HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

RZC H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Flevo H4 - RZC H1
donderdag 13 februari 21:15

Stand 3e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Flevo H41233
2ENC Arnhem (SG) H41024
3De Breuly H11221
4EZPC H21219
5Thetis H21116
6TZC-Vahalis H11012
7PFC Rheden H21112
8DWK H31111
9RZC H 1117
10EZPC H3106
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
13 febFlevo H421:15RZC H1
29 febRZC H117:45DWK H3
7 maaRZC H117:45TZC-Vahalis H1
14 maaDe Breuly H116:55RZC H1
28 maaRZC H117:45ENC Arnhem (SG) H4

Uitslagen

25 janRZC H111 - 11PFC Rheden H2
11 janEZPC H212 - 8RZC H1
14 decThetis H215 - 11RZC H1
7 decRZC H14 - 12EZPC H3
23 novENC Arnhem (SG) H413 - 8RZC H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Flevo H4121101331357758
2ENC Arnhem (SG) H41080224906525
3De Breuly H1127052113610531
4EZPC H2126151999936
5Thetis H21151516111119-8
6TZC-Vahalis H110406128094-14
7PFC Rheden H2113351287102-15
8DWK H3113261191116-25
9RZC H 1112187114139-25
10EZPC H310208686119-33
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
1 feb 15:30 Thetis H2 - DWK H3LACO Sportcentrum Lingewaard
1 feb 18:00 TZC-Vahalis H1 - ENC Arnhem (SG) H4Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
1 feb 20:30 EZPC H3 - PFC Rheden H2De Helster
8 feb 17:40 De Breuly H1 - Thetis H2Lentebad
8 feb 19:00 PFC Rheden H2 - TZC-Vahalis H1De Grote Koppel
8 feb 20:45 DWK H3 - EZPC H2Veluwehal
13 feb 21:15 Flevo H4 - RZC H1Jaap van der Krol Bad
15 feb 20:15 EZPC H2 - De Breuly H1De Helster
15 feb 21:00 EZPC H3 - Thetis H2De Helster
29 feb 17:45 RZC H1 - DWK H3MFC Doelum
29 feb 18:45 TZC-Vahalis H1 - EZPC H3Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
29 feb 18:45 Thetis H2 - ENC Arnhem (SG) H4LACO Sportcentrum Lingewaard
7 maa 17:45 RZC H1 - TZC-Vahalis H1MFC Doelum
7 maa 19:30 PFC Rheden H2 - Flevo H4De Grote Koppel
7 maa 21:00 EZPC H3 - ENC Arnhem (SG) H4De Helster
9 maa 21:45 ENC Arnhem (SG) H4 - EZPC H3Valkenhuizen
14 maa 15:10 ENC Arnhem (SG) H4 - EZPC H2Valkenhuizen
14 maa 16:55 De Breuly H1 - RZC H1Lentebad
14 maa 20:30 Flevo H4 - TZC-Vahalis H1Jaap van der Krol Bad
14 maa 20:45 DWK H3 - PFC Rheden H2Veluwehal
21 maa 15:30 Thetis H2 - EZPC H2LACO Sportcentrum Lingewaard
21 maa 17:40 De Breuly H1 - Flevo H4Lentebad
28 maa 17:45 RZC H1 - ENC Arnhem (SG) H4MFC Doelum
28 maa 18:35 PFC Rheden H2 - De Breuly H1De Grote Koppel
28 maa 19:00 Flevo H4 - DWK H3Jaap van der Krol Bad
28 maa 19:30 TZC-Vahalis H1 - Thetis H2Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
28 maa 19:45 EZPC H2 - EZPC H3De Helster
4 apr 16:45 ENC Arnhem (SG) H4 - PFC Rheden H2Valkenhuizen
4 apr 17:15 TZC-Vahalis H1 - DWK H3Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
5 apr 19:45 EZPC H3 - RZC H1De Helster
18 apr 17:45 RZC H1 - Thetis H2MFC Doelum
18 apr 18:15 DWK H3 - De Breuly H1Veluwehal
18 apr 18:30 PFC Rheden H2 - EZPC H3De Grote Koppel
18 apr 19:45 Flevo H4 - ENC Arnhem (SG) H4Jaap van der Krol Bad
18 apr 21:15 EZPC H2 - TZC-Vahalis H1De Helster
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
