HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
ZVDO'74 H1 - De Schelde H1
zaterdag 25 januari 18:45

Stand 1e klasse (zuid) A

  Team Gespeeld Punten
1Zeester-Meerval H11236
2HZPC H11127
3RZ H11124
4Nayade Classic H11021
5De Krabben H11219
6De Schelde H11116
7ZVDO'74 H11216
8SWNZ (SG) H11213
9Nuenen H1117
10Waterproof H1124
11Lutra H1123
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
25 janZVDO'74 H118:45De Schelde H1
1 febDe Schelde H117:15RZ H1
8 febDe Krabben H120:15De Schelde H1
15 febDe Schelde H117:30Nayade Classic H1
29 febWaterproof H116:00De Schelde H1

Uitslagen

11 janDe Schelde H14 - 15Zeester-Meerval H1
14 decHZPC H110 - 8De Schelde H1
7 decNuenen H18 - 8De Schelde H1
16 novDe Schelde H110 - 7SWNZ (SG) H1
9 novLutra H14 - 20De Schelde H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Zeester-Meerval H11212003623077153
2HZPC H111902271249826
3RZ H1118032413110526
4Nayade Classic H110703211087137
5De Krabben H112615191131130
6De Schelde H1115151612110813
7ZVDO'74 H11251616105119-14
8SWNZ (SG) H11241713102113-11
9Nuenen H111218787140-53
10Waterproof H1121110484184-100
11Lutra H1121011378155-77
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
18 jan 15:15 Nayade Classic H1 - De Krabben H1Sportcentrum voor studenten
18 jan 21:00 Zeester-Meerval H1 - Nuenen H1Zwembad Drie Essen
25 jan 18:35 Nayade Classic H1 - Waterproof H1Sportcentrum voor studenten
25 jan 18:45 ZVDO'74 H1 - De Schelde H1Optisport AquaAltena
25 jan 20:00 RZ H1 - SWNZ (SG) H1Recreatiebad De Roerdomp
25 jan 20:15 De Krabben H1 - Lutra H1De Schelp
1 feb 17:15 De Schelde H1 - RZ H1Sportcentrum Vliegende Vaart
1 feb 17:30 Nuenen H1 - ZVDO'74 H1Sportcentrum voor studenten
1 feb 18:00 Lutra H1 - Nayade Classic H1Recreatiebad De Wissen
1 feb 20:15 HZPC H1 - Zeester-Meerval H1Zwembad De Berkel
2 feb 17:15 SWNZ (SG) H1 - De Krabben H1Zwembad Molenheide
8 feb 16:00 Waterproof H1 - Lutra H1Geusseltbad
8 feb 16:00 Nayade Classic H1 - SWNZ (SG) H1Sportcentrum voor studenten
8 feb 18:45 ZVDO'74 H1 - HZPC H1Optisport AquaAltena
8 feb 19:15 RZ H1 - Nuenen H1Recreatiebad De Roerdomp
8 feb 20:15 De Krabben H1 - De Schelde H1De Schelp
15 feb 16:45 Nuenen H1 - De Krabben H1Sportcentrum voor studenten
15 feb 17:30 De Schelde H1 - Nayade Classic H1Sportcentrum Vliegende Vaart
15 feb 20:15 HZPC H1 - RZ H1Zwembad De Berkel
16 feb 17:00 SWNZ (SG) H1 - Waterproof H1Zwembad Molenheide
29 feb 16:00 Waterproof H1 - De Schelde H1Geusseltbad
29 feb 18:00 Lutra H1 - SWNZ (SG) H1Recreatiebad De Wissen
29 feb 18:55 Nayade Classic H1 - Nuenen H1Sportcentrum voor studenten
29 feb 19:15 RZ H1 - Zeester-Meerval H1Recreatiebad De Roerdomp
29 feb 20:15 De Krabben H1 - HZPC H1De Schelp
7 maa 19:15 HZPC H1 - Nayade Classic H1Zwembad De Berkel
7 maa 19:30 Nuenen H1 - Waterproof H1Sportcentrum voor studenten
7 maa 19:30 De Schelde H1 - Lutra H1Sportcentrum Vliegende Vaart
7 maa 20:45 Zeester-Meerval H1 - RZ H1Zwembad Drie Essen
14 maa 18:00 De Schelde H1 - HZPC H1Sportcentrum Vliegende Vaart
14 maa 21:00 Zeester-Meerval H1 - ZVDO'74 H1Zwembad Drie Essen
21 maa 16:00 Waterproof H1 - HZPC H1Geusseltbad
21 maa 16:00 Nayade Classic H1 - Zeester-Meerval H1Sportcentrum voor studenten
21 maa 18:00 Lutra H1 - Nuenen H1Recreatiebad De Wissen
21 maa 21:00 De Krabben H1 - ZVDO'74 H1De Schelp
22 maa 16:15 SWNZ (SG) H1 - De Schelde H1Zwembad Molenheide
28 maa 17:15 ZVDO'74 H1 - RZ H1Optisport AquaAltena
28 maa 21:00 Zeester-Meerval H1 - Waterproof H1Zwembad Drie Essen
