HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

29 febFlevo H314 - 6WZC-De IJsel (SG) H1
15 febWZC-De IJsel (SG) H16 - 6Aquapoldro H4
25 janZEW H26 - 10WZC-De IJsel (SG) H1
18 janZVV H114 - 11WZC-De IJsel (SG) H1
11 janWZC-De IJsel (SG) H16 - 6Proteus H3
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
29 feb 19:45 Flevo H3 - WZC-De IJsel (SG) H1 14 - 6
29 feb 19:15 ZIGNEA H1 - De Woelwaters H2 8 - 17
29 feb 18:00 ZEW H2 - Aquapoldro H4 14 - 4
15 feb 19:15 WZC-De IJsel (SG) H1 - Aquapoldro H4 6 - 6
15 feb 16:30 Octopus H1 - De Woelwaters H2 13 - 14
8 feb 19:45 ZIGNEA H1 - ZEW H2 10 - 8
8 feb 19:45 ZVV H1 - Flevo H3 9 - 8
8 feb 16:45 Proteus H3 - Triton Putten H2 5 - 13
1 feb 20:30 ZVV H1 - ZEW H2 7 - 7
1 feb 18:15 Proteus H3 - Aquapoldro H4 13 - 8
26 jan 14:15 Aquapoldro H4 - ZVV H1 2 - 14
25 jan 18:30 Flevo H3 - Proteus H3 15 - 0
25 jan 17:45 Octopus H1 - ZIGNEA H1 17 - 10
25 jan 17:30 Triton Putten H2 - De Woelwaters H2 11 - 18
25 jan 17:00 ZEW H2 - WZC-De IJsel (SG) H1 6 - 10
18 jan 20:00 De Woelwaters H2 - Flevo H3 13 - 10
18 jan 19:45 ZVV H1 - WZC-De IJsel (SG) H1 14 - 11
18 jan 19:45 ZIGNEA H1 - Triton Putten H2 8 - 8
18 jan 16:30 Octopus H1 - ZEW H2 21 - 7
11 jan 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 - Proteus H3 6 - 6
11 jan 18:55 Aquapoldro H4 - De Woelwaters H2 5 - 16
11 jan 18:45 Flevo H3 - ZIGNEA H1 8 - 8
11 jan 18:10 Triton Putten H2 - Octopus H1 6 - 13
11 jan 18:00 ZEW H2 - ZVV H1 6 - 15
14 dec 20:30 ZVV H1 - Proteus H3 15 - 9
14 dec 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 - De Woelwaters H2 8 - 13
14 dec 19:30 Flevo H3 - Octopus H1 12 - 8
14 dec 17:00 ZEW H2 - Triton Putten H2 5 - 6
7 dec 19:45 ZIGNEA H1 - WZC-De IJsel (SG) H1 8 - 9
7 dec 19:30 Proteus H3 - ZEW H2 9 - 8
7 dec 18:30 De Woelwaters H2 - ZVV H1 14 - 8
7 dec 16:30 Octopus H1 - Aquapoldro H4 13 - 1
30 nov 19:15 WZC-De IJsel (SG) H1 - ZEW H2 6 - 7
30 nov 18:55 Triton Putten H2 - ZVV H1 0 - 8
30 nov 17:30 Aquapoldro H4 - ZIGNEA H1 3 - 10
30 nov 17:15 Octopus H1 - Proteus H3 9 - 8
23 nov 20:30 Flevo H3 - ZEW H2 13 - 3
23 nov 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 - Octopus H1 5 - 12
23 nov 19:40 Aquapoldro H4 - Triton Putten H2 5 - 7
23 nov 19:00 ZVV H1 - ZIGNEA H1 7 - 8
23 nov 18:15 Proteus H3 - De Woelwaters H2 8 - 15
16 nov 19:40 ZIGNEA H1 - Proteus H3 16 - 8
16 nov 17:00 ZEW H2 - De Woelwaters H2 5 - 15
9 nov 19:45 Flevo H3 - Aquapoldro H4 9 - 4
9 nov 19:40 Triton Putten H2 - WZC-De IJsel (SG) H1 13 - 10
9 nov 18:30 De Woelwaters H2 - Octopus H1 11 - 9
2 nov 16:30 Octopus H1 - ZVV H1 9 - 9
26 okt 20:00 WZC-De IJsel (SG) H1 - Flevo H3 7 - 13
26 okt 19:45 ZVV H1 - Triton Putten H2 14 - 5
26 okt 18:15 Proteus H3 - Octopus H1 5 - 21
26 okt 17:30 Aquapoldro H4 - ZEW H2 5 - 7
26 okt 17:00 De Woelwaters H2 - ZIGNEA H1 12 - 8
12 okt 18:15 Flevo H3 - ZVV H1 7 - 7
12 okt 18:10 Triton Putten H2 - Proteus H3 8 - 5
12 okt 17:30 Aquapoldro H4 - WZC-De IJsel (SG) H1 5 - 10
12 okt 17:00 ZEW H2 - ZIGNEA H1 4 - 13
5 okt 20:00 ZIGNEA H1 - Octopus H1 7 - 16
5 okt 19:45 ZVV H1 - Aquapoldro H4 15 - 9
5 okt 18:00 De Woelwaters H2 - Triton Putten H2 18 - 7
5 okt 17:30 Proteus H3 - Flevo H3 5 - 7
28 sep 20:00 WZC-De IJsel (SG) H1 - ZVV H1 13 - 10
28 sep 19:00 ZEW H2 - Octopus H1 4 - 15
28 sep 18:15 Triton Putten H2 - Flevo H3 14 - 11
21 sep 19:00 Flevo H3 - De Woelwaters H2 7 - 10
21 sep 18:55 Triton Putten H2 - ZIGNEA H1 6 - 8
21 sep 18:15 Aquapoldro H4 - Proteus H3 6 - 6
21 sep 17:15 Octopus H1 - WZC-De IJsel (SG) H1 10 - 7
14 sep 19:15 ZIGNEA H1 - Flevo H3 8 - 3
14 sep 18:45 De Woelwaters H2 - Aquapoldro H4 11 - 3
14 sep 18:00 Octopus H1 - Triton Putten H2 14 - 9
14 sep 17:30 Proteus H3 - WZC-De IJsel (SG) H1 12 - 5