HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
ZVV H1 - WZC-De IJsel (SG) H1
zaterdag 18 januari 19:45
Koekoek Vaassen

Stand 3e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1De Woelwaters H21030
2Octopus H11228
3ZIGNEA H11019
4ZVV H11017
5Flevo H31017
6Triton Putten H21115
7WZC-De IJsel (SG) H11110
8Proteus H3118
9ZEW H296
10Aquapoldro H4101
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
18 janZVV H119:45WZC-De IJsel (SG) H1
25 janZEW H217:00WZC-De IJsel (SG) H1
15 febWZC-De IJsel (SG) H119:15Aquapoldro H4
29 febFlevo H319:45WZC-De IJsel (SG) H1
14 maaWZC-De IJsel (SG) H119:45Triton Putten H2

Uitslagen

11 janWZC-De IJsel (SG) H16 - 6Proteus H3
14 decWZC-De IJsel (SG) H18 - 13De Woelwaters H2
7 decZIGNEA H18 - 9WZC-De IJsel (SG) H1
30 novWZC-De IJsel (SG) H16 - 7ZEW H2
23 novWZC-De IJsel (SG) H15 - 12Octopus H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Woelwaters H2101000301356867
2Octopus H112912281498465
3ZIGNEA H11061319947618
4ZVV H110523171088028
5Flevo H31052317907416
6Triton Putten H2115061581111-30
7WZC-De IJsel (SG) H1113171086109-23
8Proteus H311227881116-35
9ZEW H2920764997-48
10Aquapoldro H410019146104-58
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
18 jan 16:30 Octopus H1 - ZEW H2Berghuizerbad
18 jan 19:45 ZIGNEA H1 - Triton Putten H2Bosbad Emmeloord
18 jan 19:45 ZVV H1 - WZC-De IJsel (SG) H1Koekoek
18 jan 20:00 De Woelwaters H2 - Flevo H3Sportcentrum De Sijpel
25 jan 17:00 ZEW H2 - WZC-De IJsel (SG) H1Calluna
25 jan 17:30 Triton Putten H2 - De Woelwaters H2Bosbad Putten
25 jan 17:45 Octopus H1 - ZIGNEA H1Berghuizerbad
25 jan 18:30 Flevo H3 - Proteus H3Jaap van der Krol Bad
26 jan 14:15 Aquapoldro H4 - ZVV H1Sprenkelaar
1 feb 18:15 Proteus H3 - Aquapoldro H4De Schaeck
1 feb 20:30 ZVV H1 - ZEW H2Koekoek
8 feb 16:45 Proteus H3 - Triton Putten H2De Schaeck
8 feb 19:45 ZIGNEA H1 - ZEW H2Bosbad Emmeloord
8 feb 19:45 ZVV H1 - Flevo H3Koekoek
15 feb 16:30 Octopus H1 - De Woelwaters H2Berghuizerbad
15 feb 19:15 WZC-De IJsel (SG) H1 - Aquapoldro H4Tijenraan
29 feb 18:00 ZEW H2 - Aquapoldro H4Calluna
29 feb 19:15 ZIGNEA H1 - De Woelwaters H2Bosbad Emmeloord
29 feb 19:45 Flevo H3 - WZC-De IJsel (SG) H1Jaap van der Krol Bad
14 maa 17:30 Proteus H3 - ZIGNEA H1De Schaeck
14 maa 18:00 De Woelwaters H2 - ZEW H2Sportcentrum De Sijpel
14 maa 18:55 Aquapoldro H4 - Flevo H3Sprenkelaar
14 maa 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 - Triton Putten H2Tijenraan
14 maa 20:30 ZVV H1 - Octopus H1Koekoek
21 maa 16:30 Octopus H1 - Flevo H3Berghuizerbad
28 maa 17:00 ZEW H2 - Flevo H3Calluna
28 maa 18:30 De Woelwaters H2 - Proteus H3Sportcentrum De Sijpel
28 maa 19:15 ZIGNEA H1 - ZVV H1Bosbad Emmeloord
28 maa 19:15 Triton Putten H2 - Aquapoldro H4Bosbad Putten
4 apr 16:30 ZEW H2 - Proteus H3Calluna
4 apr 18:45 Flevo H3 - Triton Putten H2Jaap van der Krol Bad
4 apr 19:00 WZC-De IJsel (SG) H1 - ZIGNEA H1Tijenraan
4 apr 19:00 ZVV H1 - De Woelwaters H2Koekoek
4 apr 19:00 Aquapoldro H4 - Octopus H1Sprenkelaar
18 apr 18:15 Triton Putten H2 - ZEW H2Bosbad Putten
18 apr 18:30 De Woelwaters H2 - WZC-De IJsel (SG) H1Sportcentrum De Sijpel
18 apr 19:00 Proteus H3 - ZVV H1De Schaeck
18 apr 20:00 ZIGNEA H1 - Aquapoldro H4Bosbad Emmeloord