4 apr 18:00 ZVDO'74 H1 - Nayade Classic H1Optisport AquaAltena
4 apr 18:45 Nuenen H1 - SWNZ (SG) H1Sportcentrum voor studenten
4 apr 19:45 HZPC H1 - Lutra H1Zwembad De Berkel
4 apr 20:00 RZ H1 - De Krabben H1Recreatiebad De Roerdomp
18 apr 16:00 Waterproof H1 - ZVDO'74 H1Geusseltbad
18 apr 17:00 De Schelde H1 - Nuenen H1Sportcentrum Vliegende Vaart
18 apr 18:45 Lutra H1 - Zeester-Meerval H1Recreatiebad De Wissen
18 apr 19:40 Nayade Classic H1 - RZ H1Sportcentrum voor studenten
19 apr 16:15 SWNZ (SG) H1 - HZPC H1Zwembad Molenheide
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 jan 19:45 SWNZ (SG) H1 - ZVDO'74 H1 8 - 8
11 jan 19:30 De Schelde H1 - Zeester-Meerval H1 4 - 15
11 jan 18:00 Lutra H1 - RZ H1 8 - 9
11 jan 17:45 Nuenen H1 - HZPC H1 6 - 7
11 jan 16:00 Waterproof H1 - De Krabben H1 8 - 8
21 dec 19:30 Zeester-Meerval H1 - SWNZ (SG) H1 10 - 3
14 dec 20:15 De Krabben H1 - Nayade Classic H1 9 - 8
14 dec 19:45 ZVDO'74 H1 - Lutra H1 7 - 5
14 dec 19:35 HZPC H1 - De Schelde H1 10 - 8
14 dec 19:15 RZ H1 - Waterproof H1 15 - 6
7 dec 21:00 HZPC H1 - SWNZ (SG) H1 14 - 10
7 dec 20:15 Zeester-Meerval H1 - Lutra H1 26 - 5
7 dec 20:00 RZ H1 - Nayade Classic H1 4 - 10
7 dec 18:45 ZVDO'74 H1 - Waterproof H1 12 - 6
7 dec 16:45 Nuenen H1 - De Schelde H1 8 - 8
1 dec 16:15 SWNZ (SG) H1 - Nuenen H1 16 - 8
30 nov 20:15 De Krabben H1 - RZ H1 16 - 5
30 nov 19:35 Nayade Classic H1 - ZVDO'74 H1 10 - 4
30 nov 19:30 Lutra H1 - HZPC H1 2 - 10
30 nov 16:00 Waterproof H1 - Zeester-Meerval H1 3 - 33
23 nov 21:00 Zeester-Meerval H1 - HZPC H1 17 - 8
23 nov 16:00 Waterproof H1 - Nuenen H1 12 - 9
23 nov 15:30 Nayade Classic H1 - Lutra H1 14 - 5
17 nov 17:20 Zeester-Meerval H1 - Nayade Classic H1 21 - 11
16 nov 20:00 De Schelde H1 - SWNZ (SG) H1 10 - 7
16 nov 19:00 HZPC H1 - Waterproof H1 19 - 4
16 nov 18:45 ZVDO'74 H1 - De Krabben H1 13 - 12
16 nov 17:30 Nuenen H1 - Lutra H1 14 - 6
9 nov 21:00 De Krabben H1 - Zeester-Meerval H1 5 - 12
9 nov 20:00 RZ H1 - ZVDO'74 H1 13 - 10
9 nov 18:55 Nayade Classic H1 - HZPC H1 11 - 8
9 nov 18:45 Lutra H1 - De Schelde H1 4 - 20
3 nov 20:00 SWNZ (SG) H1 - Lutra H1 9 - 8
2 nov 19:30 De Schelde H1 - Waterproof H1 20 - 9
2 nov 19:00 HZPC H1 - De Krabben H1 9 - 7
2 nov 17:30 Nuenen H1 - Nayade Classic H1 2 - 16
26 okt 21:00 De Krabben H1 - Nuenen H1 9 - 12
26 okt 20:00 RZ H1 - HZPC H1 13 - 14
26 okt 17:15 ZVDO'74 H1 - Zeester-Meerval H1 7 - 19
26 okt 16:45 Nayade Classic H1 - De Schelde H1 7 - 10
20 okt 16:15 SWNZ (SG) H1 - Nayade Classic H1 5 - 8
19 okt 20:15 Lutra H1 - Waterproof H1 17 - 8
19 okt 19:45 HZPC H1 - ZVDO'74 H1 10 - 8
19 okt 17:30 Nuenen H1 - RZ H1 7 - 13
19 okt 17:00 De Schelde H1 - De Krabben H1 7 - 11
12 okt 21:00 De Krabben H1 - SWNZ (SG) H1 9 - 6
12 okt 20:00 RZ H1 - De Schelde H1 13 - 12
12 okt 17:15 ZVDO'74 H1 - Nuenen H1 14 - 6
6 okt 19:30 SWNZ (SG) H1 - RZ H1 7 - 9
5 okt 18:45 Lutra H1 - De Krabben H1 6 - 8
5 okt 18:15 De Schelde H1 - ZVDO'74 H1 11 - 6
5 okt 17:45 Nuenen H1 - Zeester-Meerval H1 3 - 24
5 okt 16:00 Waterproof H1 - Nayade Classic H1 3 - 13
28 sep 21:00 HZPC H1 - Nuenen H1 15 - 12
28 sep 21:00 De Krabben H1 - Waterproof H1 10 - 7
28 sep 21:00 ZVDO'74 H1 - SWNZ (SG) H1 6 - 12
28 sep 20:45 Zeester-Meerval H1 - De Schelde H1 18 - 11
28 sep 19:15 RZ H1 - Lutra H1 20 - 5
21 sep 21:10 Zeester-Meerval H1 - De Krabben H1 20 - 9
21 sep 16:00 Waterproof H1 - SWNZ (SG) H1 8 - 11
14 sep 19:45 SWNZ (SG) H1 - Zeester-Meerval H1 8 - 15
14 sep 18:45 Lutra H1 - ZVDO'74 H1 7 - 10
14 sep 16:00 Waterproof H1 - RZ H1 10 - 17
 
