HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)

Volgende wedstrijd:
Hellas-Glana H2 - De Rog H2
zaterdag 14 december 17:15

Stand Reserve 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1SBC2000 H21027
2DZT'62 H3921
3De Warande H2919
4PSV H4915
5HZPC H2915
6Arethusa H2913
7DBD H2910
8Hellas-Glana H298
9VZV Njord H3107
10De Rog H290
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
14 decHellas-Glana H217:15De Rog H2
11 janVZV Njord H318:25Hellas-Glana H2
25 janDBD H219:15Hellas-Glana H2
1 febHellas-Glana H219:45HZPC H2
15 febHellas-Glana H220:50De Warande H2

Uitslagen

7 decHellas-Glana H29 - 8Arethusa H2
30 novPSV Waterpolo H414 - 3Hellas-Glana H2
16 novHellas-Glana H22 - 17DZT'62 H3
9 novSBC2000 H219 - 4Hellas-Glana H2
26 oktDe Warande H223 - 8Hellas-Glana H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SBC2000 H210901271277849
2DZT'62 H39702211087533
3De Warande H29612191249628
4PSV H49504151109119
5HZPC H2950415967719
6Arethusa H29414138182-1
7DBD H293151075732
8Hellas-Glana H29225855129-74
9VZV Njord H310217763110-47
10De Rog H29009083111-28
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 17:15 Hellas-Glana H2 - De Rog H2Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 20:00 DBD H2 - VZV Njord H3ZIB Zwemcentrum Best BV
14 dec 20:35 HZPC H2 - Arethusa H2Zwembad De Berkel
15 dec 19:40 De Warande H2 - DZT'62 H3De Warande
11 jan 16:25 PSV Waterpolo H4 - De Warande H2De Tongelreep
11 jan 18:25 VZV Njord H3 - Hellas-Glana H2Zwembad Den Ekkerman
11 jan 19:15 SBC2000 H2 - DBD H2Zwembad de Wisselaar
12 jan 18:30 De Rog H2 - HZPC H2De IJzeren Man
25 jan 17:00 De Warande H2 - Arethusa H2De Warande
25 jan 19:10 HZPC H2 - VZV Njord H3Zwembad De Berkel
25 jan 19:15 DBD H2 - Hellas-Glana H2ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 20:15 SBC2000 H2 - DZT'62 H3Zwembad de Wisselaar
1 feb 19:45 Hellas-Glana H2 - HZPC H2Combibad De Nieuwe Hateboer
2 feb 16:45 DZT'62 H3 - DBD H2Zwembad De Wiemel
2 feb 18:50 PSV Waterpolo H4 - SBC2000 H2De Tongelreep
2 feb 19:35 De Rog H2 - De Warande H2De IJzeren Man
8 feb 16:30 De Warande H2 - VZV Njord H3De Warande
8 feb 19:15 SBC2000 H2 - Arethusa H2Zwembad de Wisselaar
8 feb 19:20 DBD H2 - HZPC H2ZIB Zwemcentrum Best BV
9 feb 19:15 DZT'62 H3 - PSV Waterpolo H4Zwembad De Wiemel
15 feb 19:25 Arethusa H2 - DZT'62 H3Golfbad Oss
15 feb 19:55 PSV Waterpolo H4 - DBD H2De Tongelreep
15 feb 20:50 Hellas-Glana H2 - De Warande H2Combibad De Nieuwe Hateboer
16 feb 17:45 De Rog H2 - SBC2000 H2De IJzeren Man
29 feb 17:50 De Warande H2 - HZPC H2De Warande
1 maa 16:45 DZT'62 H3 - De Rog H2Zwembad De Wiemel
1 maa 19:20 PSV Waterpolo H4 - Arethusa H2De Tongelreep
7 maa 18:00 Hellas-Glana H2 - SBC2000 H2Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 19:25 Arethusa H2 - DBD H2Golfbad Oss
7 maa 20:15 VZV Njord H3 - DZT'62 H3Zwembad Den Ekkerman
8 maa 19:15 De Rog H2 - PSV Waterpolo H4De IJzeren Man
21 maa 15:35 PSV Waterpolo H4 - VZV Njord H3De Tongelreep
21 maa 19:15 SBC2000 H2 - HZPC H2Zwembad de Wisselaar
21 maa 19:20 Arethusa H2 - De Rog H2Golfbad Oss
21 maa 21:30 DBD H2 - De Warande H2ZIB Zwemcentrum Best BV
22 maa 19:15 DZT'62 H3 - Hellas-Glana H2Zwembad De Wiemel
4 apr 19:50 VZV Njord H3 - Arethusa H2Zwembad Den Ekkerman