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 jan 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 - Proteus H3 6 - 6
11 jan 18:55 Aquapoldro H4 - De Woelwaters H2 5 - 16
11 jan 18:45 Flevo H3 - ZIGNEA H1 8 - 8
11 jan 18:10 Triton Putten H2 - Octopus H1 6 - 13
11 jan 18:00 ZEW H2 - ZVV H1 6 - 15
14 dec 20:30 ZVV H1 - Proteus H3 15 - 9
14 dec 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 - De Woelwaters H2 8 - 13
14 dec 19:30 Flevo H3 - Octopus H1 12 - 8
14 dec 17:00 ZEW H2 - Triton Putten H2 5 - 6
7 dec 19:45 ZIGNEA H1 - WZC-De IJsel (SG) H1 8 - 9
7 dec 19:30 Proteus H3 - ZEW H2 9 - 8
7 dec 18:30 De Woelwaters H2 - ZVV H1 14 - 8
7 dec 16:30 Octopus H1 - Aquapoldro H4 13 - 1
30 nov 19:15 WZC-De IJsel (SG) H1 - ZEW H2 6 - 7
30 nov 18:55 Triton Putten H2 - ZVV H1 0 - 8
30 nov 17:30 Aquapoldro H4 - ZIGNEA H1 3 - 10
30 nov 17:15 Octopus H1 - Proteus H3 9 - 8
23 nov 20:30 Flevo H3 - ZEW H2 13 - 3
23 nov 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 - Octopus H1 5 - 12
23 nov 19:40 Aquapoldro H4 - Triton Putten H2 5 - 7
23 nov 19:00 ZVV H1 - ZIGNEA H1 7 - 8
23 nov 18:15 Proteus H3 - De Woelwaters H2 8 - 15
16 nov 19:40 ZIGNEA H1 - Proteus H3 16 - 8
16 nov 17:00 ZEW H2 - De Woelwaters H2 5 - 15
9 nov 19:45 Flevo H3 - Aquapoldro H4 9 - 4
9 nov 19:40 Triton Putten H2 - WZC-De IJsel (SG) H1 13 - 10
9 nov 18:30 De Woelwaters H2 - Octopus H1 11 - 9
2 nov 16:30 Octopus H1 - ZVV H1 9 - 9
26 okt 20:00 WZC-De IJsel (SG) H1 - Flevo H3 7 - 13
26 okt 19:45 ZVV H1 - Triton Putten H2 14 - 5
26 okt 18:15 Proteus H3 - Octopus H1 5 - 21
26 okt 17:30 Aquapoldro H4 - ZEW H2 5 - 7
26 okt 17:00 De Woelwaters H2 - ZIGNEA H1 12 - 8
12 okt 18:15 Flevo H3 - ZVV H1 7 - 7
12 okt 18:10 Triton Putten H2 - Proteus H3 8 - 5
12 okt 17:30 Aquapoldro H4 - WZC-De IJsel (SG) H1 5 - 10
12 okt 17:00 ZEW H2 - ZIGNEA H1 4 - 13
5 okt 20:00 ZIGNEA H1 - Octopus H1 7 - 16
5 okt 19:45 ZVV H1 - Aquapoldro H4 15 - 9
5 okt 18:00 De Woelwaters H2 - Triton Putten H2 18 - 7
5 okt 17:30 Proteus H3 - Flevo H3 5 - 7
28 sep 20:00 WZC-De IJsel (SG) H1 - ZVV H1 13 - 10
28 sep 19:00 ZEW H2 - Octopus H1 4 - 15
28 sep 18:15 Triton Putten H2 - Flevo H3 14 - 11
21 sep 19:00 Flevo H3 - De Woelwaters H2 7 - 10
21 sep 18:55 Triton Putten H2 - ZIGNEA H1 6 - 8
21 sep 18:15 Aquapoldro H4 - Proteus H3 6 - 6
21 sep 17:15 Octopus H1 - WZC-De IJsel (SG) H1 10 - 7
14 sep 19:15 ZIGNEA H1 - Flevo H3 8 - 3
14 sep 18:45 De Woelwaters H2 - Aquapoldro H4 11 - 3
14 sep 18:00 Octopus H1 - Triton Putten H2 14 - 9
14 sep 17:30 Proteus H3 - WZC-De IJsel (SG) H1 12 - 5
 
 
Aquapoldro H..
 
De Woelwater..
 
Flevo H3
 
Octopus H1
 
Proteus H3
 
Triton Putte..
 
WZC-De IJsel..
 
ZEW H2
 
ZIGNEA H1
 
ZVV H1
 
Aquapoldro H4 5 - 1614/34/46 - 65 - 75 - 105 - 73 - 1026/1
De Woelwaters H211 - 3 18/111 - 928/318 - 718/414/312 - 814 - 8
Flevo H39 - 47 - 10 12 - 825/14/429/213 - 38 - 87 - 7
Octopus H113 - 115/221/3 9 - 814 - 910 - 718/125/19 - 9
Proteus H31/28 - 155 - 75 - 21 8/212 - 59 - 814/318/4
Triton Putten H228/325/114 - 116 - 138 - 5 13 - 1018/46 - 80 - 8
WZC-De IJsel (SG) H115/28 - 137 - 135 - 126 - 614/3 6 - 74/413 - 10
ZEW H229/25 - 1528/34 - 154/45 - 625/1 4 - 136 - 15
ZIGNEA H118/429/28 - 37 - 1616 - 818/18 - 98/2 28/3
ZVV H115 - 94/48/214/315 - 914 - 518/11/27 - 8