 
De Krabben H..
 
De Schelde H..
 
HZPC H1
 
Lutra H1
 
Nayade Class..
 
Nuenen H1
 
RZ H1
 
SWNZ (SG) H1
 
Waterproof H..
 
Zeester-Meer..
 
ZVDO'74 H1
 
De Krabben H1 8/229/225/19 - 89 - 1216 - 59 - 610 - 75 - 1221/3
De Schelde H17 - 11 14/37/315/218/41/210 - 720 - 94 - 1511 - 6
HZPC H19 - 710 - 8 4/47/315 - 1215/214 - 1019 - 41/210 - 8
Lutra H16 - 84 - 202 - 10 1/221/38 - 929/217 - 818/47 - 10
Nayade Classic H118/17 - 1011 - 814 - 5 29/218/48/225/121/310 - 4
Nuenen H115/28 - 86 - 714 - 62 - 16 7 - 134/47/33 - 241/2
RZ H14/413 - 1213 - 1420 - 54 - 108/2 25/115 - 629/213 - 10
SWNZ (SG) H12/222/319/49 - 85 - 816 - 87 - 9 16/28 - 158 - 8
Waterproof H18 - 829/221/38/23 - 1312 - 910 - 178 - 11 3 - 3318/4
Zeester-Meerval H120 - 918 - 1117 - 826 - 521 - 1118/17/310 - 328/3 14/3
ZVDO'74 H113 - 1225/18/27 - 54/414 - 628/36 - 1212 - 67 - 19