HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17)

Volgende wedstrijd:
De Mors BG1 - WZC-De IJsel (SG) BG*1
zaterdag 26 oktober 15:45
De Koerbelt Rijssen

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Mors BG1412
2De IJsselmeeuwen BG146
3DOS BG146
4Proteus BG134
5Het Ravijn BG154
6WZC-De IJsel (SG) BG133
7NDD BG233
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
26 oktDe Mors BG115:45WZC-De IJsel (SG) BG*1
2 novWZC-De IJsel (SG) BG*118:30De IJsselmeeuwen BG1
16 novProteus BG116:45WZC-De IJsel (SG) BG*1
24 novNDD BG219:00WZC-De IJsel (SG) BG*1
30 novDOS BG117:30WZC-De IJsel (SG) BG*1

Uitslagen

5 oktHet Ravijn BG113 - 10WZC-De IJsel (SG) BG*1
28 sepDOS BG17 - 5WZC-De IJsel (SG) BG*1
14 sepWZC-De IJsel (SG) BG*114 - 8NDD BG2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Mors BG1440012633033
2De IJsselmeeuwen BG14202634313
3DOS BG1420262530-5
4Proteus BG1311141930-11
5Het Ravijn BG1511344345-2
6WZC-De IJsel (SG) BG13102329281
7NDD BG2310232342-19
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 okt 18:15 De IJsselmeeuwen BG1 - Het Ravijn BG1De IJsselslag
26 okt 15:45 De Mors BG1 - WZC-De IJsel (SG) BG*1De Koerbelt
26 okt 16:45 Proteus BG1 - DOS BG1De Schaeck
26 okt 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 - NDD BG2De IJsselslag
2 nov 16:00 NDD BG2 - Proteus BG1Sportcentrum Rozengaarde
2 nov 16:55 Het Ravijn BG1 - De Mors BG1Het Ravijn
2 nov 18:30 WZC-De IJsel (SG) BG*1 - De IJsselmeeuwen BG1De Scheg
9 nov 17:15 De Mors BG1 - Proteus BG1De Koerbelt
16 nov 16:00 DOS BG1 - NDD BG2Van Pallandtbad
16 nov 16:45 Proteus BG1 - WZC-De IJsel (SG) BG*1De Schaeck
16 nov 17:50 De IJsselmeeuwen BG1 - Het Ravijn BG1De IJsselslag
23 nov 16:00 DOS BG1 - De Mors BG1Van Pallandtbad
23 nov 17:30 Proteus BG1 - Het Ravijn BG1De Schaeck
24 nov 19:00 NDD BG2 - WZC-De IJsel (SG) BG*1Sportcentrum Rozengaarde
30 nov 16:10 Het Ravijn BG1 - NDD BG2Het Ravijn
30 nov 17:30 DOS BG1 - WZC-De IJsel (SG) BG*1Van Pallandtbad
30 nov 17:45 De Mors BG1 - De IJsselmeeuwen BG1De Koerbelt
7 dec 16:00 DOS BG1 - De IJsselmeeuwen BG1Van Pallandtbad
7 dec 18:30 WZC-De IJsel (SG) BG*1 - Het Ravijn BG1De Scheg
14 dec 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 - WZC-De IJsel (SG) BG*1De IJsselslag
11 jan 16:20 Het Ravijn BG1 - DOS BG1Het Ravijn
11 jan 16:30 De Mors BG1 - NDD BG2De Koerbelt
18 jan 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 - Proteus BG1De IJsselslag
18 jan 18:30 WZC-De IJsel (SG) BG*1 - De Mors BG1De Scheg
25 jan 16:00 DOS BG1 - Proteus BG1Van Pallandtbad
25 jan 16:20 NDD BG2 - De IJsselmeeuwen BG1Sportcentrum Rozengaarde
