HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
WZC-De IJsel (SG) H2 - NDD H4
zaterdag 18 januari 19:15
De Scheg Deventer

Stand 3e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Proteus H21233
2WZC-De IJsel (SG) H21025
3DOS H11023
4Livo H41022
5Schuurman BZC H61015
6De IJsselmeeuwen H31112
7NDD H41010
8DWV H396
9NDD H3114
10Natare H290
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
18 janWZC-De IJsel (SG) H219:15NDD H4
25 janDe IJsselmeeuwen H317:30WZC-De IJsel (SG) H2
8 febWZC-De IJsel (SG) H220:00DOS H1
1 maaSchuurman BZC H616:15WZC-De IJsel (SG) H2
7 maaWZC-De IJsel (SG) H220:45Proteus H2

Uitslagen

11 janNatare H23 - 11WZC-De IJsel (SG) H2
15 decNDD H34 - 10WZC-De IJsel (SG) H2
7 decWZC-De IJsel (SG) H214 - 4DWV H3
23 novLivo H42 - 5WZC-De IJsel (SG) H2
16 novProteus H211 - 5WZC-De IJsel (SG) H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Proteus H2121101331357659
2WZC-De IJsel (SG) H210811251025745
3DOS H11072123725616
4Livo H41071222745618
5Schuurman BZC H610505158384-1
6De IJsselmeeuwen H311407127085-15
7NDD H410316106278-16
8DWV H3920764587-42
9NDD H31111946084-24
10Natare H2900904181-40
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
18 jan 16:00 DOS H1 - Proteus H2Van Pallandtbad
18 jan 17:45 Livo H4 - Natare H2t Walfort
18 jan 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 - NDD H4De Scheg
25 jan 16:15 Natare H2 - DWV H3t Walfort
25 jan 17:30 De IJsselmeeuwen H3 - WZC-De IJsel (SG) H2De IJsselslag
25 jan 18:15 DOS H1 - Schuurman BZC H6Van Pallandtbad
25 jan 18:35 NDD H4 - Livo H4Sportcentrum Rozengaarde
8 feb 16:00 DWV H3 - NDD H4Zwembad Den Helder
8 feb 17:15 Livo H4 - De IJsselmeeuwen H3t Walfort
8 feb 19:15 Schuurman BZC H6 - Proteus H2t Timpke
8 feb 20:00 WZC-De IJsel (SG) H2 - DOS H1De Scheg
9 feb 19:20 NDD H3 - Natare H2Sportcentrum Rozengaarde
15 feb 16:45 DWV H3 - Natare H2Zwembad Den Helder
29 feb 16:45 DOS H1 - Livo H4Van Pallandtbad
29 feb 18:15 Proteus H2 - Natare H2De Schaeck
29 feb 18:30 NDD H4 - NDD H3Sportcentrum Rozengaarde
1 maa 16:15 Schuurman BZC H6 - WZC-De IJsel (SG) H2t Timpke
7 maa 20:00 De IJsselmeeuwen H3 - DWV H3De IJsselslag
7 maa 20:45 WZC-De IJsel (SG) H2 - Proteus H2De Scheg
14 maa 17:15 Livo H4 - Schuurman BZC H6t Walfort
14 maa 18:00 Natare H2 - NDD H4t Walfort
14 maa 20:15 DWV H3 - DOS H1Zwembad Den Helder
15 maa 19:30 NDD H3 - De IJsselmeeuwen H3Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 17:30 DWV H3 - NDD H3Zwembad Den Helder
21 maa 20:00 WZC-De IJsel (SG) H2 - Livo H4De Scheg
22 maa 16:45 Proteus H2 - Livo H4De Schaeck
28 maa 16:00 DOS H1 - NDD H3Van Pallandtbad
28 maa 19:00 Schuurman BZC H6 - DWV H3t Timpke
28 maa 19:15 De IJsselmeeuwen H3 - Natare H2De IJsselslag
28 maa 20:30 Proteus H2 - NDD H4De Schaeck
4 apr 18:00 Natare H2 - DOS H1t Walfort
4 apr 18:15 DWV H3 - WZC-De IJsel (SG) H2Zwembad Den Helder
5 apr 17:45 NDD H3 - Schuurman BZC H6Sportcentrum Rozengaarde
5 apr 18:30 NDD H4 - De IJsselmeeuwen H3Sportcentrum Rozengaarde
18 apr 16:15 Livo H4 - DWV H3t Walfort
18 apr 16:45 DOS H1 - NDD H4Van Pallandtbad
18 apr 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 - NDD H3De Scheg
