HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aquapoldro CG 21339
2De Houtrib CG 11428
3Deltasteur CG 11628
4De Woelwaters CG11426
5SWOL 1894 CG11422
6Zuiderzeezwemmers CG11419
7Nunspeet CG11318
8ZEW CG11512
9Flevo CG11311
10Proteus CG 2140
uitgebreide stand »

Uitslagen

15 febSWOL 1894 CG14 - 6Nunspeet CG1
25 janNunspeet CG17 - 2Flevo CG1
11 janZEW CG13 - 4Nunspeet CG1
14 decNunspeet CG14 - 10Deltasteur CG1
30 novNunspeet CG15 - 7Zuiderzeezwemmers CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquapoldro CG 21313003921128183
2De Houtrib CG 114914281217546
3Deltasteur CG 116916281329141
4De Woelwaters CG11482426968412
5SWOL 1894 CG114716221229131
6Zuiderzeezwemmers CG11461719114119-5
7Nunspeet CG113535186878-10
8ZEW CG1153391255109-54
9Flevo CG113328117192-21
10Proteus CG 2140014029252-223
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 16:00 Deltasteur CG1 - De Woelwaters CG1 5 - 2
29 feb 18:30 Zuiderzeezwemmers CG1 - Deltasteur CG1 3 - 11
29 feb 18:15 De Houtrib CG1 - ZEW CG1 11 - 0
29 feb 16:45 Proteus CG2 - SWOL 1894 CG1 3 - 23
15 feb 18:00 SWOL 1894 CG1 - Nunspeet CG1 4 - 6
15 feb 17:00 ZEW CG1 - Aquapoldro CG2 1 - 15
15 feb 16:00 Deltasteur CG1 - De Houtrib CG1 4 - 7
15 feb 15:00 Zuiderzeezwemmers CG1 - De Woelwaters CG1 9 - 9
8 feb 17:15 De Woelwaters CG1 - Flevo CG1 6 - 5
1 feb 18:15 De Houtrib CG1 - Aquapoldro CG2 2 - 9
25 jan 18:40 De Houtrib CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 9 - 4
25 jan 18:10 Aquapoldro CG2 - Deltasteur CG1 13 - 3
25 jan 17:55 Nunspeet CG1 - Flevo CG1 7 - 2
18 jan 17:45 De Woelwaters CG1 - Aquapoldro CG2 4 - 14
18 jan 16:45 Proteus CG2 - Flevo CG1 1 - 21
11 jan 19:00 De Houtrib CG1 - De Woelwaters CG1 2 - 3
11 jan 18:40 Zuiderzeezwemmers CG1 - Aquapoldro CG2 3 - 16
11 jan 18:00 Flevo CG1 - SWOL 1894 CG1 4 - 7
11 jan 17:00 ZEW CG1 - Nunspeet CG1 3 - 4
11 jan 16:00 Deltasteur CG1 - Proteus CG2 20 - 1
15 dec 15:30 Aquapoldro CG2 - De Houtrib CG1 12 - 4
14 dec 18:00 Flevo CG1 - De Woelwaters CG1 5 - 5
14 dec 17:55 Nunspeet CG1 - Deltasteur CG1 4 - 10
14 dec 17:30 Proteus CG2 - Zuiderzeezwemmers CG1 4 - 22
14 dec 17:30 SWOL 1894 CG1 - ZEW CG1 3 - 3
7 dec 18:00 Flevo CG1 - Proteus CG2 9 - 1
7 dec 17:00 De Woelwaters CG1 - SWOL 1894 CG1 8 - 3
7 dec 16:00 Deltasteur CG1 - ZEW CG1 3 - 3
30 nov 18:15 Flevo CG1 - ZEW CG1 4 - 1
30 nov 17:45 SWOL 1894 CG1 - Deltasteur CG1 8 - 7
30 nov 17:15 Nunspeet CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 5 - 7
30 nov 16:00 Proteus CG2 - De Houtrib CG1 3 - 23
23 nov 18:10 Aquapoldro CG2 - Proteus CG2 34 - 0
23 nov 18:00 Zuiderzeezwemmers CG1 - SWOL 1894 CG1 4 - 15
23 nov 18:00 De Houtrib CG1 - Nunspeet CG1 5 - 5
23 nov 17:00 ZEW CG1 - De Woelwaters CG1 3 - 6
23 nov 16:40 Deltasteur CG1 - Flevo CG1 10 - 4
16 nov 16:00 Proteus CG2 - ZEW CG1 4 - 8
9 nov 18:35 Nunspeet CG1 - Aquapoldro CG2 0 - 13
9 nov 18:15 Flevo CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 2 - 7
9 nov 18:05 SWOL 1894 CG1 - De Houtrib CG1 3 - 11
9 nov 17:00 ZEW CG1 - Deltasteur CG1 4 - 11
9 nov 16:00 Proteus CG2 - De Woelwaters CG1 3 - 18
2 nov 18:40 De Houtrib CG1 - Flevo CG1 13 - 3
2 nov 17:30 Aquapoldro CG2 - SWOL 1894 CG1 17 - 2
2 nov 17:15 De Woelwaters CG1 - Deltasteur CG1 6 - 5
2 nov 16:45 Proteus CG2 - Nunspeet CG1 2 - 13
2 nov 15:00 Zuiderzeezwemmers CG1 - ZEW CG1 11 - 4
26 okt 19:30 Flevo CG1 - Aquapoldro CG2 2 - 18
26 okt 18:35 Nunspeet CG1 - De Woelwaters CG1 3 - 8
26 okt 18:30 SWOL 1894 CG1 - Proteus CG2 23 - 2
26 okt 17:15 Deltasteur CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 10 - 8
26 okt 17:00 ZEW CG1 - De Houtrib CG1 6 - 7
12 okt 18:40 De Houtrib CG1 - Deltasteur CG1 10 - 8
12 okt 17:55 Nunspeet CG1 - SWOL 1894 CG1 9 - 7
12 okt 17:45 De Woelwaters CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 9 - 8
12 okt 16:45 Aquapoldro CG2 - ZEW CG1 24 - 0
5 okt 18:35 Nunspeet CG1 - ZEW CG1 2 - 2
5 okt 17:30 SWOL 1894 CG1 - Flevo CG1 9 - 3
5 okt 16:00 Deltasteur CG1 - Aquapoldro CG2 4 - 11
28 sep 18:00 Flevo CG1 - Nunspeet CG1 7 - 7
28 sep 18:00 ZEW CG1 - Proteus CG2 12 - 0
28 sep 17:15 SWOL 1894 CG1 - De Woelwaters CG1 11 - 9
28 sep 15:00 Zuiderzeezwemmers CG1 - De Houtrib CG1 12 - 9
21 sep 17:45 De Woelwaters CG1 - De Houtrib CG1 3 - 8
21 sep 17:30 Aquapoldro CG2 - Zuiderzeezwemmers CG1 15 - 3
21 sep 16:00 Proteus CG2 - Deltasteur CG1 4 - 13
14 sep 18:30 Zuiderzeezwemmers CG1 - Proteus CG2 13 - 1
14 sep 17:00 ZEW CG1 - SWOL 1894 CG1 5 - 4
14 sep 16:40 Deltasteur CG1 - Nunspeet CG1 8 - 3
 