1 feb 16:30 De Mors BG1 - Het Ravijn BG1De Koerbelt
1 feb 17:30 Proteus BG1 - NDD BG2De Schaeck
8 feb 16:45 Het Ravijn BG1 - De IJsselmeeuwen BG1Het Ravijn
8 feb 18:30 WZC-De IJsel (SG) BG*1 - Proteus BG1De Scheg
9 feb 16:20 NDD BG2 - DOS BG1Sportcentrum Rozengaarde
29 feb 15:25 Het Ravijn BG1 - Proteus BG1Het Ravijn
29 feb 18:00 De Mors BG1 - DOS BG1De Koerbelt
29 feb 18:30 WZC-De IJsel (SG) BG*1 - NDD BG2De Scheg
7 maa 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 - De Mors BG1De IJsselslag
7 maa 19:15 WZC-De IJsel (SG) BG*1 - DOS BG1De Scheg
8 maa 16:20 NDD BG2 - Het Ravijn BG1Sportcentrum Rozengaarde
14 maa 15:45 De Mors BG1 - Proteus BG1De Koerbelt
14 maa 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 - DOS BG1De IJsselslag
14 maa 19:10 Het Ravijn BG1 - WZC-De IJsel (SG) BG*1Het Ravijn
21 maa 16:00 DOS BG1 - Het Ravijn BG1Van Pallandtbad
21 maa 17:00 NDD BG2 - De Mors BG1Sportcentrum Rozengaarde
22 maa 16:00 Proteus BG1 - De IJsselmeeuwen BG1De Schaeck
28 maa 17:15 De Mors BG1 - WZC-De IJsel (SG) BG*1De Koerbelt
28 maa 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 - NDD BG2De IJsselslag
28 maa 18:15 Proteus BG1 - DOS BG1De Schaeck
4 apr 17:40 Het Ravijn BG1 - De Mors BG1Het Ravijn
4 apr 18:30 WZC-De IJsel (SG) BG*1 - De IJsselmeeuwen BG1De Scheg
5 apr 17:00 NDD BG2 - Proteus BG1Sportcentrum Rozengaarde
18 apr 16:00 DOS BG1 - NDD BG2Van Pallandtbad
18 apr 17:30 Proteus BG1 - WZC-De IJsel (SG) BG*1De Schaeck
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
19 okt 18:15 De IJsselmeeuwen BG1 - Het Ravijn BG1 11 - 9
12 okt 16:20 NDD BG2 - De Mors BG1 6 - 21
12 okt 16:00 DOS BG1 - Het Ravijn BG1 6 - 5
5 okt 16:50 Het Ravijn BG1 - WZC-De IJsel (SG) BG*1 13 - 10
5 okt 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 - DOS BG1 7 - 3
5 okt 16:00 Proteus BG1 - De Mors BG1 4 - 16
28 sep 17:45 NDD BG2 - Het Ravijn BG1 9 - 7
28 sep 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 - De Mors BG1 11 - 13
28 sep 16:00 DOS BG1 - WZC-De IJsel (SG) BG*1 7 - 5
21 sep 16:45 Proteus BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 6 - 5
14 sep 18:30 WZC-De IJsel (SG) BG*1 - NDD BG2 14 - 8
14 sep 18:25 Het Ravijn BG1 - Proteus BG1 9 - 9
14 sep 15:00 De Mors BG1 - DOS BG1 13 - 9
 
 
De IJsselmee..
 
De Mors BG1
 
DOS BG1
 
Het Ravijn B..
 
NDD BG2
 
Proteus BG1
 
WZC-De IJsel..
 
De IJsselmeeuwen BG1 11 - 137 - 311 - 926/1018/114/12
De Mors BG130/11 13 - 91/211/19/1126/10
DOS BG17/1223/11 6 - 516/1125/17 - 5
Het Ravijn BG18/22/1111/1 30/119 - 913 - 10
NDD BG225/16 - 219/29 - 7 2/1124/11
Proteus BG16 - 54 - 1626/1023/111/2 16/11
WZC-De IJsel (SG) BG*12/1118/17/37/1214 - 88/2