18 apr 20:15 Schuurman BZC H6 - Natare H2t Timpke
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
12 jan 17:45 NDD H3 - Livo H4 5 - 9
12 jan 17:00 NDD H4 - Schuurman BZC H6 9 - 7
11 jan 19:00 Natare H2 - WZC-De IJsel (SG) H2 3 - 11
11 jan 17:30 Proteus H2 - DWV H3 18 - 3
15 dec 18:35 NDD H4 - DOS H1 5 - 8
15 dec 17:50 NDD H3 - WZC-De IJsel (SG) H2 4 - 10
14 dec 19:00 Proteus H2 - De IJsselmeeuwen H3 15 - 6
14 dec 17:15 Natare H2 - Schuurman BZC H6 7 - 8
14 dec 16:00 DWV H3 - Livo H4 6 - 9
7 dec 20:45 WZC-De IJsel (SG) H2 - DWV H3 14 - 4
7 dec 19:45 Schuurman BZC H6 - NDD H3 6 - 3
7 dec 18:00 Livo H4 - Proteus H2 13 - 7
7 dec 17:30 De IJsselmeeuwen H3 - NDD H4 11 - 4
7 dec 17:30 DOS H1 - Natare H2 6 - 5
30 nov 18:15 Proteus H2 - NDD H3 10 - 8
24 nov 18:30 NDD H3 - DOS H1 5 - 11
23 nov 19:30 DWV H3 - Schuurman BZC H6 4 - 11
23 nov 18:30 NDD H4 - Proteus H2 4 - 7
23 nov 18:30 Natare H2 - De IJsselmeeuwen H3 7 - 8
23 nov 17:45 Livo H4 - WZC-De IJsel (SG) H2 2 - 5
17 nov 17:00 Schuurman BZC H6 - Livo H4 4 - 9
16 nov 20:20 De IJsselmeeuwen H3 - NDD H3 7 - 1
16 nov 19:50 NDD H4 - Natare H2 8 - 4
16 nov 17:30 Proteus H2 - WZC-De IJsel (SG) H2 11 - 5
16 nov 16:45 DOS H1 - DWV H3 5 - 4
9 nov 21:15 De IJsselmeeuwen H3 - Livo H4 10 - 6
2 nov 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 - Natare H2 9 - 5
2 nov 18:15 Proteus H2 - Schuurman BZC H6 14 - 7
2 nov 16:45 Livo H4 - NDD H3 5 - 4
27 okt 16:25 Livo H4 - DOS H1 4 - 4
26 okt 18:00 WZC-De IJsel (SG) H2 - Schuurman BZC H6 15 - 11
26 okt 17:05 NDD H3 - NDD H4 5 - 5
26 okt 16:45 DWV H3 - De IJsselmeeuwen H3 9 - 7
26 okt 16:15 Natare H2 - Proteus H2 4 - 14
19 okt 21:00 De IJsselmeeuwen H3 - Proteus H2 6 - 7
19 okt 18:15 Schuurman BZC H6 - DOS H1 8 - 9
12 okt 17:50 NDD H4 - DWV H3 6 - 3
12 okt 17:30 Natare H2 - NDD H3 2 - 10
12 okt 17:30 DOS H1 - WZC-De IJsel (SG) H2 8 - 8
6 okt 17:00 NDD H3 - Proteus H2 8 - 11
5 okt 19:15 Livo H4 - NDD H4 10 - 7
5 okt 18:30 WZC-De IJsel (SG) H2 - De IJsselmeeuwen H3 12 - 4
28 sep 19:30 De IJsselmeeuwen H3 - DOS H1 3 - 6
21 sep 20:30 De IJsselmeeuwen H3 - Schuurman BZC H6 5 - 11
21 sep 19:20 NDD H4 - WZC-De IJsel (SG) H2 5 - 13
21 sep 18:35 NDD H3 - DWV H3 7 - 8
21 sep 18:15 Proteus H2 - DOS H1 11 - 8
21 sep 17:20 Natare H2 - Livo H4 4 - 7
14 sep 18:15 Schuurman BZC H6 - NDD H4 10 - 9
14 sep 17:30 DWV H3 - Proteus H2 4 - 10
14 sep 16:45 DOS H1 - De IJsselmeeuwen H3 7 - 3
 
 
De IJsselmee..
 
DOS H1
 
DWV H3
 
Livo H4
 
Natare H2
 
NDD H3
 
NDD H4
 
Proteus H2
 
Schuurman BZ..
 
WZC-De IJsel..
 
De IJsselmeeuwen H3 3 - 67/310 - 628/37 - 111 - 46 - 75 - 1125/1
DOS H17 - 3 5 - 429/26 - 528/318/418/125/18 - 8
DWV H39 - 714/3 6 - 915/221/38/24 - 104 - 114/4
Livo H48/24 - 418/4 18/15 - 410 - 713 - 714/32 - 5
Natare H27 - 84/425/14 - 7 2 - 1014/34 - 147 - 83 - 11
NDD H315/35 - 117 - 85 - 99/2 5 - 58 - 115/44 - 10
NDD H45/45 - 86 - 325/18 - 429/2 4 - 79 - 75 - 13
Proteus H215 - 611 - 818 - 322/329/210 - 828/3 14 - 711 - 5
Schuurman BZC H6?8 - 928/34 - 918/46 - 310 - 98/2 1/3
WZC-De IJsel (SG) H212 - 48/214 - 421/39 - 518/418/17/315 - 11