 
Aquapoldro C..
 
De Houtrib C..
 
De Woelwater..
 
Deltasteur C..
 
Flevo CG1
 
Nunspeet CG1
 
Proteus CG 2
 
SWOL 1894 CG..
 
ZEW CG1
 
Zuiderzeezwe..
 
Aquapoldro CG 2 12 - 4?13 - 3??34 - 017 - 224 - 015 - 3
De Houtrib CG 12 - 9 2 - 310 - 813 - 35 - 5??11 - 09 - 4
De Woelwaters CG14 - 143 - 8 6 - 56 - 5??8 - 3?9 - 8
Deltasteur CG 14 - 114 - 75 - 2 10 - 48 - 320 - 1?3 - 310 - 8
Flevo CG12 - 18?5 - 5? 7 - 79 - 14 - 74 - 12 - 7
Nunspeet CG10 - 13?3 - 84 - 107 - 2 ?9 - 72 - 25 - 7
Proteus CG 2?3 - 233 - 184 - 131 - 212 - 13 3 - 234 - 84 - 22
SWOL 1894 CG1?3 - 1111 - 98 - 79 - 34 - 623 - 2 3 - 3?
ZEW CG11 - 156 - 73 - 64 - 11?3 - 412 - 05 - 4 ?
Zuiderzeezwemmers CG13 - 1612 - 99 - 93 - 11??13 - 14 - 1511 - 4