 - WZC-De IJsel (SG) H3De Schaeck
8 feb 20:00 Schuurman BZC H7 - De Berkelduikers H2t Timpke
8 feb 21:00 De Zandstuve H2 - De Berkelduikers H3De Stamper
15 feb 14:15 De Zandstuve H2 - Proteus H4De Stamper
15 feb 16:00 De Spreng H2 - De IJsselmeeuwen H4Rhienderoord
15 feb 17:00 De Berkelduikers H3 - De Berkelduikers H2De Beemd
15 feb 20:45 WZC-De IJsel (SG) H3 - ZPC De Hof H4Tijenraan
29 feb 17:00 De Berkelduikers H3 - WZC-De IJsel (SG) H3De Beemd
29 feb 18:30 De Berkelduikers H2 - De IJsselmeeuwen H4De Beemd
7 maa 17:30 Proteus H4 - De Berkelduikers H3De Schaeck
7 maa 18:15 De IJsselmeeuwen H4 - WZC-De IJsel (SG) H3De IJsselslag
7 maa 19:15 Schuurman BZC H7 - De Spreng H2t Timpke
7 maa 20:15 ZPC De Hof H4 - De Zandstuve H2De Vijf Heuvels
14 maa 16:00 De IJsselmeeuwen H4 - De Zandstuve H2De IJsselslag
14 maa 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - Schuurman BZC H7Tijenraan
21 maa 18:30 De Zandstuve H2 - De IJsselmeeuwen H4De Stamper
21 maa 19:00 De Spreng H2 - De Berkelduikers H2Rhienderoord
22 maa 17:30 Proteus H4 - ZPC De Hof H4De Schaeck
28 maa 17:00 De Berkelduikers H3 - Proteus H4De Beemd
28 maa 18:30 De Berkelduikers H2 - ZPC De Hof H4De Beemd
4 apr 16:35 Schuurman BZC H7 - De Zandstuve H2t Timpke
4 apr 17:45 De IJsselmeeuwen H4 - Proteus H4De IJsselslag
4 apr 17:45 De Berkelduikers H3 - ZPC De Hof H4De Beemd
4 apr 19:15 De Berkelduikers H2 - WZC-De IJsel (SG) H3De Beemd
18 apr 17:00 De Berkelduikers H3 - De Spreng H2De Beemd
18 apr 19:45 Proteus H4 - Schuurman BZC H7De Schaeck
18 apr 20:00 De Zandstuve H2 - De Berkelduikers H2De Stamper
19 apr 17:15 ZPC De Hof H4 - De IJsselmeeuwen H4De Vijf Heuvels
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 16:00 De Spreng H2 - De Berkelduikers H3 7 - 9
7 dec 19:00 Schuurman BZC H7 - Proteus H4 14 - 8
7 dec 18:15 De IJsselmeeuwen H4 - ZPC De Hof H4 4 - 12
7 dec 17:45 De Berkelduikers H2 - De Zandstuve H2 8 - 2
30 nov 21:15 De Zandstuve H2 - Schuurman BZC H7 8 - 10
30 nov 20:00 WZC-De IJsel (SG) H3 - De Berkelduikers H2 7 - 4
30 nov 19:30 ZPC De Hof H4 - De Berkelduikers H3 9 - 8
30 nov 17:30 Proteus H4 - De IJsselmeeuwen H4 7 - 9
23 nov 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - De IJsselmeeuwen H4 11 - 3
23 nov 17:45 De Berkelduikers H2 - De Berkelduikers H3 8 - 5
17 nov 17:45 De Berkelduikers H2 - De Spreng H2 9 - 3
17 nov 16:15 Schuurman BZC H7 - WZC-De IJsel (SG) H3 14 - 8
16 nov 16:45 ZPC De Hof H4 - Proteus H4 2 - 5
9 nov 17:15 De Zandstuve H2 - ZPC De Hof H4 8 - 7
9 nov 16:00 De Spreng H2 - Schuurman BZC H7 8 - 15
2 nov 19:00 Proteus H4 - De Zandstuve H2 7 - 5
2 nov 16:45 ZPC De Hof H4 - WZC-De IJsel (SG) H3 2 - 10
26 okt 20:15 De IJsselmeeuwen H4 - De Spreng H2 9 - 2
26 okt 17:00 De Berkelduikers H3 - Schuurman BZC H7 12 - 9
18 okt 20:45 De Spreng H2 - WZC-De IJsel (SG) H3 7 - 14
12 okt 19:45 WZC-De IJsel (SG) H3 - Proteus H4 15 - 1
12 okt 17:00 De Berkelduikers H3 - De Zandstuve H2 14 - 5
12 okt 16:30 De Spreng H2 - ZPC De Hof H4 5 - 7
6 okt 16:15 Schuurman BZC H7 - De Berkelduikers H3 17 - 8
5 okt 19:15 De IJsselmeeuwen H4 - De Berkelduikers H2 4 - 14
5 okt 18:15 Proteus H4 - De Spreng H2 8 - 7
5 okt 17:45 De Zandstuve H2 - WZC-De IJsel (SG) H3 6 - 13
28 sep 17:30 Schuurman BZC H7 - De IJsselmeeuwen H4 16 - 3
28 sep 16:00 De Spreng H2 - De Zandstuve H2 8 - 9
21 sep 19:45 De IJsselmeeuwen H4 - De Berkelduikers H3 13 - 7
21 sep 17:00 De Berkelduikers H2 - Schuurman BZC H7 12 - 7
14 sep 18:15 Proteus H4 - De Berkelduikers H2 6 - 6
14 sep 17:30 ZPC De Hof H4 - Schuurman BZC H7 9 - 10
 
 
De Berkeldui..
 
De Berkeldui..
 
De IJsselmee..
 
De Spreng H2
 
De Zandstuve..
 
Proteus H4
 
Schuurman BZ..
 
WZC-De IJsel..
 
ZPC De Hof H..
 
De Berkelduikers H2 8 - 529/29 - 38 - 215/1212 - 74/428/3
De Berkelduikers H315/2 15/1218/414 - 528/312 - 929/24/4
De IJsselmeeuwen H44 - 1413 - 7 9 - 214/34/418/17/34 - 12
De Spreng H221/37 - 915/2 8 - 91/28 - 157 - 145 - 7
De Zandstuve H218/48/221/318/1 15/28 - 106 - 138 - 7
Proteus H46 - 67/37 - 98 - 77 - 5 18/48/222/3
Schuurman BZC H78/217 - 816 - 37/34/414 - 8 14 - 815/12
WZC-De IJsel (SG) H37 - 425/111 - 314/1211/115 - 114/3 15/2
ZPC De Hof H418/19 - 819/48/27/32 - 59 - 102 - 10