4 apr 20:15 DBD H2 - De Rog H2ZIB Zwemcentrum Best BV
4 apr 20:15 Hellas-Glana H2 - PSV Waterpolo H4Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 20:45 HZPC H2 - DZT'62 H3Zwembad De Berkel
18 apr 18:00 Arethusa H2 - Hellas-Glana H2Golfbad Oss
18 apr 19:05 PSV Waterpolo H4 - HZPC H2De Tongelreep
18 apr 20:15 SBC2000 H2 - De Warande H2Zwembad de Wisselaar
19 apr 19:55 De Rog H2 - VZV Njord H3De IJzeren Man
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 19:30 VZV Njord H3 - De Rog H2 11 - 9
7 dec 19:30 Hellas-Glana H2 - Arethusa H2 9 - 8
7 dec 19:15 HZPC H2 - PSV Waterpolo H4 9 - 11
7 dec 17:00 De Warande H2 - SBC2000 H2 14 - 9
1 dec 19:15 DZT'62 H3 - HZPC H2 11 - 4
1 dec 19:10 De Rog H2 - DBD H2 6 - 12
30 nov 21:25 PSV Waterpolo H4 - Hellas-Glana H2 14 - 3
30 nov 19:30 Arethusa H2 - VZV Njord H3 9 - 8
24 nov 19:00 DZT'62 H3 - De Warande H2 14 - 12
24 nov 17:45 De Rog H2 - Arethusa H2 5 - 11
23 nov 19:15 SBC2000 H2 - VZV Njord H3 16 - 6
16 nov 21:30 Hellas-Glana H2 - DZT'62 H3 2 - 17
16 nov 20:25 VZV Njord H3 - PSV Waterpolo H4 3 - 15
16 nov 20:00 HZPC H2 - SBC2000 H2 9 - 10
16 nov 17:10 De Warande H2 - DBD H2 8 - 7
10 nov 15:10 PSV Waterpolo H4 - De Rog H2 11 - 8
9 nov 20:15 DBD H2 - Arethusa H2 10 - 3
9 nov 19:15 DZT'62 H3 - VZV Njord H3 11 - 4
9 nov 19:15 SBC2000 H2 - Hellas-Glana H2 19 - 4
3 nov 19:15 De Rog H2 - DZT'62 H3 12 - 15
2 nov 21:25 Arethusa H2 - PSV Waterpolo H4 12 - 9
2 nov 20:45 HZPC H2 - De Warande H2 13 - 9
2 nov 18:30 VZV Njord H3 - SBC2000 H2 2 - 11
27 okt 18:15 DZT'62 H3 - Arethusa H2 11 - 8
26 okt 20:30 De Warande H2 - Hellas-Glana H2 23 - 8
26 okt 20:25 DBD H2 - PSV Waterpolo H4 13 - 16
26 okt 19:15 SBC2000 H2 - De Rog H2 11 - 9
19 okt 18:45 HZPC H2 - DBD H2 7 - 5
19 okt 18:00 Arethusa H2 - SBC2000 H2 7 - 12
19 okt 17:50 PSV Waterpolo H4 - DZT'62 H3 11 - 12
12 okt 20:15 SBC2000 H2 - PSV Waterpolo H4 15 - 8
12 okt 20:05 DBD H2 - DZT'62 H3 8 - 4
12 okt 20:00 HZPC H2 - Hellas-Glana H2 23 - 3
12 okt 16:10 De Warande H2 - De Rog H2 16 - 13
6 okt 17:45 DZT'62 H3 - SBC2000 H2 13 - 14
5 okt 20:00 VZV Njord H3 - HZPC H2 5 - 11
5 okt 19:45 Hellas-Glana H2 - DBD H2 8 - 8
5 okt 18:50 Arethusa H2 - De Warande H2 14 - 14
28 sep 20:00 HZPC H2 - De Rog H2 16 - 14
28 sep 19:45 Hellas-Glana H2 - VZV Njord H3 10 - 10
28 sep 19:40 De Warande H2 - PSV Waterpolo H4 16 - 15
28 sep 19:35 DBD H2 - SBC2000 H2 6 - 10
21 sep 19:30 VZV Njord H3 - De Warande H2 3 - 12
15 sep 18:30 De Rog H2 - Hellas-Glana H2 7 - 8
14 sep 18:40 Arethusa H2 - HZPC H2 9 - 4
14 sep 18:35 VZV Njord H3 - DBD H2 11 - 6
 
 
Arethusa H2
 
DBD H2
 
De Rog H2
 
De Warande H..
 
DZT'62 H3
 
Hellas-Glana..
 
HZPC H2
 
PSV Waterpol..
 
SBC2000 H2
 
VZV Njord H3
 
Arethusa H2 7/321/314 - 1415/218/49 - 412 - 97 - 129 - 8
DBD H210 - 3 4/421/38 - 425/18/213 - 166 - 1014/12
De Rog H25 - 116 - 12 2/212 - 157 - 812/18/316/219/4
De Warande H225/18 - 716 - 13 15/1223 - 829/216 - 1514 - 98/2
DZT'62 H311 - 82/21/314 - 12 22/311 - 49/213 - 1411 - 4
Hellas-Glana H29 - 88 - 814/1215/22 - 17 1/24/47/310 - 10
HZPC H214/127 - 516 - 1413 - 94/423 - 3 9 - 119 - 1025/1
PSV Waterpolo H41/315/211 - 811/111 - 1214 - 318/4 2/221/3
SBC2000 H28/211/111 - 918/425/119 - 421/315 - 8 16 - 6
VZV Njord H34/411 - 611 - 93 - 127/311/15 - 113 - 152 - 11