25 jan 19:15 RZC H1 - PFC Rheden H2 11 - 11
18 jan 18:45 PFC Rheden H2 - EZPC H2 5 - 5
18 jan 18:45 De Breuly H1 - ENC Arnhem (SG) H4 5 - 9
18 jan 15:30 Thetis H2 - Flevo H4 9 - 13
11 jan 21:15 EZPC H3 - Flevo H4 6 - 13
11 jan 20:30 EZPC H2 - RZC H1 12 - 8
11 jan 20:05 ENC Arnhem (SG) H4 - DWK H3 10 - 5
11 jan 16:30 Thetis H2 - PFC Rheden H2 7 - 5
14 dec 19:15 TZC-Vahalis H1 - EZPC H2 8 - 7
14 dec 17:45 De Breuly H1 - DWK H3 11 - 6
14 dec 17:00 ENC Arnhem (SG) H4 - Flevo H4 6 - 8
14 dec 15:30 Thetis H2 - RZC H1 15 - 11
7 dec 18:45 Flevo H4 - De Breuly H1 11 - 6
7 dec 18:35 PFC Rheden H2 - ENC Arnhem (SG) H4 7 - 8
7 dec 18:00 DWK H3 - TZC-Vahalis H1 10 - 8
7 dec 17:45 RZC H1 - EZPC H3 4 - 12
30 nov 20:30 EZPC H2 - Thetis H2 7 - 10
30 nov 19:50 PFC Rheden H2 - DWK H3 9 - 9
30 nov 19:00 Flevo H4 - EZPC H3 14 - 2
30 nov 18:00 TZC-Vahalis H1 - De Breuly H1 10 - 8
23 nov 19:30 DWK H3 - Flevo H4 6 - 12
23 nov 19:10 De Breuly H1 - PFC Rheden H2 13 - 6
23 nov 15:55 ENC Arnhem (SG) H4 - RZC H1 13 - 8
23 nov 15:30 Thetis H2 - TZC-Vahalis H1 7 - 6
16 nov 21:45 EZPC H2 - ENC Arnhem (SG) H4 6 - 5
16 nov 17:45 RZC H1 - De Breuly H1 9 - 18
16 nov 14:00 Thetis H2 - EZPC H3 16 - 12
9 nov 20:45 TZC-Vahalis H1 - Flevo H4 6 - 10
2 nov 21:00 Flevo H4 - Thetis H2 16 - 8
2 nov 18:15 DWK H3 - EZPC H3 12 - 9
26 okt 20:30 EZPC H3 - TZC-Vahalis H1 8 - 10
26 okt 20:15 Flevo H4 - PFC Rheden H2 6 - 7
26 okt 20:05 ENC Arnhem (SG) H4 - Thetis H2 11 - 8
26 okt 18:15 DWK H3 - RZC H1 7 - 14
26 okt 17:40 De Breuly H1 - EZPC H2 3 - 11
19 okt 21:00 EZPC H3 - De Breuly H1 11 - 14
19 okt 20:15 EZPC H2 - Flevo H4 9 - 11
12 okt 21:15 EZPC H3 - EZPC H2 10 - 6
12 okt 18:00 TZC-Vahalis H1 - PFC Rheden H2 14 - 6
12 okt 17:45 RZC H1 - Flevo H4 8 - 12
12 okt 14:45 Thetis H2 - De Breuly H1 12 - 16
5 okt 20:00 Flevo H4 - EZPC H2 9 - 4
5 okt 19:00 DWK H3 - Thetis H2 12 - 12
5 okt 18:45 PFC Rheden H2 - RZC H1 15 - 14
5 okt 15:15 ENC Arnhem (SG) H4 - TZC-Vahalis H1 6 - 5
29 sep 18:00 EZPC H2 - DWK H3 9 - 6
28 sep 20:40 De Breuly H1 - EZPC H3 18 - 6
21 sep 21:15 EZPC H3 - DWK H3 10 - 12
21 sep 20:30 EZPC H2 - PFC Rheden H2 8 - 6
21 sep 19:30 TZC-Vahalis H1 - RZC H1 9 - 15
21 sep 15:15 ENC Arnhem (SG) H4 - De Breuly H1 10 - 7
14 sep 18:40 De Breuly H1 - TZC-Vahalis H1 17 - 4
14 sep 18:30 RZC H1 - EZPC H2 12 - 15
14 sep 18:00 DWK H3 - ENC Arnhem (SG) H4 6 - 12
14 sep 16:15 PFC Rheden H2 - Thetis H2 10 - 7
 
 
De Breuly H1
 
DWK H3
 
ENC Arnhem (..
 
EZPC H2
 
EZPC H3
 
Flevo H4
 
PFC Rheden H..
 
RZC H 1
 
Thetis H2
 
TZC-Vahalis ..
 
De Breuly H1 11 - 65 - 93 - 1118 - 621/313 - 614/38/217 - 4
DWK H318/4 6 - 128/212 - 96 - 1214/37 - 1412 - 1210 - 8
ENC Arnhem (SG) H410 - 710 - 5 14/39/36 - 84/413 - 811 - 86 - 5
EZPC H215/29 - 66 - 5 28/39 - 118 - 612 - 87 - 1018/4
EZPC H311 - 1410 - 127/310 - 6 6 - 131/25/415/28 - 10
Flevo H411 - 628/318/49 - 414 - 2 6 - 713/216 - 814/3
PFC Rheden H228/39 - 97 - 85 - 518/47/3 15 - 1410 - 78/2
RZC H 19 - 1829/228/312 - 154 - 128 - 1211 - 11 18/47/3
Thetis H212 - 161/229/221/316 - 129 - 137 - 515 - 11 7 - 6
TZC-Vahalis H110 - 84/41/28 - 729/26 - 1014 - 69 - 1528/3